FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 17 sep 2018, 18:24

Ma nismo vala neku spektakularnu igru imali ni sa Mourinhom, to je jednostavno naš identitet, pa nije ni Barsa Barsa zato što su eto odjednom odlučili tako da igraju, to se implementira godinama, stav, karakter igrača, tipovi igrača koje dovodiš, kako igraš kroz historiju, kako mlade igrače učiš da igraju, kakvi su ti treneri i kakva ti je općenito fudbalska filozofija, mi smo Inter, i nikada nismo igrali pretjerano lijepo za oči, ali smo ludi, i možemo pobjediti svakoga na svijetu, i ja se naprimjer nikada neću žaliti na naš stil igranja.

Imate Barsu ako hoćete da vam ekipa drži 80% lopte u nogama i zabija 3-4-5-6 svaku utakmicu protivnicima koji im nisu ni blizu po kvaliteti, ja ću ipak navijati za Inter koji mora krv propišati za svaku pobjedu.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 17 sep 2018, 20:10

Ne tražim da igramo ko Barcelona, al makar da vidim jedan dupli pas na utakmici, neku uigranu akciju.

Samo da napomenem da je i Mancini u onoj sezoni bio cetvri, tako nemoj da pravis neki mit o Spallettiju ko spasitelju.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4572
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 17 sep 2018, 20:28

Raja (barem vi što ste iz Sarajeva) šta mislite da se organizujemo sutra gledat tekmu u nekom kafiću?
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 17 sep 2018, 22:43

Ma kakva crna Barcelona, o čemu pričate vi? Barcelona je za Inter space shuttle. Druga galaksija. Ja ne tražim da imaju posjed 80% i 4+ golova. Hoću normalnu igru, da pri negativnom rezultatu ne gledam samo ikca u 16 metara. Da se ne povlače ko pič.ke protiv nekoliko puta slabije ekipe. Da se protiv slabijih protivnika pokaže ko je gazda na terenu. To se još nije desilo. Interu sassuolo napravi takve probleme da ja kontam da su igrači citya obukli dresove sasuola. Shvatam ja da Inter nikad nije igrao lepršavo ni efikasno (bez primljenih golova) al' da se ne može dominirati terenom protiv Bologne, Parme, Sasuola i sličnih je vrijeđanje inteligencije. Stoga manite se priče, ako hoćeš lepršavo eno ti barce. To je priča debila. Ja hoću da vidim fudbal, čvrst jak fudbal. Al' fudbal. Ovo što Spaleti prezentuje je neznanje, bezmudnost, nekarakter i ogroman pičluk. Što bi Srbi rekli čoek je sisa obična. I ovom prilikom mu je.bem svu familiju klošarsku.
Davno sam rekao da s njim Inter ništa neće dobiti, a evo nakon godinu se s mjesta nije pomaklo. Izmjene poput one u 91. pri negativnom rezultatu su dokaz da je čovjek fudbalski neinteligentan. Je.bo mu fensi press konferencija boga bezobraznog odvratnog ćelavog. Toliko.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 17 sep 2018, 22:48

I da, još jedna stvar purgeru. To što konkurencija prosipa bodove apsolutno ništa. Imali su najlakši raspored i uspjeli su ove bodove osvojiti. Inter nema pravo na grešku, a kamoli da se busa u prsa što i konkurencija gubi. Oni nisu bili u stanju ni dvocifrene prednosti sačuvati a kamoli da uspiju u 2-3 boda nekog pobjediti. Umjesto da se već sad odmakne rivalima, mi se tješimo time što i Roma kiksa. Ekstra. Vrh. Prezadovoljstvo.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Biscione
Postovi: 4572
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 17 sep 2018, 23:05

Ono što Siamo hoće reć i u čemu se slažemo je da ćemo na kraju sezone ocjenjivat uspješnost sezone i Spallettijev rad. Ako opet završimo među prva 4 a u CL prođemo grupu (ili završimo 3. pa kasnije u EL dođemo do polufinala) možemo reći da je Luciano dobro odradio posao, sve ostalo je nebitno. Da bi napadali kakve titule treba nam više kvalitetnih igrača sa osobinama vođe, zasad imamo samo Maura, Perišića, Škriniara i Rađu a sve ostalo su pi*ke koje padaju pod pritiskom i od kojih bi i Cholo teško napravio ratnike sa nožem u zubima.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Molders » 18 sep 2018, 14:37

Spalletti je ipak stabilizovao Inter i Siamo je upravu što se tiče toga plus što je smirio svlačionicu, a sada je tu nekoliko boljih igrača u ekipi pa se opet može očekivati LP. Nije bilo lako odjednom počistit sav nered od prijašnjih sezona. Mislim da Inter ima prije svega dobar temelj za dolazak Simeonea kada on odluči napustiti Atletico i to će biti težak trenutak, ali sigurno i ispravna odluka jer njega u budućnosti čeka Inter i nekoliko jako dobrih igrača u njemu.
RollsRoyce je napisao/la:Ma nismo vala neku spektakularnu igru imali ni sa Mourinhom, to je jednostavno naš identitet, pa nije ni Barsa Barsa zato što su eto odjednom odlučili tako da igraju, to se implementira godinama, stav, karakter igrača, tipovi igrača koje dovodiš, kako igraš kroz historiju, kako mlade igrače učiš da igraju, kakvi su ti treneri i kakva ti je općenito fudbalska filozofija, mi smo Inter, i nikada nismo igrali pretjerano lijepo za oči, ali smo ludi, i možemo pobjediti svakoga na svijetu, i ja se naprimjer nikada neću žaliti na naš stil igranja.

Imate Barsu ako hoćete da vam ekipa drži 80% lopte u nogama i zabija 3-4-5-6 svaku utakmicu protivnicima koji im nisu ni blizu po kvaliteti, ja ću ipak navijati za Inter koji mora krv propišati za svaku pobjedu.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 18 sep 2018, 16:30



Koliko ce nas veceras ovako? :mrgreen:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 18 sep 2018, 16:42

Ocekuje li se bar pun stadion ?
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 18 sep 2018, 16:59

Gori sve večeras :tokralju:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 18 sep 2018, 17:03

2:0 veceras momci, Icardi x2 vrime je da caca odcepi.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 18 sep 2018, 17:06

Tritolone je napisao/la:2:0 veceras momci, Icardi x2 vrime je da caca odcepi.
Ja sam 2-1 prognozirao.Pobjeda u svakom slučaju :thumbup:

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la RollsRoyce » 18 sep 2018, 17:16

Oni su oslabljeni, mi nabrijani, ne vidim kako ih nećemo pobjediti, ova pobjeda bi nam bila jako bitna, ako mislimo proći ovu grupu, a zadnjih 8 puta smo i prošli grupu, sjećali se neko iz koje smo grupe zadnji put ispali, ne da mi se guglat, a mozak mi je zatrokirao.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 18 sep 2018, 18:02

RollsRoyce je napisao/la:Oni su oslabljeni, mi nabrijani, ne vidim kako ih nećemo pobjediti, ova pobjeda bi nam bila jako bitna, ako mislimo proći ovu grupu, a zadnjih 8 puta smo i prošli grupu, sjećali se neko iz koje smo grupe zadnji put ispali, ne da mi se guglat, a mozak mi je zatrokirao.

Kad smo bili u skupini sa Arsenalom? Onaj poraz 5:1 u Milanu.

No dobro sad ozbiljno. Vjerujem da ce biti preteska utakmica. Pa mi u ekipi imamo jedva 3 igraca koji su odigrali 10+ utakmica u LP, uz to muku mucimo sa ozljedama, i formom, valjda ih ne bude strah. Puno ocekujem od Icardia veceras iako nije u formi, i od Radje koji je doveden da bude taj superstar, vođa ekipe i netko od kojeg mozes ocekivat da to rijesi jednim potezom.

btw izgleda da su izasli sastavi, ono najbitnije nema Dambrossia ni Vrsaljka, Skriniar igra desnog beka, a igramo u formaciji 4-2-3-1, nema ni Candreve vec je tu Politano.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Biscione
Postovi: 4572
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 18 sep 2018, 22:29

Kapiten se pridružio tamo nekim napadačima koji su uspjeli zabiti u debiju za Inter u CL:
slika
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Biscione
Postovi: 4572
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 19 sep 2018, 20:45

slika
:salut:



:tokralju:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Biscione
Postovi: 4572
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 20 sep 2018, 18:26

COSTACURTA: "Gol Vecina je prourokovan entuzijazmom stadiona i navijača. Doživljavao sam večeri kada vas navijači svojim navijanje ponesu do pobede. Inter je napao sa 7 igrača u 16 metara, jednostavno su želeli da pobede i uspeli su zahvaljujući sjajnim navijačima!"
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 20 sep 2018, 22:20

http://www.footystreams.stream/p/ch37.html
Usao Skarabu upravo za zadnjih pol sata.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 22 sep 2018, 08:11

SiamoNoi je napisao/la:http://www.footystreams.stream/p/ch37.html
Usao Skarabu upravo za zadnjih pol sata.
I nije se baš iskazao.Bordeaux je generalno užasno odigrao.Neće oni ni do EL ove sezone ako ovako nastave.

slika
:kafa:

Avatar
Biscione
Postovi: 4572
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 22 sep 2018, 17:08


:mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.