FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Thorin » 10 avg 2018, 13:19

Nemam namjeru ulaziti u diskusiju o njemu, čovjek je prosječan igrač, nikakvog mentaliteta i drski nezahvalnik. Tako da, zaboraviti ga što prije iako mi nikada neće biti jasno kako je završio u Interu zajedno sa Gabigolom. To je najveća pljacka u historiji ove igre.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 10 avg 2018, 13:23

Spomenut ću još jednom da se sve isto pisalo za Kondogbiu.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 10 avg 2018, 13:55

SiamoNoi je napisao/la:Spomenut ću još jednom da se sve isto pisalo za Kondogbiu.
Naravno da je i Kondogbia zasluzio vecinu sta se pisalo. Nije htio da trenira i isforsiro transfer iako ga sa malte ne molilo da ostane. Dijelom se iskupio kad je priznao da je najvise on zasluzan sto nije uspio u Interu, za razliku od ovog levata koji je pljuvo po klubu kako god i kad god je stigo.

Smece od covjeka
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 10 avg 2018, 14:43

Mariu treba raskinuti ugovor ili ga poslati na tribine. Iz jednog prostog razloga, zato sto je ****.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 10 avg 2018, 14:48

Puma je napisao/la:Mariu treba raskinuti ugovor ili ga poslati na tribine. Iz jednog prostog razloga, zato sto je ****.
Šteta mjesta na tribini. :rol:

Poslati da s djecom trenira jednu sezonu. Odličan primjer i za buduće igrače kako se postupa u Interu. Nek se pazi šta se priča idući put.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 10 avg 2018, 15:23

arminz je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Spomenut ću još jednom da se sve isto pisalo za Kondogbiu.
Naravno da je i Kondogbia zasluzio vecinu sta se pisalo. Nije htio da trenira i isforsiro transfer iako ga sa malte ne molilo da ostane. Dijelom se iskupio kad je priznao da je najvise on zasluzan sto nije uspio u Interu, za razliku od ovog levata koji je pljuvo po klubu kako god i kad god je stigo.

Smece od covjeka
Hoću reć da sve ovo ne znaci da se ne radi o dobrom igracu kao sto se sada zeli predstaviti i kao sto se onda za Kondogbiju predstavljalo.A i stojim kod toga da je kod obojice klub imao znacaju ulogu u njihovom neuspjehu ovdje bez obzira sto mozda nisu bili sami do kraja spremni za igranje tu.

Barbosa je pak los.I sam si je kriv za neuspjeh.Ne vidim tu nikakve kontraargumente.Mogu se spominjat igre u Brazilu,ali dok nesto ne pokaze u Europi ne uzimam ga za ozbiljno.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 10 avg 2018, 15:29

Sigurno da nije odron ko Barbosa, al nije ni nikakav world beater pa da nam bude krivo sto nije uspio u Interu i da zbog toga zanemarujemo njegovo ponasanje prema klubu
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4570
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 13 avg 2018, 10:53

"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2230
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 avg 2018, 12:07

Kako pise TuttoMercato, Keita prosao ljekarske. :bow:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 13 avg 2018, 13:53

Nekada u Barceloni...
slika
Keita: "I'm very happy, very happy. hopefully it'll all go well tomorrow, I'll talk more then. Spalletti? He was very important for my decision to come here. anyway, I'm off to get some sleep now because I've got a great day ahead of me tomorrow."

Calenda [ag. Keita]: “Keita feels he has unfinished business in Serie A. he wants his career to take off in the country where he developed as a player. Spalletti is the perfect coach at the perfect moment for him: he can give him the winning mentality he needs.”
Keita je bio pomalo prisilno prodan u Monaco prošle sezone.Ovime mu je ispunjena želja da nastavi karijeru u jednom od top klubova u Italiji :thumbup:

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 13 avg 2018, 16:34

Sretno i hairli

slika
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 13 avg 2018, 18:01

....................... Handa
Vrsaljko.... Skriniar... DeVrij.... Asamoah
............ Brozovic..... Radja
Keita............. Rafinha............. Perisic
........................ Icardi
:bow:

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 13 avg 2018, 18:09

Huska je napisao/la:....................... Handa
Vrsaljko.... Skriniar... DeVrij.... Asamoah
............ Brozovic..... Radja
Keita............. Rafinha............. Perisic
........................ Icardi
:bow:
:salut:
"We need to suffer. And we need to fight."

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 13 avg 2018, 18:20

Ja bi igrao 4-4-2, sa ovim gore igračima, i Lautaro u špicu umjesto Rafinhe kojeg nemamo, ali kada bi ga potpisali, ovo gore što je Huska naveo bi bilo nešto što bi se moglo boriti za Skudeto, i za četvrtfinale eventualno polufinale Lige Prvaka zavisno od ždrijeba.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 13 avg 2018, 18:24

RollsRoyce je napisao/la:Ja bi igrao 4-4-2, sa ovim gore igračima, i Lautaro u špicu umjesto Rafinhe kojeg nemamo, ali kada bi ga potpisali, ovo gore što je Huska naveo bi bilo nešto što bi se moglo boriti za Skudeto, i za četvrtfinale eventualno polufinale Lige Prvaka zavisno od ždrijeba.
Može i Lautaro na Rafinu poziciju. Mislim da za Scudeto će faliti sreće, definitivno imamo ekipu jaču od Napolija za njihovu zadnju sezonu, ali Juve ima Ronalda ove godine. Vidjet ćemo, sve je moguće.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 13 avg 2018, 18:31

De Vrij i Vrsaljko ispred Mirande i Danila se neće tako brzo desit.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 13 avg 2018, 18:33

Ma brate, mora neko Juventus skinuti, a mislim da smo mi jedina ekipa koja je dovoljno gladna i hrabra da ih skine, jedino nam fali uigranosti, ja sam uvjeren da ih skidamo ako ne ove, onda sljedeće godine, Roma i Napoli jednostavno nemaju to nešto u sebi da budu ispred ovih, ali ni Juventus više nije toliko gladan, naosvajali su se titula, ako doguraju daleko u Evropi, i ako zapadnu u neku mini krizu rezultata, u kojoj i mi moramo biti, mislim da bi mogla biti borba za Skudeto, ako ništa da budemo u 5-6 bodova s njima.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 13 avg 2018, 18:35

SiamoNoi je napisao/la:De Vrij i Vrsaljko ispred Mirande i Danila se neće tako brzo desit.
Siamo, imaš pozdrav sa FIF-a :D

mislim da će Vrsaljko i Danilo igrati zajedno, a da će Asamoaha gurati u vezu ćelo, pogotovo u derbijima.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 13 avg 2018, 18:53

RollsRoyce je napisao/la:Ma brate, mora neko Juventus skinuti, a mislim da smo mi jedina ekipa koja je dovoljno gladna i hrabra da ih skine, jedino nam fali uigranosti, ja sam uvjeren da ih skidamo ako ne ove, onda sljedeće godine, Roma i Napoli jednostavno nemaju to nešto u sebi da budu ispred ovih, ali ni Juventus više nije toliko gladan, naosvajali su se titula, ako doguraju daleko u Evropi, i ako zapadnu u neku mini krizu rezultata, u kojoj i mi moramo biti, mislim da bi mogla biti borba za Skudeto, ako ništa da budemo u 5-6 bodova s njima.
Sve to stoji, ali ove sezone su doveli Ronalda i sama kupovina jednog od najboljeg igrača svijeta je motiv za potencijalnu tripletu. Da ih možemo dobiti možemo, samo ne znam možemo li ih ispratiti u borbi za titulu. Mislim da ove sezone teško.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Biscione
Postovi: 4570
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 13 avg 2018, 19:04

SiamoNoi je napisao/la:De Vrij i Vrsaljko ispred Mirande i Danila se neće tako brzo desit.
Slažem se da će biti teško poslat na klupu Danila ali neće igrat umjesto Vrsaljka nego umjesto Dalberta lijevo a Asa će vjeroatno igrati u vezi ako ne kupimo tog još jednog vežnjaka.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.