FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

coelho41
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la coelho41 » 14 sep 2020, 01:42

Za Perišića je puno i 12 miliona €, s obzirom da ima 31 godinu i da ga je Inter htio prodati za puno manje novca, pa su ga dali na posudbu u kojoj su plaćali čak i jedan dio njegove plate, a sada kada je osvojio Ligu prvaka, tipično talijanski, odjednom vrijedi više iako to nema veze sa Interom, nažalost Bayern ne pristaje na takve igre, ponuda od 12 miliona € je svakako iz poštovanja prema igraču, jer je unosio dubinu u ekipu Bayerna, nije bio igrač odluke, a za 15 miliona € već možeš naći odličnog omladinca koji može biti svjetski talenat, kao što smo doveli Gnabrya i raditi bolji posao od Perišića.
Inter nije nigdje zvanično ni objavio da se Perišić vraća u klub, pa vjerujem ni da ne računaju na njega i da će njegova prodaja nekom drugom klubu biti manja od Bayernovih ponuđenih 12 miliona € na kraju.
Hans-Dieter Flick!
Nepisano pravilo "Kako prepoznati trolla na forumu, za početnike":
Ukoliko je forumaš sa kojim se raspravljate napravio profil na forumu između 00:00 i 06:00, šanse su 99% da je troll.

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 14 sep 2020, 07:26

Odkud sad to da ga je Inter zelio prodati za puno manje novaca 😂 moguci otkup je bio dogovoren za 20 mil na pocetku, pa se smanjilo na 18, 15 i sad na kraju na 12, smanjeno skoro za pola prvotno dogovorene cijene, upitno je koliko bi Inter uopce pisao zarade u knjigama ako ga prodaju za 12. Nema smisla, cak i na ovom korona trzistu.

U svakom slucaju bolje ga je iskoristit za zamjenu neku nego prodat za tako malo.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!!!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 14 sep 2020, 10:16

Tako je trito. Imali su dogovorenu cifru za otkup koja je u to vrijeme bila smijesna, al hajd. Inter bi i spustio cijenu al tek toliko da se ne upisuje minus u knjigama. Bayernu to ne odgovara i to je sasvim ok. Ovaj ce ili ostat u klubu ili ide opet negdje na posudbu samo da se ne upisuje minus.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 14 sep 2020, 12:05

Da ga nisu na free trebali dat?Pa nije ovo Barcelona.I tih 12 je premalo kakav god jadnik lik bio.Više ga se isplati držat u ekipi kao četvrtog napadača nego ga prodat za ispod 15M.Za 12 ne mozes ni Gagliardinija dobit.

I dogovor je bio 20 tako da je Bayern taj koji se nije drzao dogovora.
37. kolo Joma-Inter,proslava 19. naslova

#noexcuses
#olujasaistoka
#vjetaridaljepuše

MCOIS

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 14 sep 2020, 13:14

SiamoNoi je napisao/la:
14 sep 2020, 12:05
Da ga nisu na free trebali dat?Pa nije ovo Barcelona.I tih 12 je premalo kakav god jadnik lik bio.Više ga se isplati držat u ekipi kao četvrtog napadača nego ga prodat za ispod 15M.Za 12 ne mozes ni Gagliardinija dobit.

I dogovor je bio 20 tako da je Bayern taj koji se nije drzao dogovora.
Treba ga ponudit za Lucasa, nama bi extra dosao...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Biscione
Kontakt:

Post Postao/la Biscione » 14 sep 2020, 18:49

coelho41 je napisao/la:
14 sep 2020, 01:42
tipično talijanski, odjednom vrijedi više iako to nema veze sa Interom, nažalost Bayern ne pristaje na takve igre, ponuda od 12 miliona € je svakako iz poštovanja prema igraču
Jbg druže ti se baš provali.
https://bleacherreport.com/articles/284 ... risic-loan
Znači pristali ste na posudbu za 5 mil sa opcijom otkupa za 20 mil. (što je pošten dogovor s naše strane obzirom da je igrač u tom trenutku vrijedio 30 mil na transfermarktu). Igrač zadovoljio na posudbi a ipak ga niste otkupili, što znači niste ni imali nikakve namjere da ga otkupite u momentu sklapanja ugovora nego ste samo da vam popuni rupu do naredne godine i to je, druže, tipično talijanski, i iznenadilo me to od Bayerna jer ste uvijek bili gospodski klub. Inter ga ne prodaje jer je loš igrač pa da ne vrijedi ni 12 mil, prodaje ga jer se ne uklapa u trenerove taktičke zamisli.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Jericho
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 14 sep 2020, 22:48

Vidal €0.5mil, Kolarov €1.5mil, Alexis 0. GRANDE BEPPE
Ljudi kažu da sam lud jer sam propustio tolike milione, ali to me nikad nije činilo sretnim.
Ja sam momak iz favele, sirotinja, mogao sam postati jedan od najboljih, ali nije mi se dalo.
Sada sam spokojan, miran i sretan. To je najvažnije u životu.

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 14 sep 2020, 23:46

Jel moguće da će Torreira u Torino,a da nitko u klubu nije prstom mrdnuo i zapitao se bili se možda njega moglo dovesti?

Ima li sta od prodaja?Da hoce samo zavrsit što prije prijelazni rok pa kako god bilo.Sva sreća samo mjesec dana traje sad.

#noexcuses
#olujasaistoka
#vjetaridaljepuše

MCOIS

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 14 sep 2020, 23:59

Vidis da nemamo za germe kako ces.dovest Torreiru
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!!!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Jericho
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 15 sep 2020, 00:29

Kakav crni Torreira. Barella za siromašne.

Ode Kumbulla u Romu. :plac: Perisic-Smalling swap u najavi.
Ljudi kažu da sam lud jer sam propustio tolike milione, ali to me nikad nije činilo sretnim.
Ja sam momak iz favele, sirotinja, mogao sam postati jedan od najboljih, ali nije mi se dalo.

Captain4
Kontakt:

Post Postao/la Captain4 » 15 sep 2020, 04:14

Jericho je napisao/la:
14 sep 2020, 22:48
Vidal €0.5mil, Kolarov €1.5mil, Alexis 0. GRANDE BEPPE
Iako su matorci, krađa. Mogu poslužiti.
"Fear is exciting for me."

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 15 sep 2020, 07:16

Jericho je napisao/la:
15 sep 2020, 00:29
Perisic-Smalling swap u najavi.
Može.Iako idealno je imbya izvan Italije poslat da mu ne moram teleću facu više gledat.U neku Aston Villu po mogućnosti.

Agents: “We came to say hi to Piero. Real Madrid or Barcelona? No, there’s nothing. This was just a courtesy visit for us. Is Lautaro staying? Yes, he will stay at Inter.”

#noexcuses
#olujasaistoka
#vjetaridaljepuše

MCOIS

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 15 sep 2020, 15:09

Ramon Planes (Barcelona sporting director): "Vidal? It's true that progress is being made in the departure of Arturo. I take this opportunity to thank him for these two years."
hajde i to da se konacno zavrsi
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Jericho
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 15 sep 2020, 21:43

Inter will likely to keep their promise given to Genoa last season: the club is working to bring back Pinamonti for a fee of around €19M. If this is done, Inter will then decide if they want to keep him in the squad or send him elsewhere to play.
:rol:

Mago
Kontakt:

Post Postao/la Mago » 15 sep 2020, 22:18

Kako glupo prenesu vijest. Genoa ima pravo otkupa za 18 a Inter pravo kontraotkupa za 19. Al bitno je srat....

Ako Pina ne vrijedi za ovu godinu posudbe milion onda jbga. Nadam se da ce ostat u klubu ako ga stvarno vrate.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Jericho
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 15 sep 2020, 22:24

Ne kontam šta je loše preneseno.. Genoa je imala loan + obligation to buy za Pinamontija. Znači morali su ga otkupili za €18mil što su i uradili neki dan, a Inter ima re-buy clause za €19mil. I slažem se da nebi bio loš izbor za 4-u špicu.

Mago
Kontakt:

Post Postao/la Mago » 15 sep 2020, 22:32

Glupo je preneseno jer ispada da ga Inter kupuje nazad za 19,a ustvari ga placas milion. Fair deal za sve...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 15 sep 2020, 23:28

Kakav Pinamonti za četvrtog napadača,lik ima 3 milje plaću.Raiola mu agent.Ne kužim ovaj potez nikako,kao nekakvo obecanje pa kao da se zadrže dobri odnosi.I na kraju ga se neće uspjet riješit.

#noexcuses
#olujasaistoka
#vjetaridaljepuše

MCOIS

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 16 sep 2020, 10:01

Suarez ili Dzeko bi bili idealni kao 4ti....Barca zavrsila Memphisa za 30 milki pffffft...

Nadam se da ce bit nesto u tisini odradjeno....

Kako samo Tottenham klepi Reguilona a evo izgleda i Balea ce zavrsit....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 16 sep 2020, 10:03

Jericho je napisao/la:
15 sep 2020, 22:24
Ne kontam šta je loše preneseno.. Genoa je imala loan + obligation to buy za Pinamontija. Znači morali su ga otkupili za €18mil što su i uradili neki dan, a Inter ima re-buy clause za €19mil. I slažem se da nebi bio loš izbor za 4-u špicu.
Bolje pokupit Dzeku ili nekog pouzdanog za 15-20 milki...

Neka malog dole nek se razvija...daleko je od spica za Inter....

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.