FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: Monolog,ribery,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

90minut
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la 90minut » 13 jan 2021, 16:54

Lautaru zelim da mu izgine sve što voli kod kuce

Mago
Kontakt:

Post Postao/la Mago » 13 jan 2021, 17:10

Alexis je debil.

Bravo Eriksen!
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Jericho
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 13 jan 2021, 17:12

Alexis više ne smije dobiti ni minute u ovom klubu.
“Let's say it how it is, Conte doesn't like high quality players too much.” - A. Cassano

Mago
Kontakt:

Post Postao/la Mago » 13 jan 2021, 17:28

Boze sacuvaj. Sta sve fulaju?! Wtf???

I na kraju ces ispast na penale. Bezveze umirali 120 minuta.

Mago
Kontakt:

Post Postao/la Mago » 13 jan 2021, 17:30

Konacno ides u pcku materinu...

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 13 jan 2021, 17:31

Mislio sam da ce ga ponistit
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!!!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

GeriOldman
Kontakt:

Post Postao/la GeriOldman » 13 jan 2021, 17:36

Čuj već u četvrtfinalu na milan..
1921

Shogun
Kontakt:

Post Postao/la Shogun » 13 jan 2021, 17:48

Jericho je napisao/la:
13 jan 2021, 17:12
Alexis više ne smije dobiti ni minute u ovom klubu.
Alexisu i Vidalu kupiti avionsku kartu za Santiago i neka igraju za Colo Colo. Evropski fudbal je gotov za njih dvojicu jos odavno.

ROM :clap:

tiffoso
Kontakt:

Post Postao/la tiffoso » 13 jan 2021, 17:56

Eriksen je odigrao solidno naprijed kada je prebacen na trequartistu. Nazad nije bilo dobro, imao je i rizicno izgubljenu loptu. Steta se rijesiti ovakvog igraca a ostaviti Vidala i Gagliardinija.
Realno destruktivac moze biti samo 1 u ekipi i tjt. Mnogo vise se mora ici na kreaciju. Malo vise povjerenja dati dancu i bice najbolje pojacanje i nema potrebe za druge kupovine. Rijesiti se obavezno jednog izmedju Vidala i Gagliardinija.

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 13 jan 2021, 18:47

Realno jedna dosadna utakmica ali i u takvoj utakmici smo dominirali, osim 2 gola slozili najmannje jos 4 opasne prilike koje su trebale biti iskoristene. Fiorentina u niti jednom trenutku nije bila opasna, i onaj gol su zabili nakon zbrke u nasem sesnaestercu i to sta nismo u stanju obicnu loptu izbaciti vanka. Eriksen solidan, jedino je bio neoprezan u onom jednom priliku kad je Fiorentina imala kontru ali je Hakimi ispravio.

Nadam se da ce izmislit nesto u ovom mercatu, idealno bi bilo kad bi uspjeli dovest nekog pristojnog veznjaka da zamjeni Gagliu, i Di Marca lijevo vratiti nazad ali samo ako ce igrati, ostalo je manje vise ok.

Prije utakmice je Marotta dao neku dvosmislenu izjavu iz koje se moze zakljuciti da Suning planira prodati klub, sad hoce li to biti samo dio, ili ce ovi otkupiti sve i postati vlasnici se jos ne zna. Ovaj BC Partners ima puno veci kapital od Suninga, tako da ce u tom slucaju klub sigurno nastaviti gdje je stao.

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Vrebac
Kontakt:

Post Postao/la Vrebac » 13 jan 2021, 22:13

Tritolone je napisao/la:
13 jan 2021, 18:47
Realno jedna dosadna utakmica ali i u takvoj utakmici smo dominirali, osim 2 gola slozili najmannje jos 4 opasne prilike koje su trebale biti iskoristene. Fiorentina u niti jednom trenutku nije bila opasna, i onaj gol su zabili nakon zbrke u nasem sesnaestercu i to sta nismo u stanju obicnu loptu izbaciti vanka. Eriksen solidan, jedino je bio neoprezan u onom jednom priliku kad je Fiorentina imala kontru ali je Hakimi ispravio.

Nadam se da ce izmislit nesto u ovom mercatu, idealno bi bilo kad bi uspjeli dovest nekog pristojnog veznjaka da zamjeni Gagliu, i Di Marca lijevo vratiti nazad ali samo ako ce igrati, ostalo je manje vise ok.

Prije utakmice je Marotta dao neku dvosmislenu izjavu iz koje se moze zakljuciti da Suning planira prodati klub, sad hoce li to biti samo dio, ili ce ovi otkupiti sve i postati vlasnici se jos ne zna. Ovaj BC Partners ima puno veci kapital od Suninga, tako da ce u tom slucaju klub sigurno nastaviti gdje je stao.
Gdje si ti nasao da ovaj BC ima veci kapital od Suninga?
Kako oni stoje?

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 13 jan 2021, 22:38

Na wiki pise da vrijede preko 20 milijardi.

U svakom slucaju ovo bi za klub bio najbolji moguci potez ako su Kinezi zabranili ulaganje van drzave, moja neka pretpostavka bi bila da ce ovi mozda pokusati napravit stadion i samim time povecati vrijednost kluba, pa ga prodat nekom drugom nakon nekog vremena.

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Vrebac
Kontakt:

Post Postao/la Vrebac » 13 jan 2021, 22:41

Tritolone je napisao/la:
13 jan 2021, 22:38

U svakom slucaju ovo bi za klub bio najbolji moguci potez ako su Kinezi zabranili ulaganje van drzave, moja neka pretpostavka bi bila da ce ovi mozda pokusati napravit stadion i samim time povecati vrijednost kluba, pa ga prodat nekom drugom nakon nekog vremena.
A koliko vrijedi Suning Group?

Jericho
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 13 jan 2021, 22:46

Vrebac je napisao/la:
13 jan 2021, 22:41
Tritolone je napisao/la:
13 jan 2021, 22:38

A koliko vrijedi Suning Group?
Zhangov net worth je mislim oko 9milijardi, ali za Europu im je net worth jedna pozitivna 0 jer ne mogu ulagat izvan Kine evo već pune dvije godine. :mrgreen:
Inače, kako si prijatelju? Ima li ikakvih pomaka sa zdravljem? Pozdrav.
“Let's say it how it is, Conte doesn't like high quality players too much.” - A. Cassano

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 13 jan 2021, 22:50

Hm...zapravo vrijede vise, bice sam ja na krivom mjestu na forbesu gleda jutros, ali to nije ni bitno posto im kineske vlasti ne dozvoljavaju ulaganje.

Evo usao je Males za Genou protiv Juventusa, nas igrac kojeg smo kupili ljetos. ovo mu je prva utakmica ove sezone.

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Jericho
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 13 jan 2021, 22:54

Suning kao grupa je iznad 38milijardi ja mislim, al sam naveo samo Zhangov..

Ovi BC Partners mislim da vrijede i više pojedinačno, al kao grupa su oko 23milijarde.

Vrebac
Kontakt:

Post Postao/la Vrebac » 13 jan 2021, 22:56

Hvala bogu ide bolje, zaustavilo se sirenje metastaza i neke se smanjile za 50% samo bez porodice i par prijatelja bio bih pod zemljom.

vjeruj doktoru radi sta ti kaze, Ali i alternativna Medicina me je spasila.
I samo pozitiva, jos da me Inter hoce bar malo razveselit ( Ali kako ce kad igra Vidal, Kolarov i co. )

Biscione
Kontakt:

Post Postao/la Biscione » 13 jan 2021, 22:59

Koliko god pojedini ovdje pisali protiv Lukakua on je realno naš jedini pouzdan zabijač, Lautaro na 1 gol profula 3 mrtva zicera, Sanchez na 1 gol profula 10 zicera a Lukaku možda na 3 gola profula jedan zicer. Ne dao Bog da se povrijedi ni CL ne bi izborili koliko smo ovisni o njemu.

P.S: Zašto Eriksen nije šutao taj penal? Realno ima duplo bolji šut od Vidala, za Dansku uredno realizuje penale a Vidal je loše ošutao i samo je imao sreću da je golman već otišao u stranu.

P.S.2: Što Radu nije branio?
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 13 jan 2021, 23:04

Vrebac je napisao/la:
13 jan 2021, 22:56
Hvala bogu ide bolje, zaustavilo se sirenje metastaza i neke se smanjile za 50% samo bez porodice i par prijatelja bio bih pod zemljom.

I samo pozitiva, jos da me Inter hoce bar malo razveselit ( Ali kako ce kad igra Vidal, Kolarov i co. )
Lijepo je cuti da si bolje,samo se bori i ostani nam pozitivan,aBda pobjedices ti to sve.

Manje uzimaj Inter sebi za zlo jer necete preko nas biti prvi :D

Pozdrav i drz se

Jericho
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 13 jan 2021, 23:31

Vrebac je napisao/la:
13 jan 2021, 22:56

Uhh super vijesti prijatelju... :pray: Baš mi izmami osmijeh na lice ova vijest. :salut: :opaopa:

Nadamo se da ce nas i Inter razveselit ove sezone, ali teškooooo bez tjeranja ove ublehe s klupe. :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.