FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 21 jun 2018, 16:39

Jericho je napisao/la:FcIN javlja da se odustalo od Rafinhe.. Mrš u ****.
Dugo smo se veselili dolasku Nainggolana :lol: Sve je isto ko i lani.Apsolutno ništa ne znači dolazak samo jednog.Odnosno,dolazak Nainggolana znači jedino da se dovelo u još goru situaciju jer je Rafinha u svakom aspektu potrebniji i bolja opcija :puke:

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 21 jun 2018, 16:55

Ma dok ne objavi Di Marzio ili SKY necu vjerovat u ovo za Rafinhu. :sick:
Sky: The last and final offer from Roma for Florenzi is €2.5m + bonuses. He & his agent want at least €3m net, and now he must decide to accept, to be put on the transfer list or to leave next summer for free. Among the interested clubs there is always Inter & Spalletti

Ausilio madness :tokralju:
Capital gain:
- Radu 5mln - Genoa
- Valietti 7mln - Genoa
- Bettella 7mln - Atalanta
- Zappa 3mln - Sassuolo
- Merola 5mln - Sassuolo
- Puscas 5mln - Leganes
- Carraro 2mln - Pescara
- Santon 4.8mln - Roma
- Zaniolo 7mln - Roma
- Nagatomo 3mln - Galatasaray
- Kondogbia 2,8mln - Valencia
- Bardi 1mln - Frosinone
In progress...
- Pinamonti 10mln - Genoa
- Pompetti 4-5mln
- Vanheusden ? - ?
- Manaj ? - ?
- Joao Mario ? - West Ham, Tottenham
- Dimarco ? - Parma
- Biabiany ? - Parma
TOTAL: €72,8mln
#SuningOUT

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 21 jun 2018, 16:57

Mi smo najretardiraniji klub na svijetu što se tiče transfera, pa mi ne razmišljamo 2 sata unaprijed kod transfera.

Pa svake godine mi na neki način zgade fudbal, pokvare dan itd. PU

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Thorin » 21 jun 2018, 17:13

Rafinhi svaka čast ali Radja je Radja. Gotivim Rafinhu i branio sam ga kada su mnogi sumnjali u njegov kvalitet ali ono što nudi Radja on može samo sanjati. Iako je to možda 2 godine kvalitetnog fudbala belgijanca ali dovoljno da se dostignu određeni ciljevi koje je klub zacrtao.

Avatar
Biscione
Postovi: 4572
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 21 jun 2018, 19:26

Ajd Rafinhu i nekako mogu prežalit ako dođe Rađa (iako bih radije Rafinhu) ali Cancela neću nikad jer njega niko ne može zamijenit. Znači već 8 godina tražimo adekvatnu zamjenu za Maicona i kad smo je konačno našli propustit ćemo je. Pa trebalo ga je otkupit pa makar pod cijenu izbacivanja iz CL jer je*o CL kad ionako nećemo moć registrovat sve glavne igrače a ionako nismo još taj level, u najboljem slučaju ćemo ispast u osmini finala.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 21 jun 2018, 19:34

Po meni je Rafinha bitniji od Cancela.Ovakvog beka mozes nadoknadit ucinkom sa drugih pozicija.Rafinha je igrački i pojavom,karakterom,mentalitetom točno ono što treba ekipi.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 21 jun 2018, 19:49

Ma Cancelo je ofanzivno jedan od najboljih bekova na svijetu, Rafinha nije ni u top 50 na svojoj poziciji, vrijedniji je Cancelo, a i vrijeme će to pokazati, i jedan i drugi su no braineri, jedino naša uprava nađe način da ne kupi takve igrače, a kupi milion poluproizvoda prije njih.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 21 jun 2018, 22:01

Jedino me dolazak Dembelea i Malcoma može utješiti ako ne dođe Rafinha.Dembele-Retard u vezi,a ispred Radja.Bolesno :tokralju:

Iako treba misliti i na budućnost.Fali još koji mladi tu.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 21 jun 2018, 22:23

Broz Dembele ce biti beton, naravno ako Dembele dođe.
SiamoNoi je napisao/la:Jedino me dolazak Dembelea i Malcoma može utješiti ako ne dođe Rafinha.Dembele-Retard u vezi,a ispred Radja.Bolesno :tokralju:

Iako treba misliti i na budućnost.Fali još koji mladi tu.
Spominje se Barella jos uvijek, navodno bi tu bio nekakav deal sa Cagliariem za onog Nicu Rodrigueza pa bi imali pravo prvi otkupiti Barellu. :hmmmmm:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 21 jun 2018, 22:24

Ako takav vezni red naprave o mladosti se moze razmisljat iduce ljeto. A Gagliardini i Brozovic su relativno mladi igrači.

Idealno bi bilo kad bi se prodo Vecino a doveo Rafinha, mozda opet na posudbu :mrgreen:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 21 jun 2018, 22:27

Thorin je napisao/la:Rafinhi svaka čast ali Radja je Radja. Gotivim Rafinhu i branio sam ga kada su mnogi sumnjali u njegov kvalitet ali ono što nudi Radja on može samo sanjati. Iako je to možda 2 godine kvalitetnog fudbala belgijanca ali dovoljno da se dostignu određeni ciljevi koje je klub zacrtao.
Ali Radja je isto tako i rizik što ne treba zanemariti.Rafinha je 5 godina mlađi.Ali računam da ipak na kraju znaju šta rade...Vidjet ćemo sve na kraju.
arminz je napisao/la:Ako takav vezni red naprave o mladosti se moze razmisljat iduce ljeto.
Ima i toga.Ako se sad napravi ekipa za nešto bitnije onda lako kasnije nadograđivat.


Ne znam za tog Barellu.Neki talent kao je.Ako Dembele dođe pa onda i ovaj moze.

Koliko fizički moćna veza bi ovo bila :tokralju:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 21 jun 2018, 22:33

Ma ostat ce Emmers, ima tu i Gagliardini a i Broz je jos uvijek mlad.


Jbt. gledam danas dres na Inter.it ako stavis natpis + logo lige prvaka kosta 120 eura xd a di je jos postarina.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 21 jun 2018, 22:36

Tritolone je napisao/la:Ma ostat ce Emmers, ima tu i Gagliardini a i Broz je jos uvijek mlad.


Jbt. gledam danas dres na Inter.it ako stavis natpis + logo lige prvaka kosta 120 eura xd a di je jos postarina.
50€ postarina cini mi se. Za rodjendan dobiješ besplatnu dostavu :)
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 21 jun 2018, 22:37

Imam ja onaj kod ako nekome treba za popust neka javi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jun 2018, 10:35

Tritolone je napisao/la:...jos bi Di Marco bio druga opcija na beku, nema sanse da bude goro od santona.
Ide Di Marco sigurno,doći će novi bek.Nema on jos kvalitetu da bude backup ovdje kad se LP igra.
Today in Milan, there was a meeting between Parma's Sporting Director Daniele Faggiano and Inter at the Nerazzurri headquarters: the main talking point? Young Italian full-back Federico Dimarco. The 20-year-olddefender spent last season at FC Sion in Switzerland, where he managed just 9 appearances for the side. He previously has been sent out on loan to Ascoli and Empoli in the 2015/16 season and 2016/17 season respectively.

At the end of the meeting, Faggiano said: "Dimarco? No news, we are just talking. Is he close to Parma? We will see.
Inter are also in the market for a fullback, and on Tuesday at Inter's headquarters agent Alessandro Lucci was asked for information about Chelsea's Davide Zappacosta.
Jericho je napisao/la:
SKY - the idea of Marko Arnautovic is to return to his former club, Inter.
wtf
Samo je ponuđen klubu sad čitam.
Also proposed to Inter from the Premier League, was Moritz Bauer of Stoke City - an Austrian right-back born in 1992.
Juventus and Valencia are nearing a completed agreement for Cancelo: the deal could be done in the next week. In the last few hours there have been new contacts for the fullback, the formula of the deal is for a straight sale, not a loan, and will cost Juve between €38-€40m. The figures and formula of the deal were put forth by Valencia in order to meet their requirements for FFP.
Mjesec i pol iste vijesti da Valencija trazi samo čisti keš,a ljudi me uvjeravaju da ce otic za 20+15,35m na sto rata,za 20+Pjaca flop i slične dealove :urnebes: Od početka je jasno da ili ćeš iskrcat 40ak milja ili neces dobit igrača.Inter ne moze za beka 40 milja trenutno dat,a ovi ako ga žele će morat pristat na Valencijine uvjete.

Nainggolanu navodno trogodišnji ugovor što bi bilo odlično.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 22 jun 2018, 11:21

Nadam se da Di Marco ide samo na posudbu, ili ako ga kojim slucajem prodamo da ce imati bb klauzulu.

Jesam li ja jedini koji vjeruje da ce Cancelo ipak zavrsit kod nas ? :D ako ne ode do 01.07. u juventus nista ne sprijecava nase da posalje protuponudu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jun 2018, 12:26

Tritolone je napisao/la:Jesam li ja jedini koji vjeruje da ce Cancelo ipak zavrsit kod nas ? :D ako ne ode do 01.07. u juventus nista ne sprijecava nase da posalje protuponudu.
Da :mrgreen: Bojim se da se previše toga mora dovesti da bi se moglo iskeširati 40m za beka.

Bit će zanimljivo vidjeti kako će se snaći u ekipi koja je i Alexa Sandra posjela na klupu i gdje Allegri baš i ne dopušta previše slobode.Moglo bi bit nezadovoljstva.Cancelo je vruća portugalska duša,ne moze njega dovoljno napalit igranje pred radnicima Fijata u selu kao što je Torino nego huk sa Meazze :kafa:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 22 jun 2018, 12:39

Ma vjerujem da bi Valencia pristala i na posudbu sa obvezom otkupa ako ga ne proda do 01.07. njima gori sad po nogama zbog FFP-a a iduca fin. sezona je druga prica. Mislim da ce on ili Malcom doci po tom principu, nekako ne vjerujem da cemo uci u sezonu sa Damborssiom kao prvim bekom, a ni onaj Pickini ili Zappacosta koji se spominju mi nisu uopce bolji od Dambrossia.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jun 2018, 12:46

Tritolone je napisao/la:Ma vjerujem da bi Valencia pristala i na posudbu sa obvezom otkupa ako ga ne proda do 01.07. njima gori sad po nogama zbog FFP-a a iduca fin. sezona je druga prica. Mislim da ce on ili Malcom doci po tom principu, nekako ne vjerujem da cemo uci u sezonu sa Damborssiom kao prvim bekom, a ni onaj Pickini ili Zappacosta koji se spominju mi nisu uopce bolji od Dambrossia.
Al navodno da će ga Joma iduci tjedan potpisat.Tako Di Marzio piše.Nikakva posudba nego 40m keša.Valjda kad prodaju Sturara i Mandragoru.

Doći će sigurno desni bek.Sad kakav to ćemo vidjet.Kvalitete kao Cancelo sigurno ne jer takvih baš i nema na tržištu.

Evo i Radja potvrdio sve:
The main actor of this move, that looks now concluded, has talked about starting his adventure in the Nerazzurri's shirt, working again with the coach who has got the most out of him in his career. Radja Nainggolan is now close to be an Inter player, ready to leave Roma after four seasons: 24 millions plus Zaniolo and Santon to close a deal that the midfielder, speaking to La Gazzetta dello Sport, has said it wasn't a personal choice.


"I'll always have every moment lived with these colors in my heart, I'm leaving Roma after having given everything in these marvelous seasons. I want to think every fan. they've always supported me and shown great affection, I'll never forget it. The choice of leaving wasn't offered to me, it's the club's decision and I've respected it".

About his coming nerazzurro future: "Inter really wanted me, more than anyone. I can't do anything but thank the club. Spalletti? I'll meet again with a great coach, I'm looking forward to working again with him".
Ajmo 2+2 :kafa:

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 22 jun 2018, 14:06

Cancelo će biti greška druge polovine desetljeća. Najveća greška je Coutinho, odmah iza će biti Cancelo.
Viva la France, as they say in Rome.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.