FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 19 jan 2018, 17:16

Gle stvarno ce prodat J.Maria i dovest Rafinhu ko zamjenu :urnebes:

Daj brata Daniela :opaopa:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 19 jan 2018, 20:18

35 j*benih mil za Rafinhu :lol: Sanse da se otkupi cak ako i odigra dobro 0%
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Mago
Postovi: 6322
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 19 jan 2018, 20:28

Otkup je obavezan ako se izbori LP.

Benvenuto Rafinha!

Forza Inter!
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 19 jan 2018, 21:28

Nije obavezan otkup ako se izbori LP, potvrdio je to i Di Marzio. Ako se pokaže otkupit će se, ako ne neće. Vrlo jednostavno.

Bude li zdrav uz Vecina bi mogao da bude naš najbolji veznjak. Nije baš neki težak zadatak. :mrgreen:

Ovo ljeto na "grbači" već imamo Gagliardinijevih 20mil + pravo otkupa Cancela za 35mil i Rafinhe za 35mil, još ako nekako dovedu Sturridgea pa i njemu bude pravo otkupa za 30mil+. :damn:

IN total bi mogao ići i preko 120mil+ ovo ljeto na ova 4 igrača.
OUT total je zasad 56mil. Dodo 5,5mil, Kondogbia 28mil?, J.Mario 22.5mil?, Brozović ???
#SuningOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 19 jan 2018, 21:51

Svi znamo da ga neće otkupit, takvi kao on što znaju igrat lopte kod nas griju klupu. Još ovaj put imaju izgovor: bio van terena zbog povrede 9 mjeseci. Ne znam koji klinac dovode uopće igrača kad svi znamo da na njega neće računati, malo se mi navijači nahajpamo i nakon par utakmica ćemo ga proglasit flopom iako nije odigrao ni minute. Daj bože da griješim, igrač njegovih karakteristika bi nam fino legao.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Chinaglia » 20 jan 2018, 00:00

Sturridge i Rafinha, kakvi transfer bokte :lol:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 20 jan 2018, 09:09

Povratak Kovacica? To bi vec bilo nesto.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 20 jan 2018, 10:51

Kovu mi je bilo žalije što smo prodali nego Coutinha, ne bi žalio Maria (ako treba ni Broza) ni sekunde ako bi se od tih para doveo Kova.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 20 jan 2018, 14:34

35m Rafinha,sta onda Cancelo vrijedi 50 jbt.

Odlicna zamjena za J.Maria...igrač koji se ne sjeca kad je zadnji put igrao :rol:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 20 jan 2018, 14:46

Kovacic :facepalm: Ako se ovo dogodi mozete bit 200 posto sigurni da je Icardi novi igrač reala od ljeta.

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 20 jan 2018, 16:46

SiamoNoi je napisao/la:Odlicna zamjena za J.Maria...igrač koji se ne sjeca kad je zadnji put igrao :rol:
Jbg moramo se i mi navijači vratit u realnost, nemamo para za gotove zvijezde i imamo opciju ili da kupujemo polovnjake od 10-20 mil ili mlade talente koji imaju potencijal da postanu zvijezde, ja sam uvijek za ovu drugu opciju. Rafinha sigurno ima potencijal da postane klasa ako ga povrede mimoiđu i ako mu ukažemo više povjerenja nego što smo Coutinhu ili Gabigolu.

Idealan scenarij po meni: prodamo Maria i Broza a kupimo Kovu i Rafinhu pozajmimo; prodamo Edera a dovedemo Sturridgea na posudbu. Finansijski ništa u gubitku (barem do ljeta) a igrački mnogo jači.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 20 jan 2018, 17:18

Ovo za Kovačića je Tuttosport izvalio sinoć pa ostali lupajući portali tipa GdS, CdS prepisali vijest.
SKY i Di Marzio ni slova nisu napisali o njemu tako da nema od tog ništa..

Ja mislim da ćemo do kraja dovest Sturridgea na posudbu (ako Liverpool spusti otkupnu cijenu) i zadnji dan prelaznog roka Pastorea kad namaknemo nešto love od Edera, J.Maria/Pinamontija/Brozovica. :kafa:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 20 jan 2018, 19:59

Ako Pastore dođe objavit ću ovdje video kako usred Joma arene pred punim stadionom vičem na sav glas Juve merda,vaffanculo.Znači nema **** šanse da se tako nešto desi.
Biscione je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Odlicna zamjena za J.Maria...igrač koji se ne sjeca kad je zadnji put igrao :rol:
Jbg moramo se i mi navijači vratit u realnost, nemamo para za gotove zvijezde i imamo opciju ili da kupujemo polovnjake od 10-20 mil ili mlade talente koji imaju potencijal da postanu zvijezde, ja sam uvijek za ovu drugu opciju. Rafinha sigurno ima potencijal da postane klasa ako ga povrede mimoiđu i ako mu ukažemo više povjerenja nego što smo Coutinhu ili Gabigolu.

Idealan scenarij po meni: prodamo Maria i Broza a kupimo Kovu i Rafinhu pozajmimo; prodamo Edera a dovedemo Sturridgea na posudbu. Finansijski ništa u gubitku (barem do ljeta) a igrački mnogo jači.
Jedino za šta Rafinha ima potencijala je da bude teški flop jer je izgleda briljantan plan da igra trequartistu,a čovjek je kao i J.Mario centralni vezni.Kakav god bio iduce sezone nece igrat u Interu,a Inter će ostat i bez J.Maria za neku siću od 20ak m.

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 20 jan 2018, 20:17

Pa gotovo podjednako utakmica je odigrao na AM kao i na CM. Vele da je rijetko polivalentan igrač, može čak i Candrevu mijenjat.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Vrebac » 20 jan 2018, 23:46

Imamo mi igraca koji moze 15-20 min mijenjati candrevu pa ne dobiva sansu!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 21 jan 2018, 02:26

Biscione je napisao/la:Pa gotovo podjednako utakmica je odigrao na AM kao i na CM. Vele da je rijetko polivalentan igrač, može čak i Candrevu mijenjat.
Zadnji put je kao AM igrao sezone 2014./2015.I to dvije utakmice.Od tada je 46 puta bio centralni vezni,a 15 puta desno krilo.Nesto sitno (manje od 5 nastupa) kao lijevo krilo i napadač.

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 21 jan 2018, 09:06

Al to je zato što Barcelona igra 4-3-3 bez AM

P.S: Kada sam spominjao njegovu polivalentnost zaboravio sam reći da može igrati čak i golmana :mrgreen:, karijeru u La Masiji počeo kao golman
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Puma » 21 jan 2018, 13:39

Dizi sidro Mauro.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 21 jan 2018, 13:57

Bez LP Icardi odlazi 1/1.To je valjda svima jasno.A vjerojatno i Skriniar.
Inter took the early lead in the race for Sturridge, but the situation could change. The nerazzurri have received the player’s approval and are in talks with Liverpool, but now the Italian club must decide if they’ll accept the terms proposed: loan for two million with an option to buy between 20 and 30 million. At the moment Inter have concerns on the striker’s physical condition and there’s the possibility Roma will join the race should Dzeko leave during this window. The Bosnian is in fact moving closer to joining Chelsea, they’re now negotiating the bonuses, and the giallorossi could surpass Inter in the sweepstakes. Roma know the parameters of Liverpool’s demands and they’ll evaluate in the coming hours if they’ll pursue a potential deal.
Zabrinuti za Sturridgea koji je nesto malo iznad 500 minuta ove sezone odigrao,al zato nisu uopce za Rafinhu koji nije igrao od raspada Juge :facepalm:

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 21 jan 2018, 14:34

Rafinha je borac, on uvijek grize maksimalno pa tako se i nakon povreda vrati isti ili jači, dok za Sturridgea njihovi navijači kažu da u zadnje vrijeme neće ni potrčat u šprint, ili se boji novih povreda ili je izgubio volju.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.