FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Sarrifufna
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Sarrifufna » 06 okt 2019, 23:02

Jericho je napisao/la:Mislio sam da Gaglia nije ništa bolji od njega (op.a. Vecina), al včrs sam se uvjerio da je za ovoga bezglavog mulca Paul Pogba.

Ovoliko pobjednika u jednoj recenici nije bilo navedeno od Kosovskog boja. :tokralju: :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Juvesampion
Kontakt:

Post Postao/la Juvesampion » 06 okt 2019, 23:04

Šta sad kukate još ste drugi, prvi već pobjegao pali se tdi . Pazite se vi Napolija nisu oni otpisani ko sto neko od vas reče. :kralj: :bih: :rol:

PovratakPaprike
Kontakt:

Post Postao/la PovratakPaprike » 06 okt 2019, 23:08

Bez da me krivo shvatite, ali vrlo jednostavno - izgubili ste od (osjetno) bolje ekipe i tu nema mnogo filozofije. Ne kažem da Conte nije bolje mogao voditi utakmicu i da neki igrači nisu mogli odigrati bolje.. Ali protiv raspoloženog Juventusa s ovakvim rosterom kakvog oni imaju jedva da se tri ekipe u Evropi mogu nositi s njima. Kad se sve rezimira, Inter igra odličnu sezonu, jedini kiks je ono protiv Sparte.

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 06 okt 2019, 23:09

Evo jos ne vjerujem koliko je Lukaku loš.Znao sam da je loš,al nisam očekivao da će ovoliko loš bit.Conteov kiks.Trebat će puno radit obojica do kraja sezone da se opravda ovo ulaganje.

Na zimu je potreban još jedan vezni.Ona dvojica backupa su izgubljen slučaj.Čak bi Borji sad priliku dao ponekad prije njih.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 06 okt 2019, 23:11

SiamoNoi je napisao/la:Evo jos ne vjerujem koliko je Lukaku loš.Znao sam da je loš,al nisam očekivao da će ovoliko loš bit.Conteov kiks.Trebat će puno radit obojica do kraja sezone da se opravda ovo ulaganje.

Sto je najgore taj nece bit klupiran dok je Conte tu.

Da su pametni u januaru bi na koljenima molili Icardija da se vrati
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 06 okt 2019, 23:19

I morat će Conte razmislit o obrani sa 4 i promjeni formacije.Skriniar je potpuno izgubljen u ovome.Bojao sam se da će tako biti,ali nisam bas ocekivao da će do ove razine pasti.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Mago
Kontakt:

Post Postao/la Mago » 06 okt 2019, 23:19

Najveci problem mi je odbrana. Godin i Skriniar (pogotovo) su pogubljeni u ovoj formaciji. Jedini Stefan na igraca lici.

Al Juve prejak. Nema tu sta...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Trunks
Kontakt:

Post Postao/la Trunks » 06 okt 2019, 23:24

Uprava kluba je tražila Lukakua, Conte je tražio Lukakua, veliki dio navijača je želio Lukakua, eto im ga. Iz bijesa urađen transfer. Jednostavno, Icardi je trebao dobiti novu priliku, zna se kakav je to igrač i koliko znači. Napadač koji je skoro redovno Juventusu zabijao jedan ili dva gola.

Mago
Kontakt:

Post Postao/la Mago » 06 okt 2019, 23:25

Svako spominjanje gvneta icardia :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Trunks
Kontakt:

Post Postao/la Trunks » 06 okt 2019, 23:27

SiamoNoi je napisao/la:I morat će Conte razmislit o obrani sa 4 i promjeni formacije.Skriniar je potpuno izgubljen u ovome.Bojao sam se da će tako biti,ali nisam bas ocekivao da će do ove razine pasti.

I to stoji. Ova formacija nikako ne godi stoperima, ne može se izvući najbolje od njih, ni blizu. Plus stoperi najbolji dio ekipe, on njih treba sve početi.

tiffoso
Kontakt:

Post Postao/la tiffoso » 06 okt 2019, 23:31

Ova odbrana Godin, Skriniar i De Vrij je kvalitetom pa mozda i najbolja u Italiji, medjutim postavka igre je upitna, ostavljaju se na cjedilu stoperi da igraju 1 na 1 protiv napadaca. Sistem odbrane je daleko ispod nivoa sto ocekujemo i sto je realno kapacitet. Ova odbrana mora biti u stanju 90 min drzati nulu, mozete pricati sta hocete, ali sa 5 ljudi nazad, ne vidim kako ti moze nastati prostor da ti ostane sam napadac na 16 m od gola, to je nedopustivo, to se ni Chievu ne desava.

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 06 okt 2019, 23:33

Medeni mjesec prosao, hajde Conte sad da te vidimo

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 06 okt 2019, 23:35

arminz je napisao/la:Medeni mjesec prosao, hajde Conte sad da te vidimo

To je to :thumbup:

Sad kreće hrvanje u blatu gdje se plaća zarađuje.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

neroazzurni
Kontakt:

Post Postao/la neroazzurni » 06 okt 2019, 23:40

Ne znam sta ce Conte al ovaj tandem u napadu ne ide, koliko je Lautaro glup i sebican toliko je Lukaku los s loptom, pa sta je ono sunce ti poljubim
Dzeko bi jeo sve ove lopte i jos ti ostane 50-60 miliona za sredine terena...koji zayeb.
Ne znam, Conte ga je trazio pa eto nek vidi sta ce, forsirat ce ga sigurno al sa njim nikakve akcije ne igrat on samo nek zavrsava sutem i gotovo

Umorni su igraci i to se vidi, nemamo sirinu kao Juve, doduse imamo al Vecino-Valero-Gagli bolje i da nemamo, i ljudi nas uzese zasluzeno.
Sad pauza nije mogla bolje, probat sve zaboravit i nastavit dalje. Ispast iz LP casno i okrenuti se ligi. Drzat prikljucak do januara a onda vidjet sta se moze uradit.

Ovo Conte mora izvest na pravi put i njemu vjerujem(moram sta cu) jer kad bi on otisao nekim cudom pa sa ovim panjevima pojedinim mi bi sedmi zavrsili. Ovu sezonu mu uslovljavat Scudeto je smijesno i pricat, ima nade ima sanse al nije to ta sezona da se mora

Forza tutti
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 06 okt 2019, 23:41

Mislim sa ga jedino Sanchez moze spasiti.

Sarrifufna
Kontakt:

Post Postao/la Sarrifufna » 06 okt 2019, 23:43

Ide Conte sa 352 do kraja, bez odstupanja i kompromisa. Prihvatite to odmah, bit ce vam lakse. Ako ne vjerujete, idite na Juve temu, period 2013-14 i uzivajte citajuci nase vapaje. :mrgreen:

Sarrifufna
Kontakt:

Post Postao/la Sarrifufna » 06 okt 2019, 23:44

arminz je napisao/la:Mislim sa ga jedino Sanchez moze spasiti.

Nakon ove izjave, navijaci Uniteda zaspali ko janjad i sa blagim snenim osmijehom na ustima. :mrgreen:

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 06 okt 2019, 23:44

Sarrifufna je napisao/la:Ide Conte sa 352 do kraja, bez odstupanja i kompromisa. Prihvatite to odmah, bit ce vam lakse. Ako ne vjerujete, idite na Juve temu, period 2013-14 i uzivajte citajuci nase vapaje. :mrgreen:

Vjerujem da ce tako i bit, kao i forsiranje Lukakua do kraja

Zonked
Kontakt:

Post Postao/la Zonked » 06 okt 2019, 23:50

SiamoNoi je napisao/la:
Zonked je napisao/la:Ovo njegovo mahanje rukama i zacudjeni pogledi prema saigracima na ocito njegovu gresku zna biti izludjujuce o prijemu lopte da i ne govorimo

Meni su najiritantnije od svega njegove kretnje u ili oko 16m.Ili su nepostojeće ili su rijetko užasne.

Gledao sam veceras i iste stvari kao i iz Uniteda kao sto kazes te kretnje kriminalne s prijemom lopte lik upropasti 50% pasova koje dobije i to je neoprostivo za ovaj nivo utakmice

Kako je zabijao u WBA i Evertonu nema ko nije tada mislio da treba igrati u top klubovima ali evo nakon Uniteda i ovo sto igra trenutno u Interu vidi se jednostavno da nije za ove klubove
Reporter: "What was Viera's biggest strenght?"
Keane: "He was really really really tough."
Reporter: What was Viera's biggest weakness?
Keane: "He wasn't as tough as me."

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 06 okt 2019, 23:57

slika
Da sumiramo večer :wave:

Oluja i dalje puše i to je ono najvažnije.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.