FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

arminz
Kontakt:

PostPostao/la arminz » 10 avg 2019, 22:03

Jericho WroteColonDalbert/Asamoah --- Lazaro/Candreva do polusezone je i više nego dovoljno..

"zamjena za Lukakua" + top veznjak(sve mi nešto više počinje smrdit da će to biti Rakitić :sick: ) i dosta za ovaj mercato. :kafa:

:puke:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 10 avg 2019, 23:53

Vadite pare za Rafinhu, nosite ga.
Alter Hass in meiner Brust, doch ich versuch', mich zu ändern

Was denkst du was ich mach', Fratello?

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 11 avg 2019, 15:05

A possible move to England is off for Inter prospect Facundo Colidio. The 19-year-old will instead move to Belgium to play for Sint Truiden on loan. While Leeds and Newcastle both had interest, the deal never solidified. Inter agreed to a one-year loan for the player, who will get an increase of playing time.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Mago
Kontakt:

PostPostao/la Mago » 11 avg 2019, 21:29

Auu kako bi se mogao Juve fino zeznut ako daju icardia u Romu. Pokusali su nas sjbatb za Lukakua, na kraju bi tata Marotta mogao da sjbe njih i to momački. Da im ostane Higuain i da ne dovedu Wandu. A vjerujem da ni Dybala nije sretan nakon sto su ga stavili u izlog...

Zamjena Dzeko Icardi i 45-50 miliona i SMS za te pare. Plus Politano i jos neki nas igrac. Svakako Esposito treba igrat ove godine, osim Dzeke ne treba nam vise napadaca.

Bila bi fantasticna ekipa. Plus Conte s klupe. Iako nisam neki ljubitelj SMSa al eto...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

h1a2s3o4
Kontakt:

PostPostao/la h1a2s3o4 » 11 avg 2019, 22:37

Lautaro je u poređenju sa Džekom smiješan napadač. Ali ima vremena da nauči. Dođi Džeko da osvojis i italijansku ligu.

Vrebac
Kontakt:

PostPostao/la Vrebac » 11 avg 2019, 22:55

h1a2s3o4 WroteColonLautaro je u poređenju sa Džekom smiješan napadač. Ali ima vremena da nauči. Dođi Džeko da osvojis i italijansku ligu.

Ma dobar je Lautaro ali treba nam i Dzeko da sa svojim iskustvom i Conteovom motivacijom proradi jos bolje!

arminz
Kontakt:

PostPostao/la arminz » 11 avg 2019, 23:01

h1a2s3o4 WroteColonLautaro je u poređenju sa Džekom smiješan napadač. Ali ima vremena da nauči. Dođi Džeko da osvojis i italijansku ligu.

Ja ne vidim Lautara kao prvotimca, jos uvijek. Tako da vjerujem ako dodje Dzeko da ce bit ispred njega, mozda ne odma na pocetku ali eventualno. Mada se nadam nekom boljem pojacanju..
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

h1a2s3o4
Kontakt:

PostPostao/la h1a2s3o4 » 11 avg 2019, 23:37

Jos jedan u veznom radu nakon sto odu Mario i Valero. Nemam favorita za vezni red, ali mislim da ce dovesti (ako budu dovodili ) dobrog i provjerenog igrača. Kao sto je Marota i rekao prije prelaznog roka da ce dovoditi provjerene igrače koji ce odmah poboljsati tim.

Btw ako dođu Dzeko i Mister X u veznom redu to ce biti 7 novih igrača u timu + Bastoni, na kojeg izgleda Conte ozbiljno računa. To je vise od pola tima, ne sjecam se kada je zadnji put rađen ovakav "remont". Mozda one sezone kada se Mancini vratio, ali nisu ni blizu bila ovakva pojačanja.
Ovo za sada djeluje ozbiljno, i bar ce biti jedna stepenica vise nego prosle sezone. Tako da ce u CL nadam prolasku grupe. :D

Mago
Kontakt:

PostPostao/la Mago » 12 avg 2019, 08:50

Radja u ovih 5 dana kolko je u Cagliariu pokazao zasto je otjeran. Jedan video ide mrtav pijan jedva hoda a drugi kako pusi. Al eto dole mu je to valjda dozvoljeno...

Samo slusati sta Conte kaze. I bit ce dobro...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Sarrifufna
Kontakt:

PostPostao/la Sarrifufna » 12 avg 2019, 09:23

Mago WroteColonRadja u ovih 5 dana kolko je u Cagliariu pokazao zasto je otjeran. Jedan video ide mrtav pijan jedva hoda a drugi kako pusi. Al eto dole mu je to valjda dozvoljeno...

Samo slusati sta Conte kaze. I bit ce dobro...

If you can't handle Ninja when he's smoking or clubbing you don't deserve him when he's running :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Huska
Kontakt:

PostPostao/la Huska » 12 avg 2019, 09:26

Samo da Dzeko dodje, ima znanje, iskustvo, prekuco ovu ligu sa njim se ne moze promašiti. A odmah i ostali moraju zapeti kada znaju da ima tko igrati i da se ne ovisi samo o njima.

Lautaro je dobar i budućnost, ali ne bih ja samo na njega se oslonio, jos je on zelen u glavi i mora mu se dati do znanja da se računa na njega, ali da nije toliko bitan da se ne može bez njega.

Zato kad bi i Dybala uletio za papucara, e to bi bio napad za poželjeti. Dybala je vjerovatno najbolji na svijetu na toj poziciji drugog napadaca koji ima slobodu. Jednostavno to mu i jest jedina pozicija zbog koje se i digao toliko u fudbalu..

h1a2s3o4
Kontakt:

PostPostao/la h1a2s3o4 » 12 avg 2019, 11:30

Piše Rai Sport da smo završili Darmiana, i da će doći 2020 kao slobodan igrač. Not bad.
Toliko ga trazimo i na kraju dođe besplatno.

According to Rai Sport, Inter have already scored its first signing for the 2020 transfer market: it is Matteo Darmian, full-back of Manchester United and former Torino, Palermo and Milan player. The Italian would arrive on a free transfer next year when his contract with the Red Devils will expire.

Btw sad sam se sjetio da mi se ovi kandidati za vezni red iz Barcelone ( Rakitic, Vidal) ne sviđaju. Nama treba mozak ekipe, neko ko ce da bude upgrade Brozovicu. Brozovic je odlican, naš najbolji veznjak u proteklih nekoliko sezona pokazalo se. Ali ako ce se dovoditi nemoj onda igrače tipa Vidal i Rakitic, daj nekoga ko moze da kreira napade. A ne kao protiv Valencie bunarenje, pa ovde omrazeni na forumu Vecino mora da izvuce kontru i odigra dobar pas. Vecino, nas drugi najbolji veznjak u zadnjih nekoliko sezona. Novajlije čekamo da se dokažu.
Ako nemaju nekoga u rukavu ko ima te karakteristike, onda bolje neka čuvaju pare dok im neko takav ne naiđe. :D

Biscione
Kontakt:

PostPostao/la Biscione » 12 avg 2019, 13:26

h1a2s3o4 WroteColonPiše Rai Sport da smo završili Darmiana, i da će doći 2020 kao slobodan igrač. Not bad.
Toliko ga trazimo i na kraju dođe besplatno.

Onda se valja mučit od 2021. tražeći nekog kome ćemo ga uvalit, a niko ga neće htjet pa ćemo ga morat trpit do 2024. dok mu ne istekne ugovor. Ne bih Darmiana ni džabe
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Vrebac
Kontakt:

PostPostao/la Vrebac » 12 avg 2019, 21:03

Jel prelazni rok traje do kraja mjeseca?

Al ja i dalje ne vijerujem da smo se rijesili Perisica :o

Ostaju jos Borja, Cmario , Candreva, Gagli i Politano :mrgreen:

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 12 avg 2019, 23:05

Di Marzio -Inter's demand is Dzeko plus €60M for Icardi
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

GeriOldman
Kontakt:

PostPostao/la GeriOldman » 13 avg 2019, 01:01

Na čemu li temeljite taj optimizam. Meni ovo ne izgleda nimalo dobro.

Jedino gdje sam miran je što znam da je stručnjak na klupi, za razliku od prethodnih godina.
1921

h1a2s3o4
Kontakt:

PostPostao/la h1a2s3o4 » 13 avg 2019, 11:27

Mene samo brine da Barella nije promasaj. U pripremnim se nije bas najbolje pokazao. Prvi put sam ga gledao, a da nisu neki iscečci na yt, kada su igrale Italija vs BiH. Njega je Elvis Sarić uništavao tu utakmicu. Eh sad se postavlja pitanje ili je Elva igračina ili je Barella flop. :mrgreen:

zamorano1plus8
Kontakt:

PostPostao/la zamorano1plus8 » 13 avg 2019, 23:15

jel dovodimo rafinhu i coutinha :kafa:
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 13 avg 2019, 23:29

Teško,al doći će Dibalica.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Captain4
Kontakt:

PostPostao/la Captain4 » 14 avg 2019, 02:01

Dybala ako dođe osvajamo ligu i igramo finale LP. :kafa:
ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah
bit ću spreman da zaboravim

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.