FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 21 sep 2019, 22:41

Fali ovdje treći gol definitivno.

Candreva sačekao da mu dođe protivnički igrač do njega da bi pucao,kakav retard :tokralju:
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 21 sep 2019, 22:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Huska » 21 sep 2019, 22:43

Imamo vezni red da ce uvijek neko od trojca BBS biti raspolozen za igru, a sva trojica znaju lopte igrati... Uzivam gledati kada Broz ima svoj dan i kako sa obje noge dijeli lopte...

Lukaku :bow: Lautaro dosta bolji nego u utorak, a ova uloga Politana je odlična, sa njegovim ulaskom nama se napad skroz promijeni drugačiji tip skroz od Lautara...

Al Asamoah kako lik igra svaka mu čast, jednostavno rođen za ovu poziciju...

Godin je strasno pojačanje, kakvo iskustvo samo i kako igra ...

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Denchi » 21 sep 2019, 22:43

Tanak Lautaro....da je Dzeko mjesto njega ili Cavani npr. ovo bi bio haos...koliko je pokretljiv Lukaku za velikog igraca....ali dobra agresiva od starta....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 21 sep 2019, 22:44

Ovaj milan nije mjerilo. Pa ovoe komedija od ekipe. Koja rutina bokte, pomislio bih da je inter moćan.
1921

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 21 sep 2019, 22:46

Denchi je napisao/la:Tanak Lautaro....da je Dzeko mjesto njega
Nevjerojatno da još uvijek postoje likovi koji misle da bi Dzeko igrao umjesto Lautara :tokralju:

Jeboga otac radi se o različitim tipovima igrača.Nema apsolutno nikakve šanse da bi Lukaku-Dzeko bili par napadača.Koji vam je ****.


Koja šteta radi Icardi-Lautaro tandema.Idealan da ne moze biti idealniji.Ovako će biti problema u dosta utakmici jer Lukaku koji bi trebao biti golgeter to bas i nije.Ne sviđa mi se za sada bas kao igrač,al je onako idealan za izać sa društvom malo.Good bloke.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 21 sep 2019, 22:49, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 21 sep 2019, 22:48

DIEGO GODIN :tokralju:
Kakva partija majstora :bow:
#SuningOUT

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 21 sep 2019, 22:51

Lautaro ubjedljivo najlosiji. Prilika da se Alexisu da sansa. Asamoah i Godin doktori.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 21 sep 2019, 22:53

Tko se ono potukao preko tjedna? :hmmmm:

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tiffoso » 21 sep 2019, 22:58

Ozbiljan pristup i zalaganje za razliku onog sto su pokazali protiv slavije. Iskreno Lautaro bi trebao malo manje provoditi vremena na travi i malo vise se truditi u dvobojima a ne samo upadati.
Vezni red bas slozen i u intervalima napadcki, prvi gol na srecu ali bilo je mnogo sansi prije toga, drugi gol veoma lijepo odigrano i jednostavno. Politano dobra akcija i precka. Sve u svemu ovakav pristup je potreban i u LP a ne samo na momente.
Barca od Granade hladno izgubi 2-0

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 21 sep 2019, 23:01



Na polusezoni vratit Gabigola, istrest €40mil za Olmu i €40mil za Tonallija.
Prodat Vecina za €25m i Gagliu za €15m i mi imamo pre*ebnu ekipicu. :kafa:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 21 sep 2019, 23:02

h1a2s3o4 je napisao/la:Lautaro ubjedljivo najlosiji.
Čuj to.Čovjeka ima po cijelom terenu.Ako netko od njega očekuje da štanca golove taj je u teškoj zabludi.To bi u ovoj ekipi Lukaku trebao raditi.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Vrebac » 21 sep 2019, 23:03

Lautaro glup ko **** , al nije los igrac!

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 21 sep 2019, 23:07

SiamoNoi je napisao/la:
h1a2s3o4 je napisao/la:Lautaro ubjedljivo najlosiji.
Čuj to.Čovjeka ima po cijelom terenu.Ako netko od njega očekuje da štanca golove taj je u teškoj zabludi.To bi u ovoj ekipi Lukaku trebao raditi.
Puno zuji, a malo meda daje. Za malo i prvi gol da zezne.
A kako sam mogao primjetiti Lukaku mu stvara prostor, vazda "odvuce" jednog igraca. To sto se Lautaro spetlja ko D'ambrosio je sam sebi kriv. Alexisa malo ubaciti u prvih 11. Da vidimo sta smo dobili.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 21 sep 2019, 23:13

Prtlja nekad previše to je istina.Al sumnjam da će se te navike tako lako riješiti.Samo treba postati bolji u tom prtljanju.

Alexis vjerujem da bi mogao dobiti neke dobre minute vec protiv Lazia preko tjedna.Sigurno postoji dobar razlog zašto jos uvijek nije bacen u vecu akciju.Zadnji je stigao u ekipu.


Eno Barbosa pozvan u reprezentaciju,idealan trenutak da ga se nekome uvali.30M je sada navodno cijena koju klub traži.


Inače,ne sviđa mi se uopće Skriniarov utjecaj na igru ove sezone.Ne paše mu za sada baš ova nova pozicija.Ovdje ne djeluje više kao beast nego kao običan stoper.Barem takav dojam imam za sada.

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 21 sep 2019, 23:19

SiamoNoi je napisao/la:Eno Barbosa pozvan u reprezentaciju,idealan trenutak da ga se nekome uvali.30M je sada navodno cijena koju klub traži.
Ni slucajno. Jedino ako dodje ponuda od €100m. :kafa: Lautaro - Lukaku; Alexis - Gabigol od polusezone. Politano može ić za €30m :wave:
#SuningOUT

Avatar
Elki
Postovi: 806
Pridružen/a: 15 sep 2012, 19:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Elki » 21 sep 2019, 23:31

Zguzen je mali milan !
I mrtvi žive za ŽELJU! 1921..TM87..

Forza Željo..forza Inter..!!!!WILD!!!!

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la h1a2s3o4 » 21 sep 2019, 23:45

SiamoNoi je napisao/la:Prtlja nekad previše to je istina.Al sumnjam da će se te navike tako lako riješiti.Samo treba postati bolji u tom prtljanju.

Alexis vjerujem da bi mogao dobiti neke dobre minute vec protiv Lazia preko tjedna.Sigurno postoji dobar razlog zašto jos uvijek nije bacen u vecu akciju.Zadnji je stigao u ekipu.


Eno Barbosa pozvan u reprezentaciju,idealan trenutak da ga se nekome uvali.30M je sada navodno cijena koju klub traži.


Inače,ne sviđa mi se uopće Skriniarov utjecaj na igru ove sezone.Ne paše mu za sada baš ova nova pozicija.Ovdje ne djeluje više kao beast nego kao običan stoper.Barem takav dojam imam za sada.
Alexis je meni uvijek bio zvjerka igrač. Jedva čekam da se ustali u prvih 11. Nista protiv Lautara, konkurencija je majka uspijeha.
A za Skrinara ti se cini da je obican stoper jer je Asamoah odigrao maestrano po toj strani. Vidis kako je Godin dosao do izrazaja, jer tamo po toj strani pravo duva. :D
Btw, statistika odbrane je impresivna.
Maximalan ucinak do Juventusa, pa onda da vidmo gdje smo.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Vrebac » 22 sep 2019, 00:16

h1a2s3o4 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Prtlja nekad previše to je istina.Al sumnjam da će se te navike tako lako riješiti.Samo treba postati bolji u tom prtljanju.

Alexis vjerujem da bi mogao dobiti neke dobre minute vec protiv Lazia preko tjedna.Sigurno postoji dobar razlog zašto jos uvijek nije bacen u vecu akciju.Zadnji je stigao u ekipu.


Eno Barbosa pozvan u reprezentaciju,idealan trenutak da ga se nekome uvali.30M je sada navodno cijena koju klub traži.


Inače,ne sviđa mi se uopće Skriniarov utjecaj na igru ove sezone.Ne paše mu za sada baš ova nova pozicija.Ovdje ne djeluje više kao beast nego kao običan stoper.Barem takav dojam imam za sada.
Alexis je meni uvijek bio zvjerka igrač. Jedva čekam da se ustali u prvih 11. Nista protiv Lautara, konkurencija je majka uspijeha.
A za Skrinara ti se cini da je obican stoper jer je Asamoah odigrao maestrano po toj strani. Vidis kako je Godin dosao do izrazaja, jer tamo po toj strani pravo duva. :D
Btw, statistika odbrane je impresivna.
Maximalan ucinak do Juventusa, pa onda da vidmo gdje smo.
Sto se tice Skriniara mislim da nije na onom nivou od prosle sezone, ali kao sto si i napisao Asamoah radi odlicno u odbrani i onda nema za njega puno posla! I hvala bogu da je odbrana sva kompletno dobara, a ne samo pojedinac!

Avatar
Kreacionist
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 jul 2019, 21:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Kreacionist » 22 sep 2019, 00:48

h1a2s3o4 je napisao/la:Lautaro ubjedljivo najlosiji. Prilika da se Alexisu da sansa. Asamoah i Godin doktori.
Meni Lautaro odlican, covjek je jz nicega stvarao sanse i bio opasnost po protivnika sa svakom loptom koju je imao.

Perfektno odigrano. Odbrana ( bez D'ambrossia ) odlicna. Vezni red, Sensi, Brozovic i Barella također super. Meni je ovo bilo najbolje Barellino izdanje u sluzbenim utakmicama, imao je dvije vece greske sto sam ja upratio ali gledajuci generalno, dobro je odigrao.

Lukaku je zatajio u zadnje 3 tekme. Ali prerano je sa osudama, treba sacekati i vidjeti na sta ce to sve liciti u konacnici i kad se navikne na novi tim, ligu i sve ostalo. Mislim da mu golova nece manjkati, ali doprinos ekipi u izgradnji igre za sada je upitan.

Mislim da bi sa Politanom ili Sanchezom bili puno opasniji naprijed.
Lautara i Lukakua bi itekako rotirao. Po meni njih dvojica vise iskljucuju jedan drugog, nego se sto upotpunjuju.

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 22 sep 2019, 00:59

Kreacionist je napisao/la:Mislim da bi sa Politanom ili Sanchezom bili puno opasniji pozadi. Lautara i Lukakua bi itekako rotirao. Po meni njih dvojica vise iskljucuju jedan drugog, nego se sto upotpunjuju.
To ja trubim otkako je Lautaro doso. Covjek je devetka i jednostavno nema dovoljno vještina da igra SS. Kad Sanchez nadodje uvjeren sam da ce ga drzat na klupi. Pa samo vidis kad Politano udje koliko napad prodise. Sa Sanchezom ce to dosta bolje izgledat. Lautaro ili Lukaku, nikako zajedno.

Utakmica lagano i rutinski. Trebala je bit i veca gol razlika. Ni u jednom trenutku nisam strahovo za pobjedu. Milan je bas u losem stanju i cini mi se da su gori iz godine u godinu.

Lukaku ga zabi. Aferim :salut:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.