FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 13 avg 2018, 22:24

Ma da, logično jelte.. Čitave pripreme uigravaj Dalberta lijevo, DDA desno i onda izbaci jednog da bi drugi igrao neprirodnu poziciju, a na njegovu stavi neuigranog čovjeka. Bravo, bravo, bravo.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 13 avg 2018, 23:30

Pa ono,cijele prošle pripreme se uigravao J.Mario kao centralni vezni da bi u prvom kolu zavrsio na klupi,a ulazio u igru kao trequartista :mrgreen:
Captain4 je napisao/la:Mislim da za Scudeto će faliti sreće, definitivno imamo ekipu jaču od Napolija za njihovu zadnju sezonu, ali Juve ima Ronalda ove godine. Vidjet ćemo, sve je moguće.
Hajde da se prvo osigura LP bez ikakvih komplikacija.
RollsRoyce je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:De Vrij i Vrsaljko ispred Mirande i Danila se neće tako brzo desit.
Siamo, imaš pozdrav sa FIF-a :D
Nisam vidio ako si nesto pisao,sutra cu se opet logirat.Koji si nick? :D

Pola nas je ovdje tamo :mrgreen: Arminz,Trito,Jericho...Tj.ne znam jel imaju svi account,al se prati :D

Trito se skroz tamo preselio,mi smrdimo ovdje :problem:

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 13 avg 2018, 23:36

Treba s realne strane shvatiti da smo klasu iznad svih konkurenata za LP. Sve ispod 2. mjesta je definitivno neuspjeh.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 13 avg 2018, 23:47

Tek ako/kada se dovede kreativni vezni odgovarajuce kvalitete onda mozemo o tome pricati.Kao netko tko mozda,eventualno vreba kiks iz sjene.Do tada nista.Uspjeh će biti plasman u LP i naredne sezone bez vecih komplikacija i dobre predstave u LP.

Napisao sam negdje da će biti neuspjeh ako Inter ne uzme minimalno jedan naslov u x godina od dolaska Suninga.Mislim da je 5 bilo,ali nisam 100 posto.Ne mogu sad naći post.Dvije su tek prošle i ulazimo u treću.Iduce dvije (one iza ove,jel...) očekujem borbu za naslov ako se ove sezone odradi što se mora odraditi što se tiče plasmana u ligi i SA sa Uefom.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 14 avg 2018, 11:47

@siamo @Jassa, ma dugo sam ja tamo, samo vise citam nego sto pisem, ali eto ovako prije pocetka sezone i mogu, tokom sezone tamo porazi i razocarenja tesko legnu nekima, pa pisu svasta, a ja nemam snage da se bas toliko svadjam. :D

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 15 avg 2018, 00:27

Spalletti produžio ugovor.Dakle zadovoljan pojačanjima.
After receiving an extension until 2021, Luciano Spalletti reacted in an exclusive interview with Sky Sport about his thoughts on the new contract, as well as the last thoughts on the transfer window for the nerazzurri: "The relationship with the fans has always been important, but it has become something more. I always love to see their enthusiasm and the affect it gives to the team: the players owe it to them to give a little more. Will I be here for many years? When you don't get results it's the same situation: if you don't meet expectations then you must go, that's how it is.
...
I am already very pleased with what I have available, I have the players I wanted to have."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 15 avg 2018, 12:20

RollsRoyce je napisao/la:@siamo @Jassa, ma dugo sam ja tamo, samo vise citam nego sto pisem, ali eto ovako prije pocetka sezone i mogu, tokom sezone tamo porazi i razocarenja tesko legnu nekima, pa pisu svasta, a ja nemam snage da se bas toliko svadjam. :D
I ja obično preko ljeta detaljnije pratim.Previse postova bude preko sezone.Al pokusat cu ove drzat korak.

Keita uzeo broj 11.
Matías Vecino (17/18), Jonathan Biabiany (15/16 - 16/17), Lukas Podolski (14/15), Ricardo Álvarez (11/12 - 13/14), Sulley Muntari (09/10 - 10/11), Luis Jiménez (07/08 - 08/09), Fabio Grosso (06/07), Siniša Mihajlović (04/05 - 05/06), Dejan Stanković (03/04), Luciano (03/04), Guly (01/02 - 02/03), Andrea Pirlo (00/01), Marco Ferrante (00/01), Salvatore Fresi (99/00), Nicola Ventola (98/99)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 15 avg 2018, 23:18


Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 16 avg 2018, 18:57

slika
Skriniar moguće preskoči zbog ozljede.

Bilo bi zanimljivo vidjeti Miranda-De Vrij.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Vrebac » 16 avg 2018, 19:49

Siamo@ hocel vise taj tvoj Luka doci ili cemo u zadnji tren SMS-a dovest :urnebes:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 17 avg 2018, 00:39

Koliko bodova očekujete ove sezone?

Osobno se nadam 80 minimalno.80,81,82 tako nešto...sa time bi bio zadovoljan.To bi bio siguran plasman u LP i treće mjesto vjerojatno.

Ispod 80 mi je debakl.Racunajuci da nece biti nekih ogromnih problema sa ozljedama i sl.

Više od 10ak bodova je pak jako tesko napredovat u jednoj sezoni.Recimo tih 8 ove do 80 i onda još 8 iduce...88.To je vec tu negdje trka za naslov.

Shogun
Postovi: 1265
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Shogun » 17 avg 2018, 01:18

SiamoNoi je napisao/la:Koliko bodova očekujete ove sezone?

Osobno se nadam 80 minimalno.80,81,82 tako nešto...sa time bi bio zadovoljan.To bi bio siguran plasman u LP i treće mjesto vjerojatno.

Ispod 80 mi je debakl.Racunajuci da nece biti nekih ogromnih problema sa ozljedama i sl.

Više od 10ak bodova je pak jako tesko napredovat u jednoj sezoni.Recimo tih 8 ove do 80 i onda još 8 iduce...88.To je vec tu negdje trka za naslov.
Ne znam tacno za broj bodova, ali meni je sve ispod drugog/treceg mjesta veliki neuspjeh. Ocekujem komotan plasman u LP a ne grcevitu borbu kao prosle sezone.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 17 avg 2018, 02:10

SiamoNoi je napisao/la:Koliko bodova očekujete ove sezone?

Osobno se nadam 80 minimalno.80,81,82 tako nešto...sa time bi bio zadovoljan.To bi bio siguran plasman u LP i treće mjesto vjerojatno.

Ispod 80 mi je debakl.Racunajuci da nece biti nekih ogromnih problema sa ozljedama i sl.

Više od 10ak bodova je pak jako tesko napredovat u jednoj sezoni.Recimo tih 8 ove do 80 i onda još 8 iduce...88.To je vec tu negdje trka za naslov.
I ja očekujem 80tak i kao što si rekao ispod je debakl prvenstveno zbog rostera kojeg imamo. Čak mislim da je preko bodova i najbolje zaključiti je li sezona bila uspješna ili ne. Ako pogledamo prošlu i 4. mjesto, par kikseva apsolutno nismo sebi mogli priuštiti i realnost je i tada možda 77-80 bodova, a ne 72 i epska borba za LP. Samo da nas kriza loših rezultata zaobiđe i mislim da bez problema idemo i na 85.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 17 avg 2018, 17:21

slika

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 17 avg 2018, 17:40

SiamoNoi je napisao/la:slika
Strašan rok ako smo na nuli. Aplauz za sve.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 17 avg 2018, 19:38

Real Madrid have reported Internazionale to Fifa over their pursuit of midfielder Ne Sjećam Se.

A Fifa spokesperson confirmed football’s world governing body had received a complaint from Real.
:lol:
While tapping up can take the form of direct player approaches or secret meetings with agents, the rules are also violated when representatives of a rival club publicly express their admiration of a rival player.

Thanks to the way in which Real Madrid's presidency is essentially a popularity contest, it has always been Los Blancos' modus operandi to promise the arrival of players they have not yet negotiated contracts for.

It happened with David Beckham. It happened with Luis Figo. And now, it's happening with Gareth Bale and Luis Suarez.

At the end of May, Perez was quoted by Spanish paper Marca (translated by The Guardian) as saying "Bale was born to play in Madrid."

A few days later, Director of Football Zinedine Zidane—Madrid's equivalent of Newcastle's Joe Kinnear!—effectively told the Welsh sensation that he should demand a move.

As if by coincidence, according to The Guardian, former teammate Ne Sjećam Se has also recently claimed Bale would "fit perfectly" at Madrid.
:wave:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 17 avg 2018, 22:08

OFFICIAL STATEMENT FROM FC INTERNAZIONALE MILANO
A statement from the club following comments made today by Mr Javier Tebas

MILAN - FC Internazionale Milano can confirm that the club will pursue legal action against Mr Javier Tebas following statements made today in the press.
Ups :wave:

Čak i liga reagirala:
Javier Tebas, La Liga chief, criticised Inter Milan today, accusing them of using “tricks” in their attempts to sign Ne Sjećam Se from Real Madrid; saying that they “have no money.”

Serie A have responded to Tebas’ criticism with an official statement:

“The Serie A League defines itself as surprised and embittered by the statements made by the president of La Liga Javier Tebas. Declarations that, without any knowledge base, damage the image and challenge the integrity and good work of two Italian clubs and of the same Lega to which they, together with other 18 companies, adhere. The League can not passively accept statements that it considers as media tools to destabilize the international scenario.

Lega clubs operate according to the parameters imposed in each area by national and international regulations, which is why the same Lega lives a moment of great optimism and enthusiasm shared by professionals and fans and fans around the world, grown in the last seasons exponentially.

The Serie A TIM is at the beginning of a three-year period that promises to be very positive, thanks to contracts stipulated in the field of audio-visual rights, to new agreements signed with top-level partners and to the activities of the clubs that during the summer session market could bring in Italy some of the most successful players on the international scene.

On the eve of the season that will bring four clubs of the Serie A TIM in the UEFA Champions League Group Phase, we are sure that the renewed spirit and blazon of the Serie A TIM should not scare, but, on the contrary, stimulate the European panorama towards new peaks of competitiveness and spectacularity.”

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 19 avg 2018, 16:01

Mautaro pozvan za iduce dvije prijateljske Argentine :thumbup:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 20 avg 2018, 22:15

Pinamonti ušao za zadnjih 10ak min. :thumbup:

Odlično da nisu ni gola dali.Valjda se nametne za minutazu što prije.

Sad vidio da se i sa Torinom igra u ovom odvratnom terminu navečer i to još NED :puke:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 21 avg 2018, 09:08

Nesto razmisljam iduca protiv Torina, uvik neugodno, a ako se uđe u sezonu sa 2 poraza gorit ce pod nogama. Moralo se uzet bar bod proslo kolo, bilo bi lakse masu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.