FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la mostar_mo » 28 maj 2023, 12:40

GeriOldman je napisao/la:
28 maj 2023, 11:54
Raspravljate se sa likom koji je upoređivao Alvareza i Lautara i brojao im minute i golove. Likom koji je tvrdio da je Scamacca bolji igrač od Džeke :rol:
Sad uspoređuje statistiku čovjeka koji je doveden da bude prvi igrač ekipe i nosilac igre sa čovjekom koji je doveden da popuni mjesto napadača u ekipi kad zatreba, jer nije bilo bolje a jeftinije opcije. I kao takav je statistički bare bare sa lukakuom. To sve govori o obojici.
Da je sreće, lukaku bi se upoređivao sa lautarom jer zato je i doveden, a ne sa Džekom.

Eno i @tiffoso se javio da kaže koju :urnebes:

Nema ništa gore od balije, gledaj ovog tuzlanskog jade.
Upravo tako..doveden u sumrak karijere da popuni rupe , a lik u svakoj bitnoj utakmici u sezoni dobije prednost nad sedam godina mladjim Lukakuom...od finala super kupa, finala kupa, svih 6 utakmica doigravanja u LP.
I onda se nadju pametnjakovici da omalovazavaju.
Sta ima strucnjaci..mora da je emotivno vezan i Inzaghi za njega pa ga forsira.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Huska » 28 maj 2023, 13:05

Pa i popunjavao je rupe dok se Lukaku nije sabrao sad opet nek ceka dok ovaj zablokira i tako u krug...to mu i jest svrha....

Jedini napadac koji je Interu nesto donio je Diego Milito i nikada ni jedan drugi nista, tako da te price nema potrebe da potezete...

Sto se mene tice nek Dzeko igra cijelo finale, i donese titulu nikog sretnijeg, a isto tako i Lukaku ...

Nebitni i jedan i drugi u odnosu na Inter...

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la mostar_mo » 28 maj 2023, 13:06

Ovo je realnost sa strucne strane , a ne te neke djecje ankete sa stotinjak glasaca:

https://sempreinter.com/2023/05/26/ ... ue-final/

Da je po anketama Inzaghi bi davno bio bivsi.
Zadnja izmjena: mostar_mo, dana/u 28 maj 2023, 13:15, ukupno mijenjano 2 puta.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la mostar_mo » 28 maj 2023, 13:12

Huska je napisao/la:
28 maj 2023, 13:05
Pa i popunjavao je rupe dok se Lukaku nije sabrao sad opet nek ceka dok ovaj zablokira i tako u krug...to mu i jest svrha....

Jedini napadac koji je Interu nesto donio je Diego Milito i nikada ni jedan drugi nista, tako da te price nema potrebe da potezete...

Sto se mene tice nek Dzeko igra cijelo finale, i donese titulu nikog sretnijeg, a isto tako i Lukaku ...

Nebitni i jedan i drugi u odnosu na Inter...
Tacno..ostavimo Inzaghiju da prosudi sta je bolje za tim u toj utakmici. Moje potpuno povjerenje ima.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2348
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la DRHAUSE » 28 maj 2023, 13:15

Tritolone je napisao/la:
04 jan 2023, 21:06
https://freestreams-live1.tv/football-streamz5/

Evo ovdje, netko je trazio i arena link ima i taj na ovoj stranici.
Ovo mi je bitno
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 28 maj 2023, 13:31

Mikro mozak balije ne može svariti činjenicu da usporedba lukakua i Džeke u ovom trenutku može samo ići kao kontraargument lukakua, nikako obrnuto. To je isto ko da se diči tim što je pobijedio djevojku u obaranju ruke.
1921

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la mostar_mo » 28 maj 2023, 13:45

GeriOldman je napisao/la:
28 maj 2023, 13:31
Mikro mozak balije ne može svariti činjenicu da usporedba lukakua i Džeke u ovom trenutku može samo ići kao kontraargument lukakua, nikako obrnuto. To je isto ko da se diči tim što je pobijedio djevojku u obaranju ruke.
X.
Lukaku igra sirovom snagom, mladoscu..a Dzeko tehnicki i mozgom. Kompletniji je napadac ..zabija gotovo podjednako lijevom, desnom i glavom...korisniji pozadi i u veznom redu..puno iskusniji sa motivom vise jer igra na zalasku karijere utakmicu zivota protiv tima ciju istoriju je obiljezio.

Dalje ..sve eliminacione utakmice koje je poceo s njim je Inter dobio i prosao.

Svega toga je svjestan siguran sam Inzaghi i bice mu jako tesko donijeti odluku obzirom da je Lukaku uhvatio top formu.
U prilog tome ide i ova mudra izjava poslije Atalante da jedan momenat na treningu moze promijeniti osjecaj i odluku.
Ni on ni sam ne zna jos sta ce i kako siguran sam !
Ako bude isao ziheraski da cuva sebe vjerovatno ce gurnut Lukakua jer u slucaju neuspjeha vjerovatno bi bio manje na udaru.

Ne bi me iznenadilo da protiv Torina izostavi i Lautara i Lukakua i Dzeku.
Zadnja izmjena: mostar_mo, dana/u 28 maj 2023, 13:57, ukupno mijenjano 1 put.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

GG3
Postovi: 2755
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 28 maj 2023, 13:57

GeriOldman je napisao/la:
28 maj 2023, 13:31
Mikro mozak balije ne može svariti činjenicu da usporedba lukakua i Džeke u ovom trenutku može samo ići kao kontraargument lukakua, nikako obrnuto. To je isto ko da se diči tim što je pobijedio djevojku u obaranju ruke.
To je ono sto meni najvise smeta kod kritiziranja Dzeke! Sto ljudi ovdje cekaju njegovu gresku da ga kritikuju i omalozavaju, a on je odlican sa 37 godina!
Problem je sto je Lukaku bio jedna 0 do sad pred kraj. I kao sto si napisao, Lukakuova sramota da se mora usporedjivat das jednim igracem od 37 god a ne sa Lautarom.

Neka mi ova dva Dzekina protivnika objasne da li vise voljeli da imaju jednog od Girouda, Bellotia, Milika, Ciru ili Dzeku u ekipi ?
I sve ce mi biti jasno …
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Huska » 28 maj 2023, 14:34

GG3 je napisao/la:
28 maj 2023, 13:57
GeriOldman je napisao/la:
28 maj 2023, 13:31
Mikro mozak balije ne može svariti činjenicu da usporedba lukakua i Džeke u ovom trenutku može samo ići kao kontraargument lukakua, nikako obrnuto. To je isto ko da se diči tim što je pobijedio djevojku u obaranju ruke.
To je ono sto meni najvise smeta kod kritiziranja Dzeke! Sto ljudi ovdje cekaju njegovu gresku da ga kritikuju i omalozavaju, a on je odlican sa 37 godina!
Problem je sto je Lukaku bio jedna 0 do sad pred kraj. I kao sto si napisao, Lukakuova sramota da se mora usporedjivat das jednim igracem od 37 god a ne sa Lautarom.

Neka mi ova dva Dzekina protivnika objasne da li vise voljeli da imaju jednog od Girouda, Bellotia, Milika, Ciru ili Dzeku u ekipi ?
I sve ce mi biti jasno …
A jel se to Lukaku ne kritikuje, ili Lautaro mozda kad pogriješe...

To sto je Dzeko nas morate shvatiti da to nekoga i ne zanima... Meni je vazniji Inter od Dzeke i to je taj problem sto vi necete da shvatite....

GG3
Postovi: 2755
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 28 maj 2023, 16:54

Huska je napisao/la:
28 maj 2023, 14:34
GG3 je napisao/la:
28 maj 2023, 13:57
GeriOldman je napisao/la:
28 maj 2023, 13:31
Mikro mozak balije ne može svariti činjenicu da usporedba lukakua i Džeke u ovom trenutku može samo ići kao kontraargument lukakua, nikako obrnuto. To je isto ko da se diči tim što je pobijedio djevojku u obaranju ruke.
To je ono sto meni najvise smeta kod kritiziranja Dzeke! Sto ljudi ovdje cekaju njegovu gresku da ga kritikuju i omalozavaju, a on je odlican sa 37 godina!
Problem je sto je Lukaku bio jedna 0 do sad pred kraj. I kao sto si napisao, Lukakuova sramota da se mora usporedjivat das jednim igracem od 37 god a ne sa Lautarom.

Neka mi ova dva Dzekina protivnika objasne da li vise voljeli da imaju jednog od Girouda, Bellotia, Milika, Ciru ili Dzeku u ekipi ?
I sve ce mi biti jasno …
A jel se to Lukaku ne kritikuje, ili Lautaro mozda kad pogriješe...

To sto je Dzeko nas morate shvatiti da to nekoga i ne zanima... Meni je vazniji Inter od Dzeke i to je taj problem sto vi necete da shvatite....
Meni je Drzava ipak malo ispred kluba! Ali nije bitno….
Ja sam ovdje davno pisao da je Dzeko „unisten“ proslu sezonu pa ovu jer je morao igrati 5-6 utakmica za redon po 90min i onaj tko se razumije i igrao je Fudbal u malo jacoj ligi od Kantonalne zna sta pisem.

Igraca od 37 godina nemas sta kritikovat, vec biti zahvalan da ti donese 14-15 golova i 5-6 asistencija + prvi gol u polufinalu LP. Supercup Italije itd itd. On nije kriv da nije bilo boljeg on nije kriv sto igra ispred Lukakua kad je Lukaku bio **** do unazad 3-4 sedmice.
Treba kritikovat Lukakua koji vrijedi 100mil zasto je samo dao 14 golova ili Correu koji je placen 30mil a cese jaja 2 sezone i treba kritikovat upravu i Inzaghia sto su se doveli u tu situaciju da im igrac od 37god mora igrat po 90min , pa tek onda mozemo kritikovat Dzeku.

Isto kao za Dzeku to vrijedi za Handu, Acerbia, Danila, Darmiana il Mikija.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Huska » 28 maj 2023, 17:35

Dzeko nije drzava, barem meni, a da stavljam jednog igraca ispred kluba kojeg aktivno pratim 23 godine ne pada mi na pamet....Tog istog Dzeku pratim ove dvije sezone kako je u Interu i u reprezentaciji i to je to, nit znam kako je igrao u drugim klubovima nit me zanima...

Kada je Inter u pitanju nebitan lik i da kritikovat ce se da ima 137 godina dok god prima platu od kluba...to sto je vama to tesko skontat to je drugi problem...

Isto kao sto se kritikovao Handa, Gaglia, Lukaku, Corea i svi ostali....

Eh sad sto se vi upalite kada se sta kaze za vaseg mezimca to je drugo, kao sto se jel ono @armin upali na Handu...

Ja sam prvi bio za to da se Inzaghi otjera, ali covjek se digao i jbg, nek nesto zayebe opet cu ga kritikovati taman da i LP osvoji...

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Biscione » 28 maj 2023, 18:35

Treba moderator ovog podforuma brisati komentare Džekinih fanboyeva što nam spamanu temu. Najgore je što ja vjerovatno više volim Džeku od njih (nikad ga nisam zvao klocem kada nekad odigra loše za repku kao što mnogi od njih rade) ali Bosna je Bosna a Inter je Inter. Kada igra reprezentacija onda želim da Džeko igra svih 90 i sa povrijeđenom nogom jer je za sve naše ostale napadače ono što su trenutno Lautaro i Lukaku za njega u Interu. Kažu nebitno što je u zadnjih 15 utakmica Lukaku ulestvovao u 15 golova a Džeko u samo 3, pa kako je nebitno? Zar forma nije nešto najvažnije? Da se finale igralo u Januaru poslije SP-a tada bih vjerovatno želio da igramo sa samo jednim napadačem - Džekom jer su se Lautaro i Lukaku tamo sramotili ali u međuvremenu su njih dvojica digli formu na nivo prije 2 godine pod Conteom kad su bili najbolji napadački tandem u ligi. Svaka čast Džeki, igra predobro za svoje godine ali ključna riječ je "za svoje godine" jer to njegovo "predobro" je dovoljno dobro za 4. mjesto u ligi a Lukakuovo "predobro" nam je donijelo titulu prije 2 godine a Lukakuu MVP nagradu. I da nije došao iz Čelzija sa 100+ kila i povrijedio se odmah, igrao bi čitavu sezonu ovako kao u zadnja 2 mjeseca i qrac bi Napoli bio prvak. Bio bih najsretniji da naš Bošnjo golom u finalu donese Interu CL titulu ali kao Interist želim Lu-La jer bi bili mnogo opasniji i imali mnogo veću šansu.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GeriOldman » 28 maj 2023, 19:19

GG3 je napisao/la:
28 maj 2023, 13:57
GeriOldman je napisao/la:
28 maj 2023, 13:31
Mikro mozak balije ne može svariti činjenicu da usporedba lukakua i Džeke u ovom trenutku može samo ići kao kontraargument lukakua, nikako obrnuto. To je isto ko da se diči tim što je pobijedio djevojku u obaranju ruke.
To je ono sto meni najvise smeta kod kritiziranja Dzeke! Sto ljudi ovdje cekaju njegovu gresku da ga kritikuju i omalozavaju, a on je odlican sa 37 godina!
Problem je sto je Lukaku bio jedna 0 do sad pred kraj. I kao sto si napisao, Lukakuova sramota da se mora usporedjivat das jednim igracem od 37 god a ne sa Lautarom.

Neka mi ova dva Dzekina protivnika objasne da li vise voljeli da imaju jednog od Girouda, Bellotia, Milika, Ciru ili Dzeku u ekipi ?
I sve ce mi biti jasno …
Pojedincima je scamacca bolji, a kamo li ovi pobrojani. Svi su dobri al hajmo našeg pljuvati. Naša posla bolan, gov.na najveća na svijetu ubjedljivo.
1921

GG3
Postovi: 2755
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la GG3 » 28 maj 2023, 19:41

GeriOldman je napisao/la:
28 maj 2023, 19:19
GG3 je napisao/la:
28 maj 2023, 13:57
GeriOldman je napisao/la:
28 maj 2023, 13:31
Mikro mozak balije ne može svariti činjenicu da usporedba lukakua i Džeke u ovom trenutku može samo ići kao kontraargument lukakua, nikako obrnuto. To je isto ko da se diči tim što je pobijedio djevojku u obaranju ruke.
To je ono sto meni najvise smeta kod kritiziranja Dzeke! Sto ljudi ovdje cekaju njegovu gresku da ga kritikuju i omalozavaju, a on je odlican sa 37 godina!
Problem je sto je Lukaku bio jedna 0 do sad pred kraj. I kao sto si napisao, Lukakuova sramota da se mora usporedjivat das jednim igracem od 37 god a ne sa Lautarom.

Neka mi ova dva Dzekina protivnika objasne da li vise voljeli da imaju jednog od Girouda, Bellotia, Milika, Ciru ili Dzeku u ekipi ?
I sve ce mi biti jasno …
Pojedincima je scamacca bolji, a kamo li ovi pobrojani. Svi su dobri al hajmo našeg pljuvati. Naša posla bolan, gov.na najveća na svijetu ubjedljivo.
To je ono sto meni bas smeta, jer se ide iz krajnosti u krajnost!
Ovi dodju radi dzeke i nesto napisu a ovdje pojedini idu u krajnost i provociraju namjerno kritikujuci na sramota nacin Dzeku i na to ne mogu da presutim. Jednostavno kad kritikuju moraju biti svejsni da je to igrac sa 37god i ne bi trebao biti udarni napadac vec zamjena.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SiamoNoi » 28 maj 2023, 19:44

Zapravo obrisat ću. Takve besmislene rasprave je najbolje jednostavno u potpunosti ignorirati na dalje jer je za 99,9 posto navijača Intera diljem svijeta ionako jasno stanje stvari koliko god se neki potrgali da bi progurali svoju besmislenu priču.


Inače,rutinski pogodio da Ćeko zabija važan gol protiv Milana u polufinalu :kafa: Za finale trenutno imam neki osjećaj da bi Lukaku mogao biti taj i iskupiti se za Sevillu. Vidjet ćemo...

Avatar
soccerfan
Postovi: 8702
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la soccerfan » 28 maj 2023, 21:06

Biscione je napisao/la:
28 maj 2023, 18:35
Treba moderator ovog podforuma brisati komentare Džekinih fanboyeva što nam spamanu temu. Najgore je što ja vjerovatno više volim Džeku od njih (nikad ga nisam zvao klocem kada nekad odigra loše za repku kao što mnogi od njih rade) ali Bosna je Bosna a Inter je Inter. Kada igra reprezentacija onda želim da Džeko igra svih 90 i sa povrijeđenom nogom jer je za sve naše ostale napadače ono što su trenutno Lautaro i Lukaku za njega u Interu. Kažu nebitno što je u zadnjih 15 utakmica Lukaku ulestvovao u 15 golova a Džeko u samo 3, pa kako je nebitno? Zar forma nije nešto najvažnije? Da se finale igralo u Januaru poslije SP-a tada bih vjerovatno želio da igramo sa samo jednim napadačem - Džekom jer su se Lautaro i Lukaku tamo sramotili ali u međuvremenu su njih dvojica digli formu na nivo prije 2 godine pod Conteom kad su bili najbolji napadački tandem u ligi. Svaka čast Džeki, igra predobro za svoje godine ali ključna riječ je "za svoje godine" jer to njegovo "predobro" je dovoljno dobro za 4. mjesto u ligi a Lukakuovo "predobro" nam je donijelo titulu prije 2 godine a Lukakuu MVP nagradu. I da nije došao iz Čelzija sa 100+ kila i povrijedio se odmah, igrao bi čitavu sezonu ovako kao u zadnja 2 mjeseca i qrac bi Napoli bio prvak. Bio bih najsretniji da naš Bošnjo golom u finalu donese Interu CL titulu ali kao Interist želim Lu-La jer bi bili mnogo opasniji i imali mnogo veću šansu.
Sto se mene tiče nek počnu Lu-La da ih smore i umore fizički, a Dzeko da udje i ko Cityevski super sub ovaj put za Inter rješi tekmu. Ja sretan.
Ne osporavam formu ničiju, ali po do sad pokazanom Lukaku u velikim tekmama cokira obično. Niko sretniji od mene ako nas ubijedi u suprostno u finalu.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la ElPrincipe » 28 maj 2023, 22:38

Ovdje se stvarno pretjeruje treba svi malo da odvade,najvise se slazem sa husikom nismo navijaci ni dzeke ni lukakua nego INTERA a trenutna situacija je takva po meni da bolje,ljepse,brze igramo sa lu la tandemom i to je bit svega necu gledat utakmicu dzeko vs siti niti utakmicu lukaku vs siti nego INTER i boli me ona stvar ko ce pocet ako ce inter pobjedit.
U finalu ko god pocne moze se desit da fulne zicer to nije strano ni dzeki ni lukakuu niti lautaru sva trojica su znali prazne golove fulat jbt ovde se finale najvljuje ko da ce se igrat utakmica dzeko/lukaku vs siti

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la TheTruth34 » 28 maj 2023, 23:26

ElPrincipe je napisao/la:
28 maj 2023, 22:38
Ovdje se stvarno pretjeruje treba svi malo da odvade,najvise se slazem sa husikom nismo navijaci ni dzeke ni lukakua nego INTERA a trenutna situacija je takva po meni da bolje,ljepse,brze igramo sa lu la tandemom i to je bit svega necu gledat utakmicu dzeko vs siti niti utakmicu lukaku vs siti nego INTER i boli me ona stvar ko ce pocet ako ce inter pobjedit.
U finalu ko god pocne moze se desit da fulne zicer to nije strano ni dzeki ni lukakuu niti lautaru sva trojica su znali prazne golove fulat jbt ovde se finale najvljuje ko da ce se igrat utakmica dzeko/lukaku vs siti
Uvijek kad pročitam mašenje zicera, psujem Wandi.. Za sve one silne godine i sa onako debilnom ekipom kako je Icardi trpao.... Mašina... A imao je za sve te godine manje promašenih zicera, nego bilo koji naš napadač za pola sezone...

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tiffoso » 29 maj 2023, 14:47

TheTruth34 je napisao/la:
28 maj 2023, 23:26
ElPrincipe je napisao/la:
28 maj 2023, 22:38
Ovdje se stvarno pretjeruje treba svi malo da odvade,najvise se slazem sa husikom nismo navijaci ni dzeke ni lukakua nego INTERA a trenutna situacija je takva po meni da bolje,ljepse,brze igramo sa lu la tandemom i to je bit svega necu gledat utakmicu dzeko vs siti niti utakmicu lukaku vs siti nego INTER i boli me ona stvar ko ce pocet ako ce inter pobjedit.
U finalu ko god pocne moze se desit da fulne zicer to nije strano ni dzeki ni lukakuu niti lautaru sva trojica su znali prazne golove fulat jbt ovde se finale najvljuje ko da ce se igrat utakmica dzeko/lukaku vs siti
Uvijek kad pročitam mašenje zicera, psujem Wandi.. Za sve one silne godine i sa onako debilnom ekipom kako je Icardi trpao.... Mašina... A imao je za sve te godine manje promašenih zicera, nego bilo koji naš napadač za pola sezone...
Da nije imao zenu kakvu je imao, sada bi pricali o top 5 igracu koji je zabijao za Inter. Ne znamo tj nismo svjesni kakvu je on imao zavrsnicu, tj znao je masiti i on ali strasno koliko je bio efikasniji od danasnja tri napadaca.
Po formi je bolje da Lukaku starta ali ne znam, i Dzeko zna zicer fulati 1 na 1 isto kao i Lukaku ali je Lukaku se dokazao kao peh u finalu (protiv sevilje), tako da bih to ja licno podijelio po 45 min.
Mislim da ce dosta vise tu ovisiti o svim ostalim igracima nego o napadacima koji ce ionako imati malo dodira. Licno bih startao sa jednim napadacem ali dodatnim veznim kojeg ionako nemamo u kadru a koji moze da rinta i trci. Lautara gore spremio samo za kontre i tjt. Protiv Torina izvesti drugu postavu cisto da odigramo utakmicu i stediti igrace da se ne ozlijedi neko.

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la arminz » 29 maj 2023, 21:26

ma kakva druga postava protiv Torina, to bi bilo dvije sedmice bez utakmice za prvotimce pred finale. Izac sa prvim sastavom pa mijenjat na vrijeme, dovoljno je sedam dana za oporavak
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.