BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Desperado09
Postovi: 1675
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 21 mar 2018, 16:06

SportBild piše da su osim Hectora koji bi koštao 8 mil, mete za sljedeću sezonu Tah 25 mil i Weiser 13 mil.

To kompletna nova odbrana stiže. :wtf:

mma_hz
Postovi: 10524
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la mma_hz » 21 mar 2018, 16:49

Desperado09 je napisao/la:SportBild piše da su osim Hectora koji bi koštao 8 mil, mete za sljedeću sezonu Tah 25 mil i Weiser 13 mil.

To kompletna nova odbrana stiže. :wtf:
:salut: :salut:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
ledar
Postovi: 3774
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la ledar » 22 mar 2018, 14:30

Evo stiže vam novo pojačanje - Usain Bolt. Ako nauči trčat s loptom ubio je za kontre. :mrgreen:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 22 mar 2018, 14:50

ledar je napisao/la:Evo stiže vam novo pojačanje - Usain Bolt. Ako nauči trčat s loptom ubio je za kontre. :mrgreen:
Postalo se Cirkus Kolorado :crazy:
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

mma_hz
Postovi: 10524
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la mma_hz » 22 mar 2018, 21:18

Ako moze neko od upucenije raje da mi kaze imamol mi ikakve sanse da dovedemo bilo kojeg od sljedećih igrača:Klosterman,Upamecano,Forsberg,Werner.Kakvi su odnosi Dortmunda i Leipziga i dal mi imamo novca za bar dvojicu od nabrojanih jer to je sigurna investicija.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 23 mar 2018, 07:20

mma_hz je napisao/la:Ako moze neko od upucenije raje da mi kaze imamol mi ikakve sanse da dovedemo bilo kojeg od sljedećih igrača:Klosterman,Upamecano,Forsberg,Werner.Kakvi su odnosi Dortmunda i Leipziga i dal mi imamo novca za bar dvojicu od nabrojanih jer to je sigurna investicija.
Vjerovatno Watzke ne bi ni razgovarao sa njima, ipak su oni za njega umjetni klub :roll:
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la schickeria » 23 mar 2018, 10:56

mma_hz je napisao/la:Ako moze neko od upucenije raje da mi kaze imamol mi ikakve sanse da dovedemo bilo kojeg od sljedećih igrača:Klosterman,Upamecano,Forsberg,Werner.Kakvi su odnosi Dortmunda i Leipziga i dal mi imamo novca za bar dvojicu od nabrojanih jer to je sigurna investicija.
Nikakve
Klosterman nije kvalitet za vece domete,Werner je nas ako ode lewa a vjerojatno ide,upamecano ima klauzulu 100miliona a forsberg zeli u inozemstvo
Uostalom za vecinu njih prelazak iz rb u bvb nije pretjerani korak naprijed pogotovo ako rb izbori prva 4

mma_hz
Postovi: 10524
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la mma_hz » 23 mar 2018, 11:17

Hvala na informacijama momci. :D
Nezz meni je Klosterman potencijal,svakako mi je bolji od Toljana al eto ako je opcija Weiser jos bolje.
RB I BVB je razlika prijatelju nebo i zemlja u svakom slucaju,a to sto Bayern samo gomila igraci koji potom kod njih stagniraju ili cak nazadaju samo da ih nebi neko drugi kupio to je stvar Bayerna koji direktno utice na (ne)kvalitet bundeske.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
ledar
Postovi: 3774
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la ledar » 23 mar 2018, 13:45

Kad smo kod "gomilanja" Dortmund više "gomila" od Baye. Ako ne računamo vratare Dortmund ima 24 igrača koji imaju potencijal ili su igrali za prvu momčad (samo Gomez nema realne šanse), a kod Baye je 19 igrača u polju sa takvim potencijalom (F. Götze, Dorsch, Benko, Wriedt su samo popuna).

No, stvarno ne gomilaju ni jedni ni drugi. Dortmund ima 7 ozlijeđenih, što je možda za 2-3 više od očekivanog broja, i normalno da trebaju zamjene. Bayo ove godine skoro da i nema ozlijeđenih pa se čini da postoji višak, no kad bi imali 7 izvan stroja ko Dortmund onda bi bilo samo 12 raspoloživh igrača u polju. I kad bi k tome još dvojica bila kartonirana ne bi uopće imali nijedne zamjene. To bi bila čista katastrofa, da u CL npr. igraju sa Dorschom i Wriedtom. A Ribery im je ionako samo za jedno poluvrijeme.

mma_hz
Postovi: 10524
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la mma_hz » 23 mar 2018, 15:12

ledar je napisao/la:Kad smo kod "gomilanja" Dortmund više "gomila" od Baye. Ako ne računamo vratare Dortmund ima 24 igrača koji imaju potencijal ili su igrali za prvu momčad (samo Gomez nema realne šanse), a kod Baye je 19 igrača u polju sa takvim potencijalom (F. Götze, Dorsch, Benko, Wriedt su samo popuna).

No, stvarno ne gomilaju ni jedni ni drugi. Dortmund ima 7 ozlijeđenih, što je možda za 2-3 više od očekivanog broja, i normalno da trebaju zamjene. Bayo ove godine skoro da i nema ozlijeđenih pa se čini da postoji višak, no kad bi imali 7 izvan stroja ko Dortmund onda bi bilo samo 12 raspoloživh igrača u polju. I kad bi k tome još dvojica bila kartonirana ne bi uopće imali nijedne zamjene. To bi bila čista katastrofa, da u CL npr. igraju sa Dorschom i Wriedtom. A Ribery im je ionako samo za jedno poluvrijeme.
Ma vidi,mislio sam na to da klepaju igrace onako kako su doveli Lewandovskog,pa sada Gorecku i vjerovatno Mejera.Takodjer kako su klepili Rodea iz Frankfurta kad je taj igrac bas obecavao.
Realno za sicu su doveli Humelsa i Gecea.U tom trenutku su ti igraci vrijedili vise,razumijem klauzula i sve to,al to slabi Bundesku i sada smo tu gdje smo.Mi smo ove godine doveli Filipa za 20 milijona iz Frajburga,Dahuda 12 Gladbah i Toljan 7 Hofa,i fino smo platili igrace tog renomea i dali smo sansu tim timovima da za te pare dovedu dostojne zamjene i nismo ih oslabili previse definitivno.Mi smo samo za sicu realno doveli Rojsa,ostale igrace smo posteno platili drugim timovima.
Znam ja snalazljivost i naravno ekonomija,borba za novac al to sve utice itekako.
Vjerovatno i od Francuza smo slabiji a meni kao ljubitelju Bundeske to smeta jbg.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la schickeria » 25 mar 2018, 16:18

Aubameyang vam je pokazao kako se ostaje u bvb kad te Bayern ne zove i direktno ne slabi ligu

Avatar
Desperado09
Postovi: 1675
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 02 apr 2018, 13:35

Ajer ( Celtic), Rog ( Napoli), Nzonzi? (Sevilla)...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1675
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 04 apr 2018, 13:41

Talijanski mediji pišu da smo dogovorili sve sa Trappom. Navodno potpisuje na tri godine.

Lokalni mediji iz Viga pišu da se raspitujemo za njihovog napadača Maxi Gomeza. Urugvajac ima 21 god. Ove sezone zabio 14 puta u 29 utakmica.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 05 apr 2018, 15:17

Uvijek mi je bilo cudno kad se ima vec love, sto ga ne dovedu. A i kako ga lako pustise da ode u Francusku...

Inace spekulise se da bi po Sokratisa mogli doci Arsenal, Juve i Junajted. Ugovor mu istice iduce ljeto, a jos nije produzen. Pa nismo Salke majka mu stara pa da nam igraci idu dzaba kad god hoce :)
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1675
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 05 apr 2018, 17:30

Trapp nije bolji od Burkija. Msm nije loš, ali nije ni wow tj nikakav upgrade. Treba tražiti na drugom mjestu golmane. Doveo bih nekog stranca koji nije sa njemačkog govornog područja. Dovest Romera ili Musleru.

Što se tiče Sokratisa nekako imam dvojbe oko njega. Drag mi je, borben, požrtvovan ali možda bi mu godila promjena kao i nama. Još sad se sigurno može uzeti 20-25 mil ukoliko ne produži ugovor koji je navodno na stolu samo se čeka njegova odluka.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 06 apr 2018, 07:22

Burki meni stalno varira, od sjaja do ocaja :!: Nekada se zalomi, pa sve zivo brani, a nekada ga primi kroz usi ko kakav amater :crazy:
Vjerovatno je i do odbrane i oni pocesto ispadaju, pa stvaraju i golmanu nesigurnost :)

Ima u Laziu nekakav Imobile, zabija ko na traci, ako ne kupe Batshuayia ja bih njega na ljeto za novog napadaca :mrgreen:
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1675
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 17 apr 2018, 10:36

Izgleda da je Hector pred potpisom.

Naši bi Batschuayia za 40 mil. Chelsea traži 57.

Stupili smo u kontakt sa Toko Ekambi, napadač-krilni napadač. Inače Toko je pravi bum u Ligue A. Možda je Favre već dao neke upute za narednu sezonu. :mrgreen:

Što se tiče Weisera, izgleda da ipak nismo zainteresirani. Naši traže nekog beka koji je bolji u defanzivi.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 25 apr 2018, 18:25

Kazu Venger jedan od kandidata za klupu :!:

To se Watzkeu zelje uslisale. Takav mu upravo i treba - da voli mlade i jeftine igrace :)
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1675
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 25 apr 2018, 20:28

Bouna Sarr navodno na meti. Odličan bek iz OMa. Igra lijevo i desno. Izvor je L'Equipe.

Le Parisien piše da TT traži Topraka i Weigla iz BVBa. Weigla bih vjerovatno prodao dok je na cijeni, Topraka ne. Turčin nosi odbranu trenutno. Pozitivno sam iznenađen njegovom igrom u drugom dijelu sezone. Sljedeće sezone može biti samo bolji mada je sada da ne kažem na svjetskom nivou, ali sigurno je na internacionalnom. :tokralju:

Što se tiče Hectora od njega nema ništa mada se pisalo da je done deal. Produžio je sa Jarčevima i ide u Zweitu. :thumbup:

Avatar
Desperado09
Postovi: 1675
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 03 maj 2018, 21:35

Kicker piše da je Hitz nasljednik Weidija. Dolazi besplatno. Solidno rješenje za broj 2. Mislio sam da će naši tražiti direktnog konkurenta Burkiju, ali izgleda da mu dovoljno vjeruju. Moram priznati da je bio solidan drugi dio sezone, sa dosta dobrih odbrana.

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.