FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 05 jan 2018, 07:32

SiamoNoi je napisao/la:FFP do 2019.
Sta je to 2019.? Ukidaju FFP?

Mislim da necemo izborit LP ako se ne pojaca ekipa.

Biabianya ne zele u Sparti, eto nama pojacanja :lol:

slika
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 05 jan 2018, 10:26

Ne,nego Inter ima onaj ugovor do 2019.Do ljeta valjda.Al lako moguce da,ako vec ne ukinu,onda dosta ublaze ffp do tada.

Ako se ne izbori LP čija će to bit krivica?Samo 3 ekipe u ligi imaju bolji roster od ovoga i izvlacit se u slučaju neuspjehu na to što se nikoga nije dovelo u siječnju je :rol: Lazio osim što ima slabiji roster,igra i tri natjecanja još uvijek.Ispustit LP u ovom slučaju bilo bi stvarno jadno,dno dna.
Jericho je napisao/la:Ne znam šta će nam Martinez kad se nema za kifle, bolje da se dadne prilika Pinamontiju, Odgaardu ili Colidiu..
Pa šta nije on u Suningu u Kini?

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 05 jan 2018, 11:48

Bit ce krivica onog ko je pravio ekipu. Imas 19 igraca na koje moras racunat, a od toga je pet bekova(od kojih je samo jedan ok a i on je povrijedjen), Marcelo Kurcojeb, Joao Mašio, P.Eder, Zabac, Poluvrijeme Valero, Vecino koji nit smrdi nit mirise, Gagliardini koji se ne moze sastavit s loptom, Candreva Ubacaj. Samo pet igraca na koje mozes racunat svaku utakmicu a i onda kad se desi da je neko van forme nemas nikog na klupi ko bi ga mogo pogurat(Perisic).

Govorio sam o tome jos na ljeto, ova ekipa ima previse rupa, al sam se nado da ce bar neke bit popunjene u januaru. Po meni, najveci je problem sto se nije dovela zamjena za Banegu. Probalo se sa Mariom, ne ide. Igra kroz sredinu = 0, zato dolazi do izrazaja i Candreva sa svojim ubacivanjem. Ocekivo sam da ce bar taj problem rijesit u januaru, a nije ni kreno prelazni rok ponovo pocinje ista prica ko i ljetos.

Ne vidim nas s ovim igracima u LP, osim ako Lazio zesce zayebe. Ne znam kako mozemo odigrat slicnu polusezonu, vise da ce bit toplo hladno do kraja

Ovaj dio sezone se odradio savrseno. Pad se desio taman pred prelazni rok gdje su se lijepo vidjele slabosti. Umjesto da se ekipa pogura u januaru oni nece nista uradit.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 05 jan 2018, 14:50

Pa Spalletti je htio sve te igrače u ekipi.On je htio zadrzat J.Maria i Retarda,Candrevu,doveo Vecina,Valera,Dalberta...

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 05 jan 2018, 15:46

Mislim da bas nije ni imo izbora.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 05 jan 2018, 15:52

Pa on je sigurno htio još kojeg boljeg igrača,al nije ni klub imao izbora zbog FFPa/restrikcija.Tako da imaš to što imaš i to što imaš je bolje od onog što imaju Lazio i ostali ispod.I kao dodatak igras od njih dva natjecanja manje,a i ako je Inter vec odradio najbolji dio sezone sta onda rec za Lazio...oni bi kad se sve uzme u obzir pogotovo morali past.Ne moze se na nista izvlacit ako se bez LP ostane osim ako bi došlo do dužih ozljeda Icardija,Skriniara i sl.,al to smo znali i prije sezone i svi koju su ciljali na 4.mjesto imaju isti problem.

Ja se za početak nadam promjeni formacije u 4-3-3 da se iskoristi ono što imas,a ne da pokusavas nesto sto ne mozes.

Zasto J.Mario nema nikaku ulogu...
Zasto Gagliardini igra 10 puta losije nego prošle sezone...
Zašto je Dalbert kupljen za 25m i ne dobiva uopce priliku...
Itd.

Nije iskorišteno ni sve što je na raspolaganju i rezerva ima.

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 05 jan 2018, 15:58

Znači i večeras se Borja najavljuje na AMC. :puke: :puke: :puke:
Zasto mu je toliki problem promjeniti formaciju :facepalm:

Ugodno bi bio iznenadjen ako se ne izgubi večeras.
#SuningOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 05 jan 2018, 17:39

Tritolone je napisao/la:Kako nisi nista postigao? Zamjenio si igraca kojem nema mjesta u ekipi za onog koji bi igra u prvih 11. Mi nemamo trequartistu i moramo ga pronaci u ovom prijelaznom roku
A zbog čega misliš da bi taj neko igrao u prvih 11? Zar se zadnjih par godina nisi uvjerio da se kod nas baca grah kada se određuje ko će bit prvotimac. Ne gleda se previše talenat i potencijal.

A i tog trekvartistu da smo htjeli imat ne bi otjerali Banegu, Joju, Ljajica...
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 05 jan 2018, 17:56

Ma ja sam siguran da ce doci Pastore do kraja prvog mjeseca.
Danas se nije pojavio na treningu PSGa. :mrgreen: Coutinho style :kafa: Posudba sa pravom otkupa i da se izgrlimo ko ljudi :D

Idealno bi jos bilo dovesti Ramiresa na suhu posudbu do ljeta i onda bi se moglo govoriti da nam TOP4 sigurno neće pobjeći i ove sezone. :|
#SuningOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 05 jan 2018, 18:09

Biscione je napisao/la: A zbog čega misliš da bi taj neko igrao u prvih 11? Zar se zadnjih par godina nisi uvjerio da se kod nas baca grah kada se određuje ko će bit prvotimac. Ne gleda se previše talenat i potencijal.

A i tog trekvartistu da smo htjeli imat ne bi otjerali Banegu, Joju, Ljajica...
Zato sta je (Pastore) bolji od svakog naseg igraca koji se rotira na toj poziciji. Mi igramo sa 2 veznjaka (imamo ih 5) i sa jednom desetkom a ravno NULA igraca moze igrati iz sadasnjeg rostera tu poziciju.

I smijesno je vise to spominjanje debelog Jovetica, koji naravno to isto ne moze igrati i mozda je u karijeri odigra 5 puta AMC-a, pogotovo ne sa Icardiem sta je dokazano u vise navrata, Banega je sam zelio ici ca, a i ono sta je igra je bilo katastrofa, jedini propust je Ljajic koji se moga dovesti za sicu ali to sad nije ni bitno.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 05 jan 2018, 19:56

Otić će Pastore,al ne u Inter.Mislim da PSG mora do ljeta skupit 50ak m ili tako nešto zbog ffp-a.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la invincible1921 » 07 jan 2018, 13:15

Al nevjeerovatno fkt...kad udjemo u crnu seriju bilo koja ekipa na svijetu bi u tih pet sest kola izasla neporazena protiv nas :crazy: :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 07 jan 2018, 19:24

slika Primavera osvojila i Superkup Italije danas, pobijedili Romu 2-1 u overtimeu :salut: Oba gola postigao Facundo Colidio. :thumbup:
Tuzno je da nitko ovih momaka ne moze dobiti ni jednu minutu sa klupe kod Spallettija.. Valietti i Sala su vec danas bolji bekovi nego Santon i Nagatomo. Odgaard i Colidio također odlični i umjesto da se njih forsira u roli vice-Icardija produzuje se ugovor Ederu :puke:

Ipak uvjerljivo najbolji danas mi je bio Xian Emmers. Pokidao momak na zadnjem veznom. :tokralju: Igračina će da bude za koju godinu, al u nekom drugom klubu naravno. Kao i Zaniolo. :kafa:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 10 jan 2018, 00:15

A couple hours ago, Milan mayor, Giuseppe Sala, tweeted on his account, asking Milan publically that “when will Milan be able to tell me if they are available or not to invest in the stadium?”

Not only that, Sala also dragged Inter into the discussion saying that “this invite also goes to Inter, because this is the stadium of the Milanese people.”

The fact here is that Inter have always been clear about its position regarding the new stadium. The Nerazzurri want to renovate and it takes the opportunity to once again reiterate its intention.

“Dear Giuseppe Sala, if you recall, we have invested time and **** in the stadium for the Milanese people. Our plan has been clear to everyone for 18 months and has not changed. We are waiting for a round table discussion with all involved to speak about this with clarify.”
Ne znas jel veća komedija što se u Milanu ne zna tko pije,a tko plaća ili što ovaj preko twittera proziva za stadion.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 11 jan 2018, 18:58

slika
slika
:thumbup:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 13 jan 2018, 16:28

Ček,zašto Talijani ne igraju ovaj tjedan?Koliko ja vidim sve lige se igraju,mislio neka reprezentativna pauza ili nešto...
Famed singer Andrea Bocelli has revealed that “I've always been an Inter fan, but above all I'm anti-Juventus.”

With over 80m record sales worldwide, Bocelli is arguably the most successful crossover artist in history, but the 59-year-old lost his sight completely when a ball hit him in the eye during a football match, resulting in a brain haemorrhage.

“I've always been an Inter fan, but above all I'm anti-Juventus,” he told reporters.

“My passion for the Nerazzurri comes from my years at college, when the 'Grande Inter' [of the 1960s] won everything in Italy and the world.

“Only the youngest of my children, who is just five years old, hasn't yet developed a passion for Inter, but I'm working on it and I think I'll succeed.

“When Inter won the Champions League? I was with friends and the was TV on, but I was listening to the game on the radio and the reporter's voice came a few seconds before the images on TV.

“As such, I heard about the goals in advance, spoiling it for my friends. I was also moved by their tears.

“The treble was a joyous moment, which no-one in Italy will be able to match.”
Sad mi je još draži :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 13 jan 2018, 19:16

Pauza koja je prije bila za Božić sad se premjestila sedmicu kasnije.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 14 jan 2018, 10:10



slika

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 19 jan 2018, 20:01

slika
:mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la invincible1921 » 22 jan 2018, 22:44

Santon je smijesan igrac...ne znam kako ga trpe vise
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.