FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 24 jan 2022, 15:59

Ljudi vi il svjesno to radite il ste glupi?
Jedno je necija karijera a jedno je trenutna vrijednost i trenutni kvalitet!
Trenutna vrijednost i potencijal su na strani Vlahovica. A smijesno je poredit Dzeku sa njim ..

Kao sto napisa prije mene
„Dzeko je dokazana klasa“ i to je to…
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁


Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Huska » 24 jan 2022, 20:59

Niko ne govori da je kloc, al da se bira izmedju njega i bilo kojeg maldjeg napadaca tipa Vlah ili Scamaca normalno da ces uzeti nladje, jer oni daju sve ono sto daje dzeko, plus godine i umor....

Niko ne spori Dzekinu karijeru, vec ono sto jw trenutno, nije to lose sto on radi, ali ne radi ni nista posebno kad uzmes u obzir koliko Inter daje golova i d abi te njegove golove u ovom Interu isporucio skoro svako bolji napadač....

To preuvelicavanje njegovih golova nema potrebe, jer sta je sve promašio bolje i ne spominjati...

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la obagol » 24 jan 2022, 21:23

A da li postoji sansa, barem minimalna da Inter daje toliko golova izmedju ostalog i zbog Dzeke? Kad gledas samo kroz statistiku, pa i nije taj Dzekin ucinak nesto posebno. Medjutim ima tu jako puno stvari koje je Dzeko donio ovom Interu a koje se ne vide kroz golove i asistencije. Tu dimenziju u napadackoj igri mi nismo imali jos od Milita i Eto'a. Steta samo sto Dzeko nije dosao u Inter barem 5 godina ranije.

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tiffoso » 24 jan 2022, 23:38

obagol je napisao/la:
24 jan 2022, 21:23
A da li postoji sansa, barem minimalna da Inter daje toliko golova izmedju ostalog i zbog Dzeke? Kad gledas samo kroz statistiku, pa i nije taj Dzekin ucinak nesto posebno. Medjutim ima tu jako puno stvari koje je Dzeko donio ovom Interu a koje se ne vide kroz golove i asistencije. Tu dimenziju u napadackoj igri mi nismo imali jos od Milita i Eto'a. Steta samo sto Dzeko nije dosao u Inter barem 5 godina ranije.
Nemoj da stavljas Dzeku u istu recenicu sa pomenutim dvojcem, jer nije ni blizu njihove klase. Ni blizu znaci.
Dzeko je igrac koji u EPL nije zabio nijednu sezonu viE od 16 golova, sto je solidan ucinak, i nista mimo toga. U Serie A je ostvario jednu signifikatnu sezonu od 29 golova. Ostale su bilo po 16 ili manje. Solidan napadac, nista vise. To sto je nas je druga stvar, a nagledao sam se ja mnogo mnogo boljih napadaca a ne pisu se romani o njima. Jedan Di Natale se ne spominje na temi Serie A niti ce. Ako mislite da Edin pravi prevagu, onda vi ne gledate utakmice, covjek je hladno promasio 4 prilike 1 na 1 s golmanom ove sezone, par zicera i naravno da ne pominjem ekstravagantna dodavanja koja su pomalo ocajna.
Kazem, solidan napadac koji moze u 36-oj godini igrati samo u italiji i nigdje vise. Ovo sto pruza je za negove godine odlicno, nazalost po Inter pomalo lose da im je penzioner prvi napadac ekipe. To sto su se vlasnici srozali i nece da prodaju klub ljudima koji su spremni da ulazu novac je drugi problem, sada smo gledaa kako polako krece da to drzi nivo jedno vrijeme pa onda da pada.
Bez ulaganja nema uspjeha, a igraci za 0€ su solidni ali ne uvijek rjesenje.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 25 jan 2022, 08:44

Shategabri je napisao/la:
24 jan 2022, 15:46
Pa nebitnu Romu je doveo do polufinala LP, o čemu pričaš?
I šta sad, hoćeš i za Aguera reći da je qrc od napadača jer je eto igrao u to vrijeme nebitnom Cityju kad je LP u pitanju?
Argumenti su ono...da se zapitaš.
Džeko je dokazana klasa, neko ko ima CV, trofeje, golove, sve što treba da ima.
Neozbiljno ti je porediti zelenog Vlahovića sa Džekom.
Taj treba da pojede još dosta pure da dođe u istu rečenicu.
Uostalom, ja se nadam da neće biti novi Jović ako pređe u Juventus.
Na najvišem nivou tek vidiš od čega je ko.
Vlahović fino igra, međutim u nebitnoj Fiorentini. Da vidimo kako će to biti u bitnom Juventusu...doduše, upitan im je plasman u LP, tako da će je možda morati izboriti, pa da se pokaže.
Čuj nebitnu Romu doveo do polufinala :lolno: Jedna lasta ne čini proljeće, i to što je te sezone Roma sve iznenadila i došla do polufinala ne znači da je bila top klub u tom razdoblju. Top klub si kad ideš iz godine u godinu daleko, pa i ako neke sezone ispadneš ranije, onda je to iznenađenje, a nije iznenađenje kad dođeš do polufinala.

Aguero je igrao tad, ali i godinama nakon toga. Doslovno sve do prošle sezone, u međuvremenu se City iz kluba u nastajanju prometnu u top klub. Aguero je ostao u Cityu i kad je City postao top klub, dok su se Džeke rješili i ne da je taj Džeko otišao u neki drugi top klub, nego je završio u Romi, koja nije top klub ni za Serija A pojmove.

To su sve činjenice. Možeš ti reći, Džeko se zajebo što je proveo najbolje godine u Romi ali je činjenica da je najbolje godine proveo u Wolfsburgu, City-u (koji još nije bio što je sad) i Romi. A ne u Realu, Barci, Juventusu, A.Madridu, Bayernu, Liverpoolu itd.

Naravno da možeš porediti napadača s napadačom. U ovom trenutku je Vlahović za klasu bolji igrač od Džeke, i bmk što je Džeko star, ja pričam o klasi igrača kakva trenutno treba Interu ako želi ići naprijed a ne stagnirati. Vlahović ima potencijal i da postane napadač ranga Levandovski što Džeko nikad nije bio. Naravno, postoji opcija i da Vlahović krene ko Jović, što bi i ja volio ako pređe u Juve

Džeko je cijelu svoju karijeru bio stepenicu ispod vrhunskih napadača i samog vrha europskog nogometa, koliko god vama FanBoyima bilo to teško prihvatit.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14622
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 08:54

Imp je napisao/la:
25 jan 2022, 08:44
Shategabri je napisao/la:
24 jan 2022, 15:46
Pa nebitnu Romu je doveo do polufinala LP, o čemu pričaš?
I šta sad, hoćeš i za Aguera reći da je qrc od napadača jer je eto igrao u to vrijeme nebitnom Cityju kad je LP u pitanju?
Argumenti su ono...da se zapitaš.
Džeko je dokazana klasa, neko ko ima CV, trofeje, golove, sve što treba da ima.
Neozbiljno ti je porediti zelenog Vlahovića sa Džekom.
Taj treba da pojede još dosta pure da dođe u istu rečenicu.
Uostalom, ja se nadam da neće biti novi Jović ako pređe u Juventus.
Na najvišem nivou tek vidiš od čega je ko.
Vlahović fino igra, međutim u nebitnoj Fiorentini. Da vidimo kako će to biti u bitnom Juventusu...doduše, upitan im je plasman u LP, tako da će je možda morati izboriti, pa da se pokaže.
Čuj nebitnu Romu doveo do polufinala :lolno: Jedna lasta ne čini proljeće, i to što je te sezone Roma sve iznenadila i došla do polufinala ne znači da je bila top klub u tom razdoblju. Top klub si kad ideš iz godine u godinu daleko, pa i ako neke sezone ispadneš ranije, onda je to iznenađenje, a nije iznenađenje kad dođeš do polufinala.

Aguero je igrao tad, ali i godinama nakon toga. Doslovno sve do prošle sezone, u međuvremenu se City iz kluba u nastajanju prometnu u top klub. Aguero je ostao u Cityu i kad je City postao top klub, dok su se Džeke rješili i ne da je taj Džeko otišao u neki drugi top klub, nego je završio u Romi, koja nije top klub ni za Serija A pojmove.

To su sve činjenice. Možeš ti reći, Džeko se zajebo što je proveo najbolje godine u Romi ali je činjenica da je najbolje godine proveo u Wolfsburgu, City-u (koji još nije bio što je sad) i Romi. A ne u Realu, Barci, Juventusu, A.Madridu, Bayernu, Liverpoolu itd.

Naravno da možeš porediti napadača s napadačom. U ovom trenutku je Vlahović za klasu bolji igrač od Džeke, i bmk što je Džeko star, ja pričam o klasi igrača kakva trenutno treba Interu ako želi ići naprijed a ne stagnirati. Vlahović ima potencijal i da postane napadač ranga Levandovski što Džeko nikad nije bio.
A senzacija sa Wolfsburgom i osvajanje titule u BL?
A sve ono što je radio u Cityju i vukao ekipu kad su svi drugi napadači bili u bolnici?
Pa jedno proljeće (ironično, bio je baš ta jedina lasta) vukao je sam ekipu.
Činjenica je da je on bio dio te ekipe Rome koja je najdalje dobacila u LP. Da, Rome koja ne kotira u Italiji kao top 4 ekipa, a tek na evropskom planu...
U toj ekipi u nastajanju dvije titule i dva kupa je uzeo.
A mogao je provesti u Bayernu, Juventusu kao Mandžukić, al je City najviše platio i onda je bilo kako je bilo.
Govorimo o Džeki kao igraču, ono što on radi su činjenice.
U Italiji poštuju njegove kvalitete. U Evropi poštuju njegove kvalitete. Njegovi golovi se vrte na naslovnim špicama LP.
U Rimu ima statusni simbol.
Al mi smo takvi...u Parizu ustanu kad kažeš Pape. Kod nas mu yebemo mater i šta će teleća glava.
Tako i za Edina. Takav smo narod.
U ovom trenutku Vlahović je potencijal koji igra u Fiorentini. On tek treba da zaigra na najvećoj sceni pa da onda možemo reći gdje je i šta, kako.
Džeko je upgrade na Lukakua panja. Da, ima već godina, ali i takav je upgrade. Svidjelo se tebi to ili ne.
Uostalom, Inter ide suvereno ka odbrani titule, prošli su grupu LP za divno čudo (što je bila misaona imenica i gdje je Edin lično ugradio svoj potpis u taj prolazak).
Edin je napadač koji ima legacy, Vlahović je rising star. Šta ćeš tu porediti?
Koševo Zapad

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 25 jan 2022, 08:57

tiffoso je napisao/la:
24 jan 2022, 23:38
obagol je napisao/la:
24 jan 2022, 21:23
A da li postoji sansa, barem minimalna da Inter daje toliko golova izmedju ostalog i zbog Dzeke? Kad gledas samo kroz statistiku, pa i nije taj Dzekin ucinak nesto posebno. Medjutim ima tu jako puno stvari koje je Dzeko donio ovom Interu a koje se ne vide kroz golove i asistencije. Tu dimenziju u napadackoj igri mi nismo imali jos od Milita i Eto'a. Steta samo sto Dzeko nije dosao u Inter barem 5 godina ranije.
Nemoj da stavljas Dzeku u istu recenicu sa pomenutim dvojcem, jer nije ni blizu njihove klase. Ni blizu znaci.
Dzeko je igrac koji u EPL nije zabio nijednu sezonu viE od 16 golova, sto je solidan ucinak, i nista mimo toga. U Serie A je ostvario jednu signifikatnu sezonu od 29 golova. Ostale su bilo po 16 ili manje. Solidan napadac, nista vise. To sto je nas je druga stvar, a nagledao sam se ja mnogo mnogo boljih napadaca a ne pisu se romani o njima. Jedan Di Natale se ne spominje na temi Serie A niti ce. Ako mislite da Edin pravi prevagu, onda vi ne gledate utakmice, covjek je hladno promasio 4 prilike 1 na 1 s golmanom ove sezone, par zicera i naravno da ne pominjem ekstravagantna dodavanja koja su pomalo ocajna.
Kazem, solidan napadac koji moze u 36-oj godini igrati samo u italiji i nigdje vise. Ovo sto pruza je za negove godine odlicno, nazalost po Inter pomalo lose da im je penzioner prvi napadac ekipe. To sto su se vlasnici srozali i nece da prodaju klub ljudima koji su spremni da ulazu novac je drugi problem, sada smo gledaa kako polako krece da to drzi nivo jedno vrijeme pa onda da pada.
Bez ulaganja nema uspjeha, a igraci za 0€ su solidni ali ne uvijek rjesenje.
Nemoj molim te spominjat Milita u istoj recenici!
Milito je za nas Interiste naj bolji napadac na planeti, al realno u svijetu nije nesto bio i da nismo osvojili LP nebi ga se nikad niko sjetio.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
Shategabri
Postovi: 14622
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 09:06

GG3 je napisao/la:
25 jan 2022, 08:57
tiffoso je napisao/la:
24 jan 2022, 23:38
obagol je napisao/la:
24 jan 2022, 21:23
A da li postoji sansa, barem minimalna da Inter daje toliko golova izmedju ostalog i zbog Dzeke? Kad gledas samo kroz statistiku, pa i nije taj Dzekin ucinak nesto posebno. Medjutim ima tu jako puno stvari koje je Dzeko donio ovom Interu a koje se ne vide kroz golove i asistencije. Tu dimenziju u napadackoj igri mi nismo imali jos od Milita i Eto'a. Steta samo sto Dzeko nije dosao u Inter barem 5 godina ranije.
Nemoj da stavljas Dzeku u istu recenicu sa pomenutim dvojcem, jer nije ni blizu njihove klase. Ni blizu znaci.
Dzeko je igrac koji u EPL nije zabio nijednu sezonu viE od 16 golova, sto je solidan ucinak, i nista mimo toga. U Serie A je ostvario jednu signifikatnu sezonu od 29 golova. Ostale su bilo po 16 ili manje. Solidan napadac, nista vise. To sto je nas je druga stvar, a nagledao sam se ja mnogo mnogo boljih napadaca a ne pisu se romani o njima. Jedan Di Natale se ne spominje na temi Serie A niti ce. Ako mislite da Edin pravi prevagu, onda vi ne gledate utakmice, covjek je hladno promasio 4 prilike 1 na 1 s golmanom ove sezone, par zicera i naravno da ne pominjem ekstravagantna dodavanja koja su pomalo ocajna.
Kazem, solidan napadac koji moze u 36-oj godini igrati samo u italiji i nigdje vise. Ovo sto pruza je za negove godine odlicno, nazalost po Inter pomalo lose da im je penzioner prvi napadac ekipe. To sto su se vlasnici srozali i nece da prodaju klub ljudima koji su spremni da ulazu novac je drugi problem, sada smo gledaa kako polako krece da to drzi nivo jedno vrijeme pa onda da pada.
Bez ulaganja nema uspjeha, a igraci za 0€ su solidni ali ne uvijek rjesenje.
Nemoj molim te spominjat Milita u istoj recenici!
Milito je za nas Interiste naj bolji napadac na planeti, al realno u svijetu nije nesto bio i da nismo osvojili LP nebi ga se nikad niko sjetio.
A to ti je kad se napravi mit o igraču na osnovu jedne utakmice.
Tip odigrao za Argentinu 25 utakmica i dao 4 gola. Nećemo Maradonu od njega praviti.
Koševo Zapad

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la marconato » 25 jan 2022, 09:17

Jedno pitanje za ove sto pisu kako je "lako" dati 12 IZ IGRE golova za Fiorentinu;
Da li bi Džeko momentalno bio na istom kontu da igra za Fiorentinu, gdje ti saigraci u prosjeku po mecu iskreiraju 1 ipo ne zicera, nego izgledne sanse.
Momak (Vlahović) i poluprilike pretvara u gol. Dao je 17 od ukupno 41 gola Fiorentina.

Ubica!

P.S. Poredjenja s Jovićem nemaju nikakvog osnova.
Vlahović je prvo mnogo kompletniji igrac (fizicki, tehnicki). Jović je klasican paker i neko ko je zivio od lopti saigraca (Kostić, Rebić, Haler..) sto sada u Realu nema.
O sportskom zivotu sa ne pricamo. Vlahović ostaje po sat vremena na usavrsavanju posle treninga..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 25 jan 2022, 09:22

Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 08:54
A senzacija sa Wolfsburgom i osvajanje titule u BL?
A sve ono što je radio u Cityju i vukao ekipu kad su svi drugi napadači bili u bolnici?
Pa jedno proljeće (ironično, bio je baš ta jedina lasta) vukao je sam ekipu.
Činjenica je da je on bio dio te ekipe Rome koja je najdalje dobacila u LP. Da, Rome koja ne kotira u Italiji kao top 4 ekipa, a tek na evropskom planu...
U toj ekipi u nastajanju dvije titule i dva kupa je uzeo.
A mogao je provesti u Bayernu, Juventusu kao Mandžukić, al je City najviše platio i onda je bilo kako je bilo.
Govorimo o Džeki kao igraču, ono što on radi su činjenice.
U Italiji poštuju njegove kvalitete. U Evropi poštuju njegove kvalitete. Njegovi golovi se vrte na naslovnim špicama LP.
U Rimu ima statusni simbol.
Al mi smo takvi...u Parizu ustanu kad kažeš Pape. Kod nas mu yebemo mater i šta će teleća glava.
Tako i za Edina. Takav smo narod.
U ovom trenutku Vlahović je potencijal koji igra u Fiorentini. On tek treba da zaigra na najvećoj sceni pa da onda možemo reći gdje je i šta, kako.
Džeko je upgrade na Lukakua panja. Da, ima već godina, ali i takav je upgrade. Svidjelo se tebi to ili ne.
Uostalom, Inter ide suvereno ka odbrani titule, prošli su grupu LP za divno čudo (što je bila misaona imenica i gdje je Edin lično ugradio svoj potpis u taj prolazak).
Edin je napadač koji ima legacy, Vlahović je rising star. Šta ćeš tu porediti?
:wtf: :wtf: :wtf:

Ma ti dečko nisi regularan. Jao onih budala u CFC, nemaju pojma o nogometu dali 115M€ za Lukakua a mogli su dovesti Džeku za 2M€. Baš su neznalice :crazy:

Samo pogledaj koliko nastupa u finalima/polufinalima LP imaju Muller, Levandovski, Benzema, Suarez, Eto'o, Drogba, Neymar itd. i bit će ti jasno šta je vrhunski napadač, i da Džeko nikad nije bio taj rang. Džeki drži svoj nivo već 15 godina, i svaka mu čast na tome malo je tako discipliniranih igrača, ali Džeko nikad nije bio vrhunski napadač, s 36 godina je to još manje.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 25 jan 2022, 09:28

Glupa rasprava realno, Dzeko je na ljeto s obzirom na okolnosti bio najbolje moguce rjesenje, ma i da smo imali love i doveli nekog mladjeg napadaca (evo recimo Vlahovica) opet bi Dzeko bio top transfer kada bi dosao besplatno. Sta se mene tice ispunio je sve sto sam do sada ocekivao od njega, zabio bitne golove u LP i Serie A, znacajno sudjelovao u prolasku u toliko zeljenu K.O. fazu LPa. Puno vece razocaranje za mene je Correa, 30 mil € za tipa koji je pola sezone propustio vec sada, u situaciji kada klub nema prebijene to je totalno promasen transfer.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14622
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 09:29

Imp je napisao/la:
25 jan 2022, 09:22
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 08:54
A senzacija sa Wolfsburgom i osvajanje titule u BL?
A sve ono što je radio u Cityju i vukao ekipu kad su svi drugi napadači bili u bolnici?
Pa jedno proljeće (ironično, bio je baš ta jedina lasta) vukao je sam ekipu.
Činjenica je da je on bio dio te ekipe Rome koja je najdalje dobacila u LP. Da, Rome koja ne kotira u Italiji kao top 4 ekipa, a tek na evropskom planu...
U toj ekipi u nastajanju dvije titule i dva kupa je uzeo.
A mogao je provesti u Bayernu, Juventusu kao Mandžukić, al je City najviše platio i onda je bilo kako je bilo.
Govorimo o Džeki kao igraču, ono što on radi su činjenice.
U Italiji poštuju njegove kvalitete. U Evropi poštuju njegove kvalitete. Njegovi golovi se vrte na naslovnim špicama LP.
U Rimu ima statusni simbol.
Al mi smo takvi...u Parizu ustanu kad kažeš Pape. Kod nas mu yebemo mater i šta će teleća glava.
Tako i za Edina. Takav smo narod.
U ovom trenutku Vlahović je potencijal koji igra u Fiorentini. On tek treba da zaigra na najvećoj sceni pa da onda možemo reći gdje je i šta, kako.
Džeko je upgrade na Lukakua panja. Da, ima već godina, ali i takav je upgrade. Svidjelo se tebi to ili ne.
Uostalom, Inter ide suvereno ka odbrani titule, prošli su grupu LP za divno čudo (što je bila misaona imenica i gdje je Edin lično ugradio svoj potpis u taj prolazak).
Edin je napadač koji ima legacy, Vlahović je rising star. Šta ćeš tu porediti?
:wtf: :wtf: :wtf:

Ma ti dečko nisi regularan. Jao onih budala u CFC, nemaju pojma o nogometu dali 115M€ za Lukakua a mogli su dovesti Džeku za 2M€. Baš su neznalice :crazy:

Samo pogledaj koliko nastupa u finalima/polufinalima LP imaju Muller, Levandovski, Benzema, Suarez, Eto'o, Drogba, Neymar itd. i bit će ti jasno šta je vrhunski napadač, i da Džeko nikad nije bio taj rang. Džeki drži svoj nivo već 15 godina, i svaka mu čast na tome malo je tako discipliniranih igrača, ali Džeko nikad nije bio vrhunski napadač, s 36 godina je to još manje.
I gdje je Chelsea ove sezone sa tim pojačanjem od 115 miliona?
U 24 utakmice dao je 8 golova ukupno.
Paa...čini se da su poprilično promašili.
Ja se ne mogu nikako složiti da nije vrhunski napadač.
Potcjenjen svakako.
Ko je to bolji napadač s Balkana posljednih 10 godina?
Koševo Zapad

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la zamorano1plus8 » 25 jan 2022, 09:36

nisam nikad bio neko ko je dizao Dzeku u zvijezde, i nisam ga gledao kao igrača neke extra klase, al kako je stario Dzeko sve sam ga više gotivio. Ko kaže da je dzeko imao vrhunac u Wolfsburgu nema pojma o fudbalu. On je napredovao otkako je otisao iz Wolfsburga u EPL možda u istom omjeru kolko je napredovao kad je dosao iz Teplica u Bundesligu. U Cityu se naucio sam izborit za poziciju, zagradit, primit loptu, okrenut se...izgradio je strasne fizicke karakteristike....Ko god ne vidi kolko je Dzeko bitan za igru intera nema pojma o fudbalu, Lautaro nije mu ni do koljena po uticaju na igru, realizator je još gori od Dzeke koji i nije neka extra klasa u tom dijelu igre, koji mu i jeste najveci problem da bude u rangu Lewe, Benzeme i ostalih WC napadača
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 25 jan 2022, 09:41

Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 09:29
I gdje je Chelsea ove sezone sa tim pojačanjem od 115 miliona?
U 24 utakmice dao je 8 golova ukupno.
Paa...čini se da su poprilično promašili.
Ja se ne mogu nikako složiti da nije vrhunski napadač.
Potcjenjen svakako.
Ko je to bolji napadač s Balkana posljednih 10 godina?
Svako drugi transfer od 100+M se pokazao kao promašaj, Felix, Coutinho, Dembele, Hazard, Lukaku, Griezmann... jednostavno, nije tako lako se uklopiti u neku momčad, a kad te netko plati 100M ocekuje se od tebe da vučeš momčad. No to ne mijenja činjenicu da su prije pola godine u CFC odlučili da je bolje dovesti Lukaku za 115M nego Džeku za 2M, očito su bili spremni riskirati da dobiju igrača koji će vući momčad, jer su zaključili da se radi o igraču koji ima taj kvalitet u sebi. Baš me čudi da nisu odlučili uzeti Džeku za 2M koji je upgrade na Lukaku.

Ako je Džeko vrhunski napadač, kako tumačiš činjenicu da u 15 godina svoje karijere nije nikad igrao u nekom vrhunskom europskom klubu?

Balkan zadnjih 10 godina nije imao vrhunskog napadača. Ali u zadnjih 10 godina je sigurno najbolji Mario Mandžukić iako je meni daleko od dragog igrača, prije svega što je bio Juventusov ratnik. Al **** ga, momak je igrao strašnu defanzivu za jednog napdača, i uz to rešetao mreže u finalima/polufinalima LP.
Zadnja izmjena: Imp, dana/u 25 jan 2022, 09:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14622
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 09:41

marconato je napisao/la:
25 jan 2022, 09:17
Jedno pitanje za ove sto pisu kako je "lako" dati 12 IZ IGRE golova za Fiorentinu;
Da li bi Džeko momentalno bio na istom kontu da igra za Fiorentinu, gdje ti saigraci u prosjeku po mecu iskreiraju 1 ipo ne zicera, nego izgledne sanse.
Momak (Vlahović) i poluprilike pretvara u gol. Dao je 17 od ukupno 41 gola Fiorentina.

Ubica!

P.S. Poredjenja s Jovićem nemaju nikakvog osnova.
Vlahović je prvo mnogo kompletniji igrac (fizicki, tehnicki). Jović je klasican paker i neko ko je zivio od lopti saigraca (Kostić, Rebić, Haler..) sto sada u Realu nema.
O sportskom zivotu sa ne pricamo. Vlahović ostaje po sat vremena na usavrsavanju posle treninga..
Ovo nije tačno.
Ili ćeš reći da su Kostić, Rebić, Haller bolji od Modrića, Kroosa, Vinicijusa...?
Da, način života je ono što je ukopalo Jovića. Pa on neki dan igra u kupu 80 minuta, ja se u neko doba pitam je li na terenu ili je izašao.
Zamjeni Benzemu, pola sata ničega.
Jedino je bljesnuo protiv Sociedada.
Koševo Zapad

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la marconato » 25 jan 2022, 09:50

Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 09:41
marconato je napisao/la:
25 jan 2022, 09:17
Jedno pitanje za ove sto pisu kako je "lako" dati 12 IZ IGRE golova za Fiorentinu;
Da li bi Džeko momentalno bio na istom kontu da igra za Fiorentinu, gdje ti saigraci u prosjeku po mecu iskreiraju 1 ipo ne zicera, nego izgledne sanse.
Momak (Vlahović) i poluprilike pretvara u gol. Dao je 17 od ukupno 41 gola Fiorentina.

Ubica!

P.S. Poredjenja s Jovićem nemaju nikakvog osnova.
Vlahović je prvo mnogo kompletniji igrac (fizicki, tehnicki). Jović je klasican paker i neko ko je zivio od lopti saigraca (Kostić, Rebić, Haler..) sto sada u Realu nema.
O sportskom zivotu sa ne pricamo. Vlahović ostaje po sat vremena na usavrsavanju posle treninga..
Ovo nije tačno.
Ili ćeš reći da su Kostić, Rebić, Haller bolji od Modrića, Kroosa, Vinicijusa...?
Da, način života je ono što je ukopalo Jovića. Pa on neki dan igra u kupu 80 minuta, ja se u neko doba pitam je li na terenu ili je izašao.
Zamjeni Benzemu, pola sata ničega.
Jedino je bljesnuo protiv Sociedada.
Ne, nego je nacin igre drugaciji. Real kruzi oko gola ko kisa oko Kragujevca, dok je Frankfurt tada igrao na polukontre i kontre, odnosno direktan fudbal. Protiv Reala se ekipe mahom brane i tu trazis kanale preko sredine terena gdje se napadac izvlaci i ucestvuje u gradjenju napada (Benzema). Jović nije taj tip, nego klasican igrac 16 m koji zivi od ubacaja i centarsuteva. Vise Kostić uputi upotrebljivih centarsuteva s boka nego sva krila i bekovi Reala zajedno.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shategabri
Postovi: 14622
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 09:53

Imp je napisao/la:
25 jan 2022, 09:41
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 09:29
I gdje je Chelsea ove sezone sa tim pojačanjem od 115 miliona?
U 24 utakmice dao je 8 golova ukupno.
Paa...čini se da su poprilično promašili.
Ja se ne mogu nikako složiti da nije vrhunski napadač.
Potcjenjen svakako.
Ko je to bolji napadač s Balkana posljednih 10 godina?
Svako drugi transfer od 100+M se pokazao kao promašaj, Felix, Coutinho, Dembele, Hazard, Lukaku, Griezmann... jednostavno, nije tako lako se uklopiti u neku momčad, a kad te netko plati 100M ocekuje se od tebe da vučeš momčad. No to ne mijenja činjenicu da su prije pola godine u CFC odlučili da je bolje dovesti Lukaku za 115M nego Džeku za 2M, očito su bili spremni riskirati da dobiju igrača koji će vući momčad, jer su zaključili da se radi o igraču koji ima taj kvalitet u sebi. Baš me čudi da nisu odlučili uzeti Džeku za 2M koji je upgrade na Lukaku.

Ako je Džeko vrhunski napadač, kako tumačiš činjenicu da u 15 godina svoje karijere nije nikad igrao u nekom vrhunskom europskom klubu?

Balkan zadnjih 10 godina nije imao vrhunskog napadača. Ali u zadnjih 10 godina je sigurno najbolji Mario Mandžukić iako je meni daleko od dragog igrača, prije svega što je bio Juventusov ratnik. Al **** ga, momak je igrao strašnu defanzivu za jednog napdača, i uz to rešetao mreže u finalima/polufinalima LP.
Sve to stoji, međutim Lukaku je već bio u Chelsea. Nije on baš tu mačak u vreći.
Igrao je i više nego dovoljno utakmica u EPL.
Ma vidi, Chelsea je ekipa koja ima pare i onda ta priča da li Lukakua za od 28 godina ili Dežku od 36...to je jasno.
Al meni Lukaku nikad nije bio top napadač. Precjenjeni balvan realno. Od onda kad je ukopao Inter u utakmici za prolaz grupe protiv Barse koja je igrala sa žnj timom, tu sam rekao ova klada je precjenjena kako god.
Zar City nije top evropski klub? Da, tad je bio u izgradnji. Džeko, Aguero, Silva, Toure, Fernandinho, Navas, Milner, Kompany...ekipa puna zvijezda.
Zašto je imao put Wolf, City, Roma, pa tek Inter? Objasnio već, lova koju je dao City je bila ključna. Bayern nije htio platiti te pare i to je to.
Ne mijenja činjenicu da je top napadač. Njegove individualne statistike govore u prilog tome.
Ronaldo, Ibrahimović, Nistelrooy nikad nisu osvojili LP. Jel to znači da nisu top napadači?
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14622
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 09:56

marconato je napisao/la:
25 jan 2022, 09:50
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 09:41
marconato je napisao/la:
25 jan 2022, 09:17
Jedno pitanje za ove sto pisu kako je "lako" dati 12 IZ IGRE golova za Fiorentinu;
Da li bi Džeko momentalno bio na istom kontu da igra za Fiorentinu, gdje ti saigraci u prosjeku po mecu iskreiraju 1 ipo ne zicera, nego izgledne sanse.
Momak (Vlahović) i poluprilike pretvara u gol. Dao je 17 od ukupno 41 gola Fiorentina.

Ubica!

P.S. Poredjenja s Jovićem nemaju nikakvog osnova.
Vlahović je prvo mnogo kompletniji igrac (fizicki, tehnicki). Jović je klasican paker i neko ko je zivio od lopti saigraca (Kostić, Rebić, Haler..) sto sada u Realu nema.
O sportskom zivotu sa ne pricamo. Vlahović ostaje po sat vremena na usavrsavanju posle treninga..
Ovo nije tačno.
Ili ćeš reći da su Kostić, Rebić, Haller bolji od Modrića, Kroosa, Vinicijusa...?
Da, način života je ono što je ukopalo Jovića. Pa on neki dan igra u kupu 80 minuta, ja se u neko doba pitam je li na terenu ili je izašao.
Zamjeni Benzemu, pola sata ničega.
Jedino je bljesnuo protiv Sociedada.
Ne, nego je nacin igre drugaciji. Real kruzi oko gola ko kisa oko Kragujevca, dok je Frankfurt tada igrao na polukontre i kontre, odnosno direktan fudbal. Protiv Reala se ekipe mahom brane i tu trazis kanale preko sredine terena gdje se napadac izvlaci i ucestvuje u gradjenju napada (Benzema). Jović nije taj tip, nego klasican igrac 16 m koji zivi od ubacaja i centarsuteva. Vise Kostić uputi upotrebljivih centarsuteva s boka nego sva krila i bekovi Reala zajedno.
Igra i Real na kontre i polukontre.
Pogledaj kako su u zadnjem Clasicu Barsi davali golove.
Druga je stvar što se jedan Elche neće tek tako otvoriti, pa moraš da kružiš kao kiša oko Kragujevca.
Gledao sam baš ovo sa Elcheom, dobijao je lopte u šesnest, ali potpuno bezopasan.
Al omiljeno Realovo oružje jeste blic kontra. Mislim to je ono što gledamo od Reala i u eri Ronalda, a i sad.
Koševo Zapad

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la marconato » 25 jan 2022, 10:11

Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 09:56
marconato je napisao/la:
25 jan 2022, 09:50
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 09:41


Ovo nije tačno.
Ili ćeš reći da su Kostić, Rebić, Haller bolji od Modrića, Kroosa, Vinicijusa...?
Da, način života je ono što je ukopalo Jovića. Pa on neki dan igra u kupu 80 minuta, ja se u neko doba pitam je li na terenu ili je izašao.
Zamjeni Benzemu, pola sata ničega.
Jedino je bljesnuo protiv Sociedada.
Ne, nego je nacin igre drugaciji. Real kruzi oko gola ko kisa oko Kragujevca, dok je Frankfurt tada igrao na polukontre i kontre, odnosno direktan fudbal. Protiv Reala se ekipe mahom brane i tu trazis kanale preko sredine terena gdje se napadac izvlaci i ucestvuje u gradjenju napada (Benzema). Jović nije taj tip, nego klasican igrac 16 m koji zivi od ubacaja i centarsuteva. Vise Kostić uputi upotrebljivih centarsuteva s boka nego sva krila i bekovi Reala zajedno.
Igra i Real na kontre i polukontre.
Pogledaj kako su u zadnjem Clasicu Barsi davali golove.
Druga je stvar što se jedan Elche neće tek tako otvoriti, pa moraš da kružiš kao kiša oko Kragujevca.
Gledao sam baš ovo sa Elcheom, dobijao je lopte u šesnest, ali potpuno bezopasan.
Al omiljeno Realovo oružje jeste blic kontra. Mislim to je ono što gledamo od Reala i u eri Ronalda, a i sad.
Gro Realovih napada zavrsava krilni napadac (Vinicius) loji btw previse solira, dok se glavni (Benzema) izvlaci na bok, 20-30 m od gola itd..
Zaboravio sam napomenuti da je Jović u Frankfurtu igrao u paru sa Hallerom. Real igra s jednim napadacem kakvih karakteristika Luka definitivno nije..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.