FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 21 jul 2019, 13:55

Jos jednom odbijena ponuda za Lukakua, mislim da bi im bilo pametno okrenuti se nekim drugim metama, pa jbt nije ovaj jedini. Dovedi i Dzeku i Cavania i to je dovoljno dobar napad.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 22 jul 2019, 17:54

Inter CEO, Giuseppe Marotta: "Beneficial meeting with Suning and soon Conte will have a real and complete team"
slika
#SuningOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 22 jul 2019, 17:56

Zadnjih dana se spominje Filip Kostić kao zamjena za Perišića na lijevom wing-beku, prišle sezone u Frankfurtu 10 golova i 13 asistencija u svim takmičenjima. Švabe nisu previše cjepidlake i vjerujem da bi se mogao dovest sa tu lovu koju bi mogli uzet za Perišića (30-35 mil).
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jul 2019, 18:39

Icardija poklonit nekome čisto da se pokaže moć,Mongloida i Rađonea prodat kao i ovih par drugih i dovest jos ta 4 igrača.

Šteta što je Conte u svađi sa Kostuljom,al poslužit će i Kostić.Trebao bi bit idealan za ovu formaciju.Još 3 godine mlađi od odbojkaša.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Captain4 » 22 jul 2019, 18:41

Ovo je očajan qurac od ekipe i neophodna su 4 igrača za upgrade u odnosu na prošlu godinu. Nije ni Conte mađioničar da od govana pravi pitu.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jul 2019, 18:45

Da hoce i ove prijateljske vise završit (iako su tek pocele),najgori period godine uz prijelazni rok.Daj nam sezonu.

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 23 jul 2019, 13:53

Jel ovo ćaća tjera i Politana iz kluba :urnebes: :tokralju:


Pravi se mjesto za ovog dečka :kafa:
#SuningOUT

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la h1a2s3o4 » 23 jul 2019, 14:39

Ja ne znam vise sta da mislim o Conteu kao treneru za ovo njegovo vrijeme u Interu. Covjek se bas kocka.
Postoje dvije mogucnosti, a to su ili fakat zna sta radi ili nam predstoji katastrofalna sezona. Bar za sada sto se igračke krizaljke tice ne odgovaraju izazovu bas sjajno. Pustis Baldea, i onda trazis zamjenu. Za nadati se da ce biti upgrade. Ikardija se rijesis, i Radju bi da prodas. Pa onda i Perisica. I sad na red dodje Politano, a za to vrijeme Candreva, D'Ambrosio i Gagliardini su mu O.K.
Pa to su 4 standarna člana prve postave.
Istini za volju ono sto i jeste valjalo protekih sezona je bila samo odbrana. Najvise problema i jeste bilo u napadu. Ali to se nece rijesiti dovođenjem dva napadaca(imali smo ih i do sada), nego nekog u veznom redu. Sa kojim također imamo problema vec nekoliko sezona, a i vidjelo se protiv ManU da tu bas nema nekih poboljsanja.
Tako da, sudeci po prve dvije pripremne utakmice, sve je isto kao i do sada. Odbrana super, ostalo sta se uradi. Ne vidi se Conteov efekt.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Vrebac » 23 jul 2019, 21:48

Daj Cavania umijesto Lu kakija :mrgreen:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jul 2019, 00:49

Bye bye Politano :wave:

Dosta je i bilo ovakvih likova.Sve bi ja to potjerao,ima jos tu kandidata uz ovu četvoricu.

Lik impotentan pred golom.Izuzetno frustrirajuc igrač.Rastjerat sve lagano.
h1a2s3o4 je napisao/la:Ne vidi se Conteov efekt.
Ne postoji Conteov effect.Igrat ce se kao i pod Spallettijem,pa vjerojatno i ruznije.Najavio sam to jos prije 2 mjeseca,ali iz nekog razloga su ljudi uvjereni da ce igra pod Conteom bit bolja nego pod Spallettijem.

"Samo nek Spalletti ode,nebitno tko ce doc" :lol:

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GeriOldman » 24 jul 2019, 02:05

Da, sve isto.

Jedan dokazani šampion, drugi nevjerovatna luzerčina.
1921

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la h1a2s3o4 » 24 jul 2019, 02:26

SiamoNoi je napisao/la: Ne postoji Conteov effect.Igrat ce se kao i pod Spallettijem,pa vjerojatno i ruznije.Najavio sam to jos prije 2 mjeseca,ali iz nekog razloga su ljudi uvjereni da ce igra pod Conteom bit bolja nego pod Spallettijem.
Ma bit ce bunarenje i ubacivanje na Džeku i Lukakua (ako dodju), živa patnja. Ja sam vise mislio na to da i ta vrsta ofazivne igre je izgledala jalovo. I šut na gol u 90 minuta je katastrofa. Conte je bolji menadžer od Spaletija, to je sigurno. Bar ja nisam ocekivao da igramo kao timovi Jup Heynckesa ili Kloppa, znalo se da ce ovo biti Inter sa Catenaccio taktikom. Ali sa Candrevom, Lazara jos nismo vidjeli, to ce malo teze ici. Da dovedu Balea umjesto Perisica tj. na tu poziciju na koju je Conte planirao da stavi Ivana onda bi i licilo na nesto. Asamoah je tu kao zamjena, on je vec upoznat sa konceptom. :D

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 24 jul 2019, 09:54

Sta je sa Politanom? nisam nista vidio drugo osim da je povrijedjen
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 24 jul 2019, 10:04

Traži ga Roma, ne uklapa se u Conteov sistem, nemogućnost da se prodaju ostali levati, pa je izgledna njegova prodaja..
btw. ja mislim da ce u deal za SMS-a.. Gaglia + Politano + 40mil :hmmmmm: :kafa:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jul 2019, 14:37

h1a2s3o4 je napisao/la:Ja sam vise mislio na to da i ta vrsta ofazivne igre je izgledala jalovo. I šut na gol u 90 minuta je katastrofa.
Pa dobro,ipak se gotovo bez napadača igralo.Longo je igrač za ekipe koje se bore za ostanak u najboljem slučaju,a Esposito je sa jedva navršenih 17 sad prvi put dobio nekakvu priliku pa makar na pripremnoj.

Nego,kad se Lautaro priključuje?

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la h1a2s3o4 » 25 jul 2019, 01:02

SiamoNoi je napisao/la:
h1a2s3o4 je napisao/la:Ja sam vise mislio na to da i ta vrsta ofazivne igre je izgledala jalovo. I šut na gol u 90 minuta je katastrofa.
Pa dobro,ipak se gotovo bez napadača igralo.Longo je igrač za ekipe koje se bore za ostanak u najboljem slučaju,a Esposito je sa jedva navršenih 17 sad prvi put dobio nekakvu priliku pa makar na pripremnoj.

Nego,kad se Lautaro priključuje?
Sta rece, ne postoji Conteov efekt ? :)

Ovo danas, barem prvo poluvrijeme koliko sam gledao, je bilo odlicno. Mislim da otkad pratim Inter da nisam vidio da igraju onakav presing. Sve je bilo perfektno, cak je i Gagliardini izgledao kao ozbiljan nogometas. Sa ovom formacijom izgledamo premocno, u nekoliko navrata kao da Juventusova odbrana jednostavno zaboravi na Dalberta i Candrevu. Ja iskreno nisam mogao da vjerujem da onako dominiramo nad sampionima Italije. A opet mi drago. :D

Daj Zhang ta pojacanja, nece komunizam propast ako pljunes 200 milki. :mrgreen:

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 25 jul 2019, 07:53

Sta je ovo Icardi trenira individualno al navodno po Conteovim uputama. Provjerava napredak svaki dan. Navodno se vraca u ekipu poslike Azije. :o
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 25 jul 2019, 08:15

Mago je napisao/la:Sta je ovo Icardi trenira individualno al navodno po Conteovim uputama. Provjerava napredak svaki dan. Navodno se vraca u ekipu poslike Azije. :o
Pa ako ne zavrsite Lukakua onda mora ostati. Nije ni Conte lud da u sezonu udje bez napadaca.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 25 jul 2019, 09:00

Mago je napisao/la:Sta je ovo Icardi trenira individualno al navodno po Conteovim uputama. Provjerava napredak svaki dan. Navodno se vraca u ekipu poslike Azije. :o
:pray:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 25 jul 2019, 17:09

Ja bih mu samo rekao da se izvine i u znak da misli ozbiljno promijeni agenta i to bi nam bilo najbolje pojačanje.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.