FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Vrebac » 13 mar 2019, 19:01

tiffoso je napisao/la:Niko njega ne tjera sa foruma, daleko od toga, medjutim on sam sebe tjera lik sa izjavama samouvjerenosti poznavanja rezultata za nesto sto se nije desilo a pitanje je hoce li se i desiti pretjeruje na mnogim podforumima pa biva ismijavan od mnogih ovdje prisutnih navijaca. Popisao se on na sve sto su neki napravili u karijeri tijekom prethodni 20 god i pravi se pametan. Vjerovatno je Mourinho (u ovom slucaju eksplicitno cu njega uzeti u obzir) vise godina u fudbalu proveo nego sto on ima godina zivota, ali opet sta on zna, nista nije mjerodavno njegovo vec sta jedan prosjecni forumas kaze je mjerodavno. Dobro rece ovdje neki lik, dvije slike u ruke, rodni list i nek ide u prostorije Intera pa nek kaze svoje ideje. Niko od nas ne moze predvijeti sta ce se desiti kad dodj i ako dodje novi trener ali eto on kaze da ce biti popljuvan.
Uostalom gledamo isti tim ove sezone i iz utakmice u utakmicu kad ocekujemo da polako se izbavimo iz krize, kod nas sve veca i veca patnja u igri a i medju odnosima sa suigracima. Opet taj isti forumas ovdje drvlje i kamenje po Perisicu, a Brozovic ima specificno ime "Retard". Malo vise postovanja prema igracima tipa Handanovic (koje takodjer omalozava da ispraca lopte u mrezu- u sustini liku ne valja nijedan igrac na svijetu, takav dojam imam) koji je najbolje godine potrosio u nikad losijem Interu, a isto tako imajte na umu da bi Icardi u nekim drugim timovima u njegovim godinama razvoja mozda grijao klupu i ne bi bio forsiran kao sto je bio. Daelko od toga da nije mnogo dao timu vec da se uzme u obzir mnogo cimbenika. Niko od nas ne ocekuje da mi rasturamo i osvojimo ligu, ali ocekujemo da se ekipa pokaze kao ekipa, da prikaze u drugoj godini neku igru, da suvereno budemo treci i da nam ne slijedi grcevita borba protiv Milana i Rome (koji zaista su do sada imali milion problema vise od nas i sigurno imaju manji kvalitet u ekipi od nas). Za ne sprovodjenje kvalitete ekipe sa papira na teren iskljucivo krivim i krivit cu trenera, jer on ima ipak platu masnu da to sprovede u djelo.


Istog smo misljenja sto se tice ovog!
Jedno samo nebi volio a ti je da dode Mou,
Volio bih mladeg trenera, Netko sa novim idejama i nacinom vodenja!

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 13 mar 2019, 21:07

Pa za Samira je cinjenica da samo prati lopte pogledom. Nema to veze sa postovanjem. Postuje njega svaki normalan Interista al na golu je ko skretnicar u dosta situacija. Nekad mozda i ne bi mogao odbraniti al da barem pokusa. Nista mu ne bi bilo...

Siamo ne seri. :thumbup:

P.S. Ne znam ko bi sad pozelio Moua. Da unisti svoj legacy. Jedan kroz jedan.

Celo i mene nervira al ne radi los posao ako se prodje Frankfurt (manje bitno) i dobije derbi bit ce opet price o super sezoni.

Najvise povjerenja imam u Marottu. Od njega ocekujem da konacno Inter vrati u vrh evropskog fudbala.

Jbg nasra se ja pofino. Aj zivili :ljepota:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 13 mar 2019, 21:15

Niko ga ne tjera, al' nametati svoje mišljenje kao jedino ispravno i svakom loncu biti poklopac ne ide. Eto mi ne znamo napisati smislen post samo on zna.. Ne znam što dolazite onda na ovaj forum. Ima valjda i u Hrvatskoj foruma..
1921

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 20 mar 2019, 19:15

slika
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Trunks » 20 mar 2019, 20:41

Lautaro je odličan, a što je najvažnije mislim da će se i stvari sa Icardijem riješiti na pravi način, možda će ova pauza koju je imao dobro doći da se riješe sve nesuglasice i da će svi shvatiti gdje su napravljene greške. Previše on voli Inter da bi bilo približno tačno sve ono što mediji pišu. Prije da će recimo Perišić napustiti ekipu zbog nekih stvari, Icardi je taj koji na terenu vodi ekipu i koji je tu za svakog saigrača. @Siamo je već pisao, Interu će ovo ljeto biti jako važno što se tiče pojačanja jer će biti više slobode u transferima nakon one zabrane, a ima ljudi koji pripremaju teren za nove igrače.

Kakav je po vašem mišljenju Alex Telles iz Porta? Atletico je izgleda zainteresovan za njega, lijevi bek je važno mjesto koje treba pojačati. Znam da je kratko igrao u Interu, ali nisam ga tada puno gledao.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 20 mar 2019, 22:14

U Interu bio tanak, a nije ni neku šansu dobio iskreno. Uz to, kratko bio.
1921

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 21 mar 2019, 18:54

Dok je bio u Interu je bio bolji od svih ovih sadašnjih bekova, ali valjda nam bilo puno dat 9 mil za njega
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 21 mar 2019, 20:52

Icardi returns for Inter training: fans welcome him, no meeting with Spalletti

Mauro Icardi has returned to Inter training today. The Argentinean worked with the rest of his team-mates in the morning but, as of now, he still hasn't had a meeting with Inter boss Luciano Spalletti.

A few fans have welcomed Icardi at La Pinetina with a banner: "Welcome back Maurito, let us dream again".
Hajd ne bil se ovo rijesilo vise
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Trunks » 22 mar 2019, 00:03

Hvala vam na odgovorima. Ima još dosta do prelaznog roka, ali Telles i Tagliafico se spominju kao pojačanja. Telles mi nekako djeluje bolji.

Icardi će sigurno na teren protiv Lazia.

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 22 mar 2019, 08:33

Talticka analiza utakmice protiv Milana i kako je Spalletti uzeo Gattusa
https://totalfootballanalysis.com/match ... l-analysis

slika
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 22 mar 2019, 23:04


Meće i za repreteznaciju
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 28 mar 2019, 14:00

Kaže Javier da je riješena situacija sa Maurom. Eh sad šta će biti na ljeto to je upitno.

Ja sam iskreno za njegov opstanak, WC igrač koji još mnogo može ponuditi svojim igrama za klub. A isto tako mislim da je neophodno da ga imamo do kraja ove sezone jer će biti paklena borba za Ligu prvaka.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 28 mar 2019, 14:48

Lautaro povrijedjen. Sigurno propusta Lazio a vjerovatno i sljedeću utakmicu sredinom iduce sedmice. Divno :damn: :cry:

Edit: ne igra sigurno protiv Genoe, a upitan za iduci vikend protiv Atalante. Eto prilike papucaru...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 31 mar 2019, 01:54

“I have to consider everything, from the previous period all the way up to yesterday. He trained with us all week, something new happened yesterday that I need to evaluate.”
:facepalm: idite vise u pm
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 02 apr 2019, 14:06

Spalletti poslije utakmice sa Laziom
“Lionel Messi makes the difference, not Icardi, with all due respect.
Spalletti sad
In the context of our team, Mauro’s worth more than Messi and Ronaldo put together.
:lol: Izgleda da je Marotta malo stisno i Spallettija, bilo je i vrijeme. Previse prica lik
“Marotta’s work was decisive, we’re stronger with him now.”
Mauro’s able to drag the team forward when he’s in it. From the outside, no. In these last few training sessions and without sending messages on social media, he’s regained his place in the squad.
“The case is closed in all respects. Now he needs to train, sweat, smell the grass and not talk through other people.
Hvala krcu. Najavio je da ce Icardi pocet utakmicu
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 02 apr 2019, 15:35

Spaleti je smetljarčina jedna obična koji će sve uraditi da bude u centru pažnje. Egoista odvratni, koji nema pokriće u vidu rezultata.
1921

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Vrebac » 02 apr 2019, 19:12

GeriOldman je napisao/la:Spaleti je smetljarčina jedna obična koji će sve uraditi da bude u centru pažnje. Egoista odvratni, koji nema pokriće u vidu rezultata.
Tipicni talijan
Iduci trener ako bude talijan skocit cu s mosta

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 03 apr 2019, 19:00

Highlight karijere 7-1 pusenje od Uniteda.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 04 apr 2019, 15:45

“Icardi needs to get into the game more and work with the team. If you give, you receive. If you build the play with only nine outfield players instead of ten, you have less chance of scoring. In any case, Icardi had a great game, with his usual character.”
Jao lika, hoces li usutit vise jbt
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 04 apr 2019, 16:59

attention whore
1921

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.