FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 21 dec 2022, 08:05

Dobro, ali ovdje se ne pise o njegovom ucinku u Interu vec o nastupu na SP, a i razlika je ta sta u Interu on najcesce igra nekakvog SSa, cesto se vraca nazad, dok je u Argentini prvi napadac, a razlika između turnirskog nogometa i onog ligaskog je sta tu nemas pravo na period od vise utakmica bez gola, pogotovo u reprezentacijama koje imaju vise izbora.

Ne bih rekao da je Thuram bolji od Lautara, sigurno nije ali ako dođe nama ce odgovarati zato sta takvog igraca nemamo, nekoga tko je fizicki jak i **** brz, pred golom je on dosta slican Lautaru i u stanju je promasiti dosta toga.

Nego izgleda da je Skriniar blize odlasku nego ostanku, zapravo nije ni cudno kad ga vec 3-4 mercata pokusavaju prodati u Tott, sad su se javili puno jaci klubovi koji bi ga doveli besplatno i gdje bi dobio puno vecu placu. Ovo je veliki minus i jos jedan samar upravi i menadzmentu, nakon Perisica odlazi ti jos jedan igrac koji je bitan kotacic, i kojeg ne mozes zamjeniti. Zapravo nasi ciljaju na onog momka iz Atalante za kojeg bi dali jos jednog dragulja koji je prosao nasu primaveru, a to mi je secer na kraju, u 2 mercata izgubiti Casadeia i Fabbiana koji su mogli biti nositelji buduceg Intera :tokralju: Suning/Zhang se potpuno izgubio i nema buducnosti sa njima.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 22 dec 2022, 15:28

Biscione je napisao/la:
20 dec 2022, 18:43
Lautaro u ligi ove sezone 15 utakmica 7 golova i 4 asist, a Alvarez u premiershipu 12 utakmica 3 gola 0 asist. Od tih golova na SP-u nijedan nije bio neki tehnički da kažem vidi majstora, Pippo golovi, posrala ga sreća. U finalu se nije vidio, kad je ušao Lautaro razdrmao kompletan napad, tako su i zabili 3. gol. Tačno je da ga je je*ala završnica na turniru ali ko gleda stvari van konteksta livescore-a i statistike ne bi ga omalovažavao. Pogotovo ne bi očekivao od nekog ko prati Inter i zna koliko nam znači u igri, prošle godine 25 golova u svim takmičenjima a igra iza glavnog napadača.

Al eto recimo da ste u pravu, Lautaro nam je kanta, Lukaku još veća kanta (protiv Hrvata profulao zicera više nego Lautaro na kompletnom turniru), Đeko mator, Correa invalid... jel to onda znači da je #Inzaghiout najbolji trener u ligi kad je sa takvim hameljom uspio izborit 2. mjesto i ove sezone nas još uvijek drži u trci u vrhu? Ili će nam sve napadačke probleme riješiti Marcus Thuram (prošle godine 21 utakmica 3 gola i 1 asist)? Ipak bolji je od Lautara, imao je čak 2 asistencije na SP-u. Tačno bih volio znat u kakvim snovima živite i čemu se nadate kad vam već ništa naše ne valja a sve tuđe dobro i hajmo kritikovat sve i svakoga
p.s. da me ne shvatite pogrešno sviđa mi se Thuram, volio bih ga za back-upa umjesto Corree
Prva rečenica je dovoljna da te niko više ne uzme za ozbiljno na ovom forumu. Koliko moraš biti bezobrazno glup da uporediš statistiku lautara i alvareza u klubovima. Još dole u produžetku reče ko gleda širu sliku i van konteksta livescora.. Kakva si ti **** neznalica, haos.
1921

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 22 dec 2022, 19:44

GeriOldman je napisao/la:
22 dec 2022, 15:28
Prva rečenica je dovoljna da te niko više ne uzme za ozbiljno na ovom forumu. Koliko moraš biti bezobrazno glup da uporediš statistiku lautara i alvareza u klubovima. Još dole u produžetku reče ko gleda širu sliku i van konteksta livescora.. Kakva si ti **** neznalica, haos.
Pa to je zbog takvih poput tebe koji gledata samo statistiku par utakmica SP-a a ne statistiku kompletne sezone i za klub koja je mnogo veći uzorak utakmica i više govori, ili ne daj Bože više sezona. Nego nakon svakog takmičenja počne ista priča hvaljenja igrača je dobro odigrao par utakmica na tom takmičenju i odjednom je world class iako ih većina kad se vrate u klub nastave gdje su stali prije takmičenja tj. biti prosjek. A tvoja zadnja rečenica govori sve o tebi i tvom vaspitanju. Sad ćemo te svi uzimati za ozbiljno da nas ne bi zvao je*enim neznalicama :thumbup:
Zadnja izmjena: Biscione, dana/u 22 dec 2022, 19:52, ukupno mijenjano 1 put.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 22 dec 2022, 19:51

Jedan je prvi napadač ekipe i vjerovatno prvi igrač ekipe, drugi je zamjena glavnom napadaču i dobija minute na kapaljku. Da, treba širu sliku gledati :rol:

Kakav cirkusant.
1921

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 22 dec 2022, 20:00

Ako ti hejtanje i pljuvanje svega i svačega pomaže da liječiš životne frustracije onda uživaj :thumbup:. Gori sam ja što sam uopće odgovarao
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la hurem » 22 dec 2022, 22:00

@Biscione, ne pravdaj se i priznaj grešku. :)
Fakat si ispao površan.
Spomenuo si 12 utakmica u Premiershipu a nisi napomenuo da je u tih 12 utakmica skupio jedva 356 minuta.
U LP, Premiershipu i nacionalnim kupovima je nastupio u 20 utakmica ali sabrao tek 890 minuta. Pri tom zabio 7 golova i upisao 2 asistencije. Da ne kažem odličan učinak iako o ovom igraču nemam nikakvo mišljenje jer sam prvi put čuo za njega na SP.

Lautaro ove sezone u Interu 21 utakmica, 1649 minuta (dakle duplo vise od Alvareza), 8 golova i 6 asistencija.

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 22 dec 2022, 22:25

Svaka mu čast al ne bih nikad dao našeg Tora za njega. Onaj prvi poništeni gol protiv Saudijaca prelijepi lob :ljepota: a onaj drugi još ljepši dribling golmana :ljepota: a Alvarezove Pippovske golove ću cijenit tek kad ih bude zabijao na traci kao Pippo a dotle što se mene tiče treba još dosta pure pojest. Baš je iritantno kako svi odjednom zaboraviše da je Lautaro najbolji strijelac reprezetnacije u Scalonijevom mandatu. Par loših utakmica i kara si, baš ono navijačko pamćenje zlatne ribice. Al haj ne sikiram se ja za Tora, on ima jak mentalitet da bi ga te stvari pogodile i uništile karijeru kao što bi prosječnom igraču.

Nego, napadači nam se vraćaju u formu :mrgreen::
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 25 dec 2022, 13:30

Ja ne znam gdje sam ja ili neko drugi rekao da je neko drugi bolji od lautara. Ja sam se samo osvrtao na lautarove partije na utakmicama, gdje bio sve gori i gori, iz utakmice u utakmicu. Da mu je to prvi put, pa i nekako. On takve situacije ima i u Interu. Po nekoliko utakmica ga nema nigdje, fula nemoguće itd. Znači čovjek to radi u kontinuitetu već godinama. Nije ovo izuzetak, ovo je očigledno pravilo.
Previše nekonstantnosti za nekoga ko je Interu prva opcija.
1921

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 29 dec 2022, 19:38


Nova 3 boda su tu, sljedeći stop Napoli :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Shategabri » 04 jan 2023, 09:11

Postava večeras? Ili je još rano?
Koševo Zapad

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 04 jan 2023, 10:10

Brozovic ne igra, De Vrij upitan i mislim da ce Lautaro zapoceti na klupi, ostalo je sve isto kao pred pauzu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la TheTruth34 » 04 jan 2023, 20:34

Užas sastav... Darmian desno....pa Denzel sa jednom nogom mora igrati... U najvažnijoj utakmici sezone započeti sa napadčkim tandemom koji nije nikada igrao zajedno... Moraju pobijediti kako znaju i umiju, inače je gotova sezona..

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Shategabri » 04 jan 2023, 20:38

slika

2 big target man naprijed. Da vidimo kako to funkcioniše.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Shategabri » 04 jan 2023, 20:51

Već 3 šanse ni 5 min nije prošlo.
Koševo Zapad

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 05 jan 2023, 12:28



Kako je lik odigra sinoc, onaj asist za Lukakua bi bio potez sezone da je Lukaku zabio :tokralju:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 05 jan 2023, 16:45

Krenuo je loše, kasnio s pasovima, na svaku mahao rukama. Kasnije doktorski sve, osim žutog kartona, ali temperament mu je u kurcu svakako.
1921

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la TheTruth34 » 07 jan 2023, 12:17

Neće večeras biti uopšte lagano, motivisao je ove iz Monze kriminalac Berlusconi pravo, ali mi zbog užasnog starta prvenstva, bukvalno nemamo pravo na kiks..

Avatar
donDondon
Postovi: 3432
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la donDondon » 07 jan 2023, 13:07

imal sta za dzekin ugovor,ko prati te italijanske medije.Ako dzeko ode,ona pobjeda nad napolijem ce im biti najveci uspjeh ove sezone
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 19 jan 2023, 10:27

slika
:ljepota:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 21 jan 2023, 16:31

Fabbian danas 2 gola za Regginu, decko je tek napunio 20 i ima 7 golova i asistenciju u serie b, jako dobra statistika za jednog veznog igraca. Valjda ga ne budu iskoristili za Scalvinia kao sta se prica vec dobije sansu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.