FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la invincible1921 » 22 okt 2018, 00:37

Valero, Asamoah i Vecino su po meni prvi kandidati da im se trazi zamjena. Znaju odigrat i dobro, ali ako vec hocemo napretku nekom da tezimo onda su to kljucni igraci koje moramo upgradovat.

Iduci na listi poslije njih Brozovic.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 22 okt 2018, 09:42

Izgledno je da Radja nece biti spreman za Barcelonu, nadam se da u tom slucaju Skriniar ide u vezni red, bojim se da su nam sanse minimalne ako uopce i postoje ako uđemo sa Brozovic-Borja-Vecino veznim redom u utakmicu, najgore je sta u tom slucaju nebi imali ni zamjenu za vezni red.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Mago
Postovi: 6323
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 22 okt 2018, 10:19

Nema Radje. Upitni Broz i Perisic. :x

Za Ivana ne bi bilo lose da malo odmori al Broz uz vec opisanog Radju bi bilo previse...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 22 okt 2018, 19:13

"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Vrebac » 22 okt 2018, 20:03

Daj tu Barcu da karamo...

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 22 okt 2018, 22:56

Broz je bitniji igrac od Radje za Inter. Izrastao je u perfektnog veznjaka. Znam da su ga mnogi tjerali i osporavali, smijali se itd. dok sam ga ja uvijek branio.

Bez njega i Radje na NC nemamo ni postotak sanse za bar bod.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la neroazzurni » 22 okt 2018, 22:59

ma Broz je nas No1 na sredini pa vi pjevajte, ima muda i gotovo, kako samo odigrava sa stoperima i iznosi loptu
Asamoah-Sime su najbolji tandem unazad koliko hos godina, nisu savrseni al definitivno nivo iznad
problem su ohrdine Borha i Candreva te promasaj sa Gagliem, Vecino je isto tanak al eto donio nam je vaznih golova pa ga istrpit. Duga je sezona a tanka klupa, vidjet cemo
Spaleti isto sere, dobro bude tu nesrece pa moras uvest Valera al brate do kad Candreva, pa jarane ubijas u pojam ostale momke koji rade i treniraju, pa frajer je do jucer bio starter a nije postene tekme odigro godinu, divim se onom Keiti da frajer ima samopouzdanja da samo izadje na teren,Lautaro isto... al djaba Celo je ziheras, samo najiskusniji i zatvori nazad, misli na svoj gol pa gore cemo nesto i napravit. Doduse sinoc je igra bila OK, al opet Gatuzo nije mjera
Stoperi su beton i ovaj komplet zadnji red od sinoc je to sto imamo, to je to
Mauro prcim ti Wandu

U srijedu je nasa mjera, da vidimo gdje smo van Cizme

Forza Inter
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 23 okt 2018, 15:00

slika

Fali samo Nainggolan, Perisic i Brozovic ce bit spremni. Nesto razmisljam mozda da se pocne sa Danilom lijevo a Kwadwa gurnut naprijed sa Brozovicem i Vecinom. Bojim se da ce za Borju ovo bit previse
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 23 okt 2018, 17:04

Izbijanje na 4. mjesto najboljih strijelaca Intera u ligi je potpuno realna opcija do kraja sezone. Ajde Maurooo
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 23 okt 2018, 17:57

"Spaletti je sjajan trener, ali mislim da nije želeo da me zadrži. Inter je ostao u mom srcu. Mislio sam da ću ostati u klubu, ali na kraju, izabrali su druge igrače."

"Znam da su navijači prošlog leta uradili sve što je u njihovoj moći da pomognu da ostanem, znam i za hashtag #riprendirafinha (vratite Rafinhu): to je bila demonstracija velike naklonosti koju sam dobio tako što sam sve dao. Bilo mi je veoma dobro u Milanu, osećao sam neposrednu i prirodnu empatiju od svih. Još uvek sam u kontaktu sa svojim bivšim kolegama, medicinskim osobljem i direktorima. Na žalost, međutim, vrata su zatvorena i mislim da ne mogu ponovo otvoriti vrata. Ali sada sam dobro u Barceloni."

-Rafinha za SportMediaset
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 23 okt 2018, 20:07

WANDA NARA: "NE ZNAM DA LI ĆE MAURO OSTATI ZAUVEK U INTERU, ALI NADAM SE DA ĆE SE TO OSTVARITI!"

"Njegov pogodak u produžetku protiv Milana bio je sjajan. Uvijek čujem da Mauro mora pomoći timu i igrati više sa svojim kolegama, ali mora zapravo ostati u protivničkom šesnaestercu. Inter je dominirao u čitavom utakmicom i zasluženo pobedio. Sigurna sam da ako je neko u 90. minuti upitao Icardija o rezultatu, on bi odgovorio da će Inter pobijediti jer uvek veruje u to."

"Može li Inter nadati se o Scudetto? Ne znam, ali mislim da ovaj tim zna šta treba da uradi, Spaletti radi veoma dobro i mora nastaviti ovako. juve je u vodstvu, ali Inter je također tamo. Icardi sada ima više golova od Vierija? U posljednjih nekoliko dana, Mauro je pogledao rang Intera i nastavio da mi govori da mora prestići Vierija. To je bila dodatna motivacija za njega i uspeo je u tome!"
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 24 okt 2018, 12:25

Momci ima li nervoze :D veceras lagano bunkerica pa Vecino u zadnjim minutama za velika 3 boda :kafa:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 24 okt 2018, 12:39

invincible1921 je napisao/la:Valero, Asamoah i Vecino su po meni prvi kandidati da im se trazi zamjena. Znaju odigrat i dobro, ali ako vec hocemo napretku nekom da tezimo onda su to kljucni igraci koje moramo upgradovat.

Iduci na listi poslije njih Brozovic.
Cek, hajde ok ova trojica osim Asamoaha, ali Brozovuc nam je uz stopere i Icardija ubjedljivi najbolji igrac, i ja uopste ne vidim koji su to centralni veznjaci toliko bolji od njega da bi bili upgrade.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 24 okt 2018, 17:26

Jel Broz in?
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 24 okt 2018, 17:54

Pored 12,5 kilometara na terenu protiv Milana, Brozović je na poluvremenu 15 minuta proveo na sobnom biciklu kako mu se ne bi ohladio povređeni mišić.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 24 okt 2018, 18:37

Retard je mašina.Ako on crkne bit će drž gaće.Tko bi rekao prije 12 mjeseci.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Molders » 25 okt 2018, 12:23

RollsRoyce je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Valero, Asamoah i Vecino su po meni prvi kandidati da im se trazi zamjena. Znaju odigrat i dobro, ali ako vec hocemo napretku nekom da tezimo onda su to kljucni igraci koje moramo upgradovat.

Iduci na listi poslije njih Brozovic.
Cek, hajde ok ova trojica osim Asamoaha, ali Brozovuc nam je uz stopere i Icardija ubjedljivi najbolji igrac, i ja uopste ne vidim koji su to centralni veznjaci toliko bolji od njega da bi bili upgrade.
Ako Brozović bude konstantan sa ovakvim utakmicama onda definitivno ostaje, ali i Radja je recimo već za ovo vrijeme od početka sezone pokazao koliko je važan igrač za Inter i on je bolji igrač od Brozovića kompletno. Radja može raditi neke stvari koje Brozović ipak ne može pa bih rekao da je i važniji od njega i puno znači za Inter, a naravno da se podrazumijeva da je ovaj u formi. Svestran je, brz, odličan na lopti, dosta trči i otvara igru tako da je to jednostavno veći nivo kada spojiš njih dvojicu u veznom redu.
P.S. nadam se da vam ne smeta da se povremeno priključim diskusiji, Inter mi je ipak najdraži klub uz Atletico.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la h1a2s3o4 » 25 okt 2018, 14:14

Super je to sto Valero nije standardni član početnih 11 kao sto je to bio slucaj na pocetku prosle sezone, on je tu samo u situacijama kada su Radja ili Brozovic povrijeđeni, mada mi je zao sto ga se nije prodalo i nasla neka bolja zamjena. Ali valjda nismo jos na tom nivou. Bitno da idemo ka tome.

Politano jeste bolji od Candreve, ali on moze samo grijati klupu nekome boljem od njega, a Candrevu prodati. Ako ga neko hoce jos uvijek.

Interu hronicno fali taj ofanzivni veznjak, kojeg smo mogli imati u vidu Rafinje, ali eto valjda ce naci nekoga ko je bolji i od Rafinje. Dok ga ne nađu, ja bih volio da vidim Lautara na toj poziciji. Oslanjati se pretezno na ubacaje na Icardija, kako meni izgleda da je Interov stil napada, je tanko i svaki ozbiljniji tim ce to lako rijesavati.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la leorey » 25 okt 2018, 15:52

Preslabi ste. Da je igrao Messi bilo bi 5:0. A kad skontas i ovako je trebalo bit :kafa:

Jos kad se uzme u obzir da mi nismo nista posebno, eh.
27.10.2020

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 25 okt 2018, 15:56

leorey je napisao/la:Preslabi ste. Da je igrao Messi bilo bi 5:0. A kad skontas i ovako je trebalo bit :kafa:

Jos kad se uzme u obzir da mi nismo nista posebno, eh.
Ipak je traume 2010. ostavila.

Što se naše ''snage'' tiče, pa mi navijači smo zadovoljni ako smo preslabi ko neka top 15 top 20 ekipa svijeta, ne moramo odmah osvojiti Ligu Prvaka i biti najbolji, da izdvajate novac za igrače kao mi i da vas FFP pere kao nas, vi ne bi među tri u Španiji bili, ali dobro, proći će i ova generacija, vratit' ćete se vi na ono što ste bili do dolaska Xavija, Inieste, Messija i Ronaldinha, vama su se igrači poklopili, a kao klub ste jedan od odvratnijih na planeti zemlji svakako.
Zadnja izmjena: RollsRoyce, dana/u 25 okt 2018, 15:58, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.