FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 17 maj 2018, 23:18

Treba iskoristit tu činjenicu pa stući cijenu
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 17 maj 2018, 23:59

Tritolone je napisao/la:Cancelo nije pozvan na SP :lol:
Ali tu su Fonte, Pepe i Bruno Alves. :rol:

Doduse ne znam sta da mislim o tome, jer se ne zna niti da li ce biti nas igrac naredne sezone.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 18 maj 2018, 11:53

In an interview with Record, Jose Mourinho has important words on the Portuguese players in the Premier League, particularly Joao Mario who arrived at West Ham on loan in January.

“I would like him to stay in England. It would be better for him since he started a good process and it would be right for him to complete it. It can lead to success in English football and for his growth. Staying in Premier would be a good option for Joao Mario.

Him to United? Why not. But West Ham are an important and historic club. Joao Mario is one that thinks and acts very quickly. He has recovered his intensity and aggressiveness. I have always liked him.”
The Ghanian confirmed that Juve did try to give him a new contract but “I humbly and respectfully opted to commit myself to a club elsewhere.”
Dakle izbacio A.Sandra iz sastava :hmmmmm:
Preparation is well underway for the final and decisive game this Sunday against Lazio. Everyone is fired up and understands the importance of this game, including the ownership. If President Thohir has long been away from Inter, the club’s patron Zhang Jindong, despite long distance away from the Nerazzurri, is always present from China. Everyday, he is informed on the team and on the eve of the big match, Zhang is expected to deliver a video mesage to the players. Inter Club in Nanjing is ready to follow the game on a big screen in the middle of the night.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 19 maj 2018, 11:04

Skriniar uz 4 gola gola čak 4 puta stativu pogodio ovu sezone.
After the first contact for a possible renewal that would keep him at Inter until 2020, this idea of extending Candreva’s contract now seems unlikely.

According to FC Inter News, Inter have informed the player’s agent, Federico Pastorello, of the fact that renewal is not in the club’s plan for Candreva. Pastorello has also been asked to start searching for a new club for his client. Same goes with Candreva as the player has also been informed by Inter about the desire to not continue.

And now, the search to find a new club has started and Inter are ready to listen to offers in the range of 15 million euros.
:hmmmmm:
As reiterated by Piero Ausilio, Inter will do everything to try redeeming the player, otherwise he will return to Valencia where Marcelino is waiting for him with open arms.

“For me, Cancelo is a great player, one of the highest level. He has improved on the defensive level thanks to his experience at Inter. He can occupy different positions and he can also play on the left although it is not his position. If Inter do not redeem him and he does not get another offer from a different club? Then I would be happy to have him on our team next season. Again, I believe that he is a very high level player.”

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Molders » 19 maj 2018, 13:00

Lautaro Martinez bi mogao biti dobro pojačanje Interu, njega hvale na sve strane. Atletico je također navodno bio zainteresovan za njega. De Vrij je isto tako pun pogodak ako se taj transfer ostvari, tu nema dileme ni sekunde. Spominje li se išta u vezi sa Torreirom?

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 20 maj 2018, 02:01

Molders je napisao/la:Lautaro Martinez bi mogao biti dobro pojačanje Interu, njega hvale na sve strane. Atletico je također navodno bio zainteresovan za njega. De Vrij je isto tako pun pogodak ako se taj transfer ostvari, tu nema dileme ni sekunde. Spominje li se išta u vezi sa Torreirom?
De Vrij je već službeno :mrgreen:

Zainteresiran je Inter za Torreiru,ali po meni nekako prije da će ga Napoli uzet.Pogotovo ako im Jorginho sad ode,mogli bi bas zapet da ovog uzmu.

Atletico je i Skriniara htio.Tako da ne sumnjam da Lautaro ima sve da uspije.

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 20 maj 2018, 13:38

slika
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 20 maj 2018, 16:33

Imal nervoze? :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Mago
Postovi: 6323
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 20 maj 2018, 16:52

Vise iscekujem utakmicu nego iftar :lol:

Pobudalit cu dok ne krene aBd.

Forza Inter!
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 20 maj 2018, 16:56

Mago je napisao/la:Vise iscekujem utakmicu nego iftar :lol:

Pobudalit cu dok ne krene aBd.

Forza Inter!
Ista situacija, ja nanijetio sta naučit al misli su na drugoj talasnoj dužini.
Očekujem neku pobjedu u zadnjih 10 minuta. :kafa:
#amala
"We need to suffer. And we need to fight."

Shogun
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Shogun » 20 maj 2018, 18:23

Captain4 je napisao/la:Imal nervoze? :kafa:
Ma kako nema. Mislim da smo svi na aparatima do jedno pola 11 navecer. Nadam se da cemo slaviti veliku pobjedu. :)

FORZA RAGAZZI!

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Thorin » 20 maj 2018, 18:30

Vozim za Sarajevo, imam.tamo iftar pa neću moći gledati. Koristim večeras taktiku kao i SiamoNoi, pokušati ne saznati rezultat i gledati reprizu.haha..sve u svemu, pritisak je na Laziu.. a mi mnogo bolje igramo kada nas već otpišu..
Sa srećom.
Forza Inter Per Sempre!

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 20 maj 2018, 19:16

Sa ovakvim mentalnim pacenicima nema sanse da veceras ista naprave...ne vidim tko bi mogao...jedino Broz ovo ostalo je sve preslabo...

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 20 maj 2018, 19:42

Da, sve hajmo reci bitnije utakmice dosad su skenjali, cesto uz crveni karton, ne vidim sto bi veceras bilo drugacije.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 21 maj 2018, 21:49

"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Molders » 22 maj 2018, 12:09

SiamoNoi je napisao/la:
Molders je napisao/la:Lautaro Martinez bi mogao biti dobro pojačanje Interu, njega hvale na sve strane. Atletico je također navodno bio zainteresovan za njega. De Vrij je isto tako pun pogodak ako se taj transfer ostvari, tu nema dileme ni sekunde. Spominje li se išta u vezi sa Torreirom?
De Vrij je već službeno :mrgreen:

Zainteresiran je Inter za Torreiru,ali po meni nekako prije da će ga Napoli uzet.Pogotovo ako im Jorginho sad ode,mogli bi bas zapet da ovog uzmu.

Atletico je i Skriniara htio.Tako da ne sumnjam da Lautaro ima sve da uspije.
Sa tim transferom nema greške, to je u startu jača odbrana naredne sezone. Mislim, može Miranda uvijek dobro odigrati, ali tandem Skriniar-De Vrij je tu za duge staze. Cancelo je po meni očekivano već pokazao da može biti dobro pojačanje, to se znalo nakon početka sezone. Vidjet ćemo hoće li ostati, ali pored toga mislim da je lijeva strana Interu i dalje problem. Lautaro bi mogao pomoći, a bit će zanimljivo i ako se dovede neko u vezni red jer i tu nedostaje širine.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 22 maj 2018, 12:36

Interu da bi prosao srednje tesku grupu lige prvaka treba zadnji vezni, lijevi bek, desno krilo i da nikoga ne prodamo iz trenutnog rostera i da potpisemo i cancela i rafinhu.

Biti cemo u 4. jakosnoj grupi, iz prve ko god nam dodje osim lokomotiv moskve i eventualno liverpoola, zavrsiti ce ispred nas u grupi(psg,atletico,barsa,real,city), zato se nadati da dodje neko slabiji iz druge, i da se mozemo fino potuci za prolazak grupe.
Isto tako ce se svi moliti da iz 4. Grupe ne dobiju bas nas.

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 22 maj 2018, 13:07

Federico Chiesa + Kevin Strootman od ovih sto se zasad spominju bi bilo idealno, a realno..
Strootman ima klauzulu od €30mil sto se može lagano platiti, dok se Fiorentini za Chiesu uz nekih €20ak mil moze ponudit par igraca iz Primavere + Eder/Candreva.. Bek nije potreban, tu su Asamoah, D'Ambrosio, Dalbert...
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 22 maj 2018, 13:23

Sumnjam da ce itko više dolazit na bok kad je Kwadwo doveden.Dajem 0.5 posto šanse tome.

O Strootmanu ne znam šta da točno mislim.Ne svidja mi se to baš ovako na prvu.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 22 maj 2018, 13:30

Strootman bi ako nista bio upgrade na vecina i gagliardinija koji nije uopste napredovao otkad je dosao kod nas.
Chiesa je moja zelja od prve utakmice koju sam ga gledao.
Nama Asamoah treba biti rezervna opcija za vezu i za lijevog beka, problem je sto cemo mi tesko koga boljeg od njega naci tu.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.