BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 06 apr 2019, 21:38

Još puno pure jesti i trener i pojedini igrači. Uz njih Zorc i Watzke koji tri sezone zaredom igraju sa jednim napadačem u kadru.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Maestro » 08 apr 2019, 09:33

Najgori bayern zadnji deset godina pod vodstvom trenerske nule kovaca vas isprska. Dosta para jos u ruke treba da uzmete da mozete konkurencija bayernu biti.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 08 apr 2019, 11:07

FCBAYERN je napisao/la:Da li cete veceras oplesti po "filozofu" na klupi, kojeg izblamira Kovac. Kakav je lik jad od trenera, pa ne mogu da vjerujem :rol: . Frajer niti je znao tempirati formu, niti je dugo vremena bio sposoban ekipu prilagoditi da probija cvrscu odbrani (a i ove posljednje pobjede su jedva ostvarene), a evo vidimo da nije sposoban ni na kontre peotiv iole ozbiljnijeg protivnika igrati. Cestitke za ono sto je radio u Gladbachu, ali ovo sto evo drugi dio sezone u BvB-u pokazuje je amaterski.
Ne može Favre ggeneralno dobiti negativnu ocjenu, sa ovakvim individualnim kvalitetom s kojim u Evropi nema šta tražiti, još uvijek je u igri za titulu nakon 28 kola, a prva mu je sezona, neka se uprava zapita zašto su u zadnjih pet sezona promijenili 4 trenera. Nije Favre kriv što mu igraju Delaney i Zagadu, a ne Auba ili Sokratis. Navijači Bayerna kritikuju Kovača što pored ovakve Borusije nije već osigurao titulu, pa onda je Favre uspješan što je još za petama Bayernu. Na kraju krajeva, koliko je Favre loš trener, ostali su teoretski gledano još gori.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la LlullSergio » 08 apr 2019, 12:45

Mah pretjeruje se svakako.

Ono jesu ispali luzeri malo sa ovim(mada je daleko od gotovog) ali niko im nije promil šanse davao prije pocetka lige. Prvi dio sezone su bili jedna od najboljih Europskih ekipa. Prvi u Bundesici sa samo jednim porazom i pobjedom protiv Bayerna, prvi u grupi CL i pobjeda od 4-0 protiv Atletica, dopadljiva igra, dosta zanimljivih igraca doslo do izrazaja.

Pad je vecina ocekivala jbg, najvece razocarenje je ovih 5-0. Ono **** prvi si i dodje derbi i popijes petardu 6 kola prije kraja lige.

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la ledar » 08 apr 2019, 13:18

Najveće razočaranje za mene bili su poraz u Augsburgu i remi u Nürnbergu, a u CL poraz u Londonu. Ovo sa bayom sam nažalost očekivao, no ipak me iznenadilo kako mlako ste ušli u utakmicu jer su to utakmice u kojima se baca na glavu i ide u kost (naravno figurativno), i koliko duboko ste stajali u svojoj polovici.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7438
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 08 apr 2019, 14:59

LlullSergio je napisao/la:Mah pretjeruje se svakako.

Ono jesu ispali luzeri malo sa ovim(mada je daleko od gotovog) ali niko im nije promil šanse davao prije pocetka lige. Prvi dio sezone su bili jedna od najboljih Europskih ekipa. Prvi u Bundesici sa samo jednim porazom i pobjedom protiv Bayerna, prvi u grupi CL i pobjeda od 4-0 protiv Atletica, dopadljiva igra, dosta zanimljivih igraca doslo do izrazaja.

Pad je vecina ocekivala jbg, najvece razocarenje je ovih 5-0. Ono **** prvi si i dodje derbi i popijes petardu 6 kola prije kraja lige.
Ovako ti i dodje kako si napisao :thumbup:
Imas 11 igraca u prvom timu + 2 igraca na klupi, a sve ostalo polovnjaci i ocekuje raja da izguras sezonu sa jednim porazom ;)

Sto ledar napisa, jedino sto je gorak okus jer su se bodovi gubili protiv Hanovera, Nurnberga i Augsburga...

U Minhenu se odigralo bez muda i neka su izgubili. Mada ako Favre vec nije znao sta ce, trebao je igrati 5-4-1 i ciganski se braniti, pa se bar ne osramotiti :oops:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Illmatic09 » 08 apr 2019, 16:03

kraljttbvb je napisao/la: Sto ledar napisa, jedino sto je gorak okus jer su se bodovi gubili protiv Hanovera, Nurnberga i Augsburga..
Dizeldorf il ti ga Düsseldorf :facepalm:

Naredna sezona napadač obavezan uz Paca. Onog Dahouda se treba riješiti, više štete pravi nego dobrog, ne zbog promašene prilike protiv Bayerna. Zamjena za Pulišića, vratiti Kagawu umjesto Dahouda, desni bek jer je Pišonja odradio svoje kao i Schmelzer. Ne znam šta raditi sa Isakom, pokazao se dobro u Holandiji, možda ga iznajmiti još jednu sezonu?

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la FCBAYERN » 08 apr 2019, 17:25

Ja sam se i osvrnuo za drugi dio sezone, gdje je morao i u Ligi prvaka i u tim utakmicama bolje. Kakav god da je kadar bolji je od 90% Bundeslige, a njegovo sablonsko pristupanje nekim utakmicama je direktno utjecalo na rezultat. Ovo u Minhenu necu ni komentarisati.

A o upravi necu trositi rijeci, jer djela puno vise govore.

PS. Nije tacno da im se nije davao promil sanse. Mozda jeste od nekoga ko uopce nije upucen u Bundesligu i gleda na osnovu prethodnih sezona i izvlaci zakljucak. Znalo se da BvB dobiva boljeg trenera, odredjena pojacanja (koja su pojam za ostatak lige) i, u konacnici, pad Bayerna koji se nagovjestavao, sto je otvaralo put.
Spamm

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7438
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 13 apr 2019, 20:57

Favre i zatvaranje utakmice :facepalm:

Da se nisu glupirali i da su mrtve zicere zabijali, bilo bi ovo jedno fino poslijepodne. Ovako opet cupanje kose i nervoza do samog kraja :oops:

Kako god opet ispred Bokserskog kluba iz Minhena :salut:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 14 apr 2019, 12:24

Burki MoM :bow:

Ostali nisu vrijedni spomena osim možda Sancha.

Dns svi uz Dodija.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7438
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 18 apr 2019, 12:57

Guerero i Pulisic se vratili treninzima :thumbup:
Obojica bi trebali biti u sastavu u nedjelju protiv Freiburga.

Inace ne znam sto Favre nekada ne pokusa sa 5-2-2-1 taktikom u odbrani, a ona se prebacuje na 3-2-4-1 u napadu :?: :hmmmmm:

Kad se branis imas 3 stopera + 2 beka, a kad napadas onda bekovi idu skroz naprijed da mogu kombinovati sa krilima. A 3 stopera ostaju ko osiguraci pozadi...

Tacno bi Guerero mogao igrati beka, a onda trcati u napad da kombinuje sa Bruun Larsenom ili Sanchom. Mislim da bi on i Wolf ko ofanzivni bekovi mogli pravo puno pomoci u organizovanju napada.
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

agentzero7
Postovi: 517
Pridružen/a: 09 mar 2016, 23:45
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la agentzero7 » 18 apr 2019, 15:03

Od kad je počeo Dialla na lijevog beka stavljati oni su se raspala, ja ne znam di je njemu pamet s tim.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7438
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 21 apr 2019, 15:22

Danas se Streichova ekipa MORA pobijediti ako se hoce ostati u konkurenciji za titulu :!:

Nadao sam se da Werder moze nastaviti seriju neporazenosti, ali nista. Ostaju jos RB i Eintracht :)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kovacic » 21 apr 2019, 16:26

Solidno prvo poluvrijeme, treba samo zatvoriti meč smireno.
Ovog komentatora su davno trebali skloniti sa Eurosporta, bolesno navijanje protiv Dortmunda i jasna podrška Bayernu, gdje je objektivnost čovječe. :facepalm:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7438
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 21 apr 2019, 17:22

Borusija se vratila :njanjanja: :clap:

Danas igra kao u prvom dijelu sezone :thumbup:

Inace Veigl bolji od Zagadoua na stoperu ;)

BVB dao 4, Salke primio 5, moglo bi iduce subote svasta biti :mrgreen:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1075
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la AmirBvB » 21 apr 2019, 17:37

I dalje imamo veliki problem kada zabijemo rani prvi gol, previše padnemo.

Ipak lijep rezultat, samo gaziti dalje, valjda se Bayo negdje oklizne, iako nisam previše optimističan, provući će se na guzove probably

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 21 apr 2019, 18:11

Treba samo gledat sebe. Sljedeće dvije tekme ako dobijemo onda se može desiti svašta obzirom na raspored. Najbitnije je dobiti sljedeće dvije tekme, a onda u zadnja dva kola imamo lakše protvnike.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7438
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 27 apr 2019, 07:41

Danas protiv umrlog Salkea kojem ove sezone nista ne ide kako treba...

Nadam se pobjedi, valjda Reus i ekipa nece razocarati ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Illmatic09 » 27 apr 2019, 16:58

Dođe mi da ne gledam utakmice nikako, vjerovatno i neću do kraja, ovo je užas!

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1075
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la AmirBvB » 27 apr 2019, 17:09

Yebem ti dan kad sam poceo pratiti fudbal

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.