FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Vrebac » 10 feb 2019, 17:27

Siamo sav sretan, jer misli da je on jedini u pravu ovdje :zviz:
Igra 0 bodova i radujemo se pobijedi protiv Parme kao da smo prosli u Polufinale LS!
Samo cekam da zaredamo Opet 3 utakmice bez pobijede pa da izgubimo i ovo malo prednosti!

Meni smeta i sto nemogu gledat a to je igra u napadu i kontre, kad krenemo u kontru dobijem cir na zeludcu! I ja ne vidim da ce se sta promijenit, mi imamo odlicnu odbranu zajedno sa Brozom i Handom i to nas odrzava na zivotu i pravi razliku u odnosu na par zadnji godina!
Trener nemoze da vrati mentalno mi jednog igraca ( Perisic, Ikardi, Radja, Candreva, J.Mario, Gaglia jos lagano i Politana gubi) a sigurno da imaju individualni kvalitet da budemo sigurno, lagano treci ako ne i drugi na tabeli!

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 10 feb 2019, 19:59

Ne zna plavi dečko napisati svoj post. Samo gleda twitter, a evo sad i ove. Eto mi to nismo znali, hvala što si svima otvorio oči sa očiglednim manama tima. Zamjeriti bilo šta Samiru (pa makar svaku tekmu imao kardinalnu grešku) je bezobrazno i licemjerno. Čovjek nam spašava guzove mjesecima.
1921

Avatar
arminz
Postovi: 5427
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 10 feb 2019, 20:07

GeriOldman je napisao/la:Ne zna plavi dečko napisati svoj post. Samo gleda twitter, a evo sad i ove. Eto mi to nismo znali, hvala što si svima otvorio oči sa očiglednim manama tima. Zamjeriti bilo šta Samiru (pa makar svaku tekmu imao kardinalnu grešku) je bezobrazno i licemjerno. Čovjek nam spašava guzove mjesecima.
Godinama
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 10 feb 2019, 20:14

Ma htio sam i staviti godinama, al' reko haj da ne pretjeram.
1921

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 10 feb 2019, 21:28

Reče lik koji glumi rasistu sa hejtanjem Kwadwa i Keite kako god odigrali.

Svatko sa zdravim ocima vidi da je Handanovic debelo pao od prošle sezone i nastavio u ovoj.Drago mi je da su i ovi komentatori koji nemaju nikakve veze sa Interom uvidjeli to u jednom poluvremenu,sve ono što već dvije godine pricam za njega.Nimalo me ne impresionira što se pojavi na tri utakmice sezone i skine 5 zicera kada kiksa pet puta vise,a koliko još i što ne bude naplaceno od strane protivnika.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 10 feb 2019, 22:58, ukupno mijenjano 1 put.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 10 feb 2019, 22:57

Mrzim crnce i rasiste.

Takoe legendo. Sad brzo na twitter, pa nam ovdje zalijepi.
1921

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 11 feb 2019, 02:01

Evo ga,Radjoni:

:kafa:
GeriOldman je napisao/la:Zamjeriti bilo šta Samiru (pa makar svaku tekmu imao kardinalnu grešku) je bezobrazno i licemjerno. Čovjek nam spašava guzove mjesecima.
Čuj to :lol: Al zato se Icardiju moze zamjerit makar imao kardinalnu gresku tri puta u 30 utakmica :urnebes: A i šta rece,i Skriniar poglupo djeluje :urnebes:

Nemoj da itko Samira dira jer je tamo 2016. spašavao ekipu :lol:

Točno taj mentalitet je i odveo klub u crnu rupu jer se istime vodio Moratti.

A točno kod ove reakcije u Radjinom presjeku utakmice kada mu je Sepe izletio na šut i skratio maksimalno kut se sjetim Nedodirljivog Samira kako u 9/10 situacija ostaje stajat na crti i popuši gol :lol: Jasno nije on kriv,do Kwadwa i Keite je :urnebes: I čelave majmunčine naravno :lol:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 11 feb 2019, 02:24

Bergomi: "I don't see anything special in Lautaro Martinez. I don't see any potential in him. He disappoints me."

6 goals (winner against Napoli and Parma)
748 minutes
Za ovog lika poseban post.Zasluzio je :thumbup:

Ovako iz glave dodao bi i odličan impact protiv Barcelone gdje je sudjelovao kod gola za izjednačenje.

Osim dva ili tri promašena zicera zadnjih par utakmica što je morao zabiti,sve ostalo što je igrao je pokazao o kakvom se potencijalu radi.Žalosno je da Bergomi kao bivsi nogometas ne moze prepoznat ne samo kvalitetu nego kakav mentalitet ima Lautaro što je ono najimpresivnije kod njega.Sve su prilike da ce mnogi jest svoja go*na koju godinu u buducnost isto kao što su ih jeli i jest će opet za Icardija.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 11 feb 2019, 18:21

Jel stvarno Samir taj koji vodi Inter u dubiozu? Zaista to misliš? Isti ti koji pljuju Icardija su isti fudbalski laici kao ti koji pljuješ Samira. Da, Skriniar nekad djeluje glupo kada ga napada protivnički igrač. Ne čeka ga u 95% situacija, nego kreće u momentalno oduzimanje lopte. To malo brži igrači i spretniji s loptom iskoriste tako što sklone loptu. Tu bude ili faul za karton ili opasna situacija. To ne znači da je glup igrač ili loš. Jednostavno u nekim situacijama djeluje ishitreno.

Da da, Samir je kriv što Inter ne zna napraviti šansu. Što Kwadwo igra 95% tekmi, a svaku loptu vraća štoperima. Što Keita se toliko nabildo da ne može trčati normalno, a u glavi propuh. Nije ćelava ubleha kriva, Samir kriv što nema clean sheet svaku tekmu. Sram ga bilo.
Biće da ih mrzim jer su crni haha
1921

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Vrebac » 11 feb 2019, 19:35

GeriOldman je napisao/la:Jel stvarno Samir taj koji vodi Inter u dubiozu? Zaista to misliš? Isti ti koji pljuju Icardija su isti fudbalski laici kao ti koji pljuješ Samira. Da, Skriniar nekad djeluje glupo kada ga napada protivnički igrač. Ne čeka ga u 95% situacija, nego kreće u momentalno oduzimanje lopte. To malo brži igrači i spretniji s loptom iskoriste tako što sklone loptu. Tu bude ili faul za karton ili opasna situacija. To ne znači da je glup igrač ili loš. Jednostavno u nekim situacijama djeluje ishitreno.

Da da, Samir je kriv što Inter ne zna napraviti šansu. Što Kwadwo igra 95% tekmi, a svaku loptu vraća štoperima. Što Keita se toliko nabildo da ne može trčati normalno, a u glavi propuh. Nije ćelava ubleha kriva, Samir kriv što nema clean sheet svaku tekmu. Sram ga bilo.
Biće da ih mrzim jer su crni haha
Samir je kriv sto Icardija od Decembra nema ni na mapi!
Sto Radja nezna gdje je...
Sto Ivan u mislima vec u Mancesteru :opaopa:

Gledajuci zadnji 5 god Samir je uz Icardija nas najkonstantniji i najbolji igrac!


Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 11 feb 2019, 21:36

Icardi je pcka radi one kujurine. Kapiten Intera pametnije zavrsi poboljsanje ugovora a ne preko qrve od menadzera koja ucjenjuje sa pricama o raznim klubovima koji ga zele. Ne ide to tako jbg. Meni je bio najdraži igrac al mi je mnogo pao u ocima poslije ovog sranja s njegovom qrvom. A novi ugovor sasvim sigurno zasluzuje.

Samir je golmancina, al je u padu. Sto je i logicno.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 11 feb 2019, 21:49

Jedno su priče van terena koje me apsolutno ne tangiraju, što se mene tiče može go hodati Milanom. Meni je teren mjerilo, a tu je nepirkosnoven (osim ovih posljednjih nekoliko tekmi) i najbolji igrač Intera već sezonama.
Druga stvar, da, Samir je u neminovnom padu, al' okrivljavati frajera za bilo šta u ovom rasulu od kluba je smiješno i retardirano. Frajer minimalno deseti problem Intera kao kluba. Minimalno.
1921

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 11 feb 2019, 22:27

Samir i problem ne idu u istu recenicu. Prvog mene nervira kad samo isprati loptu pogledom i slicno al Samke je majstor. Najbolji igrac Intera otkako je dosao.

Icardi je papak. To je najveci njegov problem. Nek on opet pocne zabijat i na terenu i sve ce se brzo zaboravit.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 feb 2019, 03:27

GeriOldman je napisao/la:Jel stvarno Samir taj koji vodi Inter u dubiozu?
A to sam napisao u točno kojem postu? :wave:

Tvoj je problem što ne znaš čitat sa razumijevanjem ili ne zelis shvatit procitano.A onda eto i sam napišeš da je u padu što je sve što i ja pričam cijelo vrijeme.Dakle,gdje je točno problem?

Ne smiješ ništa protiv svetog Samira napisat kad kikseve radi,odmah se svi dizu na noge i svako ukazivanje na više nego očite kikseve je pljuvanje po liku i djelu svetog Samira :lol:

Nema nitko kredita niti ga smije imat za ono što su radili prije 2 ili 3 godine.To je Morattijeva politika bila i neka i ostane u prošlosti.Može se brojat samo nedavna prošlost (prošla godina) i sadašnjost.A u njoj je Handanovic u priličnom padu.Sad je vjerojatno onaj dio kad trebam nacrtat do kraja...ne,to i dalje ne znači da ga treba izbacit iz ekipe niti da je golman za razinu Chieva.


Skriniar ima tri kartona kao stoper u 60 ligaških utakmica za Inter.Ne znam gdje su se događale te situacije.Par puta eventualno što je premali uzorak da bi netko bio "poglup".Ja bas imam dojam da ga čeka u 95 posto situacija.Zato i nema kartona jer čeka pravi trenutak za oduzimanje lopte bez prekršaja.1 faul po utakmici u prosjeku.

Keita "propuh" je 6 bodova sam donio svojim golovima.Dok ne dođe manji propuh mora igrat Keita ispred svih ostalih vecih propuha na raspolaganju.Isto vrijedi i za Kwadwa.
Mago je napisao/la:Prvog mene nervira kad samo isprati loptu pogledom
Kad napuca loptu naprijed ko konjina čim protivnički napadač krene prema njemu u pokusaj presinga
Kad ju naravno u 90 posto situacija napuca u aut u takvom trenutku i samo dodatnu paniku stvara
Kad ostane zaleđen na crti ko crnac na sjevernom polu umjesto da izleti i skrati kut napadaču,naravno uvijek gol bude
Kad se kreće ko krepana mačka čim udarac ne ide ravno u njega ili gdje loptu moze dosegnut bez da se pomakne previše,u 70 posto situacija gol bude
...

Lik će 35 napunit na ljeto i treba polako trazit zamjenu ako se cilja na nesto više od samog plasmana u LP.Ne vidim gdje je problem u toj izjavi.Da opet nacrtam...ne,to ne znači da je glavni problem i da zamjene ne treba trazit i na nekim drugim pozicijama.



Icardi je papak koji panenkom zabija penal u raspucavanju u kupu nakon sto je vec zabio jedan u zadnjoj minuti za odlazak u produzetke.Da je vise takvih papaka u klubu...
Tritolone je napisao/la:Koja glupost, pa Icardi je jucer najgori bio
Otvorio gomilu prostora Lautaru kod gola?

Uz ono što sam ranije napisao.
Iako se slazem da je u losijoj formi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 feb 2019, 05:43

Wanda: Se devo scegliere tra il rinnovo di Icardi e qualcuno che arriva e gli mette 5 palle buone per far gol, magari preferisco che abbia un aiuto in più”.
Fuj,****.Samo o parama razmišlja.


Nego,zamislimo situaciju Simeone u par tjedana ispadne iz kupa i popuši drugu poziciju u izravnom duelu kao što se upravo događa u Atleticu.Da je u Interu odmah bi se smjena zazivala i bio bi proglašen prevarom,"vratite Mourinha" :lol:

A evo simulacije kada se izgubi 6-0 od Jome i padne izvan pozicija koje vode u LP,a sve to nakon što potrošiš 190M na Kepu,Pulišića i Jorginha:

Stavit g umjesto *.


Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 12 feb 2019, 23:21

Ok.Naravno da je ok.Jer nigdje nisam napisao pa nisi ni mogao izvuc.Neka smo ovo riješili.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Vrebac » 13 feb 2019, 06:28

Al igra ovaj Radja u Romi, trebalo bih ga probat dovest!

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Mago » 14 feb 2019, 18:49

Jel ovo nema prenosa na Areni?
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.