FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 21 jan 2019, 15:06

Misle li ovi ista dovodit u vezni red? Barella bi bio idealan u ovom trenutku.. Pametno bi sad bilo i prodati Gagliardinija ili ga uvalit u nekom dealu, a na ljeto se rješiti i Vecina i Perisica. Iduci prelazni rok smo slobodni FFPa pa ce se zar dovest TOP veznjak i TOP krilo i to bi vec bila ekipa za najvece domete.

btw. Za Nevesa Wolvesi traže 100mil FUNTI :D
#SuningOUT

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 21 jan 2019, 18:42

Gaglia u Firencu?

Barella nama?

Znam da nema jedno a drugim veze al u mojoj glavi ima. Ne bi nasi pustali Gagliu ako nemaju zamjenu. A Cagliari doveo Birsu a ide im i Nandez.

Moje nade moji snovi :pray:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Vrebac » 21 jan 2019, 18:59

Samo izvan Ita. prodavat! I kao sto je netko pisao nama treba kreativac dobar sa mudima (Rafinha)!

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 21 jan 2019, 19:24

Vrebac je napisao/la:Samo izvan Ita. prodavat! I kao sto je netko pisao nama treba kreativac dobar sa mudima (Rafinha)!
I dobrim koljenima :(
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 21 jan 2019, 19:40

Zao mi je Gaglie, onih prvih 6 mjeseci i ono vrijeme kad je igra sa Kondom je pokaza da zna ali sve osim toga je za zaborav. Bolje da ide. Barella ce biti pun pogodak siguran sam.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Vrebac » 21 jan 2019, 19:51

arminz je napisao/la:
Vrebac je napisao/la:Samo izvan Ita. prodavat! I kao sto je netko pisao nama treba kreativac dobar sa mudima (Rafinha)!
I dobrim koljenima :(
Ma sigurno, mislio sam samo na takvog tipa igraca!
Dosta ovih kostolomaca i igraca koji samo popunjavaju startnih 11.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jan 2019, 02:40

Neće nitko vjerojatno doć.I bolje ne radit nikakve ishitrene transfere nego sa na ljeto pošteno pojačat sa krilom i veznim.Uz ostalo što treba popuniti.
Yes, perhaps it is true that Fiorentina have made inquiries recently in an attempt to sign Roberto Gagliardini on loan with option to buy. However, it is certain that, according to Sky Sport transfer market expert Gianluca Di Marzio, the Milanese club has no intention to sell the Italian this window as Gagliardini is not on the outgoing list.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 22 jan 2019, 10:40

SiamoNoi je napisao/la:Neće nitko vjerojatno doć.I bolje ne radit nikakve ishitrene transfere nego sa na ljeto pošteno pojačat sa krilom i veznim.Uz ostalo što treba popuniti.
Yes, perhaps it is true that Fiorentina have made inquiries recently in an attempt to sign Roberto Gagliardini on loan with option to buy. However, it is certain that, according to Sky Sport transfer market expert Gianluca Di Marzio, the Milanese club has no intention to sell the Italian this window as Gagliardini is not on the outgoing list.
Valjda je dosla neka dobra ponuda iz Engleske, al je Gagliardini odbio prec
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 22 jan 2019, 19:10

Steven Bergwijn kao nova meta? Svidio mi se u onoj utakmici protiv nas.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 22 jan 2019, 20:43

Glupo je sada bilo koga dovodit, u ligi ne bi trebali imati problema izborit CL a nove igrače ionako ne bi mogli registrovat u EL.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 23 jan 2019, 21:06

Izgleda da je Rodrigo De Paul osiguran za ljeto uz cijenu €18mil + Emmers. Ovo vjerovatno znaci i da se Keita nece otkupiti.
Meni osobno bezveze transfer.
#SuningOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 23 jan 2019, 22:05

Prosjecan igrac u najbolju ruku.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 23 jan 2019, 23:03

Slažem se
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 23 jan 2019, 23:52

Buyback klauzula?
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jan 2019, 00:10

Vrsaljko se opet ozlijedio i vjerojatno neće ni bit otkupljen na ljeto.Bolji od Cancela.Not.

Šteta,taman je počeo dobro igrat i bit koristan da je izgledalo kako će bit dobro pojačanje.Ali te ozljede su ogromni problem,potpuno razumljivo ako se neće riskirat na tom transferu.
According to Gianluca Di Marzio and Fabrizio Romano of Sky Sport, talks to sign Cedric Soares are very well advanced to the point that it could close tomorrow. We are waiting to see that the terms of this negotiation are going to be.
Ako se ne varam on je išao umjesto Cancela na SP.Dobar za defanzivu koliko pamtim,naprijed slabo.Valjda privremeno riješenje.
Jericho je napisao/la:Izgleda da je Rodrigo De Paul osiguran za ljeto uz cijenu €18mil + Emmers. Ovo vjerovatno znaci i da se Keita nece otkupiti.
Sumnjam da to to znači.I da ako se ne otkupi Keita neće novo krilo doći.

Dobar igrač.Lijep transfer da se nije dalo Emmersa :damn: Iako,ne vidim nigdje da je sigurno Emmers tako da treba još pričekati.A mozda se i klauzula ubaci ako bude Emmers.

Donijet će kreaciju i golove.Točno ono što je potrebno.Treba vidjeli da li kao opcija sa klupe ili kao prvotimac.Moguće da je već spreman i da preuzme ovu drugu ulogu u boljem klubu.Samo da se ne odrekne Emmersa trajno i bit ću zadovoljan ovim poslom.Baš fino pojačanje.Nedavno dobio i prvi poziv za Argentinu.
SiamoNoi je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Ko je ova 10-ka u udinama? Uh kako dobar igrač samo ga dovesti u red da preda loptu kad treba :D
Rodrigo De Paul.Nije dobio neku priliku u Valenciji,ali mogao bi se pokazati kao još jedan odličan posao Udinesea.
Prije dvije i pol godine :kafa: Uskočite u Rodrigo De Paul vlakić prije nego bude kasno.Ću ću :zviz:

Pogađate naravno...propao je od tada :hmmmm:


Argentinac i još k tome Rodrigo...što moze poći po krivu? :kafa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jan 2019, 00:36

Od pouzdanog izvora saznajem kako bi i Soares trebao biti dobro pojačanje.Dobio sam odgovore na neke stvari oko kojih sam imao dvojbe.Dobrodošao Sedriče.Radujte se narodi :kafa:
According to Sky, it is Luciano Spalletti that asks for a reinforcement in this position. Inter are working hard to please their coach, with the intention to close for Soares in the next 24-48 hours.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 24 jan 2019, 08:22

Taj Soares je jos jedna prevara, svi znaju da je Cancelo bolji od svakog beka u Portugalu, i samo je cudo sta nije igra na SP. Meni taj tip uopce nije bolji od Vrsaljka, ali ajde ovaj nema srece pa je ozljeđen, jasno da ne zele riskirati sa kupnjom takvog igraca. Kad vec traze beka bolje da bace oko na Heinrichsa koji igra u raspalom Monacu i na putu je za drugu ligu.


Za ovog De Paula imam osjecaj da ce biti jos jedan Eder, ne zato sta me stilom igre podsjeca na njega nego zato sta dolazi iz manjeg kluba a ima prvu solidnu sezonu koju ovdje nece ponoviti ni priblizno, na kraju zbrojis 3-4 takva flopa i moga si kupit nekog igraca viseg kalibra. Recimo taj vec spominjani Chiesa je odvratan tip i 3x skuplji ali je igrac koji ima veci plafon, flashy igrac koji je u stanju sam dobiti utakmicu, a nama takav fali.

Od svih ovih igraca koji se spominju jedino mi se Godin sviđa.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 24 jan 2019, 19:54

Jel samo meni ovaj transfer De Paula nema smisla ako on dolazi na ljeto? Zasto bi se Keita sada trudio kada to 90% znaci da ga nece otkupiti.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jan 2019, 21:10

Pa ne znači.Paul je prije desetka nego krilo.
Done deal for Cedric! Loan with buy option for €11M to Southampton, the Portuguese right back will fly to Italy to have medicals and sign
Samo 11M :tokralju: Ovo bi mogao ispast samo takav posao.Jeftiniji od Vrsaljka,a vjerujem da će se pokazati i kao bolje rješenje.Godina 27 tek.Samo 4 mjeseca stariji od Vrsaljka.Odličan deal :thumbup:

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 24 jan 2019, 21:41

Soares je sličan igrač Vrsaljku, znači dobar defanzivno a (ispod)prosječan ofanzivno. Nije igrač koji će nam podić igru (kao što je npr. Cancelo bio) ali za te pare (11 mil) je bolje rješenje od 25mil-Vrsaljka koji stalno kuburi sa ozljedama.

Ali moram reć da mi ide na qrac što stalno dovodimo te "solidne" bekove, hebemu život i solidnost. Umjesto da smo kako-smo-znali-i-umili skupili 35mil za Cancela i riješili to pitanje za narednih 10 godina mi još uvijek bacamo 10 po 10 miliona na "solidne", "bolje od Dambrosia" bekove.

Doduše možda samo opet igramo lopovski pa smo ga doveli samo da popuni przninu za ovu polusezonu pa da na ljeto možemo kupit neko pravo dugoročno rješenje tipa Henrichs. Nadam se da je ovo zadnje
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.