FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 17 avg 2011, 03:05

Samo da ne nastavimo sa 3 u obrani, prelose to izgleda.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
adointer
Postovi: 3590
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la adointer » 17 avg 2011, 03:08

i ja bi kucku :mrgreen:
svidjalo se nama ili ne lik nas ne *ebe 2% i uvijek igra sa 3 u odbrani,, :? moratti je to znao i svejedno ga je doveo,,
"Kada se rukujem sa milanistom, operem ruke...kada se rukujem sa juventinom, izbrojim prste!" Peppino Prisco

Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 17 avg 2011, 04:35

adointer je napisao/la:
Moratti:"Bice veliki Inter.Eto'o ide?Govorili su da smo otpisani kada je Ibrahimovic otisao pa smo sve osvojili.Sneijder ostaje.Tevez,Forlan,Lavezzi?Imena su ta.Scudetto 2006?Ja sam miran.U stvari,kad malo bolje razmislim,mogao bih pozvati kojeg predsjednika i pokloniti mu tu titulu,,,"
legenda :lol:
Massimo kraljuuuuuuuuuuuuu...

kako ih lola kulturno je*be to nije normalno :lol: nema ga nema i onda dodje i ubije ih lik sa tri rijeci :lol: vidi se uticaj Josea :D

Silvio B
Postovi: 237
Pridružen/a: 23 feb 2011, 23:20
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Silvio B » 17 avg 2011, 11:55

MORATTI: ETO'O VIA PER IL FAIR PLAY

Tevez?, ma sull'argentino spegne gli entusiasmi "non credo arriveremo a lui"

znaci proda je se eto zbog ffp a kupit ce se forlan najvjerovatnije ili lavezi ako pandev pristane da prede u napoli + 15 mil za lavezzija.

ETO'O-ANZHI, A 28 MILIONI È FATTA
za eta je sve dog. 28 mil eura ide interu



UFFICIALE: Inter e Lucio insieme fino al 2014

Avatar
adointer
Postovi: 3590
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la adointer » 17 avg 2011, 12:05

Lucio produzio do 2014-te

evo meni jedan od najdrazih golova,kad mi tad nije srce puklo nece nikad :)

[youtube][/youtube]

Rodrigo Alborno potpisao do 2016-te
"Kada se rukujem sa milanistom, operem ruke...kada se rukujem sa juventinom, izbrojim prste!" Peppino Prisco

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Interista di cuore » 17 avg 2011, 13:14

Alborno ce ovu sezonu provesti u Primaveri sto i nije lose jer nema sanse da bi se uspio probit u prvom timu...

Glupi englezi i dalje pisu o Sneijder,strasno je kakvi su debili.

Sastanak za Eto'oa je u toku ili ce ubrzo poceti. :mrgreen:

Isto tako danas sastanak sa Genoom oko Kucke,Palacia i Viviana.Nasi zele Kucku odmah :mrgreen:

Ja bih vise volio da dovedu Kucku nego Montoliva.
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Silvio B
Postovi: 237
Pridružen/a: 23 feb 2011, 23:20
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Silvio B » 17 avg 2011, 15:49

http://www.calciomercato.com/mercato/et ... amo-386102" onclick="window.open(this.href);return false;

znaci eto samo sto nije podpisao zavrsna cifra je izmedu 25-28 mil eura

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la silenT » 17 avg 2011, 16:01

J.Cesar; Jonathan, Lucio, Samuel, Nagatomo/Zanetti; Cambiasso, Kucka; Sneijder; Tevez, Forlan, Pazzini.....
not bad....

samo meni ne ide u glavu kako za Eto'a nismo izmuzli više love..... brukaaaa.... pa najbolji špic svijeta !!!
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Silvio B
Postovi: 237
Pridružen/a: 23 feb 2011, 23:20
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Silvio B » 17 avg 2011, 16:15

silenT je napisao/la:J.Cesar; Jonathan, Lucio, Samuel, Nagatomo/Zanetti; Cambiasso, Kucka; Sneijder; Tevez, Forlan, Pazzini.....
not bad....

samo meni ne ide u glavu kako za Eto'a nismo izmuzli više love..... brukaaaa.... pa najbolji špic svijeta !!!
,kucka,forlan i tevez a mottari tvrdi da je morao prodati zbog ffp,forlan ce kostati 10 mil and tevez boga pitaj i nema sanse da ga citiy pusti na loan ali sve jedno opet se mora kad tad paltiti,a za kucku pola ugovora 8 mil

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Interista di cuore » 17 avg 2011, 16:36

silenT je napisao/la:J.Cesar; Jonathan, Lucio, Samuel, Nagatomo/Zanetti; Cambiasso, Kucka; Sneijder; Tevez, Forlan, Pazzini.....
not bad....

samo meni ne ide u glavu kako za Eto'a nismo izmuzli više love..... brukaaaa.... pa najbolji špic svijeta !!!
Joj napada brate ? Ne valja to nista,ne moze se tako igrat sa 3 klasicna napadaca...Nadam se da Forlan Interovog dresa nece vidjet ni u snu...

30-ak miliona jbg,ne moze vise s obzirom na njegove godine.
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Mister No » 17 avg 2011, 16:37

Interista di cuore je napisao/la:O glupane ! Djesi idiote,nije te dugo bilo ? Odje.bi odavde debilu...
Dobićeš ban bezze zbog "najaktivnijeg fana Intera i Juventusa".Samo ga iskuliraj, neka piše, valjda mu drago....

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Interista di cuore » 17 avg 2011, 16:38

Mister No je napisao/la:
Interista di cuore je napisao/la:O glupane ! Djesi idiote,nije te dugo bilo ? Odje.bi odavde debilu...
Dobićeš ban bezze zbog "najaktivnijeg fana Intera i Juventusa"..
nema veze,kad mu dopustaju da se stalno vraca onda nek banuju mene...Je.bo ih on vise :twisted:
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la silenT » 17 avg 2011, 16:39

Interista di cuore je napisao/la:
silenT je napisao/la:J.Cesar; Jonathan, Lucio, Samuel, Nagatomo/Zanetti; Cambiasso, Kucka; Sneijder; Tevez, Forlan, Pazzini.....
not bad....

samo meni ne ide u glavu kako za Eto'a nismo izmuzli više love..... brukaaaa.... pa najbolji špic svijeta !!!
Joj napada brate ? Ne valja to nista,ne moze se tako igrat sa 3 klasicna napadaca...Nadam se da Forlan Interovog dresa nece vidjet ni u snu...

30-ak miliona jbg,ne moze vise s obzirom na njegove godine.
pa izgleda da smo za Forlana zagrizli ozbiljno jbga nebi ga ni ja volio, al treba se pomirit što prije s tim :lol:
Forlan može i krilo igrat i povučenu špicu.... za Urugvaj na Svjetskom je igrao skroz lijevo, Suarez desno, Cavani srednjeg.... tako da Forlan može na lijevo krilo, Tevez na desno.... neće to bit toliko loše koliko zamišljaš ;)

btw... stavi Silvia na ignore kao ja i nevidiš mu postove...
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Interista di cuore » 17 avg 2011, 16:41

Necu nije zanimljivo tako :lol: :mrgreen:

Ma znam da Forlan moze igrat svasta,al nikako mi nije kompatibilan napad Forlan-Pazzo-Tevez...A i sumnjam da ce obojica doci...Prije ce to biti ovako : Ricky-Pazzo-Tevez sto mi je puno bolje,mada bih ja najvise volio da igra sa 2 napadaca i Sneijderom iza,a Ricky da bude dio trojca na sredini (Cambiasso,Ricky,Capitano)...

Znaci :

____________Julione

_Jonathan_Ranocchia_Samuel_Naga

_____Capitano_Cambi_Ricky

____________Wes

________Pazzo_Tevez

P.S.Nisam nikad dobio ban,hocu da vidim kako je to 8-)
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Mister No » 17 avg 2011, 16:46

Forlan se da iskoristiti, no u pitanju je koliko košta, MM govori da Leonea prodaje zbog FFP-a a špekuliše se sa Forlanom, teško ga možemo uzeti za male novce, jedino ako ga u Madridu ne otpišu i sada sa parama od Kuna krenu u nabavku.
Ako bude sutra igrao za Atletico ne bi imao pravo nastupa za Inter u grupnoj fazi LP, naravno ako bi ga doveli eventualno.

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Interista di cuore » 17 avg 2011, 16:47

Ne bi on kosto vise od 10 miliona,al problem je sto ima platu preko 4 miliona i nikako mi nije logicno da se tolike pare daju za jednog 32-godisnjaka...

Nadam se da ce sutra igrati :mrgreen:
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Mister No » 17 avg 2011, 16:53

U posljednje vrijeme, odnosno nakon triplete, teško da je u Interu išta logično, pa me vjeruj to sa Forlanom ne bi iznenadilo, samo bi bio nastavak promašaja u zadnjih godinu dana,startalo je sa Benitezom...

Avatar
adointer
Postovi: 3590
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la adointer » 17 avg 2011, 16:57

Forlan ima platu 4.5 miliona,,,Atletico hoce da dovede Falcaa i kazu da bi Forlan spustio sebi platu na 3.5-4 miliona da dodje u Inter,,Inter zeli Forlana za 6-7 miliona,,Eto'o je primao 11 miliona platu,,kad bi Inter uzeo jos Teveza koji ima 7 miliona platu a uz to placao Eto'oa 11 izaslo bi ih 18 miliona godisnje,,ovako Forlan 4 i Tevez 7 je 11,,jbga platice 2 za 1 a nije ni Eto'o mlad,,mladji godinu od Forlana,,,
"Kada se rukujem sa milanistom, operem ruke...kada se rukujem sa juventinom, izbrojim prste!" Peppino Prisco

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la silenT » 17 avg 2011, 16:58

ma kakvi 4-4-2 da igramo.. pogotovo sa Gaspom... nema šansone, a i ne djeluje to dobro... jedina utakmica u toj formaciji gdje smo odlično odigrali je bila protiv Milana 0-4.... u ostalim smo izgledali čak i gore nego u 3-4-3
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Interista di cuore » 17 avg 2011, 17:02

silenT je napisao/la:ma kakvi 4-4-2 da igramo.. pogotovo sa Gaspom... nema šansone, a i ne djeluje to dobro... jedina utakmica u toj formaciji gdje smo odlično odigrali je bila protiv Milana 0-4.... u ostalim smo izgledali čak i gore nego u 3-4-3
Ovo 4-3-1-2 se zacas transformise u 4-2-3-1.Misli malo :lol:

Nismo danas na istim talasnim duzinama definitivno...Sad cu te na ignore stavit :lol:

@Ado

nije fazon da se daje ista plata ko i Eto'o,fazon je da se smanji i zato sam ubijedjen da ce doc jedan od njih(Tevez vjerovatno)..

Eto'o skoro 2 godine mladji al zato 3 klase ispred zuce :mrgreen:
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.