FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 17 jan 2022, 00:36

TheTruth34 je napisao/la:
16 jan 2022, 23:07
Ma Broz svaku utakmicu po 2,3 greške koje nas gola mogu koštat, evo i večeras isto.. Od 30 dodavanja 29 je unazad do stopera, klasici alibi igrač, da nema trke, prosječan igrač, ali je ovdje zaštićena vrsta ko da je sneijder, Cambiasso, Stanković i Motta u jednom..
Barella, Hakan i zdrav Sensi je naš najjači vezni red, samo što Sensi nije zdrav nikad, tako da neka Broza, ali ovo uzdizanje po FB i forumima je smiješno..
Prestani pratit fudbal, dobronamjeran savjet.
1921

adointer10
Postovi: 229
Pridružen/a: 30 maj 2017, 23:08
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la adointer10 » 17 jan 2022, 06:43

GeriOldman je napisao/la:
17 jan 2022, 00:36
TheTruth34 je napisao/la:
16 jan 2022, 23:07
Ma Broz svaku utakmicu po 2,3 greške koje nas gola mogu koštat, evo i večeras isto.. Od 30 dodavanja 29 je unazad do stopera, klasici alibi igrač, da nema trke, prosječan igrač, ali je ovdje zaštićena vrsta ko da je sneijder, Cambiasso, Stanković i Motta u jednom..
Barella, Hakan i zdrav Sensi je naš najjači vezni red, samo što Sensi nije zdrav nikad, tako da neka Broza, ali ovo uzdizanje po FB i forumima je smiješno..
Prestani pratit fudbal, dobronamjeran savjet.
Al obavezno prestat pratit, da se ne blamira ovoliko :urnebes:

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tiffoso » 17 jan 2022, 08:31

TheTruth34 je napisao/la:
17 jan 2022, 00:05
Barella je doktor, čovjek svaku tekmu ima potez kojim se rješava tekma, včs je to bila peta za Danila, dok Broz uvijek ima 2,3 izgubljene lopte uvijek koje mogu koštati gola, kao i včs.. Ivan je strašan, nema tu priče,sad bih potpisao da on ostane, a Broz da ide, jer ono što Perišić radi, teško ćemo naći zamjenu.. Ovo za Sensija i Sassuolo neću ni komentarisati.. Nema smisla
Pa Barella je imao minimalno 3-4 gola ova sezone na svoju dusu momak. Ja ne znam da li ti pratis utakmice, ali je covjek posije na sredini terena i baci se kao da je faul a nigdje kontakta. Sudija ga skontao i onda ne svira faul.

Sve u svemu nisam ja krivio Inzaghija za ovaj remi uopce. Mislim da je mogao ici na tri boda a i ne. To je ok, medjutim ja sam najvise krivio slabo kretanje napadaca i nedostatak samopouzdanja u pojedinim momentima koje najvise fali kada iznosimo loptu. Brozovic je izgubio jednu loptu upravo zbog tog slabog kretanja, ali je isto tako par puta fantasticno iznio loptu, te neke mrtvacke lopte tehnicki odlicno smirio i dalje kanaliso.
Dzeko na asistenciju Brozovica sa pocetka tekme nije postigao gol kada se Demiral pored njega izgubio, a potom ni asistenciju Dumfriesa. Sigurna dva pogotka. Dambrosio je fulao isto dvije veoma dobre prilike, a najvise ona u zadnjoj minuti pada u oci jer ono cist pogodak trebao biti.
Sto se tice odbrane, najvise upada u oci sansa Muriela (nepaznja Bastonia) i naravno prilika Pessine (koja je proistekla iz greske Brozovica). Te dvije prilike su proistekle iz nasih i iskljucivo nasih gresaka. U prvom poluvremenu je bila jos jedna odlicna prilika kada je igrac Atalante pao medjutim nije bilo penala ako se ne varam. Moraju se bolje zatvarati prostori izmedju odbrane i veze. Moraju se napadaci vise kretati u otvaranju igre i mora se poneki zracni duel osvojiti kada izbijamo loptu. Mora se aktivirati malo bolje i Correa takodjer i ovaj remi nije svakako kraj, a ni toliko losa opcija s obzirom na sljedece dvije utakmice.
Dodao bih da se Atalanta morala pritisnuti u njihovoj trecini terena i prinuditi ih na gresku, oni su upravo to nama radili cijelu tekmu, medjutim umor je vjerovatno odradio svoje. Sad iz sljedece 2 tekme izvuci 6 bodova i ostajemo na kursu.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la zamorano1plus8 » 17 jan 2022, 08:59

u posljednih deset utakmica imamo 8 pobjeda i 2 remija, protiv milana i atalante, na prvom smo mjestu. A čitajući komentare reklo bi se ko da smo odigrali nerješeno protiv genoe i da ganjamo plasman u LP. Polako ba ljudi mora se nekad i remi odigrat i izgubit. U svakom slučaju ja gledami utakmicu od sinoć kao da smo osvojili bod a ne izgubili dva. Inzaghi i Dzeko totalno nezasluženo pljuvanje po njima.
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

GG3
Postovi: 2704
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 17 jan 2022, 10:46

Broz malo oscilira al mislim da je to zbog ugovora itd. Al i dalje nas najbitniji igrac…
Barella je malo pregorio od prosle sezone al vratit ce se on …
Hakan je startao dobro kao i Dzeko sad se malo gubi… treba im gol i dobra utakmica da se vrate…

Dobri su mi ovi sto ih nije bilo 3 mj i cim je Dzeko malo zakazao sad se vratili da nam prosipaju pamet..
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
hurem
Postovi: 8593
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la hurem » 17 jan 2022, 11:40

Dzeko je iz igre postigao više golova od Martineza. Njega penali spašavaju i zbog njih (lažne statistike koja preuvelicava pravi učinak napadaca i stvara lažnu sliku) je manje na udaru "objektivnih" navijača. A da je Edin u krizi to je tačno...1 gol na 11 mečeva u Seriji A je malo...ali eto izvlači ga timska igra i neki drugi njegovi doprinosi.

Brozovic je zasigurno najbolji igrač Intera ali i sinoć ali i u još nekim utakmicama je znao dobro ukenjati bez ikakve potrebe.
Liverpool to neće "prastati".

Avatar
obagol
Postovi: 948
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 17 jan 2022, 14:30

Puno kandidata je ovdje za prestanak praćenja fudbala. Nismo odjednom postali Barcelona iz njihovog prajma pa eto pitanje je samo sa koliko razlike ćemo sve dobiti. Atalanta je odigrala jako dobru utakmicu, zatvorili su gotovo sve prilaze, taktički maestralno se postavili. Mi igrali produžetke, osvojili trofej, normalno da će doći do blagog opuštanja. Stvorili smo dovoljno šansi za pobjedu ali s vremena na vrijeme se takva utakmica desi. Nekad ranije bi ovakvu utakmicu gubili. Prozivati neke igrače je smiješno, Broz u Superkupu pretrčao ako se ne varam preko 16 km, Džeko sudjeluje u napadima, razigrava, izvlači igrače sa pozicija. Najzad prozivati napadača u situaciji kad imamo jedan od najefikasnijih napada u cijeloj Europi a taj igrač ima velike zasluge u tome (ne samo statistički) je odraz elementarnog nepoznavanja materije. Sinoć je možda jedini problem bio DD na stoperskoj poziciji jer nije bio usklađen sa Darmianom kad je trebalo krenuti naprijed, često je pravio bekovske kretnje i ometao Darmiana i tu smo gubili po koju sekundu u tranziciji.

miki09
Postovi: 424
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la miki09 » 17 jan 2022, 14:46

Ma ja super zadovoljan bodom, vidjelo se da smo odigrali 120 min samo nekoliko dana ranije. I to je razlog za ove greske broza i ostalih, jednostavno nije moglo bolje s obzirom na fizicko i mentalno praznjenje koje smo imali sredinom sedmice.

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 17 jan 2022, 20:29

Darmian i DD na istoj strani je rak očiju. Nadam se da taj eksperiment više neću gledati.
1921

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tiffoso » 19 jan 2022, 09:12

Ja tek sad vidio da je veceras tekma sa Empolijem kup, a sve kontam ligaska utakmica :crazy:
Dohakao mi posao ovih dana

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 19 jan 2022, 21:07

Kakav retard ovaj kapiten Empolija! Plače Correa jbt :cry:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 19 jan 2022, 21:12

Pa šta mu je on uradio? Istegao zadnju ložu, nije mu slomio nogu.
1921

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 19 jan 2022, 21:14

Pa frajer legao na njega i opteretio mu ložu. Ne bi se povrijedio da ovaj nije legao na njega...

Bravo! Lijepa akcija :ljepota:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 19 jan 2022, 21:16

Lepo lepo, fin gol.

Nego, što je ova pauza sad u prvenstvu, nije valjda zbog južnoameričkih kvalifikacija?
1921

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2462
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 19 jan 2022, 21:17

Tuga baš i on maler sa ovim povredama ko Sensi počeo.. Bravo Denzel, bravo Alexis

GG3
Postovi: 2704
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 19 jan 2022, 21:31

Radu dobar :salut:
Vecino i Vidal isto veoma dobri :pray:
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 19 jan 2022, 21:56

Žao mi Corree, ne da mu se nikako uhvatiti ritam. Valjda ne završi kao Sensi. Kad smo kod Sensija odakle ga na klupi, zar on nije već otišao u Sampu na posudbu? Ako ga neće posudit onda je morao startat večeras
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

GG3
Postovi: 2704
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 19 jan 2022, 22:00

Gags je kriminalan veceras, on nemoze gradit igru on je igrac zadatka.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2462
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 19 jan 2022, 22:17

Biscione je napisao/la:
19 jan 2022, 21:56
Žao mi Corree, ne da mu se nikako uhvatiti ritam. Valjda ne završi kao Sensi. Kad smo kod Sensija odakle ga na klupi, zar on nije već otišao u Sampu na posudbu? Ako ga neće posudit onda je morao startat večeras
Ja kontam da je to završeno, da ide na posudbu,ali eto neka ga na klupi, da je igrao koja je garancija da se ne bi povrijedio :D

GG3
Postovi: 2704
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 19 jan 2022, 22:25

Eh moj Lautaro, veceras si vise od Dzeke promasio.
Gags mu ostao u igri :tokralju:
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.