FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 25 jan 2022, 10:16

Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 09:53
Sve to stoji, međutim Lukaku je već bio u Chelsea. Nije on baš tu mačak u vreći.
Igrao je i više nego dovoljno utakmica u EPL.
Ma vidi, Chelsea je ekipa koja ima pare i onda ta priča da li Lukakua za od 28 godina ili Dežku od 36...to je jasno.
Al meni Lukaku nikad nije bio top napadač. Precjenjeni balvan realno. Od onda kad je ukopao Inter u utakmici za prolaz grupe protiv Barse koja je igrala sa žnj timom, tu sam rekao ova klada je precjenjena kako god.
Zar City nije top evropski klub? Da, tad je bio u izgradnji. Džeko, Aguero, Silva, Toure, Fernandinho, Navas, Milner, Kompany...ekipa puna zvijezda.
Zašto je imao put Wolf, City, Roma, pa tek Inter? Objasnio već, lova koju je dao City je bila ključna. Bayern nije htio platiti te pare i to je to.
Ne mijenja činjenicu da je top napadač. Njegove individualne statistike govore u prilog tome.
Ronaldo, Ibrahimović, Nistelrooy nikad nisu osvojili LP. Jel to znači da nisu top napadači?
To što je već bio tamo, samo može biti + za moju tvrdnju, jer im nije bio tolika nepoznanica, i opet su odlučili dati 115M€ za njega, a ne za Džeku 2M koji je po tebi upgrade u odnosu na Lukaku. Istina, Lukaku je mlađi, ali svejedno su mogli dati 2M€ i dobiti, po tebi napadača koji je upgrade za ono što su oni doveli, i još 113M€ uložiti u transfer nekog mlađeg igrača, Vlahović, Halland...

Ukopo je nas Lukaku i onim auto-golom ali ne gleda se 1-2 utakmice, gleda se sezona, a Lukaku je kod nas bio toliko dobar da je CFC odlučio dati 115M za njega.

City u Džekino vrijeme, 2 puta ispao u grupam LP, 2 puta ispao odmah u knock-out fazi. Dakle, daleko od top kluba, bili tad razina kao što je sad Inter. Jer pazi kad kažem top klub, onda mislim na klub koji igra na određenoj razini, koji dolazi u tom nekom razdoblju do završnice LP, i prije početka sezone ga smatraju jednim od kandidata da dođe daleko. Ajax je došao prije godinu-dvi daleko, ali nije top klub, nego iznenađenje. Također Inter i Milan su veliki klubovi, imaju veliku povijest iza sebe, ali zadnjih 10 godina nisu top klubovi europskog nogometa?

A gdje sam ja rekao da netko nije top napadač ako nije osvojio LP. LP je kup natjecanje i uvijek ti treba određena doza sreće da pobjediš i u finalu gdje uglavnom igraju 2 podjednako kvalitetne vrhunske ekipe. Ronaldo je top napadač jer ga je doveo aktualni osvajač LP kao pojačanje, znači igrao je u top klubu koji je bio uvijek među kandidati za uzeti LP dok je on tu bio.
Ibru je dovela Barca i platila ga dobro u vremenu dok je Barca bila na vrhuncu.
Nistelrooy je igrao u ManUtd kad je bio najjači.

Ako si vrhunski igrač, igraš u vrhunskim klubovima. Tu nema dileme.

To što ti ne želiš prihvatit činjenicu je druga stvar i stvarno mi se neda više objašnjavati ti neke stvari. Jer mi se čini da ne znaš čitat s razumjevanjem ili namjerno ne želiš da shvatiš.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 25 jan 2022, 10:20

Tritolone je napisao/la:
25 jan 2022, 09:28
Glupa rasprava realno, Dzeko je na ljeto s obzirom na okolnosti bio najbolje moguce rjesenje
To sam ja rekao još prije 2-3 dana. Kad smo se našli u nezavidnoj situaciji da nas Lukaku napustio neplanski, Džeko je najbolje što nam se moglo dogoditi ljetos. I Džekin angažman u Interu treba gledati iz te perspektive, i Džeko je apsolutno do sad opravdao ono za što je doveden, da odradi ovu tranzicijsku sezonu.
Ali se ovdje rasprava vodi da neki Džekini FanBoyi hoće reći da je Džeko vrhunski napadač i upgrade u odnosu na Lukaku, a ne da to Džeko nije s 36. Nego nije niakd ni bio vrhunski napadač kao što su sad Benz, Leva, Halland i ta kompanija.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 25 jan 2022, 10:32

Prebacite se na Dzekinu il Jovicevu il ciju vec temu.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 11:19

marconato je napisao/la:
25 jan 2022, 10:11
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 09:56
marconato je napisao/la:
25 jan 2022, 09:50


Ne, nego je nacin igre drugaciji. Real kruzi oko gola ko kisa oko Kragujevca, dok je Frankfurt tada igrao na polukontre i kontre, odnosno direktan fudbal. Protiv Reala se ekipe mahom brane i tu trazis kanale preko sredine terena gdje se napadac izvlaci i ucestvuje u gradjenju napada (Benzema). Jović nije taj tip, nego klasican igrac 16 m koji zivi od ubacaja i centarsuteva. Vise Kostić uputi upotrebljivih centarsuteva s boka nego sva krila i bekovi Reala zajedno.
Igra i Real na kontre i polukontre.
Pogledaj kako su u zadnjem Clasicu Barsi davali golove.
Druga je stvar što se jedan Elche neće tek tako otvoriti, pa moraš da kružiš kao kiša oko Kragujevca.
Gledao sam baš ovo sa Elcheom, dobijao je lopte u šesnest, ali potpuno bezopasan.
Al omiljeno Realovo oružje jeste blic kontra. Mislim to je ono što gledamo od Reala i u eri Ronalda, a i sad.
Gro Realovih napada zavrsava krilni napadac (Vinicius) loji btw previse solira, dok se glavni (Benzema) izvlaci na bok, 20-30 m od gola itd..
Zaboravio sam napomenuti da je Jović u Frankfurtu igrao u paru sa Hallerom. Real igra s jednim napadacem kakvih karakteristika Luka definitivno nije..
To je više važilo u CR eri.

Otvoriš na yt golove ove sezone i sve ti se samo kaže.

Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 11:21

Imp je napisao/la:
25 jan 2022, 10:20
Tritolone je napisao/la:
25 jan 2022, 09:28
Glupa rasprava realno, Dzeko je na ljeto s obzirom na okolnosti bio najbolje moguce rjesenje
To sam ja rekao još prije 2-3 dana. Kad smo se našli u nezavidnoj situaciji da nas Lukaku napustio neplanski, Džeko je najbolje što nam se moglo dogoditi ljetos. I Džekin angažman u Interu treba gledati iz te perspektive, i Džeko je apsolutno do sad opravdao ono za što je doveden, da odradi ovu tranzicijsku sezonu.
Ali se ovdje rasprava vodi da neki Džekini FanBoyi hoće reći da je Džeko vrhunski napadač i upgrade u odnosu na Lukaku, a ne da to Džeko nije s 36. Nego nije niakd ni bio vrhunski napadač kao što su sad Benz, Leva, Halland i ta kompanija.
Pa svakako jeste upgrade u odnosu na Lukakua, još su ovog masno prodali, a Edin došao đžabe.
To što mu je 36 i što igra ovako ide u prilog tvrdnji da je Edin suha klasa.
To što ti to ne vidiš i nećeš da priznaš - tvoj problem.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 11:32

Imp je napisao/la:
25 jan 2022, 10:16
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 09:53
Sve to stoji, međutim Lukaku je već bio u Chelsea. Nije on baš tu mačak u vreći.
Igrao je i više nego dovoljno utakmica u EPL.
Ma vidi, Chelsea je ekipa koja ima pare i onda ta priča da li Lukakua za od 28 godina ili Dežku od 36...to je jasno.
Al meni Lukaku nikad nije bio top napadač. Precjenjeni balvan realno. Od onda kad je ukopao Inter u utakmici za prolaz grupe protiv Barse koja je igrala sa žnj timom, tu sam rekao ova klada je precjenjena kako god.
Zar City nije top evropski klub? Da, tad je bio u izgradnji. Džeko, Aguero, Silva, Toure, Fernandinho, Navas, Milner, Kompany...ekipa puna zvijezda.
Zašto je imao put Wolf, City, Roma, pa tek Inter? Objasnio već, lova koju je dao City je bila ključna. Bayern nije htio platiti te pare i to je to.
Ne mijenja činjenicu da je top napadač. Njegove individualne statistike govore u prilog tome.
Ronaldo, Ibrahimović, Nistelrooy nikad nisu osvojili LP. Jel to znači da nisu top napadači?
To što je već bio tamo, samo može biti + za moju tvrdnju, jer im nije bio tolika nepoznanica, i opet su odlučili dati 115M€ za njega, a ne za Džeku 2M koji je po tebi upgrade u odnosu na Lukaku. Istina, Lukaku je mlađi, ali svejedno su mogli dati 2M€ i dobiti, po tebi napadača koji je upgrade za ono što su oni doveli, i još 113M€ uložiti u transfer nekog mlađeg igrača, Vlahović, Halland...

Ukopo je nas Lukaku i onim auto-golom ali ne gleda se 1-2 utakmice, gleda se sezona, a Lukaku je kod nas bio toliko dobar da je CFC odlučio dati 115M za njega.

City u Džekino vrijeme, 2 puta ispao u grupam LP, 2 puta ispao odmah u knock-out fazi. Dakle, daleko od top kluba, bili tad razina kao što je sad Inter. Jer pazi kad kažem top klub, onda mislim na klub koji igra na određenoj razini, koji dolazi u tom nekom razdoblju do završnice LP, i prije početka sezone ga smatraju jednim od kandidata da dođe daleko. Ajax je došao prije godinu-dvi daleko, ali nije top klub, nego iznenađenje. Također Inter i Milan su veliki klubovi, imaju veliku povijest iza sebe, ali zadnjih 10 godina nisu top klubovi europskog nogometa?

A gdje sam ja rekao da netko nije top napadač ako nije osvojio LP. LP je kup natjecanje i uvijek ti treba određena doza sreće da pobjediš i u finalu gdje uglavnom igraju 2 podjednako kvalitetne vrhunske ekipe. Ronaldo je top napadač jer ga je doveo aktualni osvajač LP kao pojačanje, znači igrao je u top klubu koji je bio uvijek među kandidati za uzeti LP dok je on tu bio.
Ibru je dovela Barca i platila ga dobro u vremenu dok je Barca bila na vrhuncu.
Nistelrooy je igrao u ManUtd kad je bio najjači.

Ako si vrhunski igrač, igraš u vrhunskim klubovima. Tu nema dileme.

To što ti ne želiš prihvatit činjenicu je druga stvar i stvarno mi se neda više objašnjavati ti neke stvari. Jer mi se čini da ne znaš čitat s razumjevanjem ili namjerno ne želiš da shvatiš.
Šta je Inter izgubio...ili je pak dobio tim razvojem događaja?
Chelsea im isplatio 115 miliona, oni doveli Edina za dž.
Na putu da odbrane titulu + prošli grupu u LP što je već upgrade u odnosu na prošlu sezonu.
Šta znači dobar? Je li bio dobar kad treba? Nije. U LP kao i sezonu prije nula bodova. Zakazao.
Zamaskirao to sa ligaškim dijelom. Ponavljam, tu Inter nije osjetio njegov odlazak.
Pa ne mogu svi igrati u Realu, Liverpoolu, Bayernu. Inter je što se tiče Serie A top klub. To što ima slabije rezultate u Evropi u posljednje vrijeme ne mijenja stvar.
Ne znam, to si navodio kao argument. Eto i sad pišeš o tome kako je to neki sinonim za top klub. Jer ako ispadaš ranije iz LP, onda to nije top klub.
Igrao je Ruud u Manchesteru i Realu, a nije uspio osvojiti LP. Sad u tom kontekstu ideš da je City bio najbolji u EPL, a Inter u Seriji A, šta su to nego top klubovi?
Ili možda ti određuješ kad je i ko top klub, a kad ne?!
Vidi, sve se svodi na to da ti omalovažavaš Džeku i da tvrdiš da je prosjek, a ja se ne slažem s tim. Edin je top napadač. Sa 36 godina još uvijek pokazuje klasu. Ono što je dosad u karijeri odigrao je sasvim dovoljno da ga se svrsta u top napadače.
No, mi ne bi bili mi kad ne bi popljuvali svoje. Dok drugi hvale i svoje i naše, mi smo veće pape od onog u Vatikanu ;)
Koševo Zapad

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 25 jan 2022, 11:59

Je sve je tako :thumbup:
Džeko je klasa u rangu Leve, Benze, Halanda i ekipe. U CFC, rade neznalice koje nisu svjesni da je Džeko upgrade na Lukaku, na našu sreću. Wolfsburg, City, Roma i evo sad Inter su sami vrh europskog nogometa i glavni kandidati za osvajanje klempe iz sezone u sezonu. :thumbup:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 12:04

Pa zajebali su se bolan, to je činjenica.
Za Inter jeste. Obzirom na situaciju u kojoj su bili, top pojačanje.
Jbg sad...ne ide ti baš ironija.
Koševo Zapad

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 25 jan 2022, 12:10

Nikakva ironija, samo utvrđujem gradivo što sam naučio od tebe. Čast mi je što sam imao raspravu s većim znalcem od cijelog stručnog tima CFC.

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 25 jan 2022, 12:39

Dosta više. Džeko ima svoju temu. Još ste nekako uspijeli jovića i vlahovića u priču ubaciti. Je.bo vas obojica. Ovo je interova tema i tu se priča završava.
1921

SejoSexon
Postovi: 329
Pridružen/a: 09 sep 2021, 14:41
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SejoSexon » 25 jan 2022, 13:31

Imp je napisao/la:
25 jan 2022, 09:41
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 09:29
I gdje je Chelsea ove sezone sa tim pojačanjem od 115 miliona?
U 24 utakmice dao je 8 golova ukupno.
Paa...čini se da su poprilično promašili.
Ja se ne mogu nikako složiti da nije vrhunski napadač.
Potcjenjen svakako.
Ko je to bolji napadač s Balkana posljednih 10 godina?
Svako drugi transfer od 100+M se pokazao kao promašaj, Felix, Coutinho, Dembele, Hazard, Lukaku, Griezmann... jednostavno, nije tako lako se uklopiti u neku momčad, a kad te netko plati 100M ocekuje se od tebe da vučeš momčad. No to ne mijenja činjenicu da su prije pola godine u CFC odlučili da je bolje dovesti Lukaku za 115M nego Džeku za 2M, očito su bili spremni riskirati da dobiju igrača koji će vući momčad, jer su zaključili da se radi o igraču koji ima taj kvalitet u sebi. Baš me čudi da nisu odlučili uzeti Džeku za 2M koji je upgrade na Lukaku.

Ako je Džeko vrhunski napadač, kako tumačiš činjenicu da u 15 godina svoje karijere nije nikad igrao u nekom vrhunskom europskom klubu?

Balkan zadnjih 10 godina nije imao vrhunskog napadača. Ali u zadnjih 10 godina je sigurno najbolji Mario Mandžukić iako je meni daleko od dragog igrača, prije svega što je bio Juventusov ratnik. Al **** ga, momak je igrao strašnu defanzivu za jednog napdača, i uz to rešetao mreže u finalima/polufinalima LP.
Sine da tebi cikica nešto kaze, ne da je Dzeko najbolji zadnjih deset godina, dzeko je najbolji i NAJKOMPLETNIJI spic sa Jugo prostora ikad. To statistika jasno pokazuje, to pokazuje njegov uticaj na tim i sve ono što svojim prisustvom ostvaruje za ekipu.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 25 jan 2022, 13:53

Tako je čikica, cijelu njegovu karijeru se sama elita europskog nogometa otimala za njegov potpis, al njemu bio idol Totti i odluči potpisati za Romu. :thumbup:

Edin nije htio para
Edin će vazda bit' fukara...
..Nije Edin, jarane, nas fukara
Edint ti je de fakto umjetnik, svaćaš?

Shvaća!

Ljudska gromada, u svijetu gdje se sve vrti oko novca i slave on od-je-be Barcu i RM radi Rome. :mrgreen:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 14:12

Imp je napisao/la:
25 jan 2022, 13:53
Tako je čikica, cijelu njegovu karijeru se sama elita europskog nogometa otimala za njegov potpis, al njemu bio idol Totti i odluči potpisati za Romu. :thumbup:

Edin nije htio para
Edin će vazda bit' fukara...
..Nije Edin, jarane, nas fukara
Edint ti je de fakto umjetnik, svaćaš?

Shvaća!

Ljudska gromada, u svijetu gdje se sve vrti oko novca i slave on od-je-be Barcu i RM radi Rome. :mrgreen:
slika

:wave:
Koševo Zapad

Avatar
donDondon
Postovi: 3218
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la donDondon » 25 jan 2022, 14:34

to je isto kao da poredis ronalda i mesija,ovaj pomanji cim je napustio svoj picvajz kao da nikad nije ni igrao fudbal,dok Ronaldo gdje je god otisao bio najbolji.

tako je i sa Dzekom,covjek osvoji sa wol titulu njemacke pa sa gradjanima nakon toliko godina,pa one invalide iz Rima dovede do polufinala lige prvaka,sad ove nehljebare iz Milana drzi na ledjima sa svojih 37 godina i mijenja covjeka koji kosta 120 miliona i onda dodje neko i nesto pametuje

dzeko je babo za svjetski fudbal
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 25 jan 2022, 14:40

Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 14:12
:wave:
Da i?

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 14:50

Imp je napisao/la:
25 jan 2022, 14:40
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 14:12
:wave:
Da i?
Veznik.
Koševo Zapad

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Imp » 25 jan 2022, 14:52

Luuk de Jong, Bas Dost i Llorente vrhunski napadači :tokralju:

To je to poznavanje materije :tokralju:

Da znam, totalno nebitna statistika za jednog napadača.
Zadnja izmjena: Imp, dana/u 25 jan 2022, 14:53, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 14:52

Jel znaš uopšte šta je u pitanju?
Koševo Zapad

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2462
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 25 jan 2022, 14:53

Mrtvi Mandzukic ispred njega, elite kao što su Llorente, Dost Aduriz De Jong također, Falcao koji je metar i žilet visok, a samo nekoliko golova više od STOPERA..

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 14:54

TheTruth34 je napisao/la:
25 jan 2022, 14:53
Mrtvi Mandzukic ispred njega, elite kao što su Llorente, Dost Aduriz De Jong također, Falcao koji je metar i žilet visok, a samo nekoliko golova više od STOPERA..
A Zlatan ispod...štae reć :D
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.