BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,hammers,geronimo

CarlitoBrigante
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la CarlitoBrigante » 23 sep 2019, 12:57

Borussia je navodno spremna platiti preko 100m Eura za Havertza ako Sancho ode.

jamesrodriguez
Kontakt:

Post Postao/la jamesrodriguez » 23 sep 2019, 14:16

Gdje iskopa tu info Bgti?

Saurman
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 23 sep 2019, 17:15

CarlitoBrigante je napisao/la:Borussia je navodno spremna platiti preko 100m Eura za Havertza ako Sancho ode.

:rol:
1974---1975---1976---2001---2013

Derdiyok
x 51
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 23 sep 2019, 18:04

jamesrodriguez je napisao/la:Gdje iskopa tu info Bgti?

Borussia Dortmund are seriously looking into the possibility of bringing Kai Havertz to Signal Iduna Park from Bayer Leverkusen in the summer of 2020, according to Kicker.

BVB captain Marco Reus recently said that he 'will do everything' to get Havertz to Dortmund.

Although he was subsequently told to focus on the current season by club boss Michael Zorc, the club's interest in the 20-year-old is genuine, as per the report.

Bayer Leverkusen's asking price of around €100 million for Havertz looks like a stumbling block unless Dortmund sell Jadon Sancho and reinvest (some of) the money in Havertz.

First of all, however, Dortmund would have to fight off competition from Bayern München and top clubs from England, Spain and Italy, and they're highly unlikely to do so, according to Sport Bild journalist Tobias Altschäffl, who sees Bayern München as the only possible option for Havertz in the Bundesliga.

Havertz's contract with Leverkusen runs until 2022.
Гентлеманс Цлуб Гонгасхи

Sarrifufna
x 20

Post Postao/la Sarrifufna » 24 sep 2019, 13:54

Ovaj vikend sam u Dortmundu i zelio bih pogledati tekmu protiv Werdera. Kako najlakse (i najjeftinije) doci do karte za Dortmund?

Po mogucnosti za legendarni Die Gelbe Wand. :cool:

Na vasoj stranici pise da nema vise karata za Werder. Je li to znaci da je tekma rasprodana i da ostaje samo opcija preprodavackih sajtova (Viagogo, StubHub i sl) ili ipak ostavljaju jedan dio za prodaju na dan tekme ispred stadiona?

Ima li (pouzdanih :mrgreen: ) ilegalnih preprodavaca ispred stadiona?

Iskustva neko?

Zahvaljujem. :D
pocasni precjednik @ FK Formula

kraljttbvb
x 7
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 24 sep 2019, 15:31

Sarrifufna je napisao/la:Ovaj vikend sam u Dortmundu i zelio bih pogledati tekmu protiv Werdera. Kako najlakse (i najjeftinije) doci do karte za Dortmund?

Po mogucnosti za legendarni Die Gelbe Wand. :cool:

Na vasoj stranici pise da nema vise karata za Werder. Je li to znaci da je tekma rasprodana i da ostaje samo opcija preprodavackih sajtova (Viagogo, StubHub i sl) ili ipak ostavljaju jedan dio za prodaju na dan tekme ispred stadiona?

Iskustva neko?

Ovdje smo ti mi uglavnom simpatizeri koji BVB gledaju na TV-u.

A karata vjerovatno više nema zato što je puno godišnjih karata, pa i ne ostane mnogo za slobodnu prodaju. Ono što ostane ode brzo, tako da ti nema druge nego ganjati kartu po tim navedenim sajtovima...
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Sarrifufna
x 20

Post Postao/la Sarrifufna » 24 sep 2019, 15:34

Ma znam, ali mnogi klubovi praktikuju da ostave jedan kontigent karata u prodaju na dan tekme, pa rekoh da ne zna neko slucajno iz prve ruke.

Ima na viagogo, ali i na ebay, moze se naci nesto do 100€, pa cemo vidjeti do subote. :)

Desperado09
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Desperado09 » 25 sep 2019, 01:51

Ma imaš karata na crno oko stadiona. Većinom turci prodaju. Bar je bilo kad sam ja gledao. Toga uvijek ima.

P. S. Bravertz reunion :kafa:

Derdiyok
x 51
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 25 sep 2019, 07:02

Sarrifufna je napisao/la:Ovaj vikend sam u Dortmundu i zelio bih pogledati tekmu protiv Werdera. Kako najlakse (i najjeftinije) doci do karte za Dortmund?

Mogu ti završiti preko rođaka tamo, ali uslov je da mi doneseš jedan dres :kafa:
Гентлеманс Цлуб Гонгасхи

kraljttbvb
x 7
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 25 sep 2019, 15:21

Derdiyok je napisao/la:

Mogu ti završiti preko rođaka tamo, ali uslov je da mi doneseš jedan dres :kafa:

Jeftinije mu je kupiti kartu kod tapkarosa :mrgreen:
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Derdiyok
x 51
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 25 sep 2019, 15:47

kraljttbvb je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:

Jeftinije mu je kupiti kartu kod tapkarosa :mrgreen:

Ma nek ide čovjek kad može, fala Bogu. Samo bojim se da mu ne nadođu loša sjećanja i traume ako sretne Riedla i Rickena. :mrgreen:
Гентлеманс Цлуб Гонгасхи

jopaa7
Kontakt:

Post Postao/la jopaa7 » 25 sep 2019, 17:04

Sarrifufna je napisao/la:

Iskustva neko?

Pazi se sa viagogo, ima svakakvih iskustava. Bio sam na Bvb-Tottenham Liga Prvaka i uzeo preko njih, jedva smo usli na stadion, morali ispunjavati nekakve formulare gdje smo uzeli karte itd. Kad smo skenirali kartu nismo mogli uci na stadion, tek kad smo ispunili taj formular onda su nas pustili ali su nam dali nekakve druge karte :mrgreen: + bilo je i drugih ljudi koji su imali isti problem.
S druge strane moj brat je puno puta uzimao na viagogo i nikakvih problema :D

Sarrifufna
x 20

Post Postao/la Sarrifufna » 25 sep 2019, 18:23

Uzimao sam ja vise puta na viagogo karte za Juventus, jednom imao taj problem. Ali pustio suzu, dosao neki sef redara nakon 10ak minuta i pustio me. :mrgreen:

Otici cu 2-2,5h ranije ispred i vidjeti ima li za kupiti, legalno ili ilegalno. Ako ne, onda eticket na viagogo ili ebay. Zasad ima karata do 100€, ne bih vise od toga da dajem, pa ne igra Bayern protiv Werdera. :mrgreen:

Sarrifufna
x 20

Post Postao/la Sarrifufna » 25 sep 2019, 18:26

Derdiyok je napisao/la:Ma nek ide čovjek kad može, fala Bogu. Samo bojim se da mu ne nadođu loša sjećanja i traume ako sretne Riedla i Rickena. :mrgreen:

Imao sam 10ak godina, ali sjecam se ko da je jucer bilo. :mrgreen:

Jos kaze Lars gledao sa klupe kako Peruzzi konstantno stoji daleko od gola. :cry:

Illmatic09
x 4
Kontakt:

Post Postao/la Illmatic09 » 28 sep 2019, 20:23

Iz utakmice u utakmicu patnja za rezultat.

kraljttbvb
x 7
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 28 sep 2019, 20:25

Illmatic09 je napisao/la:Iz utakmice u utakmicu patnja za rezultat.

Prava remi ekipa :thumbdown:

U zadnje 2 utakmice 4 primljena gola :evil:
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Desperado09
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Desperado09 » 28 sep 2019, 20:49

Ovaj Favre motivator ko dlake. Greške u izboru igrača za određene protivnike pravi iz hefte u heftu. Vrši kasne izmjene koje nemaju kad da daju rezultate. S druge strane Kohfeldt ponovo oduševio protiv BVBa. Werder poletan i rastrčan. One priče da je on nas sljedeći trener će se ponovo aktualizirati. Međutim, tek možda 2021. jer će ovaj naš "motivator" možda izdržati još jednu sezonu.

Pobjedom protiv Slavije može malo popraviti i podići ekipu pred Freiburg i rep. pauzu.

Sarrifufna
x 20

Post Postao/la Sarrifufna » 29 sep 2019, 14:59

Dortmund prelijep grad. Trenutno tmurno i kisovito, ali ne kvari dojam :thumbup:

Ovoliku povezanost grada sa fudbalskim timom jos nigdje nisam vidio, a relativno imam poprilicno iskustva sa putovanjima po Evropi. Svaki drugi prolaznik i auto, kafic... ima obiljezje BVB. Istinska strast. :tokralju:

kraljttbvb
x 7
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 02 okt 2019, 17:44

Neki mi osjecaj za veceras ili ce biti 2-3 razlike ili ce biti zijan/remi.

Najavljen Gotze u napadu, opet ona neka lazna devetka i meljane oko protivnickog gola :thumbdown:
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

kraljttbvb
x 7
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 02 okt 2019, 18:56

Ipak Guerero umjesto Jude :thumbup:

Paco ni na klupi :crazy:
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.