FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 26 avg 2017, 22:42

SiamoNoi je napisao/la:Ne znam za vas,al ja u subotu očekujem pobjedu.Ne bi se baš zadovoljio remijem osim ako dođe do nekih izvanrednih okolnosti tipa crveni i sl.

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 26 avg 2017, 22:46

slika

Evo jedne za wallpapera. Bog otac :tokralju: :tokralju: :tokralju:
#SuningOUT

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la invincible1921 » 26 avg 2017, 22:58

Sta reci ...Icardi :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Mario mora igrat od prve minute
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la TheTruth34 » 27 avg 2017, 00:22

Jericho, odlicna slika, krasi sada moj desktop

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la _forzamilan_ » 27 avg 2017, 12:21

Inter sinoc ono nekako bas rutinski dobi. Pustili Romu da se izmasu i onda sah mat u par poteza. Dosta dobra igra je to bila ali moraju to pojednostaviti a vec se vidi Spalettijev potpis. Inter je i prije imao ekipu a sad ima i trenera i mislim da bi ove sezone mogli biti jako opasni po sve.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 27 avg 2017, 13:23

Covered most distance vs Roma:
12.493 km - Borja Valero
12.441 km - Vecino
11.438 km - D'Ambrosio
11.077 km - Perisic
10.553 km - Candreva
Borja :shock:


:urnebes:
After two up and down seasons at Inter, Geoffrey Kondogbia returned to Spain in a swap deal involving Joao Cancelo. The French midfielder discussed his current situation in an interview with AS:"Compared to when I was on Sevilla, I'm more mature tactically and I think I improved maturity wise. Last December Valencia had already contacted me, but we didn't get anything done. When they expressed interest in July once again I decided to come here for three reasons: the project, the club and the feeling with Marcelino. I want to stay here for a long time, but now we must only think about this season"
slika
:mrgreen:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 27 avg 2017, 16:47

slika
Briljiraju iz utakmice u utakmicu :lol:

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Volvic » 27 avg 2017, 16:50

Cuj Valero 6,5 a Candreva 6 :mrgreen:

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la h1a2s3o4 » 27 avg 2017, 21:01

Just for the record, mi nismo izgubili zadnjih 8 utakmica od kojih smo 7 pobijedili. :cool: :cool: :cool:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 28 avg 2017, 09:16

Kondogbia zabio za Valenciu odmah.Najbolje ocijenjen igrač Valencije po Whoscoredu i drugi ukupno iza Asensia.I on i Murillo cijelu utakmicu igrali protiv Reala.
Ne kontam da je Inter pustio Kondogbiju koji je veceras pojeo sve na sredini terena
Ovaj Kondobia man of the match, pojeo i Modrića te još mirno poentirao.
igrao odlično čitavu utakmicu.
Ovaj Kongdobia je skroz dobar igrac, u oba smjera, stovise da ispravi neke nedostatke moga bi bit nesto ala patrick vieira za siromasne.
Otkupit će oni njega sigurno.

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Thorin » 28 avg 2017, 10:57

Kdog je strašan igrač.. da nije došao u ruke prevari od trenera Manciniju i De Boeru uklopio bi se sigurno.. ali španska liga mu bolje leži, to se vidi... prežalili smo Coutinha, i njega ćemo...

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 28 avg 2017, 11:20

Bio mi je jedan od drazih igraca al je sve usro na kraju sa svojim ponasanjem. Spalletti ga skoro pa molio da ostane jer je racunao na njega a on vraca tako sto bojkotuje trening. Nidje veze. Savrseno me ne zanima taman da bude najbolji na svijetu kad je gvno...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
arminz
Postovi: 5428
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 28 avg 2017, 11:42

Spalletti ga je imo u planu i dobio bi dosta minuta ove sezone. Nije htio bit dio tima, napravio supacki potez i ko ga yebe
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 28 avg 2017, 12:34

arminz je napisao/la:Spalletti ga je imo u planu i dobio bi dosta minuta ove sezone. Nije htio bit dio tima, napravio supacki potez i ko ga yebe
Jasno,ali eto vidim nakon što je otišao na sve strane se piše da je ojebina od igrača i nikad u Interu nije doprinosio :lol: Također za Murilla slično.

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 28 avg 2017, 20:12

Mago je napisao/la:Bio mi je jedan od drazih igraca al je sve usro na kraju sa svojim ponasanjem. Spalletti ga skoro pa molio da ostane jer je racunao na njega a on vraca tako sto bojkotuje trening. Nidje veze. Savrseno me ne zanima taman da bude najbolji na svijetu kad je gvno...
Ja njemu nista ne zamjerim. Nije imao tretman kakav zasluzuje kod proslih trenera, a s obzirom da je bio masno placen uvijek je bio pod posebnom lupom medija i navijaca. Jos dovodjenjem Vecina i Valera jasno su mu stavili do znanja da se nece puno naigrati. Ovako mu se otvorila prilika da bude standardan i tamo ce sigurno izdominirati.

Ono sto je dosta bitnije da Cancelo pokaze svoj potencijal do kraja, svakao smo tamo debelo deficitarniji nego u vezi.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 28 avg 2017, 21:34

Eno ljudi na Realovoj temi misle da bi im došao Icardi da pokažu interes :urnebes: Nisam se danima ovako smijao.
Puma je napisao/la:Nije imao tretman kakav zasluzuje kod proslih trenera, a s obzirom da je bio masno placen uvijek je bio pod posebnom lupom medija i navijaca.
Ovo je velika istina.Rekoh vec,Mancini ga je psihički ubio one prve sezone.A i tocno se sjecam da sam jos tada pisao kako igra sasvim dobro,ali i dalje se pljuvalo u medijima po njemu i kritiziralo ga se jer se ne znam šta očekuje.Nakon toga više nije bio potpuno normalan.Pioli ga je vratio u drugom dijelu prošle sezone kada je igrao najbolje utakmice od dolaska,ali eto sad se opet piše da nikad nije odigrao 3 dobre utakmice :crazy: Odličan vezni koji bi pod Marcelinom mogao provjetat kao nikad do sada.Samo mu fali da glavu sredi.Jedino što mu zamjeram je nacin na koji je isforsirao transfer...mogao je lijepo kao Murillo reć da želi ić i pustilo bi ga se.

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 28 avg 2017, 22:00

Mauro djeluje da iskreno voli klub i ponasa se ko pravi kapiten pogotovo nakon one afere sa knjigom. Nakon toga je primjer kako se jedan igrac treba ponasat. Eh sad,to sto je on uradio u privatnom zivotu ce ga uvijek pratit al meni on djeluje da fakat uziva u Milanu i postuje Inter i da je svjestan cinjenice da je sa 23 postao kapiten jednog od najvecih klubova svijeta. Tako da cisto sumnjam da ga bilo kakve pare i bilo kakva ponuda moze odvesti iz Milana. Ja ocekujem da zavrsi karijeru tu. Jer Inter ce samo napredovat i za par godina opet bit krema evropskog fudbala. I tesko da ce igdje imati ovo sto ima u Interu.

S druge strane Real je nesto posebno u fudbalu i iskreno jedini klub u koji mu ja kao navijac ne bi zamjerao da ode. Iako sam oplakao zbog tog istog Reala kad je Ronaldo nakon SPa 02' otisao tamo...

A Kdog je supak zbog ove farse na kraju. Trebao je pokazat malo vise postovanja.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 29 avg 2017, 01:16


Odlične kretnje.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 29 avg 2017, 09:17

No less than 14 Inter players have been called upon by their respective national team for the upcoming international break.

European Call-ups:

Antonio Candreva, Danilo D’Ambrosio and Eder have all been called up for Italy’s World Cup Qualifiers (WCQ’s) with Spain and Israel.

Joao Cancelo and Joao Mario have been called up for Portugal’s WCQ’s against The Faroe Islands and Hungry.

Ivan Perisic and Marcelo Brozovic have been called up by Croatia for WCQ’s with Kosovo and Turkey.

Milan Skriniar is in the Slovakia squad that will face Slovenia and England in WCQ’s.

Stevan Jovetic has been included in Montenegro’s squad that have WCQ’s with Kazakhstan and Romania. Jovetic, has been called up as an Inter player but will not return as one with him moving to Monaco.

Andrea Pinamonti has been called up for Italy’s U19’s who have friendlies with Turkey and Russia.

South American Call-ups:

Captain Mauro Icardi has been called up for Argentina’s WCQ’s with Uruguay and Venezuela.

Matias Vecino will face Icardi as he has been called up for Uruguay. Vecino’s nation will also face Paraguay over the break.

Miranda has been called up by Brazil for their WCQ’s with Ecuador and Colombia.

Asian Call-ups:

Yuto Nagatomo has been included in Japan’s squad to face Australia and Saudi Arabia in WCQ’s.
Argentina-Urugvaj must watch.Pratit ce se i Skriniara protiv Engleza i Portugalce.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 30 avg 2017, 16:32

Cancelo mozda out do kraja sezone :wtf:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.