FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 22 maj 2018, 13:44

Po meni Brozovic i Rafinha su trenutno zacementirani za iducu sezonu u vezi.. Nedostaje partner Brozovicu i tu bi Milinkovic-Savic bio idealno pojacanje, samo sto je preskup. Drugo ime koje bi gonjao je Leandro Paredes. :ljepota: Torreiri sam bio fan, al drugi dio sezone je bio bezvezan, pa sam se totalno ohladio za njega, a i cijena mu je prevelika. Strootmanovo ime se trenutno najvise spominje, a da sam mu neki fan i nisam. Trenutno ne znam i da je upgrade u odnosu na Gagliardinija. Također se spominje i povratak Kovacica, ali mislim da je loš fit sa Brozovicem/Rafinhom.

ps. Kondogbia bi fantastično došao u ovaj vezni red iduce sezone.. :kafa:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 22 maj 2018, 14:05

Jericho je napisao/la:Strootmanovo ime se trenutno najvise spominje, a da sam mu neki fan i nisam. Trenutno ne znam i da je upgrade u odnosu na Gagliardinija.
Točno.Bolje Gagliardinija forsirat.Spalletti mu je konačno nasao partnera i ulogu u drugom dijelu sezonu i treba li opet to rasturit kao što se napravilo sa Gagliardini-Kondogbia?Ako ce Strootman biti taj zbog kojeg bi se rasturilo onda nema potrebe za tako necim.Ako ce to bit neko kvalitetnije ime onda zašto ne.
Jericho je napisao/la:ps. Kondogbia bi fantastično došao u ovaj vezni red iduce sezone.. :kafa:
O tom sam baš i ja razmišljao.Ali nemoguće da se to dogodi plus sam je izabrao da ide drugdje pa ga ni nema smisla vracat i ispravljat ranije napravljene pogreške.Izborio on LP,izborio Inter i dobro je.Ali nekog slicnog bi se moralo nać.Ako ne te kvalitete onda barem za rotaciju da imas jednog takvog fizikalca u ekipi,ali i da zna ponešto sa loptom.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 22 maj 2018, 15:51

Ma dajte Kondogbia se uopšte nije pokazao kao igrač za najviši nivo, kakav on, spor, previše se oslanja na lijevu nogu, kod nas i mekan i bez agresivnosti i volje, ne treba nam takav igrač, i ja sam mislio da će biti najbolji vezni na svijetu poslije one utakmice protiv Arsenala, ali surova istina je da on jeste dobar za ovaj današnji Inter, ali nije dovoljno dobar za ono što mi želimo biti, a mi želimo biti ekipa koja lagano prolazi grupe Lige Prvaka, i koja se bori sa Juventusom za titulu u Italiji.

Jedini igrači koji imaju dovoljno kvaliteta za tako nešto u našoj ekipi su Handanović, Cancelo, Brozović djelimično zbog upitne psihe, Miranda(iako s njim nemamo dovoljno vremena), Škriniar djelimično zbog toga što još tehnički nije razvijen igrač, Perišić donekle jer mu je forma promjenjiva ko vrijeme, Rafinha i Icardi, ostalo su igrači koji mogu biti rezerve u ekipama iz samog vrha.

De Vrija nisam uvrstio jer se još nije dokazao u pravoj ekipi.

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Thorin » 22 maj 2018, 20:06

Thohir izjavio da Inter želi četvrtfinale LP a Antonello da napadamo scudetto slj sezone. :tokralju: Tačno nema luđeg kluba od Intera. Umjesto da se smire tenzije i spuste loptu na zemlju ovi daju ovakve nepromišljene i nerealne izjave. :damn:

Bilo kako bilo, moglo bi ovo biti zanimljivo ljeto kada je u pitanju igrački kadar. :opaopa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 22 maj 2018, 20:39

Kondogbia je itekako pokazao da ima kvalitetu za Inter pogotovo prosle sezone u tandemu sa Gagliardinijem.Ove sezone u Spanjolskoj je samo nastavio gdje je stao pa je tako i proglasen od strane navijaca za njihovog najboljeg igrača.Čisti tenk koji snagom sve duele uzima,a ima i vrlo dobar dribling.Pas igra kao nesto losija,ali opet kad gledas postotke na preko 87% je.Ove sezone imao i najvise golova i asista u karijeri...4 komada u svakoj kategoriji.Bez problema iznimno bitan igrac u Interu.Ali izabrao je ekipu koja mu je garantirala sigurno mjesto u sastavu sto mu Spalleti nije mogao obecat tako da nebitno sada.A najbolji vezni na svijetu nikad nije ni trebao bit i odmah u prvoj sezoni sam govorio da se prevelik teret na njega stavio i zato se i pisalo kako je fejl.A zapravo je vecinu vremena bio sasvim ok do tog tandema sa Gagliardinijem prosle kad je postao fantastican.

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 22 maj 2018, 22:09

Kondogbia, Broz, Rafinha = sex
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 22 maj 2018, 22:37

Šta mislite hoće Kwadwo bit taj fizikalac u vezi koji je potreban za pojedine utakmice ili periode utakmica?Ako ga tako vide onda bi vezni koji bi stigao bio nešto drugačijeg tipa.A ovaj bi uskakao u vezu i borio se za mjesto u startnoj postavi na lijevom beku.

Skriniar i De Vrij...stoperski par od 80M prema TM :thumbup: Vjerojatno jedan od 4-5 najskupljih u Europi.

Evo ga u još jednoj:
slika
Cancelo također u drugom izboru.Čekamo dalje...
slika
slika
slika
slika
:rol:

Sat vremena materijala sa gostovanja :thumbup:

11:57 :ljepota:

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 22 maj 2018, 22:57

ebo vas Kondogbia :puke:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 22 maj 2018, 23:31

SiamoNoi je napisao/la:Šta mislite hoće Kwadwo bit taj fizikalac u vezi koji je potreban za pojedine utakmice ili periode utakmica?Ako ga tako vide onda bi vezni koji bi stigao bio nešto drugačijeg tipa.A ovaj bi uskakao u vezu i borio se za mjesto u startnoj postavi na lijevom beku.
Ove sezone je Kwadwo igrao 26 puta, nijednom nije zaigrao veznog. Godinu dana prije u 24 utakmice odigrao 5 puta veznog, ali u prvom dijelu sezone. Znači godinu i pol je na beku i sad da ga Spalletti vraća u vezu sumnjaaaam. Po meni treba biti startni LB, pa ako igrao poput Dalberta onda kemijat nešto. :mrgreen:
SiamoNoi je napisao/la:Skriniar i De Vrij...stoperski par od 80M prema TM :thumbup: Vjerojatno jedan od 4-5 najskupljih u Europi.
Mislim da će već u sljedecem updateu na TMu Skriniaru cijena na 55mil+, De Vriju vjerovatno na 45mil pa ćemo imati par od 100mil. :kafa:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 22 maj 2018, 23:48

Ma ne stalno da će igrat nego ono povremeno kad ti treba takav vezni fizički jači da ga ubaci u sredinu.Ne treba čak bit ni za cijelu utakmicu nego kod određenog rezultata.I onda ne moraš kupovat nekog ala Kondogbia nego možeš na tehnički jačeg veznog potrošit ako vec kupujes veznog.Jer bude utakmica kad nema tko kupit duele u sredini nego lopta samo prolazi kraj ove dvojica tko god oni bili iz ovog trenutnog rostera.

Inače,ove sezone su u ligi Skriniar i De Vrij zajedno zabili 10 golova :thumbup:

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 23 maj 2018, 00:11

Pa ako trebadne nekad zatvorit tekmu zasigurno da je moguće..
Di Marzio: Borussia Dortmund expressed interest in Dalbert and have made an official inquiry.

Nadat se da vratimo uloženo kad već nije dobio pravu priliku.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 23 maj 2018, 10:48

A tko bit backup...Santon? :facepalm:

Asamoah,Dalbert,Cancelo,Danilo i nista manje od toga za iducu sezonu ako se misli ozbiljno igrat.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 23 maj 2018, 12:11

Pa dovest ce se zar neki jeftini back-up tipa Masina iz Bologne ili Martella iz Crotonea ili neki mladi Francuz iz Toulousea ili Auxerrea. :mrgreen:
Spominje se i Criscito koji napušta Zenit. Santon je bivši 100%.

Verdijevo ime danas ponovo u opticaju, cijena €25mil. :o Kakvo epično bacanje para ako ga dovedu :bow:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 23 maj 2018, 12:44

Valjda su svi svjesni kakav ce Dalbert u Borussiji bit.Jos dolazi ponovno Favreu.Ne znam samo moze li se taj transfer racunat pod ovu sezonu pa da to bude nacin kako ce se otkupit Cancelo.A onda ce doc jeftiniji backup.Il ostat Santon :facepalm:
The objective that was set at the beginning of the season has been reached, "but the project would have gone on even if we missed that qualification" has told Ausilio to Radio Rai 1. It's time to plan the next season according to the sporting director:


"Icardi will stay, we want to change his contract to give the gratification he deserves. Transfer window? We'll keep bringing the quality Inter need. Rafinha and Cancelo aren't our players, we'll make economical evaluations. The Champions League will help us under several aspects, not for the books though. We have to find solutions but I'm confident about it. This qualification is at least worth €40m. After yesterday I could say everyone will stay here but we need rationality: Brozovic and Perisic are two players we want to build the team from".

"Players are professionals, there is no De Vrij case. If I had been in Lazio's situation I would have made him play too, he's an important player to them and it was only fair he'd start the game. Leaving aside the Juventus game, Inter have only lost 6 times and never deserved these losses".
slika
:urnebes:




Slavlje iz busa i sa aerodroma :mrgreen:
slika
slika
slika
Opta.Trece uvrštenje za Cancela i Skriniara,drugo za Icardija :thumbup: Plus ovo:
slika
slika
:rol:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 23 maj 2018, 15:03

Jericho je napisao/la:PSpominje se i Criscito koji napušta Zenit.
After a long experience in Russia, Domenica Criscito is ready to return to Genoa. The left back was at the Grifoni’s last match of the season and he’ll be the team’s captain next season, which turned out to be a rather emotional decision as he told the Secolo XIX:”Genova is my home, coming back here was a decision I made together with my family. In December I met with (president) Presiosi, after ten minutes we were already in agreement on the future. I could have returned last season but Mancini asked me to stay at Zenit. I made this decision with my heart, Inter was offering me double what I’ll make here in wages. I like the idea of explaining to new players what it means to wear this jersey”
Srećom se to rasplelo samo od sebe :mrgreen: I srećom ga Inter nikad nije potpisao.
Valencia's Sporting Director Alemany stated in his press conference that "the buyout for [Geoffrey Kondogbia] will be exercised." The buyout clause is worth 25 million euros for Inter, who sent Kondogbia on loan to Valencia in exchange for Cancelo. Alemany discussed the Portuguese full-back: "No discount. Inter can exercise their option for 35 million euros. I know that they are interested in buying him outright and they make to make the payment by May 31. We will not give a discount because we did not ask for one for Kondogbia. Inter are well-informed of our intentions and will decide for themselves what is best for them."
Ček,koji je smisao da traže popust za Kondogbiu kako bi Inter dobio popust za Cancela?Opet je sve na istom :problem:

Svi Icardijevi golovi u sezoni:


Bodovi u derbijima:
slika

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 23 maj 2018, 19:56

57,529
Prosjecna brojka gledatelja na Meazzi :salut: Iduce sezone ocekujem preko 60000.

Mauro najbolji realizator u ligi što se tiče igraca sa 10+ golova...35% posto šuteva realizira :salut: Zanimljivo i ovaj put dijeli titulu najboljeg strijelca kao prvi put sa Tonijem.Prosjek golova po sezoni od dolaska u Inter...20 komada :thumbup:

Ronaldo:
To have a Champions League worthy team, all the best players must stay. Not giving continuity to this season would be like wasting all the effort and I do not think this is Inter’s intention. However, making fourth place cannot be a goal of Inter. It cannot represent a success for this club.
:thumbup:

Avatar
invincible1921
Postovi: 10131
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la invincible1921 » 24 maj 2018, 14:41

Nek vode edera i nek jos plate valenciji ako treba.....
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 25 maj 2018, 01:32

SiamoNoi je napisao/la:Al ne slaže se sa ovim gore.Tu kaže da su mediji izmišljali imena,a gore nešto da se "mislead our fans by telling them the wrong things".Jedino ako se na druge stvari odnosi.Ma vjerojatno na isto,ali na drugi način rečeno.
Izgleda da je ovo bilo pred kraj pressice :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Spalletti going to town on a Corriere dello Sport journalist today.
"You were the one who spent last summer talking about all the superstar players Inter were going to sign. Why? You knew we weren't able sign any of them. Who told you we could sign them?

... Why aren't you answering?"
Evo ukratko i najzanimljivih izjava sa danasnje pressice Spallettija u spoileru.
“Promises were made and not kept. We can’t take fans for a ride.”

“The club has to watch out for these Financial Fair Play parameters and then we’ll see what the objectives are. What happened last year is that certain promises were made and not kept.

“Now we begin again, but those who talk about a Scudetto push ought to take that into account.

“If the club provided me with a squad that was not suited to the target, then I’d come here and tell you the truth. I wouldn’t do like last year. Last year, I did not tell the truth. This year we are both happy to work together and go forward.

“I was a reference point and couldn’t start criticising the place I worked in, so I just kept going. We had to make up a 20-point gap from the leaders, which might’ve seemed like a failure to you, but not for us.

“At the start, I said the target was the Champions League because we hadn’t had the summer transfer market yet. There was €150m to spend on the market, so we were told. That wasn’t the case. So I said things based on what I was told.

“The players did very well to get us into the top four, even when struggling to cover the gaps. As I said, if you want to talk about winning the Scudetto, you need a transfer market worthy of the club that wins it, otherwise it’ll be difficult.

“Our aspiration is to give the greatest satisfaction to our fans, but in this project there is a certain timeframe that goes beyond next season, because otherwise we start taking fans for a ride and it’s not fair. The fans must be protected, just as they protected us during difficult times.”
:tokralju: :tokralju: :tokralju:
#SuningOUT

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 26 maj 2018, 14:10

slika
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 26 maj 2018, 16:22

Handanovic :rol: I nema Cancela nigdje.Ostalo više-manje ok.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.