FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 24 feb 2018, 23:14

SiamoNoi je napisao/la:Mentalni patuljci na terenu.Vidjeli smo veceras kako su pojedini krenuli igrat tek nakon 1-0 ili 2-0 kad su im se malo gaće osušile pa valjda bilo lakše trčat.
Metalni patuljci baš tako, ipak im je respekt prema velikom Beneventu bio prejak pa se noge svezale. I onda će neko nešto reć protiv Maura, ma 10 mil platu bih mu odmah dao, on se barem ne boji ni Juveta ni bilo koga drugog a ovi ostali levati ne smiju odgovornost preuzet ni protiv najslabije ekipe u historiji lige. Ali zato imaju muda trenera sabotirat pi*ka im materina svima (osim Skriniaru, Handi, Cancelu i Karamohu).
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Captain4 » 25 feb 2018, 00:10

Znači po onoj mojoj računici, fali nam još oko 15-20 bodova. :think:

Protiv Milana ja sretan i sa Xom. Ljudi su nabrijani maksimalno, totalan preokret od dolaska onog luđaka u klub. Imam osjećaj da će sada oni maksimalno gurati Evropu, čak ako izbace Arsenal nametnuti će se kao prvi favoriti za osvajanje možda. Vraća se Miranda, tu je i Mauro. Prvih 10-15 minuta blitzkrieg, presing opaliti na maksimum, poslije se možda povući i igrati na kontre. Milan je favorit s razlogom, fakat X bih potpisao jer je svaki bod korak naprijed.

Milan, Napoli, Sampdoria.. Nakon ta 3 meča znati ćemo, jesmo li hadžije ili smo bosi..
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 25 feb 2018, 00:47

Thorin je napisao/la:Onaj presing iz prvog dijela sezone nam je i donio rezultate..
I taj smo presing vidjeli danas nakon 1-0 i(li) 2-0.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 25 feb 2018, 10:35

Captain4 je napisao/la:Protiv Milana ja sretan i sa Xom. Ljudi su nabrijani maksimalno, totalan preokret od dolaska onog luđaka u klub. Imam osjećaj da će sada oni maksimalno gurati Evropu, čak ako izbace Arsenal nametnuti će se kao prvi favoriti za osvajanje možda. Vraća se Miranda, tu je i Mauro. Prvih 10-15 minuta blitzkrieg, presing opaliti na maksimum, poslije se možda povući i igrati na kontre. Milan je favorit s razlogom, fakat X bih potpisao jer je svaki bod korak naprijed.
Ekipa koju vodi jedan Gattusso nikad ne smije niti će biti favorit protiv ekipe koju vodi Spalletti, niti ću biti zadovoljan X-om. Jedino pobjeda protiv njih nam može vratiti samopouzdanje koje nam je potrebno za CL borbu, sa remijem ćemo se nastavit koprcat gdje i jesmo.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

sLucajni
Postovi: 642
Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la sLucajni » 25 feb 2018, 12:09

Biscione je napisao/la:
Captain4 je napisao/la:Protiv Milana ja sretan i sa Xom. Ljudi su nabrijani maksimalno, totalan preokret od dolaska onog luđaka u klub. Imam osjećaj da će sada oni maksimalno gurati Evropu, čak ako izbace Arsenal nametnuti će se kao prvi favoriti za osvajanje možda. Vraća se Miranda, tu je i Mauro. Prvih 10-15 minuta blitzkrieg, presing opaliti na maksimum, poslije se možda povući i igrati na kontre. Milan je favorit s razlogom, fakat X bih potpisao jer je svaki bod korak naprijed.
Ekipa koju vodi jedan Gattusso nikad ne smije niti će biti favorit protiv ekipe koju vodi Spalletti, niti ću biti zadovoljan X-om. Jedino pobjeda protiv njih nam može vratiti samopouzdanje koje nam je potrebno za CL borbu, sa remijem ćemo se nastavit koprcat gdje i jesmo.
Ma mozes ti pricati sta god hoces, ko je favorit i ko nije ... Ali realno je da Milan trenutno bolje igra i da ce bit opasniji od nas. I ja bi potpisao x. A najvise bih volio da me totalno demantiju.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 25 feb 2018, 12:34

I mi smo sa Piolijem imali bolji niz nego oni sada dok nas nije stalo, tako će i njih prije ili kasnije (ovaj fenomen se u stručnoj literaturi naziva "kula od karata"), ne treba ih se ni najmanje bojat nego pobjedit i na temelju toga dignut formu za kraj sezone.

Btw:
slika
Slobodan prostor kroz sredinu? Ma jok, idemo probat novi centaršut :kafa:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 25 feb 2018, 20:25

Ne bi potpisao x,ali sve osim poraza igra što se LP tiče jer je do kraja potrebno 6/12 pobjeda uz to da se ne izgubi od Lazia i Milana.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 25 feb 2018, 21:02

Ja sam misljenja da ih mozemo dobit, ipak je to derbi, forma i nije toliko bitna . Sa nasom eventualnom pobjedom vracamo izgubljeno samopouzdanje.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 25 feb 2018, 22:11

Još bolje bi bilo kad bi sačuvali ovo vodstvo i uzeli Romi sva tri boda.Barem jedan nekako.Iako i dalje mislim da će Roma napravit neki niz i izdvojit se kao treca ekipa.Al ne bi bilo loše što duže jos jednu ekipu uz Lazio drzat ovako blizu.

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 25 feb 2018, 22:32

Po meni Lazio će lagano biti treći jer ove slabije protivnike s lakoćom samelju. Svaku tekmu stvore bezbroj prilika i uz Napoli su mi jedina ekipa koju uživam pogledati ove sezone u Italiji.. Roma kao i Inter igra preružan nogomet i nijedan od njih ne zasluzuje LP ove sez. Na kraju predvidjam 1/2.Napoli/Juve - 3.Lazio - 4.Milan - 5.Inter - 6.Roma/Sampdoria iako ključ da Milan bude 4-i je iduće kolo pa ćemo da vidimo. Nisam pesimističniji bio baš dugo i sve osim uvjerljivog poraza bi mi bilo iznenađenje.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 25 feb 2018, 22:40

Lazio će daleko u EL.Igraju maksimalno tamo i u tom slučaju bi trebali proć i Ukrajince.A nemaju nešto širok roster.Teško da su oni lagano treći.

Milan uopće ne računam,njih **** Gatusso vodi.Čak i da dobiju u derbiju što neće,neće uć u LP.Mogu ako im se tri stvari poklope sa tri kluba što neće.

Kakav uvjerljivi poraz :rol:

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 25 feb 2018, 22:43

Uhh zaboravio sam na EL totalno.. Navijamooo onda za finale Lazio-Milan :salut: :mrgreen:
#SuningOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 25 feb 2018, 23:00

Iduce kolo ce opet biti Perisic to Icardi mark my words :kafa:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 25 feb 2018, 23:02

Lako moguće.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Captain4 » 25 feb 2018, 23:05

Opalaaa, opet 4. smo. :tokralju:

Ajmo sad obojiti Milano u plavu boju, tipujem na Rafinhu da daje gol. Zamislite mentalnog šamara Romi i Milanu ako Milan odvalimo. Još ako Napoli spraši Romu. :bow:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 26 feb 2018, 18:42

Jericho je napisao/la:Na kraju predvidjam 1/2.Napoli/Juve - 3.Lazio - 4.Milan - 5.Inter - 6.Roma/Sampdoria
Ti to ozbiljno? Kao da ne znaš ko im je trener, kad bi takav kvazitrener uspio nešto što pravi treneri već 7 godina kod nas ne uspijevao ja bih prestao pratit fudbal. Na stranu zajebancije ali Gattusso nije ni do koljena Mazzariju ili Manciniju a da ne spominjem Spallettija koji je realno top 3 u Italiji. Pa on nije mogao u Grčkoj i nižim talijanskim ligama izdržat pola godine a da ne popije nogu i sad kao magično odjednom se pretvorio u Simeonea? Zar ste već zaboravili Stramaccionija, lideri na polusezoni, Juventusa pomeli na njihovom stadionu a na kraju nismo ni EL izborili. Kula od karata je ovaj Milan ništa više, bit će dovoljno da ih pobjedimo i da uđu u negativnu serij karakterističnu za nas i njih.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 04 mar 2018, 17:40

Nije mogao bolji trenutak bit da Milan padne i preokrene se sezona.Šteta situacije.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Vrebac » 11 mar 2018, 10:10

Nasi imali 15 dana slobodno i vidjecete poslije 60 min nece moci maknut!

Ova tekma dosla u najgorem mogucem trenutku, onaj tkoji izgubi gubi puno vise nego tri boda!

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 11 mar 2018, 16:03

SKY za včrs najavljuje
Handanovic - Cancelo, Skriniar, Miranda, D’Ambrosio - Brozović, Gagliardini - Candreva, Rafinha, Perisic - Icardi.

Ne znam zašto, ali ova veza Brozović-Gagliardini-Rafinha mi se sviđa za večerašnju utakmicu. :problem: Samo bi ja Karamoha umjesto Candreve(edit. mozda i Vecina ispred Gaglie), al vrijeme je zar i ovom invalidu da odigra jednu kvalitetnu utakmicu. :mrgreen: :think:
#SuningOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 11 mar 2018, 19:50

slika

Dobra postava, idemo po 3 boda :kafa:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.