BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

SWOT
Postovi: 710
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la SWOT » 14 jun 2021, 20:26

Keylor Navas bi bio top golman za dortmunda.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 14 jun 2021, 20:36

SWOT je napisao/la:
14 jun 2021, 20:26
Keylor Navas bi bio top golman za dortmunda.
Slažem se :!:

Ja bih ga sutra doveo. Ali eto preci je Kobel :roll:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 15 jun 2021, 05:42

Rijesili smo se Balerdi/a , dobicemo 11€ miliona otkupa za njega.
Ipak M.U bi mogao potpisati Sanch/a sljedeci tjedan , a spominje se kao moguca zamjena Donyell Malen 21god .. 30 € miliona.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Illmatic09 » 15 jun 2021, 19:21

Kroz neke bonuse za Balerdija se može dobiti još koji milion pored tih 11 miliona, odlično odrađeno rekao bih. U slučaju odlaska Sancha njima treba čistokrvno krilo, a Malen to nije. Ko će ga znati šta Rose želi, možda će dovesti pored Malena još nekoga, Madueke bi bio odlična opcija. Valjda je Rose neko ko će zagovarati drugog napadača, možda je to upravo Malen, taman se uigra tokom sezone, jer Halland ode iduće godine, možda i ove?

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 15 jun 2021, 20:46

Illmatic09 je napisao/la:
15 jun 2021, 19:21
Kroz neke bonuse za Balerdija se može dobiti još koji milion pored tih 11 miliona, odlično odrađeno rekao bih. U slučaju odlaska Sancha njima treba čistokrvno krilo, a Malen to nije. Ko će ga znati šta Rose želi, možda će dovesti pored Malena još nekoga, Madueke bi bio odlična opcija. Valjda je Rose neko ko će zagovarati drugog napadača, možda je to upravo Malen, taman se uigra tokom sezone, jer Halland ode iduće godine, možda i ove?
Mislim da nema logike za drugog napadaca , tu je isto spreman klinjo Moukoko kao zapeta puška.
Isto tako Malen ne bi sjedio na klupi , kao drugi napadac a tko bi znao što Rose zeli.
Saznacemo uskoro.

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1075
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la AmirBvB » 15 jun 2021, 21:00

Haaland, Moukoko, Tigges su sasvim ok za ovu sezonu po mom mišljenju.

Vidjeti ćemo kako će se stvari odvijati što se bekovskih pozicija tiče, s obzirom da se Wolf vraća možda razmisliti o njemu kao desnom beku uopšte nije luda opcija.

Ja bih volio da imamo još nekog "klasičnog" krilnog igrača za rotacije, nije bila rijetkost da tu naprosto nemamo koga ubaciti kada se regularni umore.

Opet... mislim da nam je najviše potreban novi štoper.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Illmatic09 » 16 jun 2021, 14:50

Chinaglia je napisao/la:
14 jun 2021, 20:11

znas li kolika mu je plata, po tome cu odmah znati jel suplja il mozda ima istine u tome sto novine pisu
Negdje između 6 i 7 miliona godišnje.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 16 jun 2021, 17:14

Axel Witsel se oporavio :thumbup:

Guerero nastavlja u svom dobrom ritmu :opaopa: :opaopa:
Sinoc opet zabio gol :salut:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 22 jun 2021, 15:16

Neki mediji spominju Goosensa, kao BVB zainteresovan za njega...

Imas Guerera, najboljeg lijevog beka, pa bi Goosens po meni bio nepotreban.

Bolje zaganjati Kramarica ili Kostica, oni prilicno zabijaju i asistiraju, mislim da bi se mogli uklopiti u BVB-u ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Illmatic09 » 23 jun 2021, 19:12

kraljttbvb je napisao/la:
22 jun 2021, 15:16
Neki mediji spominju Goosensa, kao BVB zainteresovan za njega...

Imas Guerera, najboljeg lijevog beka, pa bi Goosens po meni bio nepotreban.

Bolje zaganjati Kramarica ili Kostica, oni prilicno zabijaju i asistiraju, mislim da bi se mogli uklopiti u BVB-u ;)
Navodno Ancelotti hoće Guerreira, pa se zato vjerojatno spominje Gosens. Bilo bi to prava šteta ako Guerreiro ode, najvrijedniji igrač u ekipi.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 28 jun 2021, 11:40

Italijani pišu da je Brandt dogovorio sve sa Lazijom. BVB traži 25+ miliona.

Nažalost nije se snašao. Prošle sezone odigrao samo 7 kompletnih utakmica, ostalo većinu ulazio s klupe. Mislio sam da će mu Rose biti zadnja šansa da se "podigne".

Uz odlazak Sancha ako dodamo i Brandta ostaje velika "rupa" u ofanzivi. Kako se piše Madueke i Malen iz PSVa bi mogli doći u paketu.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la jamesrodriguez » 01 jul 2021, 03:11

Izgleda zavrseno sa Sancho i MU. 85€ miliona + 10 bonusi.
Tko je zamjena , sta vi mislite , tko bi nam najbolje odgovarao?

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la ledar » 01 jul 2021, 11:40

Dojam je da je to za Sancha malo, dajete ga ispod marketa od 100 milki. Istina da je konjunktura drukčija (korona kriza) i da nije igrao na EP, ali opet je malo. Koliko god ste za Dembelea dobili preko übera (135m) toliko ste ovdje podbacili jer Sancho je kudikamo bolji od Ousmanea.

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1075
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la AmirBvB » 01 jul 2021, 13:05

ledar je napisao/la:
01 jul 2021, 11:40
Dojam je da je to za Sancha malo, dajete ga ispod marketa od 100 milki. Istina da je konjunktura drukčija (korona kriza) i da nije igrao na EP, ali opet je malo. Koliko god ste za Dembelea dobili preko übera (135m) toliko ste ovdje podbacili jer Sancho je kudikamo bolji od Ousmanea.
Sancho nas je uz sve svoje padove u formi svejedno zadužio, njegova eksplicitna želja je bila Man U, s obzirom da nijedna ekipa trenutno nije imala ozbiljnije ponude... meni je ok što su ga "pustili" za ovaj novac, na ovaj iznos od 85 miliona eura očekujem da Watzke pregovara bonuse, pa će se vjerovatno nabrati preko 100mil.

Watzke je izjavio da osnovni dogovor postignut ali ima jos detalja da se utvrde, pretpostavljam da su upravo ti bonusi to o čemu priča.

Njemu neka je sretno. :salut:

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la ledar » 01 jul 2021, 13:43

Pa bonusi su 10 milja i to je max 95, s tim što je nejasno na što točno idu. Aku idu na osvajanje PL i CL onda je to na jako dugom štapu, a ako idu na broj nastupa u prvoj momčadi tek onda je to dohvatljivo.

Avatar
dirkules
Postovi: 4481
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la dirkules » 01 jul 2021, 23:32

🔄| After selling Jadon Sancho, Borussia Dortmund can get the players they want. They want to sign Donyell Malen and are currently working on signing Marcel Halstenberg from RB Leipzig.

Donyell Malen, one of the players in Borussia Dortmund list after as @cfbayern reported on Twitch tonight.

BVB in talks with Mino Raiola to anticipate the competition from English clubs.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 02 jul 2021, 07:36

Izgleda da danas Halstenberg iz Rb Leipziga potpisuje za nas. Njega je navodno Rose tražio.

Još tri imena se najviše spominju. Malen, Madueke i St. Juste.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 02 jul 2021, 11:36

Halstenberg je lijevi bek, čini mi se.
Nije valjda da će Guerera prodati :thumbdown:

Halal im Sancha, ali ne prodajite Raphaela :twisted: , on vazda gine za žuti dres :salut:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Rooney88 » 02 jul 2021, 11:50

Onako po vama kolika je razlika izmedju Kagawe svojevremeno i Sanca?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 02 jul 2021, 16:19

Rooney88 je napisao/la:
02 jul 2021, 11:50
Onako po vama kolika je razlika izmedju Kagawe svojevremeno i Sanca?
Kagawa je bio top dok je bio u Borusiji. Pravi Japanac, suti i trci. I svi su ga voljeli. Plus sto je imao neku magiju u nogama, pravi onaj fini vezni igrac. Pravo mi je bilo zao kad je otisao.
Bilo mi je cudno sto nije uspio u Mancesteru. Mislio sam da ce biti novi Park Ji Sung (jel se ono ovako zvao onaj iz Koreje?).


Sancho je mangup. Zna igrati lopte. I van terena je cini se normala momak. Kad mu se igra, sam rijesi utakmicu golovima ili asistencijama. Tad je top i tad stvarno vrijedi 100+ miliona.
Kod njega mi je smetalo sto se cinilo da je birao utakmice koje ce igrati. Ako mu se ne igra i ako je neka "mala" utakmica, samo dribla i gubi lopte. Plus kad izgubi loptu, ne trci za igracem da je ponovo uzme i ne vraca se u odbranu.
Kad je neka "velika" utakmica, trci, gine, bori se. Tad nema izgubljene lopte.

Sto ga nema u reprezentaciji, to ne znam. Stalno je zakucan za klupu na ovom EP. A kvalitet ima sigurno da igra u prvih 11. Sta je to lose kod njega sto se selektoru ne svidja, pa ne igra, ne znam. Mozda je i selektor vidi ovo sto sam i ja napisao da se ne trudi kad nije njegov dan :hmmmmm:

Mogao bi uspjeti u Unitedu. Vraca se kuci, dobar je igrac, igrat ce sa dobrim igracima. Jedino sto ga moze ukopati je to da je u BVB-u bio zvijezda, pa mu se tepalo, dok ce u Unitedu biti jedan od mnogih...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.