FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 31 jan 2018, 17:45

Me too.

Al opet mislim da ce se do LP. Vjerujem u celu iako i on jede gvna...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 31 jan 2018, 17:52

Joj ljudi je li vama neki blackout u glavi? Kako ovo može biti gore od onoga što smo gledali u onih par godina kada su igrali hadalji redom od Johnatana, Gargana, Schelotta, Rochhija, Taidera, Kuzmanovića, Pereire, Palomba i da ne nabrajam.. a vodili ih stručnjaci poput Strame, Mazzarrija i ekipe.. pa kad se tih utakmica i patnji sjetim povraćao bih momentalno...i još klub ode u ambis i finansijski i svakako..
Dođe Suning i vrati nas na noge u zadnji čas i opet se ima prigovoriti..
Griješili jesu ali su novi u ovome..
Istrpili smo 7 **** godina sa svim belajima.. prežalio bih i ovu ali znam da su ljudi došli da urade pravu stvar..

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 31 jan 2018, 17:54

Ne kazem da je najgore vec da sam se najvise razocarao. I to je fakat. Jednostavno sam ocekivao da ce napravit taj jedan korak koji je potreban da se osigura LP bez vecih problema. Ovako ce bit jbena borba.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 31 jan 2018, 17:57

Trebao je Pastore.. zaista..
Bojim se samo da sad sav pritisak se ne usmjeri prema Rafinhi i ovaj ne uspije donijeti prevagu i tu nam sezona padne.. ali vidjeçemo.. ima još vremena do 23:00h :mrgreen:

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 31 jan 2018, 17:59

I ja sad kontam da nije jos gotov mercato. :rol:

Nada je qrva :tokralju:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 31 jan 2018, 18:08

Ode Pinamonti izgleda za 8 miliona.. možemo ga vratiti za 16.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 31 jan 2018, 18:21

Da ne spominjem da se Skarabu kupio,a ne igra.A znali su kakav im je budzet u tom trenutku i koliko im ostaje za zimu.Šta su oni mislili ja ne znam.

slika
Za one koji nisu vidjeli,lik je nedavno izjavio da se ekipa ne moze poboljšat :puke:
slika
slika
slika
slika
slika
Eto ga,to je to :thumbup: Ausilio uvijek zaslužan,nikad kriv.Podsjeća na "najboljeg menadzera u galaksiji".Zaključak je da Suning svoj posao obavlja,dok se za neke druge to ne bi moglo reći.


Pazi sad ako ode Pinamonti za 8,a PSG već zatvorio vrata za pregovore sa Pastoreom prema Di Marziu...znači zakasnili su par sati :rol:

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 31 jan 2018, 19:13

Prije početka mercata nisam imao nikakva očekivanja obzirom na situaciju u klubu ali zadnjih 10-ak dana se toliko pisalo o Pastoreu da sam se ozbiljno bio ponadao da će bit naš i sad sam razočaran. Zato bi bilo najbolje da je moguće uopće ne čitati glasine
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 31 jan 2018, 19:19

Pa kako ne biti razocaran kad nas jebu u mozak za 6 mil eura, eto Uefa ce nas izbacit zbog 6 a PSG zbog 500 i nesto mil transfera nece, ma je al u qurcu. Ne znam kako netko moze biti zadovoljan sa ovim transfer rokom, nista nisu napravili, doveli nekog polovnog stopera, otjerali Nagatoma i Zinha, doveli Rafinhu otjerali JMaria, Spaletti od pocetka sezone trubi kako imamo limitiran sastav, ajde barem smo tada imali rezultate, ali sada kada nismo u stanju pisljivu sansu na utakmici protiv Spala slozit i kad je jasno vec 2 mjeseca da nam jednostavno fali osvjezenje oni nisu u stanju 7 milja izdvojiti.
A i Spaletti sere kvake, tko je odobrio transfere Dalberta i Karamoha, sigurno i on ima tu svoje prste pa im nije pruzio ni 200 minuta ukupno. Jednostavno se ne zna tko pije a tko placa, imam osjecaj da nikakva komunikacija ne postoji između trenera i ovih koji odlucuju o transferima, da se isti rade kako kome puhne, gadljivo :sick: . Ja sam LP skroz otpisa a i ako uđemo biti cemo topovsko meso jer ce nam trebat 200 milja ulaganja na ljeto.


Odlican post na FiFu
Anyone who says Suning hasn't been a complete and utter disaster from a sporting standpoint so far is simply lying to themselves. So far Suning has:

1) Let that idiot Mancini diddle around for three months in the summer, and hang us out to dry afterwards
2) Replace him with a coach who had no knowledge of Serie A, Italian football, or even the Italian language
3) Let a super agent control our transfer market and spend 80M Euros on trash players
4) Fail to qualify for the UCL, again
5) Finally find a competent coach, only to not give him the player(s) he requested (Nainggolan, Vidal, etc.)
6) Not let us take advantage of their Chinese team despite it being at the request of Spalletti, Sabatini, and us being so financially dependent on UCL football
7) We're four months away from finally re-qualifying for the UCL, with our two biggest rivals in major slumps, and they refuse to spend money to bring our coach the player he wants.
8) We have made ZERO progress on a new stadium

What has Suning done well sporting wise? The list starts and ends with "signed Sabatini and Spalletti." That's it. If you want to blame that idiot Ausilio instead of Suning for letting Kia run our transfer market, by all means. Ausilio should have been sacked years ago.
Zadnja izmjena: Tritolone, dana/u 31 jan 2018, 19:53, ukupno mijenjano 1 put.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 31 jan 2018, 19:45

Mozda Donsah dodje. Mada ne vjerujem da su sposobni da ista završe...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 31 jan 2018, 19:55

Kažu ako propadne Donsah ide se po McDonald Marigu u Oviedo :kafa:
Ali dali J.Maria na posudbu, i sad ce kao POJAČANJE dovest ovu krampu iz Bologne :tokralju: :tokralju: :tokralju:

btw. u subotu protiv Crotonea vjerovatno nema Icardija zbog ozljede te se najavljuje Thohir na tribinama. :lol:
Trpajte na dvicu dok stignete :njanjanja:

Ne znam zašto ne probaju dovest Lamelu na posudbu. :hmmmmm:
Sad kad je Tottenham doveo L. Mouru mislim da bi ga dali za kikiriki, a nama bi lagano izbacio Crossndrevu iz prvih 11.
Zadnja izmjena: Jericho, dana/u 31 jan 2018, 20:03, ukupno mijenjano 3 puta.
#SuningOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 31 jan 2018, 19:59

"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 31 jan 2018, 20:01

Ma ne mogu oni dovest Peru Ivetica a kamoli kakvog ozbiljnog igraca...

Zalosno.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 31 jan 2018, 20:06

Odgaard izjavio da je spreman guzicom cistit sve klupe Serie A umjesto Pinamontia, dobro je sve.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 31 jan 2018, 20:14

Tritolone je napisao/la:
Anyone who says Suning hasn't been a complete and utter disaster from a sporting standpoint so far is simply lying to themselves. So far Suning has:

1) Let that idiot Mancini diddle around for three months in the summer, and hang us out to dry afterwards
2) Replace him with a coach who had no knowledge of Serie A, Italian football, or even the Italian language
3) Let a super agent control our transfer market and spend 80M Euros on trash players
4) Fail to qualify for the UCL, again
5) Finally find a competent coach, only to not give him the player(s) he requested (Nainggolan, Vidal, etc.)
6) Not let us take advantage of their Chinese team despite it being at the request of Spalletti, Sabatini, and us being so financially dependent on UCL football
7) We're four months away from finally re-qualifying for the UCL, with our two biggest rivals in major slumps, and they refuse to spend money to bring our coach the player he wants.
8) We have made ZERO progress on a new stadium

What has Suning done well sporting wise? The list starts and ends with "signed Sabatini and Spalletti." That's it. If you want to blame that idiot Ausilio instead of Suning for letting Kia run our transfer market, by all means. Ausilio should have been sacked years ago.
Veliki LOL na vecinu ovog.Samo ne stignem sad sve po redu pisat.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 31 jan 2018, 20:18

Sky - Inter asked Everton to do a Brozovic-Schneiderlin exchange, they said no.
Kakvo brukanje :lol:
#SuningOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 31 jan 2018, 20:29

Otisa je i Valetti sa Pinamontiem :wave: Samo neka igraju djecaci, ovdje nece ni minute uzet.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 31 jan 2018, 20:40

Jericho je napisao/la:
Sky - Inter asked Everton to do a Brozovic-Schneiderlin exchange, they said no.
Kakvo brukanje :lol:
Je*o im Schneiderlin mater. Njima je samo bitno da se nešto obrće
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 31 jan 2018, 22:01

Izgleda Pinamonti odbio transfer u Sassuolo

Martinez potvrdio da su agenti u Milanu i da pregovaraju o transferu, vjerovatno za ljeto.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 31 jan 2018, 22:35

Iako sam kao navijač razočaran ali ovi naši treneri nisu ni zaslužili više. Je*o ih ja, kupiš im igrača od 40 mil i on ga drži na klupi i onda ga pošalje na posudbu, kupiš mu igrača od 25 mil i on ga drži na klupi a neki levati koje ne možeš prodat ni za 5 mil mu igraju. I onda hoće pojačanja, eto mu qrac. I da su mu kupili Pastorea hebo me svak ako ne bi završio ko Jovetić na klupi a Candreva i Eder da mu igraju. Nek nisu nikog doveli, valjda ih ovo nauči pameti pa naredni put dobro razmisle na koga će potrošiti mukotrpno skupljene pare.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.