FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 26 jan 2022, 16:17

Ujo se malo razigrao po forumu. Ignorisati debila i ćao.
1921

Avatar
donDondon
Postovi: 3500
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la donDondon » 26 jan 2022, 16:36

Imp je napisao/la:
26 jan 2022, 08:52
Pa da ti opet ponovim. :mrgreen:
Tako je, Edin je vrhunski napadač, koji je cijelu karijeru igrao samo za vrhunske klubove. :mrgreen:
To što ga nitko van BiH ne smatra vrhunskim napadačem je jer je iz Bosne. :mrgreen:
Čak imaš i u BiH kompleksaša koji ga ne smatraju vrhunskim napadačem, to je zato jer je naš. :mrgreen:
Ali zato mi Džekini FanBoyi znamo da je on najjboljiiiiim i ne, to nije zato što je naš. :mrgreen:
steta sto je raspust pa moram citati ovakve postove,al strpit cemo se jos malo ,sad ce skola
rasporedi knjige na vrijeme
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 26 jan 2022, 17:07

donDondon je napisao/la:
26 jan 2022, 16:36
Imp je napisao/la:
26 jan 2022, 08:52
Pa da ti opet ponovim. :mrgreen:
Tako je, Edin je vrhunski napadač, koji je cijelu karijeru igrao samo za vrhunske klubove. :mrgreen:
To što ga nitko van BiH ne smatra vrhunskim napadačem je jer je iz Bosne. :mrgreen:
Čak imaš i u BiH kompleksaša koji ga ne smatraju vrhunskim napadačem, to je zato jer je naš. :mrgreen:
Ali zato mi Džekini FanBoyi znamo da je on najjboljiiiiim i ne, to nije zato što je naš. :mrgreen:
steta sto je raspust pa moram citati ovakve postove,al strpit cemo se jos malo ,sad ce skola
rasporedi knjige na vrijeme
Neznam sto je ovoliko navalio ovog malog zelenog da stavlja, kao da je SDA bot….
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 28 jan 2022, 15:32

tiffoso je napisao/la:
24 jan 2022, 23:38
obagol je napisao/la:
24 jan 2022, 21:23
A da li postoji sansa, barem minimalna da Inter daje toliko golova izmedju ostalog i zbog Dzeke? Kad gledas samo kroz statistiku, pa i nije taj Dzekin ucinak nesto posebno. Medjutim ima tu jako puno stvari koje je Dzeko donio ovom Interu a koje se ne vide kroz golove i asistencije. Tu dimenziju u napadackoj igri mi nismo imali jos od Milita i Eto'a. Steta samo sto Dzeko nije dosao u Inter barem 5 godina ranije.
Nemoj da stavljas Dzeku u istu recenicu sa pomenutim dvojcem, jer nije ni blizu njihove klase. Ni blizu znaci.
Dzeko je igrac koji u EPL nije zabio nijednu sezonu viE od 16 golova, sto je solidan ucinak, i nista mimo toga. U Serie A je ostvario jednu signifikatnu sezonu od 29 golova. Ostale su bilo po 16 ili manje. Solidan napadac, nista vise. To sto je nas je druga stvar, a nagledao sam se ja mnogo mnogo boljih napadaca a ne pisu se romani o njima. Jedan Di Natale se ne spominje na temi Serie A niti ce. Ako mislite da Edin pravi prevagu, onda vi ne gledate utakmice, covjek je hladno promasio 4 prilike 1 na 1 s golmanom ove sezone, par zicera i naravno da ne pominjem ekstravagantna dodavanja koja su pomalo ocajna.
Kazem, solidan napadac koji moze u 36-oj godini igrati samo u italiji i nigdje vise. Ovo sto pruza je za negove godine odlicno, nazalost po Inter pomalo lose da im je penzioner prvi napadac ekipe. To sto su se vlasnici srozali i nece da prodaju klub ljudima koji su spremni da ulazu novac je drugi problem, sada smo gledaa kako polako krece da to drzi nivo jedno vrijeme pa onda da pada.
Bez ulaganja nema uspjeha, a igraci za 0€ su solidni ali ne uvijek rjesenje.
Džeko je puno više nego solidan napadač. Pored toga još jednom pročitaj šta sam napisao. Treća stvar, kad napadač u Serie A postigne 29 golova u jednoj sezoni on je sve osim solidnog napadača. Što je to Milito klasa u odnosu na Džeku? I meni je Milito jedan od najdražih igrača ikad u Interu ali ako ćemo realno šta je on to uradio osim te sezone Triplete? Možeš ti ne voljeti Džeku ali reči da je on samo solidan napadač pokazuje da si hejter ili da nemaš pojma o fudbalu.

Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Huska » 28 jan 2022, 18:33

Nemoj mi poredit Milita sa ovim prosjekom jbt...cuj sta je Milito uradio,uradio ono sto nije uradio ni jedan napadač nikada koji je igrao u Serie A...

Neko za jednu sezonu uradi vise nego neko za 10 prosječnih sezona...

Dzeko je dobar napadač i nista vise, takvih kao on puna Italija uvijek bila i bit ce.... Pogotovo u 36 godini života

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 28 jan 2022, 18:49

Od preko 200 zemalja na planeti Zemlji, mislim da ni iz jedne druge države se nijedan Interista ne bi ni u šali usudio uporediti Principa sa Džekom, samo kod nas u Bosni sve može, a neki govore D ne znamo cijeniti svoje :D

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la miki09 » 28 jan 2022, 19:04

TheTruth34 je napisao/la:
28 jan 2022, 18:49
Od preko 200 zemalja na planeti Zemlji, mislim da ni iz jedne druge države se nijedan Interista ne bi ni u šali usudio uporediti Principa sa Džekom, samo kod nas u Bosni sve može :D
Zamisli jos da imamo igrace tipa modric, bilo bi mitomanije na izvoz, al dobro valjda normalno za zemlju i narod koji proizvede jednog vrhunskog sportistu na svakih 30 god.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la zamorano1plus8 » 28 jan 2022, 19:17

naravno da ne bi, Dzeko ovojio BuLi i EPL, milito igrao u genoi i zaragozi, ako oduzmemo igranje u interu jednom i drugom :mrgreen:
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 28 jan 2022, 19:19

miki09 je napisao/la:
28 jan 2022, 19:04
TheTruth34 je napisao/la:
28 jan 2022, 18:49
Od preko 200 zemalja na planeti Zemlji, mislim da ni iz jedne druge države se nijedan Interista ne bi ni u šali usudio uporediti Principa sa Džekom, samo kod nas u Bosni sve može :D
Zamisli jos da imamo igrace tipa modric, bilo bi mitomanije na izvoz, al dobro valjda normalno za zemlju i narod koji proizvede jednog vrhunskog sportistu na svakih 30 god.
Pa imamo boljeg Pjanića :D :D
Ma najjači smo narod ubjedljivo..

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 28 jan 2022, 23:47

TheTruth34 je napisao/la:
28 jan 2022, 18:49
Od preko 200 zemalja na planeti Zemlji, mislim da ni iz jedne druge države se nijedan Interista ne bi ni u šali usudio uporediti Principa sa Džekom, samo kod nas u Bosni sve može, a neki govore D ne znamo cijeniti svoje :D
Sad shvaćam zašto su pojedini Interisti ovdje bili protiv dovođenja Džeke u Inter pa makar i ne našli bolju opciju. Jednostavno količina odumrlih moždanih stanica kod njegovih fan boya je :o

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 29 jan 2022, 16:37

TheTruth34 je napisao/la:
28 jan 2022, 18:49
Od preko 200 zemalja na planeti Zemlji, mislim da ni iz jedne druge države se nijedan Interista ne bi ni u šali usudio uporediti Principa sa Džekom, samo kod nas u Bosni sve može, a neki govore D ne znamo cijeniti svoje :D
Naravno da ne znamo cijeniti svoje. Ovo je odlican primjer. Imamo napadaca koji je igrao u Genoi i Zaragozi, koji osim te Triplete nista vise nije napravio u karijeri. S druge strane imamo napadaca koji je osvajao Bundesligu i Premiership Nisam siguran da ima neki neutralni fudbalski navijac koji ce reci da je Milito bolji od Dzeke i to ubjedljivo. Milito je nama Interovcima jako bitan ali svakom neutralnom navijacu Milito nije mozda ni u top 70-80 napadaca zadnjih 20 godina. Dzeko je sigurno u top 50.

Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Huska » 29 jan 2022, 23:57

obagol je napisao/la:
29 jan 2022, 16:37
TheTruth34 je napisao/la:
28 jan 2022, 18:49
Od preko 200 zemalja na planeti Zemlji, mislim da ni iz jedne druge države se nijedan Interista ne bi ni u šali usudio uporediti Principa sa Džekom, samo kod nas u Bosni sve može, a neki govore D ne znamo cijeniti svoje :D
Naravno da ne znamo cijeniti svoje. Ovo je odlican primjer. Imamo napadaca koji je igrao u Genoi i Zaragozi, koji osim te Triplete nista vise nije napravio u karijeri. S druge strane imamo napadaca koji je osvajao Bundesligu i Premiership Nisam siguran da ima neki neutralni fudbalski navijac koji ce reci da je Milito bolji od Dzeke i to ubjedljivo. Milito je nama Interovcima jako bitan ali svakom neutralnom navijacu Milito nije mozda ni u top 70-80 napadaca zadnjih 20 godina. Dzeko je sigurno u top 50.

Važnije je osvojiti Bundesligu, nego tripletu... Ajde ne sramoti se vise...

Covjek poništava nesto sto nije uradilo par igraca u fudbalu, sa čovjekom koji je kao osvojio premierahip kao rezervni igrac...

Golove koje je dao Milito davali su samo rijetki, a medju njima nema Dzeke i slicnih...

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 30 jan 2022, 01:35

Huska je napisao/la:
29 jan 2022, 23:57
obagol je napisao/la:
29 jan 2022, 16:37
TheTruth34 je napisao/la:
28 jan 2022, 18:49
Od preko 200 zemalja na planeti Zemlji, mislim da ni iz jedne druge države se nijedan Interista ne bi ni u šali usudio uporediti Principa sa Džekom, samo kod nas u Bosni sve može, a neki govore D ne znamo cijeniti svoje :D
Naravno da ne znamo cijeniti svoje. Ovo je odlican primjer. Imamo napadaca koji je igrao u Genoi i Zaragozi, koji osim te Triplete nista vise nije napravio u karijeri. S druge strane imamo napadaca koji je osvajao Bundesligu i Premiership Nisam siguran da ima neki neutralni fudbalski navijac koji ce reci da je Milito bolji od Dzeke i to ubjedljivo. Milito je nama Interovcima jako bitan ali svakom neutralnom navijacu Milito nije mozda ni u top 70-80 napadaca zadnjih 20 godina. Dzeko je sigurno u top 50.

Važnije je osvojiti Bundesligu, nego tripletu... Ajde ne sramoti se vise...

Covjek poništava nesto sto nije uradilo par igraca u fudbalu, sa čovjekom koji je kao osvojio premierahip kao rezervni igrac...

Golove koje je dao Milito davali su samo rijetki, a medju njima nema Dzeke i slicnih...
U pravu si, Dzeko je u rangu Tommaso Rochija a Milito je El Phenomeno.

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tiffoso » 30 jan 2022, 11:25

obagol je napisao/la:
29 jan 2022, 16:37
TheTruth34 je napisao/la:
28 jan 2022, 18:49
Od preko 200 zemalja na planeti Zemlji, mislim da ni iz jedne druge države se nijedan Interista ne bi ni u šali usudio uporediti Principa sa Džekom, samo kod nas u Bosni sve može, a neki govore D ne znamo cijeniti svoje :D
Naravno da ne znamo cijeniti svoje. Ovo je odlican primjer. Imamo napadaca koji je igrao u Genoi i Zaragozi, koji osim te Triplete nista vise nije napravio u karijeri. S druge strane imamo napadaca koji je osvajao Bundesligu i Premiership Nisam siguran da ima neki neutralni fudbalski navijac koji ce reci da je Milito bolji od Dzeke i to ubjedljivo. Milito je nama Interovcima jako bitan ali svakom neutralnom navijacu Milito nije mozda ni u top 70-80 napadaca zadnjih 20 godina. Dzeko je sigurno u top 50.
Di Natale jedan je izmislio rijec nogomet/fudbal za Dzeku.
Ja sam gledao Milita u prvom stintu u Genovi, strasan igrac bio, a onda u Zaragozi isto strasan igrac bio. Vratio se u Genovu i opet prejaka sezona. Cudio sam se uvijek zasto ne ide u vece klubove, ali treba da znas da neki igraci ne zele u velikim klubovima da igraju. Milito je imao dvije fantasticne sezone u Interu, ali ona u tripleti je bila sila, donio nam titulu kupa protiv Rome, u finalu LP dva gola, a i zadnje kolo donio titulu protiv Siene. Druze, Dzeko to sve moze gledati samo na ekranu. Ko je gledao Serie A zna o cemu pricam, a pratim je preko 22 god. Ono sto je Italija bila i Serie A, to je naprosto bilo „sve“.
Evo par igraca za koje odgovorno tvrdim da su bolji od Dzeke a nisu igrali nikad u top klubu:
Di Natale, Hübner, Toni iz Fiorentine- to nisu bili one season wonderi.
Drugi razlog, nekada je bilo mnogo vise kvalitete, pa tako danasnji Dzeko ne bi mogao da igra u top 3 ekipe lige.
Jel mislis da bi igrao kraj Vieria, Ronalda onomad u Interu, ili Sheve i Inzaghija, a u Juventusu kraj Del Piera i Trezegueta. Roma je imala Tottija i Montellu, da dodam Batistutu. Dzeko nije ta razina, cak i Milito bi bio upitan kraj tih igraca da zaigra.
Nas je, ali treba biti objektivan i realan.

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 30 jan 2022, 14:03

Milito u karijeri je davao godisnje 13,2 gola za 17 god koliko je igrao fudbal.

Dzeko je za dosad odigranih 16godina na prosjeku od 18,1 golova.

Osvoji vise pokala i ako bog da prvak u tri lige petice za bitno ulogom u timovima prilikom osvajanja.

Za mene ce Milito biti nesto posebno jer ono sto smo tad imali mi nikad zaboravit necemo moci.
Al na svjetskom nivou je Dzeko stepenicu ispred, kao sto ispred Dzeke ima jos jedna stepenica odnosno sami vrh napadaca.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 30 jan 2022, 14:58

Nadam se da će na ljeto kad uzme titulu Džeko otić da više ne čitam ove nebuloze na temi.
#SuningOUT

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 30 jan 2022, 16:39

Ma neka ga, malo i tema zivnula od kako je on tu 😎

Mislim da nam dogodine moze pomoci kao dzoker s klupe.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tiffoso » 30 jan 2022, 17:58

GG3 je napisao/la:
30 jan 2022, 14:03
Milito u karijeri je davao godisnje 13,2 gola za 17 god koliko je igrao fudbal.

Dzeko je za dosad odigranih 16godina na prosjeku od 18,1 golova.

Osvoji vise pokala i ako bog da prvak u tri lige petice za bitno ulogom u timovima prilikom osvajanja.

Za mene ce Milito biti nesto posebno jer ono sto smo tad imali mi nikad zaboravit necemo moci.
Al na svjetskom nivou je Dzeko stepenicu ispred, kao sto ispred Dzeke ima jos jedna stepenica odnosno sami vrh napadaca.
Ronaldinho je haman onda ispod Dzeke isto, ako se ne varam i debeli Ronaldo, mozda cak i Rivaldo, a onda dodju ovi sto se brukaju. Ajde prestanite molim vas pisati nebuloze ljudi, nemojte se brukati i legendu poput Milita stavljati u istu recenicu sa Dzekom. Smijesno mi je citati ovdje neke stvari, rekao bih da je ovo realno za banovica.
Jedan covjek tripletu osvojio kao skoro glavni igrac i kaze ma Dzeko je iznad njega.
Ako je Dzeko sami vrh, sta su onda Forlan, Aguero, Tevez, Vieri, i ostali ? Stepenica u vasionu ?
Dzekini fanboysi su i medju interovcima a onda citam ovakvo nesto. Vise konstatnosti je pokazao Vlahovic u Serie A nego Dzeko jer ce uvezati dvije sezone sa 20+ golova sto je Dzeki misaona imenica bila i ostala.

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 30 jan 2022, 18:45

Milito je legenda samo nama, Interovcima. Dzeko je uspjesniji igrac, postigao vise golova, osvojio vise trofeja, dokazao se u 3 lige Petice. Ne mogu da vjerujem da neko moze reci kako Dzeko ne moze u istu recenicu sa Militom. Zbog cega? Zbog toga sto nije osvojio Tripletu? Onda i Ronalno R9 je bezveze igrac jer nikad nije osvojio LP. A najbolji (ne najuspjesniji) napadac koji je hodao ovom planetom. Dzeko je postigao neke stvari koje je uspjelo malo igraca postici. To treba cijeniti a ne omalovazavati. I ta njegova postignuca u 3 lige Petice ga svrstavaju u sami vrh napadaca koji su igrali zadnjih 15 godina.

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 30 jan 2022, 18:55

obagol je napisao/la:
30 jan 2022, 18:45
Milito je legenda samo nama, Interovcima. Dzeko je uspjesniji igrac, postigao vise golova, osvojio vise trofeja, dokazao se u 3 lige Petice. Ne mogu da vjerujem da neko moze reci kako Dzeko ne moze u istu recenicu sa Militom. Zbog cega? Zbog toga sto nije osvojio Tripletu? Onda i Ronalno R9 je bezveze igrac jer nikad nije osvojio LP. A najbolji (ne najuspjesniji) napadac koji je hodao ovom planetom. Dzeko je postigao neke stvari koje je uspjelo malo igraca postici. To treba cijeniti a ne omalovazavati. I ta njegova postignuca u 3 lige Petice ga svrstavaju u sami vrh napadaca koji su igrali zadnjih 15 godina.
Sve utakmice Intera gledam preko Njemackog DAZNa i preporucio bih pojedinima da isto nekad pogledaju.
Kako ljudi (Pa cak i bivsi nogometasi u ulozi komentatora) pricaju o Edinu. I to ne jednu tekmu vec stalno i ljudi postave stvari realno onako kakve jesu.

Jednostavno je za banovica stalno omalazavanje Edina i njegove igre .
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.