FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 12 avg 2016, 10:54

Ja se još nadam da ovaj transfer nije istina. 50mil trosis na poziciju gdje si dobro popunjen, a zadnji vezni i bekovi za sjest i plakat.
Gledajuć mu skoro sve klipove na Youtube smatram da je Broz bolji igrač od njega i da je Hrvatska prosla Portugala na Euru da bi Broz kostao sada ovoliko.. :roll: 50 fucking millions! Mogli su dovest Bazoera i Roga za ove pare :hmmmmm:
#SuningOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 12 avg 2016, 11:05

Uistinu, bekovi ti škripe jer svake godine dovedeš jednog-dvojicu polovnjaka za te pozicije umjesto da jednom odriješiš 20 milja na Ricarda Rodrigueza i riješiš problem jednog beka. I onda dođu trošit pare na pozicije gdje smo dobro pokriveni. Takva logika nas je i dovela ovdje.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 12 avg 2016, 11:24

Pa nema svjetske klase za 40ak m.Moraš bar duplo dat.

Jedina bolja kombinacija što se sa ovim novcem može nabavit mi je Gustavo (20)-Rodriguez (25-30),ali to bi vjerojatno bili opet teški pregovori s Wolfsburgom kao i za Perišića.Ovdje očito imaju neke veze preko ovog Kie,a i igrač želi baš u Inter.

Ne znam,stvarno ne vidim koga bi se to za ove novce moglo dovest u ovom trenutku,a da bi bio prvo ime ekipe.

Plus...kako da dovode nove bekove kada šestoricu imaju u ekipi...ne ide.Sad se ispostavlja da su se za*ebali što su Erkina još tijekom prošle sezone osigurali.Mora se nekog prodat,a to ide očito ide sporo.Santon pao na 2-3 pregleda,Ansaldi kao i Erkin tek dosao,ove neke druge nitko neće.

Ukoliko J.Mario dođe,moja prognoza:jedno od najboljih pojacanja kluba u dugo godina.Čovjek može igrat gotovo sve.Kao centralni vezni,regista,desetka,krilo...igrao je kao drugi napadac jedno vrijeme,počeo karijeru kao stoper.Što se tiče sposobnosti...i tu ima gotovo sve.De Boer će čuda s njim radit.Brozovic na stereodima.Paul Scholes.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 12 avg 2016, 11:31

englezi i portugalci po meni uvijek bili najprecjenjeniji i najpreplaceniji igraci. iskreno se nadam da ce mario opravdat ove pare, ali mislim da ce kondogbia sad lakse igrat, kad nema vise taj teret nasjkupljeg pojacanja. forza inter
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
suptilnirocker21
Postovi: 760
Pridružen/a: 04 maj 2015, 19:50
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la suptilnirocker21 » 12 avg 2016, 11:36

Iako nisam odusevlje mariom podrzavam ovaj transfer. Nakon mnogo godina mislim da bi mogli gledati moderan evropski inter. Bez catenacia, bez igre na nulu..... Sad cemo konacno imati igrace koji vole kratke pasove i koji znaju igrati protiv presinga.
Puno je ovdje nepoznanica jer tesko je predvidjeti kako ce se uklopiti trener, mario i ostala pojacanja ali rekao bih da imamo daleko zdravije temelje za napredak
https://apex.oracle.com/pls/apex/f?p=94720:1:::NO:::

https://onedrive.live.com/redir?page=view&resid=796391984AA9A643!321&authkey=!AJuV3div6IgqDj0

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 12 avg 2016, 11:38

SiamoNoi je napisao/la:Ukoliko J.Mario dođe,moja prognoza:jedno od najboljih pojacanja kluba u dugo godina.Čovjek može igrat gotovo sve.Kao centralni vezni,regista,desetka,krilo...igrao je kao drugi napadac jedno vrijeme,počeo karijeru kao stoper.Što se tiče sposobnosti...i tu ima gotovo sve.De Boer će čuda s njim radit.Brozovic na stereodima.Paul Scholes.
OK bi to meni bilo sve, nije meni zbog para (nisu iz mog džepa), čak mi ne bi smetalo ni ako Broza žrtvuju ali ako zbog njega prodaju Icardija (i nedokazanog Gabrijela dovedu kao zamjenu) slažeš li se da bi u tom slučaju ovo bio strašno loš potez? Kao kad smo doveli Kondu i svi svršavali i onda hladan tuš - prodaja Kove. Bojim se da se to ne ponovi opet.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 12 avg 2016, 12:18

Biscione je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Ukoliko J.Mario dođe,moja prognoza:jedno od najboljih pojacanja kluba u dugo godina.Čovjek može igrat gotovo sve.Kao centralni vezni,regista,desetka,krilo...igrao je kao drugi napadac jedno vrijeme,počeo karijeru kao stoper.Što se tiče sposobnosti...i tu ima gotovo sve.De Boer će čuda s njim radit.Brozovic na stereodima.Paul Scholes.
OK bi to meni bilo sve, nije meni zbog para (nisu iz mog džepa), čak mi ne bi smetalo ni ako Broza žrtvuju ali ako zbog njega prodaju Icardija (i nedokazanog Gabrijela dovedu kao zamjenu) slažeš li se da bi u tom slučaju ovo bio strašno loš potez? Kao kad smo doveli Kondu i svi svršavali i onda hladan tuš - prodaja Kove. Bojim se da se to ne ponovi opet.
To svakako.Jbg,opet bi mogli drhtat do kraja mercata :lol:

[youtube][/youtube]
Dribling,brzina,pass,tehnika,osjećaj za gol i asist,duga lopta...to mu sve navode kao jake strane i sve se moze uociti na ovom klipu.Jasno da je još relativno mlad i nije sigurno toliko konstantan,ali ovo je strašan potencijal.A što je najbolje od prvog dana bi morao biti pojacanje.


Nego,jel to Murillo ima suspenziju za prvo kolo?

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 12 avg 2016, 13:07

Dajte Tetea *ebo vas ovaj preplaćeni Portugalac... Ansaldi mjesec dana OUT, znaci prva 3 kola cemo gledat japansku amebu ili panjinu Danila.. Erkin je vjerujem gori od obojice al o tom po tom.. +ako je Murillo suspendiran na stopera upada PANJocchia.... :facepalm: :puke:
50 fucking miliona pogle rupa u obrani, nigdje dostojne zamjene :facepalm:

Izgleda da je oficijana ponuda 10mil posudba +35mil kroz 12 mjeseci.
#SuningOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 12 avg 2016, 13:23

Ma ako dode to znaci 100% da Brozovic odlazi, nemq sanse da ostane, previse igraca i dobro smo popunjeni i bez j.maria, po meni ako se u vezi lovi neko pojacanje to bi primarno treba biti neki razbijac pa da Mello odleprsa a Medela po potrebi mozemo koristit kao stopera. Bojim se da ce veza kondo-banega-mario popustat na sve strane i da c opet stoperi biti na meti kao proslih par sezona.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 12 avg 2016, 13:47

Svakako je J.Mario bolji od Retarda tako da tu ne bi puno žalio.Iako bi bilo dobro kad bi ostao radi širine.

Witsela će se izgleda od zime moći osigurati besplatno za iducu sezonu.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ASD » 12 avg 2016, 14:46

SiamoNoi je napisao/la:Svakako je J.Mario bolji od Retarda tako da tu ne bi puno žalio.Iako bi bilo dobro kad bi ostao radi širine.

Witsela će se izgleda od zime moći osigurati besplatno za iducu sezonu.
:rol:

Jel ima gdje ona slika Brozovica sa prstom u ustima, ne mogu je nikako naci?

p.s.vidim da neki ovdje puno ocekuju od Gabigola, tip je teza ameba.

Avatar
Mago
Postovi: 6323
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 12 avg 2016, 15:19

Dobar je igrac ovaj Mario. A s obzirom da je trziste otislo u qrac onda je cijena ocekivana. Samo da oni njega dovedu.

Ako ove sezone ne budemo bolji onda fakat nikad necemo.

P.S. Para ima. Kinezi su tu i vec je bio sastanak sa Uefom i dogovorene su neke olaksice zbog povecanih prihoda i promjene vlasnika. A i odvest ce na zimu neke panjeve poput Mela i Biabianya za lijepe pare.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 12 avg 2016, 15:53

Sky: A.C Milan je zainteresovan za Ranocchiu! :kafa:

treba im ovo sve u u paketu poslat :rol:
slika
edit. i ovoga :mrgreen:
slika
Sky: Inter put Brozovic on the market.. :( ode siamov najdraži igrač :(
#SuningOUT

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Bobadilla » 14 avg 2016, 10:38

Tritolone je napisao/la:Ma ako dode to znaci 100% da Brozovic odlazi, nemq sanse da ostane, previse igraca i dobro smo popunjeni i bez j.maria, po meni ako se u vezi lovi neko pojacanje to bi primarno treba biti neki razbijac pa da Mello odleprsa a Medela po potrebi mozemo koristit kao stopera. Bojim se da ce veza kondo-banega-mario popustat na sve strane i da c opet stoperi biti na meti kao proslih par sezona.
Samo nemoj Medela na cb, sa svoji 120 cm visine i kratkim nozicama, isti patuljak iz Jackassa. Da ga hoce ko uzet, al nisu budale ljudi, znaju da je krava.
Gledali smo svi banegu jbg, dobar je, pass, kontrola lopte, bolji od ovih nasih magaraca. A ako dodje J.Mario i sam si vidio na EP koliko radi nazad. Trebalo bi to bit dobro, da je samo jos jednog Cb/sb naci i ja sam zadovoljan.
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Mago
Postovi: 6323
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 15 avg 2016, 10:39

Nema Maria jos uvijek. Moglo bi se i ovo izjalovit...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la zamorano1plus8 » 15 avg 2016, 10:47

Mago je napisao/la:Nema Maria jos uvijek. Moglo bi se i ovo izjalovit...
danas je Ferragosto tako da mislim da je danas neradni dan u Italiji, i mislim da su svi medicinski pregledi odgodjeni za sutra
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 15 avg 2016, 12:53

Mago je napisao/la:Nema Maria jos uvijek. Moglo bi se i ovo izjalovit...
Predsjednik Sportinga je u Milanu danas, rješavaju se još nekakvi bonusi, biti će to službeno uskoro.

Izgleda da tražimo još jednog stopera jer FDB ne vjeruje nijednom našem stoperu osim Mirande. Spominju se Mangala, Garay, Lindelof (Benfica), a ako se proda Broz spominju se Luiz Gustavo i Blind..
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 15 avg 2016, 13:10

Sumnjam da ne vjeruje Murillu jer bi to komicno bilo,ali mora stoper svakako.Ja bi Blinda.

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 15 avg 2016, 13:30

ja bi Garaya za rotaciju sa Murillom i najjeftiniji je od ovih sto se spominju i za duplo, Andreolli ko cetvrti stoper, Medel ako zatreba i više nego dobro popunjeno.. Blind mi se ne sviđa ni ko stoper ni ko zadnji vezni, a za ovog iz Benfice nikad nisam cuo..
da je ovo nekako odradit Broz 30 + Panjocchia 5 = Tete 10, Garay 10, L. Gustavo/Bazoer 18/15 :D

SM: DeBoer wants another defender, Daley Blind in pole and Ezquiel Garay in the background!
Sumnjam da ce ga Mou pustit, igrao mu je i superkup i prvo kolo svih 90min.
#SuningOUT

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Bobadilla » 15 avg 2016, 13:56

Jericho je napisao/la:ja bi Garaya za rotaciju sa Murillom i najjeftiniji je od ovih sto se spominju i za duplo, Andreolli ko cetvrti stoper, Medel ako zatreba i više nego dobro popunjeno.. Blind mi se ne sviđa ni ko stoper ni ko zadnji vezni, a za ovog iz Benfice nikad nisam cuo..
da je ovo nekako odradit Broz 30 + Panjocchia 5 = Tete 10, Garay 10, L. Gustavo/Bazoer 18/15 :D

SM: DeBoer wants another defender, Daley Blind in pole and Ezquiel Garay in the background!
Sumnjam da ce ga Mou pustit, igrao mu je i superkup i prvo kolo svih 90min.
Ja bi Garaya isto, mada bi City dao Mangalu vjerovatno pojeftino al nesto sumnjam u njegovu inteligenciju, fizikalije ima. Blinda ne bi ni pod razno, ne svidja mi se nikako. Radije bi Gustava uzeo ili da dodje Bazoer ako se proda Broz. Valja se prvo kolo patit sa Ranochiom na cbu, moze on odigrat ekstra tekmu a moze i kiksat 10 put na mecu.
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.