FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la VelaHavle » 28 maj 2021, 22:37

Captain4 je napisao/la:
28 maj 2021, 16:23
Ali zamisli, osvojiš titulu, potreban ti je samo jedan-dva koraka da uspostaviš dominaciju u talijanskom fudbalu i iskorak u Evropi. I desi se to što se desi.
:rol:
Aljegri, out!

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la tiffoso » 28 maj 2021, 22:43

Eto moze bez Super Lige. Ljubite Ceferina jer njega boli ona stvar za klub poput Intera, neka on prica u ime sebe a ne fudbala.
Pored Hakimija bice prodan jos jedan igrac iz prve postave. Sumnjivo je sto je Bastoni samo produzio za 3 god ugovor a ne na 5 jer je vrlo mlad. Po stilu igre izgleda kao covjek za Guardiolu, ili mozda De Vrij.

Vracamo se opet u eru bez bekova i krila. Jednom smo imali na sezonu Cancela, sada Hakimija. Nadam se da ce i Marotta napustiti klub do godine kada istekne ugovor.

Interesuje me kako to da samo Inter ima finansijske probleme ?
Drugi top timovi nemaju nijedan jedini problem izgleda.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 28 maj 2021, 22:56

VelaHavle je napisao/la:
28 maj 2021, 22:37
Captain4 je napisao/la:
28 maj 2021, 16:23
Ali zamisli, osvojiš titulu, potreban ti je samo jedan-dva koraka da uspostaviš dominaciju u talijanskom fudbalu i iskorak u Evropi. I desi se to što se desi.
:rol:
Šta je smiješno?
"We need to suffer. And we need to fight."

Javier4
Postovi: 377
Pridružen/a: 10 mar 2021, 22:08
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Javier4 » 29 maj 2021, 08:28

Jel Celo bio na platnom spisku kod nas?

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 29 maj 2021, 09:15

Javier4 je napisao/la:
29 maj 2021, 08:28
Jel Celo bio na platnom spisku kod nas?
jest
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Bobadilla » 29 maj 2021, 09:53

miki09 je napisao/la:
28 maj 2021, 21:58
Javier4 je napisao/la:
28 maj 2021, 21:52
Jericho je napisao/la:
28 maj 2021, 21:47


.
60mil hahaha
Ima li barem kakav bek u PsGu da dodaju uz 60mil :mrgreen:
Ima florenzi brat :mrgreen:
Al ne brinite, vraca nam se lazaro :rol:
Lazaro zvani uvijek driblam uz liniju i saljem neupotrebljiva centarsut


Roberto De Zerby, who is likely to become Shakhtar's new head coach, is already working to strengthen his future team.

De Zerby wants to see Inter's midfielder Stefano Sensi in his team. Until the summer of 2019, he played under De Zerby at Sassuolo. The coach has great sympathy for the 25-year-old midfielder.

Jel ko išta čuo o potencijalnim pojačanjima? Ima par igrača kojima ističe ugovor a koji bi nam dobro dosli
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 29 maj 2021, 09:53

Obozavam Lukakua, vjerojatno mi je najdrazi igrac u ekipi ali mislim da bi najbezbolnije prosli kad bi njega prodali. Jako dobrih bekova je malo na trzistu, tesko ce se pronaci zamjena za Hakimia ako bude prodan, dok je kod napada druga prica.

Aha sad citam da ipak trebamo prodati nekoga do 30.06. same shit svake godine :urnebes:

Polovnjak Florenzi desno i Di Marco lijevo, daj sta das.

btw ja bi opet priceka da vidimo sta ce bit sa Kaneom, bit ce prostora za prodaju napadaca sigurno. Nema smisla zurit toliko.

Proda bi i Lautara prije Hakimia, i doveo Raspadoria ako je situacija ovako losa, ili mozda Yazicia/J.Davida iz Lillea. Steta sta se prosle sezone nije probao dovest David iz belgije tada, kosta je tek 25 mil.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la tiffoso » 29 maj 2021, 10:52

Tritolone je napisao/la:
29 maj 2021, 09:53
Obozavam Lukakua, vjerojatno mi je najdrazi igrac u ekipi ali mislim da bi najbezbolnije prosli kad bi njega prodali. Jako dobrih bekova je malo na trzistu, tesko ce se pronaci zamjena za Hakimia ako bude prodan, dok je kod napada druga prica.

Aha sad citam da ipak trebamo prodati nekoga do 30.06. same shit svake godine :urnebes:

Polovnjak Florenzi desno i Di Marco lijevo, daj sta das.

btw ja bi opet priceka da vidimo sta ce bit sa Kaneom, bit ce prostora za prodaju napadaca sigurno. Nema smisla zurit toliko.

Proda bi i Lautara prije Hakimia, i doveo Raspadoria ako je situacija ovako losa, ili mozda Yazicia/J.Davida iz Lillea. Steta sta se prosle sezone nije probao dovest David iz belgije tada, kosta je tek 25 mil.
Sjeti se samo Parme sa pocetka ovog stoljeca. Drugi primjer je Lazio. Treci primjer cemo biti mi, ali iskljucivo zbog vlasnika jer su nam svi sponzori kinezi bili koji sad ne mogu uloziti ni euro u klub. Jos je gore sto su uzeli kredit kod amerikanaca.
Da su prodali klub za cifru sto su im ljudi nudili, nista od ovoga se ne bi desilo. Vjerovatno bi svi igraci bili sacuvani bez problema.

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 29 maj 2021, 10:56

Malo spustite loptu i ne vjerujte svemu sto pricitate. Hakimi nije prodat. Nit ce biti za manje od 80 miliona sto je za beka nerealno. Ni ja ga ne bih prodao nikad ali i ako ode sta je tu je. Dok god Beppe bude tu ja vjerujem u njega.

Forza Inter! 🖤💙
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la tiffoso » 29 maj 2021, 11:05

Mago je napisao/la:
29 maj 2021, 10:56
Malo spustite loptu i ne vjerujte svemu sto pricitate. Hakimi nije prodat. Nit ce biti za manje od 80 miliona sto je za beka nerealno. Ni ja ga ne bih prodao nikad ali i ako ode sta je tu je. Dok god Beppe bude tu ja vjerujem u njega.

Forza Inter! 🖤💙
Pa zamisli kakav bi bio City klub sa proda Fodena, ili npr da Bayern proda Kimmicha, pa cak i za nerealnu cifru ?

To su igraci koje ne smijes prodavati jer su buducnost kluba. Ako vec prodajes onda prodaj Brozovica, Eriksena, De Vrija, Perisica, Lukakua. Ne smijes kostur ekipe da prodajes ma koliko nerealna cifra bila. Vec su se pocela spominjati imena kao Raspadori i naravno da ce Inzaghi jos jednom procjeniti Gagliardinija i Vecina.

A nisu ljudi ni vjerovali kad su mediji pisali za Contea, a jos manje smo vjerovali da ce nam Inzaghi biti trener. Gdje ima vatre ima i dima :mrgreen:

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 29 maj 2021, 11:09

Zato sto za City i PSG ne vaze ista pravila ko za Inter ili Milan recimo. Pa mogu radit sta hoce.

Ma ima sigurno nesto. Neko ce jaci otic al ponavljam dok je Beppe tu ja vjerujem da ce to bit ok.

Konkurencija u Italiji svakako nije cemu. Neka borba za vrh je svakako realna. Problem je sto smo nakon ovakve sezone svi ocekivali da ide upgrade i da se bude relevantno u LP. Al jbg.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 29 maj 2021, 11:26

Hakimi treba da bude posljednja opcija za prodaju. Ubjedljivo najvažniji igrač za Inter.
Ako već trebaju pare namaknuti prodajom jednog od dva napadača, uz recimo Broza. To bi trebalo biti dovoljno, a najbezbolnije.
1921

Javier4
Postovi: 377
Pridružen/a: 10 mar 2021, 22:08
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Javier4 » 29 maj 2021, 12:15

Prodas Lautara ili Lukaku, zatim dodas Vecina, Gaglia, Vidala moguce Sensija (ako nadjes kupca) i eto 100mil

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 29 maj 2021, 13:54

Jbg. sve je to jednostavno napisat ali pitanje je ima li ponuda za te igrace.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 29 maj 2021, 14:23

naravno da nema
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 30 maj 2021, 23:00

Chinaglia je napisao/la:
28 maj 2021, 15:32
x
Chini mogao si nam scoutirat Simonea, šta misliš hoćel se u Interu etablirat u novog talijanskog trenera svjetske klase ili će narednu godinu brat maline kao Spalletti i čekat da mu isteknu primanja od Intera pa može preuzet Torino :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la muxa » 01 jun 2021, 23:36

Vjerovatno se mnogi od vas neće složiti sa mnom al mislim da vam je najbolja opcija prodati Lukakua. Osim što je to igrač na kojem možete najviše zaraditi, mislim da je njegov odlazak najlakše nadoknaditi. Naravno ovdje mislim na igrače na kojima se može nešto više zaraditi. Bez obzira na njegove igre i prevelik značaj u prethodnoj sezoni, mislim da on nije idealan napadač za stil igre koji gaji Simone I. Iako i on igra sličnu formaciju kao Conte njegova igra vise je zasnovana na posjedu lopte, pas igri, gdje su napadači više okrenuti ka protivnickom golu, dok znamo kakva je uloga Lukakua bila kod Contea.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Rosicky » 01 jun 2021, 23:39

muxa je napisao/la:
01 jun 2021, 23:36
Vjerovatno se mnogi od vas neće složiti sa mnom al mislim da vam je najbolja opcija prodati Lukakua. Osim što je to igrač na kojem možete najviše zaraditi, mislim da je njegov odlazak najlakše nadoknaditi. Naravno ovdje mislim na igrače na kojima se može nešto više zaraditi. Bez obzira na njegove igre i prevelik značaj u prethodnoj sezoni, mislim da on nije idealan napadač za stil igre koji gaji Simone I. Iako i on igra sličnu formaciju kao Conte njegova igra vise je zasnovana na posjedu lopte, pas igri, gdje su napadači više okrenuti ka protivnickom golu, dok znamo kakva je uloga Lukakua bila kod Contea.
Tko ce dovesti lukakua za cca 80M?

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la muxa » 02 jun 2021, 00:16

Zašto misliš da nece
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Rosicky » 02 jun 2021, 00:24

muxa je napisao/la:
02 jun 2021, 00:16
Zašto misliš da nece
Ne mislim da nije kvalitetan igrač nego tko će ga dovesti :D
Tko je trenutno u toj situaciji da mu je potreban i da može platiti sve to...mozda Tott ako prodaju Kanea

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.