FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 24 dec 2017, 19:37

Do you need to redo part of the work done at Brunico to find certainties again?
“Now we are at a point where something has to be changed, there were certainties and someone was made to feel more important, now if someone can’t handle the pressure at this level, they should be questioned. Some players have dipped in form and some less utilised players might be required to step in.”
J.Mario? :think:

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Vrebac » 24 dec 2017, 20:15

Biscione je napisao/la:
Vrebac je napisao/la:Pokusao sam da ne vjerujem u ono sto si pisao i ako u dubini sam to predosjecao! Uvijeravao sam samog sebe mozda je to taj trenutak kad se vracamo, ali opet isto sranje! Spaletti se gubi kao i Mancini i Mazzari! Tipicni zatucani talijani!
Ne gubi se Spalletti, samo vi koji ste zbog Spallettijevog overachievemnta stvorili neka nerealna očekivanja o tituli tako razmišljate. Mi ostali koji nismo razmišljali dalje od CL nismo ni razočarani i sve ovo je normalno. I dalje sam uvjeren u 4. mjesto, i ostali će također gubiti bodove. Jestel gledali sinoć Juve? Znači na klupi im sjede Dybala, Costa, Bernardeshi... a ko nama igra u prvoj? Broz, Candreva... a na klupi Eder i Karamoh. I šta vi hoćete od Spallettija? Da osvoji ligu bez poraza? Ako je tako onda slažem se, Spalletti je ka*ina i treba ga otjerat :kafa: .

Jučer smo odigrali sasvim solidnu utakmicu koju bi dobili sa hendikepom da je Icardi bio na normalnom nivou, čak i to što Perišić i Candreva uopće nisu bili na svojoj razini nam ne bi uskratilo pobjedu da je barem Mauro bio svoj ali ne može Spalletti ući na teren pa igrati umjesto njih, zabit penal umjesto njega ili zicer umjesto Edera. Stvarno vam treba vratit Mazzarija ili Peppea Barressija postavit (kao što Milan radi).
Mi??
Ja mogu samo pisati za sebe, dali sam nerealno razmišljao? Mislim da nisam i manji klubovi osvoje jaku ligu i ako ja nikad nisam spomenuo Scudeto!
Ali jednostavo zbog straha od pada i povratka na 7-8 mjesto, nisam zelio da ona serija pobijeda stane!
Za mene nije trener neka klasa, ako samo najbolje trenira, treba bi trener i stvoriti igraca!
Meni je zelja da budemo medu prve 4, ostalo je premija.
Ali mi se svida sto Celo nema plan B i istu igru igramo cijeli 90 min.

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 25 dec 2017, 14:20

Miranda povrijedjen i vjerovatno propusta Milan i Lazio, Danilo takodje
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 25 dec 2017, 15:31

Taman se ulogirao da napišem to isto.Tek ih se negdje za Romu očekuje u pogonu.
Results revealed that the Italian defender has suffered a first-grade lesion to the medial collateral ligament in his left leg, while the Brazilian has a first-grade lesion in the soleus muscle of his right leg.”

That was the test result for Miranda and D’Ambrosio. It is a serious injury and both will at least miss the next three matches against Milan in Coppa Italia, Lazio on December 30 and then Fiorentina before the winter break. Both players are aiming to return for the big match on January 21st against Roma but the recovery ties will continue to be evaluated.
Ranocchia umjesto Mirande.Cancelo desno.Dalbert lijevo? :think:

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 25 dec 2017, 15:35

SiamoNoi je napisao/la:Ranocchia umjesto Mirande.Cancelo desno.Dalbert lijevo? :think:
Nesto ne vjerujem da ce Dalbert pocet, mozda nece ni Cancelo(mozda na krilu). Ranocchia definitivno jer nema ko drugi. Sta je sa Mariom, jel zalijecio vise te krajnike, hocel on pocet?

Mislim da ce nece puno mijenjat ko sto je prvu utakmicu, ova se mora dobit kako bi se popravio moral pred utakmicu sa Laziom
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 25 dec 2017, 16:00

Ne vjerujem ni ja,to su nadanja :mrgreen: Ovako kao što je Cancelo dobio priliku od prve minute sa prvom ekipom tako treba dobit i Dalbert koju utakmicu da vidimo na čemu smo.Kup u šarenom sastavu nije neko mjerilo.

Očekujem Nagatoma.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 25 dec 2017, 18:48

Pa tko bi igra desno kad nema Dambrosia?? Igrat ce sigurno Cancelo i vjerujem Nagatomo lijevo, ako opet stavi Santona onda stvarno trazi da mu se **** sve po spisku.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la zamorano1plus8 » 27 dec 2017, 13:00

maloprije procitam da necemo nikog moci dovesti u januaru za pojacanja i sav se sjebem, al onda procitam da bi mancini mogao postat novi trener milana, pa mi nesto odmah bolje :rol:
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Romagnoli13 » 27 dec 2017, 14:25

Ova UEFA ne smije ništa Arapima pa se natovarila na leđa Milanu i Interu. Tu vježbaju neku strogocu.

Što se tiče utakmice veceras, slobodno me citirajte.
1: 3 za Inter. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 27 dec 2017, 18:45

Rijetko nebitna utakmica veceras.

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 27 dec 2017, 20:39

Ne može bit nebitna kad igraš na Milanom, pogotovo kad si još i 2 zadnje utakmice izgubio.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 27 dec 2017, 20:41

Prolaz ovdje nista značajnije ne donosi.A poraz od Lazia baca u vjetar pratički sve do sada ostvareno u sezoni.Iako sam ja misljenja da ce obje dobivaju.

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 29 dec 2017, 18:21

SPALLETTI: "Kada smo pobjeđivali, uvek sam se osećao sve više i više kao Interista, sada kada vidim učešće u porazu i ovu reakciju ja sam potpuno zaljubljen u Intera!"
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 29 dec 2017, 20:29

Pobjeda kao kuca opet ce Chini pauzirat 7 dana do novog kola :kafa:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 29 dec 2017, 22:00

Sta je to danas bilo u klubu/na treningu,nisam shvatio?!

Avatar
Interista02
Postovi: 1043
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Interista02 » 30 dec 2017, 11:57

SiamoNoi je napisao/la:Sta je to danas bilo u klubu/na treningu,nisam shvatio?!
Pa šta je bilo, ja nigdje nisam vidio nikakvu vijest...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 30 dec 2017, 17:27

Nešto je bilo.Spalletti nešto rekao igračima i nemam pojma šta onda.Nisam skuzio ništa sa talijanskog,al svi pišu o tome samo nitko ne piše šta je bilo nego komentiraju.

Avatar
Interista02
Postovi: 1043
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Interista02 » 30 dec 2017, 17:45

Ja sam čitao da je izjavio nešto tipa kada sam došao u klub i kada smo počeli redati pobjede uz podršku navijača, zavolio sam Inter. Sada kada smo upali u krizu, još više ga volim i siguran sam da ćemo se izvući iz ove krize

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 30 dec 2017, 17:59

Ma nešto drugo.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Vrebac » 30 dec 2017, 18:08

Candreva se drzi za koljeno ,kaze komentator na areni "Ovo moze biti zabrinjavajuće za navijače Intera" :urnebes: :urnebes:

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.