FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Vrebac » 17 feb 2018, 22:34

Nema ovdje emocije i zelje nema ovdje ljubavi prema klubu!

**** mu Broz svu familiju pisa mu se covjek u lice ,
Odlazi konjino..
Zadnja izmjena: Vrebac, dana/u 17 feb 2018, 22:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 17 feb 2018, 22:35

Lazio u ponedjeljak igra.Veroni treba za ostanak :mrgreen:

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 17 feb 2018, 22:37

Odlična tekma. :zviz: Iduću svim srcem za Benevento, nadat se da će to biti dovoljno.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 17 feb 2018, 22:39

U svakom slučaju nema se šta više palamudit i čekat.Pinamontiju dat šansu,Emmersa uvodit,Zaniola...Ili ćeš poginut kako treba ili ćeš poginut kao **** kao i svi do sada.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Tritolone » 17 feb 2018, 22:39

**** zivot umisto da sam zalega negdi u kanal ja osta gledat ovo u subotu navecer :sick:

Nikada gadljivija nakupina igraca nije bila u Interu, NIKADA!
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

sLucajni
Postovi: 642
Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la sLucajni » 17 feb 2018, 22:41

Upravu je bio neko ovde na forumu, mislim da je u pitanju Paskalhens ...

Sve ovo bodova sto smo skupili, prva polusezona, niko ne moze objasnit kako se doslo do tih bodova... Igra je uvijek bila ovakva, samo se na trenutak ukazao Icardi i par kola Perisic sa solo potezima.

Jedino vrijedno pomena jeste ono prvo poluvrijeme protiv Sampdorije, kada se odigrao vrhunski nogomet.

Sramota je ovo ... Najruzniji fudbal u citavoj evropi.

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 17 feb 2018, 22:44

Handanovic - Cancelo, D'Ambrosio(Lisandro), Miranda, Dalbert - Rafinha, Škriniar, Emmers(Vecino/Zaniolo) - Karamoh, Icardi, Odgaard(Eder/Perisic). Brozovica, Gagliardinija, Borju totalno prekrižit.
Potrošili su sve kredite odavno.
Zadnja izmjena: Jericho, dana/u 17 feb 2018, 22:57, ukupno mijenjano 3 puta.
#SuningOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 17 feb 2018, 22:45

Koji smo mi baksuz od kluba, em što nam je igra **** em smo najnesretniji klub u Italiji.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 17 feb 2018, 22:53

sLucajni je napisao/la:Upravu je bio neko ovde na forumu, mislim da je u pitanju Paskalhens ...

Sve ovo bodova sto smo skupili, prva polusezona, niko ne moze objasnit kako se doslo do tih bodova... Igra je uvijek bila ovakva, samo se na trenutak ukazao Icardi i par kola Perisic sa solo potezima.

Jedino vrijedno pomena jeste ono prvo poluvrijeme protiv Sampdorije, kada se odigrao vrhunski nogomet.

Sramota je ovo ... Najruzniji fudbal u citavoj evropi.
Nije igra bila ovakva.Bilo je puno više toga od 60 minuta sa Sampdorijom.Kad nisu igrali dobro u nekim utakmicama onda su se ukazivali Icardi i Perišić.Uvijek se vrsio konstatan pritisak na protivnika cijelu utakmicu i bio sam siguran prva tri mjeseca sezone da će se uzet pobjeda koliko god gusta utakmica bila.I koliko puta sam pisao ovdje samo strpljenja i doći će gol jer je igra bila tu...protiv Genoe prvu zabio je Danilo 3 minute prije kraja,protiv Crotonea ista priča...Skriniar ga zabio 8 minuta prije kraja.Sa Milanom isto kad je Icardi dao u 90. itd.Svaku put sam najavio ovdje da će doć gol jer se jednostavno vidjelo na terenu da samo ta završna akcija nedostaje.Sa Napolijem u gostima vrhunska utakmica i bod se uzeo.Chievo doma...bilo je dobrih utakmica koliko hoces.Postojao je neki plan i igra je na nesto licila...svi su igrali ko jedan,presing,obrana...I onda je u drugom poluvremenu sa Udineseom nešto puklo i sve je nestalo.Igre ni u tragovima,uskoro su se pocele pojavljivat price i o svađi itd.

Slično kao i sa Mancinijem.I on je imao igru u prvom dijelu sezone iako se sad piše da nije,ali imao je.Mozda ne prema naprijed,ali defanziva je bila strašna.A naprijed se nekako uvijek jedan gol uspio izmislit.I sve je organizirano izgledalo i onda je došao Lazio krajem 12. mjeseca i tad je sve puklo i također su izasle priče o svađi sa trenerom,Jovetić,Ljajić...

Mislio sam da Spalletti moze to sredit,ali očito ne moze.Al ajde to...nije njegova krivica što su neki od ovih igrača u klubu,ali ono što je najgore je da i on kao i Mancini tada,kao i Pioli itd.radi sve da si oteža posao na svaki moguci način.To mi nikako ne ide u glavu.Da je svaki talijanski trener koji dođe ovdje toliko zatucan i tvrdoglav da ide ovako glavom kroz zid...

Avatar
Elki
Postovi: 806
Pridružen/a: 15 sep 2012, 19:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Elki » 17 feb 2018, 23:33

INTER VOLIM a igracima(ako ih imamo) jeb.em sve najmilije..!!!!
I mrtvi žive za ŽELJU! 1921..TM87..

Forza Željo..forza Inter..!!!!WILD!!!!

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Captain4 » 18 feb 2018, 23:59

U zadnjih 10 sezona, za 4. mjesto je bilo potrebno između 65-70 bodova u prosjeku. Mi sada imamo 48 i mogućnost za 39 još.
Znači treba nam oko 20-tak bodova vjerovatno za LP. Kod kuće 13 bodova i u gostima nadam se da možemo makar 10 skupiti. I to nam daje broj od 23 poena ili 71 ukupno što je u zadnjih 10 sezona bilo dovoljno za 4. mjesto. Matematički ovo ne izgleda tako teško, međutim igra na travnjaku je argumenent protiv ovoj matematici.

Kao što je neko napisao prije, bitno je samo da budemo manje lošiji od Rome i Lazia.
Što se tiče Rome ljudi imaju ogromnu šansu za 1/4 finala LP, biće tu umora sigurno i teško da će se uvijek dobijati mečevi gdje su već upisane pobjede. I njima, krene li dvije-tri tekme loše kolaps je vrlo moguć.
Lazio igra na svakom frontu, valjda doguraju što dalje u EL. Potencijalnim osvajanjem i kao 5. možemo u LP čini mi se. Ista stvar bi se desila osvajanjem LP od strane Juventusa/Rome.

Biće mrtva trka do samoga kraja, iskreno mislim da će se baš na Olimpicu odlučivati o LP. Na našim mlatimudanima je da ostave maksimum i izginu za svaku loptu ako treba, da se ostvari više taj višegodišnji cilj za sva vremena. Pun mi je qrac LP bez Intera ljudi, ima šanse, ima nade.

Kada se Icardi vrati, valjda i Perišića napokon prođe **** i krene igrati kako Bog zapovijeda, tu je Karamoh, Rafinha, pa i retard. Sve igrači koji jednim potezom mogu riješiti meč. A u ovih 13 tekmi makar 7 će biti takve, gdje će biti potreban samo jedan pravi potez za bod(ovima).

Što se tiče globalno igre, ćelavcu je vrijeme da im svima yebe mater. Parazite izbaciti iz ekipe pa makar se zvali i Mauro Icardi, atmosfera je preduslov za uspjeh u svemu. Cancelo mu je opravdao povjerenje, Dalbert još čeka priliku, tu je Rafinha koji zna s loptom i kada krene igrati od prve minute i naša igra možda počne ličiti na nešto. Treba nam brz i okomit fudbal, dosta presinga na igrače protivničke ekipe. Treba nam Supermen Handanović, The Wall Skriniar, sigurni Miranda, Icardi u the best izdanju, agilni Perišić, bekovi u oba pravca na vrhunskom nivou, brzi i tehnički potkovani veznjaci do našeg konačnog cilja - učešća u LP u sezobi 18/19.

Ajmooo, forzaaaa :bih:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 19 feb 2018, 12:11

Znači 7 pobjeda u iducih 13 kola osiguravaju LP.Lako moguće i 6.Svako drugo kolo.Sa time da se ne izgubi od Milana i Lazia...

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la neroazzurni » 19 feb 2018, 22:08

jest al i Rimljani imaju istu racunicu, pa i Milan ludi da uveze nesto eto frke pred kraj prvenstva a mi vec znamo kakvi smo mentalni patuljci
ne znam gdje crpite optimizam, mislim yebeni deja vu svake godine
hajd sve kontas evo ga leglo sve, isplatilo se cekat trazit...pa kontas uvezali liniju Handa-Milan-Gagli-Perisa-Mauro znaci oko njih samo sastavi par solidnih igraca i imas ekipu...pa dosao Celo hajd kontas evo ga on ce to drzat borit se...ma kuvac moj, ma mi smo levati nevidjeni, kako svaki put upadnemo u neku provaliju i to nas drzi dva mjeseca, al ona najbitnija dva
bila igra dobra, do decembra sam ja bio odusevljen, nije to prstalo od golova al fino sigurno se igralo, dobar presing...i onda samo provalija
negdje ograjisali i gotovo :cry:

nema ovdje povratka, vec je ovo sve vidjeno, ispod onog sakatog Milana cemo zavrsit
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Thorin » 19 feb 2018, 22:25

Slažem se.. Također sam inače optimista u životu i nadao sam se ovoj sezoni da bude "breakthrough" ali očigledno ima previše faktora u Interu koji ne žele i nemaju znanja da ga vrate na pravi put... :?

Kažem, da sam na Suningovom mjestu, sav hamelj bih otpustio, počevši od igrača pa do osoblja.. svima koji ne zaslužuju ovaj dres se zahvaliti i neka se i to zabilježi u historiji.. :shifty: i dati šansu nekim novim klincima i graditi ekipu kako treba.. Pišljivi klanovi nas sjebaše.. I prije ih je bilo ali su to bili momci koji su ginuli za dres Intera i donijeli najveći talijanski uspjeh.. :salut:

sLucajni
Postovi: 642
Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la sLucajni » 19 feb 2018, 22:47

Slazem se sa kolegama.

Optimista sam uvijek, ali od danas vise necemo krocit na 4 poziciju. Nadam se da grijesim, ali to je to.
Lazio i Roma igraju napadacki nogomet, mnogo bolje od nas izgledaju. Pa cak i Milan igra jako dobro, pravi mnostvo prilika. S ovim malim ekipama se dosta manje muce. Uglavnom kad igraju protiv slabijih ekipa go visi u zraku, dok se mi branimo.

FORZA INTER !!!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 20 feb 2018, 09:56

Nakon skoro 3 mjeseca užasne igre ekipa i dalje sama o sebi ovisi.Šta će ti više.

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 20 feb 2018, 10:54

Problem je sto se napredak u igri ne nazire, cak sta vise sve je gore i gore
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 20 feb 2018, 19:14

To svi vide.Ono što je bitno je da i dalje ovise o sebi.I Benevento im je iduca utakmica.Dakle izvolite gospodo.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Captain4 » 24 feb 2018, 18:44

Kakve su šanse da krenu Icardi i Rafinha od prve minute?
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Jericho
Postovi: 5296
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Jericho » 24 feb 2018, 19:02

Captain4 je napisao/la:Kakve su šanse da krenu Icardi i Rafinha od prve minute?
GdS najavljuje Handa - Cancelo, Panjocchia, Skriniar, Dumbo - Vecino, Borja - Crossndreva, Retard, Perisic - Ederinho

Bude li ovo izveo navijat ce se za Benevento. :kafa:
#SuningOUT

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.