FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

GG3
Postovi: 2755
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 04 dec 2021, 20:14

Koliko mi je draze gledat Vecina nego Gagsa…
Sensi bi mogao biti od velike pomoci ako ostane zdrav, a mislim da mu zbog toga doziraju vrijeme.

Sad ovih par tekmi odradit rutinski i preuzeti vodecu poziciju.
Correa se valjda nije opasno povrijedio?
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 04 dec 2021, 22:28

Biscione je napisao/la:
04 dec 2021, 19:54
Izdominirali smo ih sa pola gasa, kao da su klub iz Serie B. Odavno nisam ovako uživao u našoj utakmici, bez stresa.

P.S. Jel rano reći da je Inzaghi upgrade na Contea?
N
Naravno da nije rano. Inzaghi je definitivno upgrade. Pa mi ni blizu nismo igrali ovako dobro pod Conteom. Njemu je Eriksen trunuo na klupi i cak i u drugom dijelu sezone onakav igrac nije davao ni 70% onog sto je mogao. Iskljucivo zbog Conteove tvrdoglavosti i ogranicenosti.

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Puma » 04 dec 2021, 22:42

4 utakmice vezano bez primljenog gola. :salut:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Espiritosanto
Postovi: 2946
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Espiritosanto » 04 dec 2021, 22:51

Ljudi prosle godine smo pisali daj da igramo lijepo za oko pa taman izgubili svaku,evo krenulo nas je realno super,igra je bila od početka sezone top,sreće nije bilo jbg.
Ako sensi proigra kako zna i ostane zdrav bit će top,ja u dumprifes vjerujem da će biti jedan od boljih u nasoj ekipi,za reprezentaciju igra super,još jedan klasični spic tipa beloti i mislim da je skudeto siguran.
Realno i spaleti i pioli će se na kraju boriti za lp.
Moja predviđanja mi prvi, Atalanta druga,za dalje nisam siguran
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 05 dec 2021, 02:32

Gdje nam je @tiffoso da prokomentariše ovih samo 0:3?? Kako bi ovo conte lagano 0:1 dobio, sa autobusom pred golom 75 minuta.
1921

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 06 dec 2021, 10:16

Tek na snimku sam vidio da je Bastoni učestvovao i kod drugog kola, on je izbacio Calhanoglua duplim pasom u 16-erac. Inzaghi je napravio strašnu stvar gurajući Bastonija naprijed u ovoj utakmici a on je odigrao savršeno.

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tiffoso » 06 dec 2021, 11:08

GeriOldman je napisao/la:
05 dec 2021, 02:32
Gdje nam je @tiffoso da prokomentariše ovih samo 0:3?? Kako bi ovo conte lagano 0:1 dobio, sa autobusom pred golom 75 minuta.
Duga je sezona prijatelju. Da se igra popravila sigurno jeste, ali opet bih bio vrlo vrlo oprezan po tvojoj procjeni. Razlog je sto smo sa Conteom lomili protivnike poslije 75-e minute a trenutno je nama najteze poslije 75-e minute. Protiv Napolija se ukazao Handanovic i Mertens je fulao priliku. Protiv Milana smo na kraju mogli i izgubiti. Ne traje utakmica samo 75 minuta. Protiv Reala i jesmo izgubili zbog zadnjih 10 minuta.

Sto se tice igre, tu nema sta, odlicno izgleda, samo se nadam da se igraci nece ozlijedjivati mada sam citao da je Correa ispao za 2021 god, sto je lose jer zamjene su nam relativno tanke u napadu tj. van forme.

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 06 dec 2021, 11:19

Upravo zato što je duga sezona, trebaš biti strpljiv sa komentarima kako je Simone promašaj, kako će forma pasti, kako neće izdržati trku sa ostalim ekipama i sl.
Conte se branio, čim povede i onda čekao kontru neku i čudo hakimija i lukakua, kakvo crno lomljenje protivnika pred kraj..
Isto tako su trebali taj milan dobiti sa 2 ili 3 gola razlike, al eto ostade 1:1, protiv napolija se sreća vratila.
Puno bolje ovo izgleda, nego sa conteom. I to sa duplo lošijom ekipom. Toe sva poenta priče.

P.S ne zaboravi da se grupa u LP prošla već, kolo prije kraja, a conte je 4. završio sa boljom ekipom.

Malo respekta za Simonea i igrače nije na odmet.
1921

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tiffoso » 06 dec 2021, 11:41

GeriOldman je napisao/la:
06 dec 2021, 11:19
Upravo zato što je duga sezona, trebaš biti strpljiv sa komentarima kako je Simone promašaj, kako će forma pasti, kako neće izdržati trku sa ostalim ekipama i sl.
Conte se branio, čim povede i onda čekao kontru neku i čudo hakimija i lukakua, kakvo crno lomljenje protivnika pred kraj..
Isto tako su trebali taj milan dobiti sa 2 ili 3 gola razlike, al eto ostade 1:1, protiv napolija se sreća vratila.
Puno bolje ovo izgleda, nego sa conteom. I to sa duplo lošijom ekipom. Toe sva poenta priče.

P.S ne zaboravi da se grupa u LP prošla već, kolo prije kraja, a conte je 4. završio sa boljom ekipom.

Malo respekta za Simonea i igrače nije na odmet.
Nisam ja branio Contea sto se tice LP vec samo sto se lige tice. Conte je rupa u LP i to svako od nas zna.
Sto se lige tice, i vremena. Problem kod Inzaghija je kad krenu njegove bolnice zbog slabe fizicke pripreme igraca, to se desavalo i u Laziu. Neko je od Milanovih postavio tabelu sa ozlijedjenim igracima u prosle 2 sezone. Inter je jedna od ekipa koja je imala najmanje ozlijeda jer su bili fizicki ekstra pripremljeni.

Da dodam, Conte naslijedio ekipu koja je bila 4. a Inzaghi naslijedio prvaka sa odlicnim temeljima i odlicnom atmosferom. Jel to treba zanemariti ?
Nije samo sa Napolijem sreca, ima jos par tekmi gdje smo imali malo srece a bilo je onih gdje i nismo imali srece.

Da dodam jos da bi Conteu velika bruka bila da nije osvojio prosle godine ligu, a osvojio je istu i to suvereno kao i sto je sve ocekivano iskreni da budemo. Hakimi i Lukaku i jesu dovedeni da rjesvaju utakmice, izmedju ostalog Lukaku je bio u sramotnoj formi kada je dosao pa ga je Conte doveo u red i napravio igraca od njega. Hakimi je igrac koji se nije trebao prodati ni u najludjim snovima ali dzaba kada se finansijski bolje ne moze.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 06 dec 2021, 11:46

tiffoso je napisao/la:
06 dec 2021, 11:41
GeriOldman je napisao/la:
06 dec 2021, 11:19
Upravo zato što je duga sezona, trebaš biti strpljiv sa komentarima kako je Simone promašaj, kako će forma pasti, kako neće izdržati trku sa ostalim ekipama i sl.
Conte se branio, čim povede i onda čekao kontru neku i čudo hakimija i lukakua, kakvo crno lomljenje protivnika pred kraj..
Isto tako su trebali taj milan dobiti sa 2 ili 3 gola razlike, al eto ostade 1:1, protiv napolija se sreća vratila.
Puno bolje ovo izgleda, nego sa conteom. I to sa duplo lošijom ekipom. Toe sva poenta priče.

P.S ne zaboravi da se grupa u LP prošla već, kolo prije kraja, a conte je 4. završio sa boljom ekipom.

Malo respekta za Simonea i igrače nije na odmet.
Nisam ja branio Contea sto se tice LP vec samo sto se lige tice. Conte je rupa u LP i to svako od nas zna.
Sto se lige tice, i vremena. Problem kod Inzaghija je kad krenu njegove bolnice zbog slabe fizicke pripreme igraca, to se desavalo i u Laziu. Neko je od Milanovih postavio tabelu sa ozlijedjenim igracima u prosle 2 sezone. Inter je jedna od ekipa koja je imala najmanje ozlijeda jer su bili fizicki ekstra pripremljeni.

Da dodam, Conte naslijedio ekipu koja je bila 4. a Inzaghi naslijedio prvaka sa odlicnim temeljima i odlicnom atmosferom. Jel to treba zanemariti ?
Nije samo sa Napolijem sreca, ima jos par tekmi gdje smo imali malo srece a bilo je onih gdje i nismo imali srece.

Da dodam jos da bi Conteu velika bruka bila da nije osvojio prosle godine ligu, a osvojio je istu i to suvereno kao i sto je sve ocekivano iskreni da budemo. Hakimi i Lukaku i jesu dovedeni da rjesvaju utakmice, izmedju ostalog Lukaku je bio u sramotnoj formi kada je dosao pa ga je Conte doveo u red i napravio igraca od njega. Hakimi je igrac koji se nije trebao prodati ni u najludjim snovima ali dzaba kada se finansijski bolje ne moze.
Pa ne znam baš, kad ti se prodaju dva takoreći najbolja igrača ekipe i ti onda trebaš da to riješiš adekvatnim pojačanjima...gdje nisi u poziciji da iskrcaš neke silne milione, a treba ti top napadač da bi odbranio titulu i bar prošao u KO fazu LP.
I onda se dovede Edin za 0 KM, mnogi ste rekli gdje će on biti zamjena za Lukakua...
Meni ovaj Inter igra bolje od Conteovog što će reći da je i pored slabljenja igračkog kadra ekipa napredovala i da se za to i novom treneru trebaju pisati zasluge.
Koševo Zapad

miki09
Postovi: 435
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la miki09 » 06 dec 2021, 12:03

Ma ovo sto inzagi do sada radi prevazilazi moja neka ocekivanja iskreno, ja sam mislio da ce to puno vise stekati, pogotovo nakon onakvog ljeta. Igramo puno ljepse, igraci su slobodniji i mislim da im je inzagi bas legao nakon one conteove diktature. Sad jedino je pitanje jel mozemo sezonu izgurati do kraja u ovom intenzitetu, poznavajuci njegov lazio iz prethodnih sezona. Moze biti da su ti padovi uzrokovani tankom klupom, ali i njegovim nekim greskama u radu, to mozemo samo nagadjati, vrijeme ce pokazati.

Evo spominje se i potencijalno produzenje ugovora sa cetiri na sest miliona, zbog dobrih igara ali i zbog neki novcanih olaksica ako mu sad damo novi ugovor.Ja sam i prije pocetka sezone rekao on ako bez vecih problema izbori ligu prvaka, uz neku pozitivnu igru sto se mene tice moze ostati i imati povjerenje. Sad su naravno apetiti malo porasli ali po meni, cak i ako ne osvoji titulu, naravno ne uzimajuci u obzir neki katastrofalni sunovrat, on treba ostati, jer ima ovdje materijala da se opet napravi neka dobra prica, cak i ako mu to ne uspije u ovoj njegovoj prvoj godini.

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 06 dec 2021, 12:15

Greška je porediti Inzaghijev Inter sa prošlogodišnjim Conteovim. Hajmo ga radije porediti sa prvom Conteovom sezonom. Tu će se bolje vidjeti efekat i jednog i drugog trenera. Ja i dalje tvrdim da je Conte strašno izvikan trener. Njegove ekipe su psihološki extra jake ali taktički on bogami nije ni blizu top trenera. Za top trenera njega su previše puta taktički nadmudrivali treneri po Italiji, sa osrednjim ekipama. Puno puta se izvukao bukvalno na sirovu snagu i na mišiće. Silni debakli u LP su njegov realni odraz trenerskog (ne)kvaliteta. Prošla sezona sa interom mu baš i nije mjerilo jer je imao ubjedljivo najjaču ekipu, Juventusa u rasulu, Milan koji realno ima limitiran igrački kadar i trenera koji nije kalibar za osvajanje trofeja i Atalantu sa Gasperinijem. I pored toga, prvi dio sezone je bio izuzetno neuvjerljiv najviše zahvaljujući njegovoj tvrdoglavosti. Tek je Eriksenov individualni kvalitet zamaskirao donekle Conteovu limitiranost iako je Eriksen davao barem 20% manje nego što inače može zbog Contea. Gledati kako Sassuolo ima posjed od 70% protiv Intera cijelu utakmicu je meni bilo bolno (a nagledao sam se svega i svačega od 96-te pa naovamo). Gledati kako završavamo na zadnjem mjestu u ne toliko teškoj grupi LP je baš bio udarac.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 06 dec 2021, 13:30

Meni se čini da Inter u Inzaghiju ima mladog modernog trenera s kojim bi ako ostane tu mogli finu seriju domaćih trofeja pokupiti.
Koševo Zapad

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 06 dec 2021, 20:26

tiffoso je napisao/la:
06 dec 2021, 11:41
GeriOldman je napisao/la:
06 dec 2021, 11:19
Upravo zato što je duga sezona, trebaš biti strpljiv sa komentarima kako je Simone promašaj, kako će forma pasti, kako neće izdržati trku sa ostalim ekipama i sl.
Conte se branio, čim povede i onda čekao kontru neku i čudo hakimija i lukakua, kakvo crno lomljenje protivnika pred kraj..
Isto tako su trebali taj milan dobiti sa 2 ili 3 gola razlike, al eto ostade 1:1, protiv napolija se sreća vratila.
Puno bolje ovo izgleda, nego sa conteom. I to sa duplo lošijom ekipom. Toe sva poenta priče.

P.S ne zaboravi da se grupa u LP prošla već, kolo prije kraja, a conte je 4. završio sa boljom ekipom.

Malo respekta za Simonea i igrače nije na odmet.
Nisam ja branio Contea sto se tice LP vec samo sto se lige tice. Conte je rupa u LP i to svako od nas zna.
Sto se lige tice, i vremena. Problem kod Inzaghija je kad krenu njegove bolnice zbog slabe fizicke pripreme igraca, to se desavalo i u Laziu. Neko je od Milanovih postavio tabelu sa ozlijedjenim igracima u prosle 2 sezone. Inter je jedna od ekipa koja je imala najmanje ozlijeda jer su bili fizicki ekstra pripremljeni.

Da dodam, Conte naslijedio ekipu koja je bila 4. a Inzaghi naslijedio prvaka sa odlicnim temeljima i odlicnom atmosferom. Jel to treba zanemariti ?
Nije samo sa Napolijem sreca, ima jos par tekmi gdje smo imali malo srece a bilo je onih gdje i nismo imali srece.

Da dodam jos da bi Conteu velika bruka bila da nije osvojio prosle godine ligu, a osvojio je istu i to suvereno kao i sto je sve ocekivano iskreni da budemo. Hakimi i Lukaku i jesu dovedeni da rjesvaju utakmice, izmedju ostalog Lukaku je bio u sramotnoj formi kada je dosao pa ga je Conte doveo u red i napravio igraca od njega. Hakimi je igrac koji se nije trebao prodati ni u najludjim snovima ali dzaba kada se finansijski bolje ne moze.
Ne treba ništa više dodati ili oduzeti, sa ovim sve rečeno.
1921

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 06 dec 2021, 21:42

Conte naslijedio ekipu koja je zavrsila 4. doveo strasna pojacanja i u prvoj sezoni nije uradio apsolutno nista.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la hurem » 07 dec 2021, 00:46

Jedino mjerodavno za sada jeste da je Inzaghi naslijedio ekipu koja je oslabljena u odnosu na prošlu sezonu a konkurencija u borbi za titulu je jača...također i trenerska imena konkurentnija (Allegri>Pirlo, Mourinho>Fonseca, Spaletti>Gatusso, plus tu su i dalje Pioli, Gasperini, pa Sarri...)
...dakle u svakom slučaju je teže osvojiti (odbraniti) Scudetto!!!

- Milan bolji nego prošle sezone.
- Napoli bolji nego prošle sezone.
- Atalanta napokon igra i dobru jesen a ne da se tek budi na proljeće.
- Juventus s Allegrijem svakako ozbiljniji a to će i vrijeme pokazati.
- Fiorentina mnogo teži i ozbiljniji protivnik nego prošle sezone.
- Lazio za sada isti.

Svi su bolji nego prošle sezone samo Inter slabiji!!!
Ili prevedeno ovako, poprilično lakše je bilo osvojiti scudetto prošle sezone nego što će to biti ove.

***S dr.strane treba naglasiti da je Inzaghi u LP vec napravio bolji rezultat i to sa SLABIJOM ekipom!!!

Naravno, može dosta toga pasti u vodu u 5,6 kola ali govorimo o trenutnom stanju i na osnovu 16+5 utakmica.

Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 07 dec 2021, 15:46

Može li se večeras ugroziti Real? S obzirom da nema rezultatskog pritiska iskreno se nadam da ćemo napasti Real i probati ga dobiti. Pa da vidimo gdje smo.

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 07 dec 2021, 19:50

Može jašta, ne bi me uopće iznenadilo da bih pobijedimo.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 07 dec 2021, 19:58

slika
Samo ne smijemo fulat zicere kao u prvom meču
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la nebeskasila » 07 dec 2021, 20:46

obagol je napisao/la:
07 dec 2021, 15:46
Može li se večeras ugroziti Real? S obzirom da nema rezultatskog pritiska iskreno se nadam da ćemo napasti Real i probati ga dobiti. Pa da vidimo gdje smo.
Zadnjih 6 medjusobnih utakmica je dobio Real, jos veceras u Madridu, nece bas biti lako

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.