BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Mele00
Postovi: 26
Pridružen/a: 12 nov 2020, 18:50
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Mele00 » 17 avg 2021, 21:55

Ne znam ko ovog Passlacka drži u klubu više, pa taj frajer ne bi mogao u Podgrmeču igrat

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la coelho41 » 17 avg 2021, 23:55

Čestitke na dobrom otporu. Drugo mjesto zagarantovano. Prije ćete osvojiti LP nego Bundesligu opet.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1676
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 18 avg 2021, 14:13

Jeftino primljeni golovi. Direktne individualne greške Passlacka i Akanjia odlučile tekmu. Passlack je baš loš bio. Ispadao svaki put kad je izlazio malo više u polje.

Igralo se hrabro. Rose nije pravio bunker kao njegovi prethodnici. Sa Hummelsom, Guerreirom, Canom, Brandtom Hazardom, Zagadoum, Meunierom trebalo bi biti dosta bolje.

Dugačak spisak igrača koji nisu bili na raspolaganju :
slika

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 18 avg 2021, 21:46

Desperado09 je napisao/la:
18 avg 2021, 14:13
Jeftino primljeni golovi. Direktne individualne greške Passlacka i Akanjia odlučile tekmu. Passlack je baš loš bio. Ispadao svaki put kad je izlazio malo više u polje.

Igralo se hrabro. Rose nije pravio bunker kao njegovi prethodnici. Sa Hummelsom, Guerreirom, Canom, Brandtom Hazardom, Zagadoum, Meunierom trebalo bi biti dosta bolje.

Dugačak spisak igrača koji nisu bili na raspolaganju :
slika
Passlack kriminalan , ispadao skoro svaki put , ja sam mislio da od Meuniera nema goreg , ali eto Passlack me razuvjeri.
Kada se vrate ti iz bolnice , slozit ce to Rose puno bolje.
Sada kada razmislim bolje da smo lovu od € 30 miliona sto smo ulozili u Malena , potpisali dobrog stopera i beka .. tu smo najtanji.
Jer realno mogli smo bez Sanchine zamjene , imamo dosta raspolozivih igraca u napadu.
Misljenja sam da ce Malen flopati kao Imobile , ali daj boze da me razuvjeri.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 20 avg 2021, 17:34

Uskoro ce reprezantivna stavka , kvale za svjetsko .. taman nam ozdravili igraci i onda jovo nanovo , nove povrede.
Tako da jedan passlack i shulz imaju zagarantovano mjesto u prvih 11.
Eh tugo moja

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 21 avg 2021, 15:38

Malen od prve minute danas.

Ovaj nesretni Reinier na klupi danas, zar ga se nismo riješili i vratili ga u Madrid nakon prošle sezone?
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 21 avg 2021, 17:30

Sta reci .. katastrofalno odigrali , muljanje lopte do bezvjesti , bez ideje , zara i borbe

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 22 avg 2021, 00:01

Meni su baš dobro odigrali.

Bezveze su primljeni golovi, prvi se daje jednom u sezoni, a drugi izigrali Zutu odbranu.

Da se dao gol prije Freiburga ili da se nakon 0-1 neka prilika iskoristila, bila bi to druga priča.

Mozda je danas Haland bio neiskorišten, mada je bio i jako dobro čuvan pa i drugi nisu iskoristili prazan prostor, ali ne treba zaboraviti i da je Streich na drugoj strani bio, nije on bas neki bezveze trener...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 22 avg 2021, 03:56

kraljttbvb je napisao/la:
22 avg 2021, 00:01
Meni su baš dobro odigrali.

Bezveze su primljeni golovi, prvi se daje jednom u sezoni, a drugi izigrali Zutu odbranu.

Da se dao gol prije Freiburga ili da se nakon 0-1 neka prilika iskoristila, bila bi to druga priča.

Mozda je danas Haland bio neiskorišten, mada je bio i jako dobro čuvan pa i drugi nisu iskoristili prazan prostor, ali ne treba zaboraviti i da je Streich na drugoj strani bio, nije on bas neki bezveze trener...
Tebi ono dobro , pa od takvih klubova kao Freiburg , Hofa da dalje ne nabrajam mi smo gubili sansu za titulu.
Danas sto su odigrali je sramotno kao pic*ice nekakve , silovanje lopte od noge do noge do beskonacnosti .. da se usetaju u gol.
Rose je pogresio sto Humelsa , Rafu i Cana nije ubacio u igru pocetkom drugog poluvremena.
Nema tu sta da se ceka , nego kad je vrag odnio svoje , on mjenja u 78' minuti.
Veliki minus za Rosea.
Generalno veoma lose je to danas izgledalo , od igraca do trenera . Mora i treba to puno bolje.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 26 avg 2021, 07:20

1. Sporting Lisbon ili Lille

2. BVB

3. RB Salzburg

4. Young Boys, Malmö, Beşiktaş, Sheriff Tiraspol

:wave:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 26 avg 2021, 18:55

Iz prvog šešira Sporting :thumbup:

Do sada jednom igrali. Sezona 2016/17.
Borusija dobila kući 1-0, u Lisabonu bilo 2-1 za BVB.

Idemo dalje...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1676
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 26 avg 2021, 19:05

Izgleda da ćemo opet biti prvi u grupi. :kafa:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 26 avg 2021, 19:07

Iz 3. šešira Ajax.

Nije loše, nekako mi više pašu od Atalante, a i nije dalek put...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 26 avg 2021, 19:12

Iz 4. šešira Besiktas :thumbup: , koji čini mi se grca u dugovima i moraju prodavati igrače.

Fina grupa. Ko da je Liga Evrope, tako su nekako jake ekipe :D
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 27 avg 2021, 20:11

Veceras protiv Hofe desno Meunier, lijevo Guerero :thumbup:

U napadu opet Haland i Malen. Svidja mi se sto Rose forsira igru sa 2 napadaca :thumbup:

Iance u napadu ekipe iz Sisinheima ce biti Andrej Kramaric. Lik je protiv BVB-a igrao 8 utakmica i postigao 7 golova :crazy:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1067
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la AmirBvB » 27 avg 2021, 23:15

Mi ne možemo normalnu utakmicu odigrati, nema šanse haha

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 28 avg 2021, 02:50

Ovo bilo za infarkt , ovakve tekme ne bi se preporucile za gledati.
Odbrana nam puhala na sve strane , treba Rose da jos poradi u vezi odbrane.
Kobel briljantan , mislim da smo uboli sa njim.
Jos samo da se odbrana slozi i to bi bilo to.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Neutral » 28 avg 2021, 05:01

I kako vam se čini Malen? Odigrao je 180 minute za BvB u ligi, utisci? Nisam gledao BvB ove sezone mimo superkupa.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 28 avg 2021, 08:13

Neutral je napisao/la:
28 avg 2021, 05:01
I kako vam se čini Malen? Odigrao je 180 minute za BvB u ligi, utisci? Nisam gledao BvB ove sezone mimo superkupa.
Sinoc je imao nekih finih poteza. Imao je i jednu dobru sansu, malo je srece falilo da dadne gol.

Falio sam Roseovu igru sa 2 napadaca, ali mi se cini da bi ipak trebalo malo pojacati vezni red i mozda Malena staviti na krilo da se ubacuje iz drugog plana, a da Haland igra sam u napadu i da sve lopte idu na njega.

Bez jakog veznog reda puse na sve strane, vidi se da fali pomoc veznih igraca i napadu, a posebno odbrani.

Kobel :thumbup: :thumbup:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 11 sep 2021, 16:47

Ovi šta god sutnu prema golu, završi iza ledja Kobela :roll:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.