FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la obagol » 12 jul 2022, 10:15

GG3 je napisao/la:
11 jul 2022, 16:32
Ja ne mogu da vijerujem sta ovaj Miki pise.
Pa čovjek je u pravu. Milion faktora utiče na cijenu i naravno jedan od ključnih je želja igrača. Nije ista cijena ako igrač dođe u klub i kaže imam još godinu ugovora i želim preći jedino u PSG. Ako me ne prodate sad sljedeće godine idem besplatno. Ali druga situacija je kad Skriniar kaže PSG-u: ok, prihvatam vašu ponudu, dogovorite se sa Interom, ako se ne dogovorite ja imam s njima dogovoreno produženje ugovora i ostajem tu.
Kupovina igrača u stvarnom životu se razlikuje od FM-a. Kad vidim za neki transfer koji je napravio neki drugi klub da neko kaže: a što mi nismo kupili tog igrača za toliko para, naježim se. Eto igrač sjedi u izlogu i dovoljno je samo doći, ponuditi tu neku cijenu i vodi igrača.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Imp » 12 jul 2022, 10:37

Kažeš čovijek je u pravu, i onda ga svojim postom demantiraš. :crazy:

Ne, nije u pravu, nas ne **** to što je ostala samo jedna godina ugovora, jer po informacijama koje su nama dostupne, Škriniar je sutra spreman produžiti suradnju s Interom. U te info sam spreman vjerovati jer se ni sad nije pojavila niti jedna glasina kako Škriniar traži od Intera da ga proda, i jer je prilikom prošlog produženja ugovora otkazao suradnju svome agentu jer je tražio veću plaću i pristao na ono što mu je Inter ponudio.

"Nas" **** jedna druga činjenica. A to je da moramo/planiramo odraditi jedan veliki izlazni transfer da bi sredili financijsku sliku. Jasno je i da je uprava odlučila da je najbolje da Škriniar bude taj koji odlazi jer smatraju da će ga najlakše zamijeniti (vjv računaju na Bremera). E pa kad ovi u PSGu znaju da Inter ŽELI prodati Škriniara normalno da će se cijenkati i pokušavati ga dobiti za što manju cifru.
Da je financijska situacija dobra, i da je iz uprave poručeno da nema prodaje stožernih igrača, onda bi PSG morao lupiti neku cifru za koju će upravu reći, ovo je šteta propustiti i ipak prodati igrača.

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la obagol » 12 jul 2022, 11:07

Hajde ovako:

Da Skriniar inzistira na odlasku, cijena bi bila max.40 mil eura a ne 70 koliko trazimo.

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 12 jul 2022, 11:26

Kakvih likova ovdje ima, za nepovjerovati, ali evo pokusacu jos jednom objasniti za ove koji pisu "covijeka" i "ne vijerujem", mozda im treba malo detaljniji opis. :mrgreen:

Ja sam samo pomenuo da ove cifre koje navijace zele za njega od 80-90 mil nisu moguce jer liku istice ugovor naredne sezone, a nije ga jos produzio. E sad on mozda zeli da potpise ugovor, vjerovatno ce ga i potpisati ukoliko ne predje u psg al to ne mijenja cinjenicu da mu trenutni ugovor istice naredne godine i da niko normalan nece za njega dati tolike pare, jer je trenutni ugovor ono sto se gleda kad se salje cifra, a ne zelje i pozdravi i sta ce biti u nekoj daljoj buducnosti. Naravno ima veze i skriniara zelja da ostane ali ne toliko da bi se mogle dobiti ove pare koje se traze. Znaci pokusao sam samo da docaram kako psg gleda na citavu ovu situaciju, a evo upravo juce je bila vijest da inter sprema skriniaru novi ugovor ukoliko ovaj citav deal propadne upravo zbog ovoga kako psg pokusava da trenutno konstruise cijenu na osnovu toga i te njegove zadnje godine u ugovoru. Ne znam tacno kako teku pregovori ali bi mogao pretpostaviti da se borba upravo vodi na osnovu ta dva elementa, psg insistira na trenutnom ugovoru dok se inter bazira na igracevoj usmenoj zelji da ostane. Tu se vodi bitka i zato ovo sve ovoliko i traje vezano za cifru koja se placa.


Zato sam i rekao on da zeli da ide sa jednom godinom ugovora cifra bi bila 30-40 mil, da zeli da ostane ali ima jednu godinu ugovora ove trenutne cifre koje se spominju oko 65-70 mil, da si mu produzio ugovor i sa njegovom zeljom za ostanak e onda bi mogao traziti tih 80-90 mil.

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GG3 » 12 jul 2022, 11:36

miki09 je napisao/la:
12 jul 2022, 11:26
Kakvih likova ovdje ima, za nepovjerovati, ali evo pokusacu jos jednom objasniti za ove koji pisu "covijeka" i "ne vijerujem", mozda im treba malo detaljniji opis. :mrgreen:

Ja sam samo pomenuo da ove cifre koje navijace zele za njega od 80-90 mil nisu moguce jer liku istice ugovor naredne sezone, a nije ga jos produzio. E sad on mozda zeli da potpise ugovor, vjerovatno ce ga i potpisati ukoliko ne predje u psg al to ne mijenja cinjenicu da mu trenutni ugovor istice naredne godine i da niko normalan nece za njega dati tolike pare, jer je trenutni ugovor ono sto se gleda kad se salje cifra, a ne zelje i pozdravi i sta ce biti u nekoj daljoj buducnosti. Naravno ima veze i skriniara zelja da ostane ali ne toliko da bi se mogle dobiti ove pare koje se traze. Znaci pokusao sam samo da docaram kako psg gleda na citavu ovu situaciju, a evo upravo juce je bila vijest da inter sprema skriniaru novi ugovor ukoliko ovaj citav deal propadne upravo zbog ovoga kako psg pokusava da trenutno konstruise cijenu na osnovu toga i te njegove zadnje godine u ugovoru. Ne znam tacno kako teku pregovori ali bi mogao pretpostaviti da se borba upravo vodi na osnovu ta dva elementa, psg insistira na trenutnom ugovoru dok se inter bazira na igracevoj usmenoj zelji da ostane. Tu se vodi bitka i zato ovo sve ovoliko i traje vezano za cifru koja se placa.


Zato sam i rekao on da zeli da ide sa jednom godinom ugovora cifra bi bila 30-40 mil, da zeli da ostane ali ima jednu godinu ugovora ove trenutne cifre koje se spominju oko 65-70 mil, da si mu produzio ugovor i sa njegovom zeljom za ostanak e onda bi mogao traziti tih 80-90 mil.
Znaci to vrijedjane Mozes nabit nekom iz Familije na nos :shh:
Nemam pojma ko si i sta si al nisi mi poznat od prije na ovoj temi.
Ocigledno sjedis pored Marotte i slusas kako se dogovaraju…

Inter ako ne zeli nece ga prodat za 70mil i on ce ostat, a PSG ako ga zeli dat ce i 90mil i tu se prica zavrsava.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 12 jul 2022, 11:56

GG3 je napisao/la:
12 jul 2022, 11:36
miki09 je napisao/la:
12 jul 2022, 11:26
Kakvih likova ovdje ima, za nepovjerovati, ali evo pokusacu jos jednom objasniti za ove koji pisu "covijeka" i "ne vijerujem", mozda im treba malo detaljniji opis. :mrgreen:

Ja sam samo pomenuo da ove cifre koje navijace zele za njega od 80-90 mil nisu moguce jer liku istice ugovor naredne sezone, a nije ga jos produzio. E sad on mozda zeli da potpise ugovor, vjerovatno ce ga i potpisati ukoliko ne predje u psg al to ne mijenja cinjenicu da mu trenutni ugovor istice naredne godine i da niko normalan nece za njega dati tolike pare, jer je trenutni ugovor ono sto se gleda kad se salje cifra, a ne zelje i pozdravi i sta ce biti u nekoj daljoj buducnosti. Naravno ima veze i skriniara zelja da ostane ali ne toliko da bi se mogle dobiti ove pare koje se traze. Znaci pokusao sam samo da docaram kako psg gleda na citavu ovu situaciju, a evo upravo juce je bila vijest da inter sprema skriniaru novi ugovor ukoliko ovaj citav deal propadne upravo zbog ovoga kako psg pokusava da trenutno konstruise cijenu na osnovu toga i te njegove zadnje godine u ugovoru. Ne znam tacno kako teku pregovori ali bi mogao pretpostaviti da se borba upravo vodi na osnovu ta dva elementa, psg insistira na trenutnom ugovoru dok se inter bazira na igracevoj usmenoj zelji da ostane. Tu se vodi bitka i zato ovo sve ovoliko i traje vezano za cifru koja se placa.


Zato sam i rekao on da zeli da ide sa jednom godinom ugovora cifra bi bila 30-40 mil, da zeli da ostane ali ima jednu godinu ugovora ove trenutne cifre koje se spominju oko 65-70 mil, da si mu produzio ugovor i sa njegovom zeljom za ostanak e onda bi mogao traziti tih 80-90 mil.
Znaci to vrijedjane Mozes nabit nekom iz Familije na nos :shh:
Nemam pojma ko si i sta si al nisi mi poznat od prije na ovoj temi.
Ocigledno sjedis pored Marotte i slusas kako se dogovaraju…

Inter ako ne zeli nece ga prodat za 70mil i on ce ostat, a PSG ako ga zeli dat ce i 90mil i tu se prica zavrsava.
ma kakvo vrijedjanje, nije to ni v od vrijedjanja, jedini koji ovdje baca uvrede si ti i to prema samom sebi sa takvim pravopisom :D

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GG3 » 12 jul 2022, 11:59

miki09 je napisao/la:
12 jul 2022, 11:56
GG3 je napisao/la:
12 jul 2022, 11:36
miki09 je napisao/la:
12 jul 2022, 11:26
Kakvih likova ovdje ima, za nepovjerovati, ali evo pokusacu jos jednom objasniti za ove koji pisu "covijeka" i "ne vijerujem", mozda im treba malo detaljniji opis. :mrgreen:

Ja sam samo pomenuo da ove cifre koje navijace zele za njega od 80-90 mil nisu moguce jer liku istice ugovor naredne sezone, a nije ga jos produzio. E sad on mozda zeli da potpise ugovor, vjerovatno ce ga i potpisati ukoliko ne predje u psg al to ne mijenja cinjenicu da mu trenutni ugovor istice naredne godine i da niko normalan nece za njega dati tolike pare, jer je trenutni ugovor ono sto se gleda kad se salje cifra, a ne zelje i pozdravi i sta ce biti u nekoj daljoj buducnosti. Naravno ima veze i skriniara zelja da ostane ali ne toliko da bi se mogle dobiti ove pare koje se traze. Znaci pokusao sam samo da docaram kako psg gleda na citavu ovu situaciju, a evo upravo juce je bila vijest da inter sprema skriniaru novi ugovor ukoliko ovaj citav deal propadne upravo zbog ovoga kako psg pokusava da trenutno konstruise cijenu na osnovu toga i te njegove zadnje godine u ugovoru. Ne znam tacno kako teku pregovori ali bi mogao pretpostaviti da se borba upravo vodi na osnovu ta dva elementa, psg insistira na trenutnom ugovoru dok se inter bazira na igracevoj usmenoj zelji da ostane. Tu se vodi bitka i zato ovo sve ovoliko i traje vezano za cifru koja se placa.


Zato sam i rekao on da zeli da ide sa jednom godinom ugovora cifra bi bila 30-40 mil, da zeli da ostane ali ima jednu godinu ugovora ove trenutne cifre koje se spominju oko 65-70 mil, da si mu produzio ugovor i sa njegovom zeljom za ostanak e onda bi mogao traziti tih 80-90 mil.
Znaci to vrijedjane Mozes nabit nekom iz Familije na nos :shh:
Nemam pojma ko si i sta si al nisi mi poznat od prije na ovoj temi.
Ocigledno sjedis pored Marotte i slusas kako se dogovaraju…

Inter ako ne zeli nece ga prodat za 70mil i on ce ostat, a PSG ako ga zeli dat ce i 90mil i tu se prica zavrsava.
ma kakvo vrijedjanje, nije to ni v od vrijedjanja, jedini koji ovdje baca uvrede si ti i to prema samom sebi sa takvim pravopisom :D
Da i ?
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Imp » 12 jul 2022, 12:29

obagol je napisao/la:
12 jul 2022, 11:07
Hajde ovako:

Da Skriniar inzistira na odlasku, cijena bi bila max.40 mil eura a ne 70 koliko trazimo.
I kakve veze inzistiranje na odlasku ima s tim što ovaj piše (iako ni on više ne zna ša piše nego vrti ploču) da je ostala samo 1 godina ugovora i da radi toga ne možemo dobiti više? A ti kažeš da je u pravu?

Ja navodim da u ovoj situaciji 1 godina ugovora nema pregovaračku težinu budući da je igrač spreman produžiti suradnju.

To, da igrač inzistira na odlasku je totalno drugi scenarij od ovoga ostala 1 godina. Da on inzistira na odlasku, nebi nam ni 3 godine ugovora vrijedile.

@Miki, ja priznam da imam problema, s pravopisom/gramatikom šta li je to već, i ne zanima me. Matematika mi je uvijek bila jača strana. Sad ti priznaj da imaš problema s logičnim zaključivanjem. :)

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 12 jul 2022, 13:26

Imp je napisao/la:
12 jul 2022, 12:29
obagol je napisao/la:
12 jul 2022, 11:07
Hajde ovako:

Da Skriniar inzistira na odlasku, cijena bi bila max.40 mil eura a ne 70 koliko trazimo.
I kakve veze inzistiranje na odlasku ima s tim što ovaj piše (iako ni on više ne zna ša piše nego vrti ploču) da je ostala samo 1 godina ugovora i da radi toga ne možemo dobiti više? A ti kažeš da je u pravu?

Ja navodim da u ovoj situaciji 1 godina ugovora nema pregovaračku težinu budući da je igrač spreman produžiti suradnju.

To, da igrač inzistira na odlasku je totalno drugi scenarij od ovoga ostala 1 godina. Da on inzistira na odlasku, nebi nam ni 3 godine ugovora vrijedile.

@Miki, ja priznam da imam problema, s pravopisom/gramatikom šta li je to već, i ne zanima me. Matematika mi je uvijek bila jača strana. Sad ti priznaj da imaš problema s logičnim zaključivanjem. :)
A ja ti govorim da jedna godina ugovora ima tezinu bez obzira sto igrac zeli da produzi. Dzaba kad si upao u pregovore sa tom jednom godinom ,naravno da ce psg pokusati to da iskoristi. Jer ugovor i ono sto pise crno na bijelo ima veci znacaj od argumenta "produzi ce majke mi", nas problem sto ranije nismo produzili onako kako treba sa odstampanim ugovorom i potpisom.

Al bezze samo zagusujemo temu ovim stvarima, rekli smo sve sto imamo, nema potrebe dalje razglabati.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Imp » 12 jul 2022, 13:59

Ali nema, jer ne odlučuje računalo koje na osnovu unešenih podataka izračunava output. Gdje se sve odvija u vidu 0 i 1. U ljudskoj interakciji postoji nešto što se zove common sense, e upravo to najviše spriječava ljude da razvije vjerodostojnu umjetnu inteligenciju.

Od činjenice da je ostala samo 1 godina ugovora, puno veći uteg u pregovorima je činjenica da Inter mora zaraditi ozbiljniju sumu love, odnosno prodati jednog kapitalca, i žele da to bude Škriniar. E pad kad ideš kupovati kod nekoga nešto, a znaš da i on želi to nešto prodati, ideš s puno nižim ponudama, nego kad želiš da ti netko nešto proda, a on nije ni razmišljao o prodaji toga.

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GG3 » 12 jul 2022, 15:18

Imp je napisao/la:
12 jul 2022, 13:59
Ali nema, jer ne odlučuje računalo koje na osnovu unešenih podataka izračunava output. Gdje se sve odvija u vidu 0 i 1. U ljudskoj interakciji postoji nešto što se zove common sense, e upravo to najviše spriječava ljude da razvije vjerodostojnu umjetnu inteligenciju.

Od činjenice da je ostala samo 1 godina ugovora, puno veći uteg u pregovorima je činjenica da Inter mora zaraditi ozbiljniju sumu love, odnosno prodati jednog kapitalca, i žele da to bude Škriniar. E pad kad ideš kupovati kod nekoga nešto, a znaš da i on želi to nešto prodati, ideš s puno nižim ponudama, nego kad želiš da ti netko nešto proda, a on nije ni razmišljao o prodaji toga.
Apsolutno imam isto misljenje, ovdje je odlucujuci faktor dali je Inter ponudio igraca ili ga je PSG trazio.

Izvinjavam se na pravopisu :mrgreen:
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 12 jul 2022, 16:28

Da ja vama nesto kazem, realno dosadni smo sva trojica, trvdoglavi pa svako tjera na svoju stranu jbg :D

Bolje da pricamo malo o potencijalnim ulaznim transferima ili o ovoj vecerasnjoj prvoj prijateljskoj tekmi, super prilika da vidimo ovih pet pojacanja plus povratak lu la :opaopa:

Valjda bude neki link za gledanje...

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ElPrincipe » 12 jul 2022, 16:55

Eno smrdo kairo reko ako oni mogu trazit za skrinjara 70 mogu i ja za bremera koje govedo od covjeka.
Bezveze momka nalevati a obeco mu da ce ga pustit samk da produzi na godinu samo da nesto zaradi pa ti danas budi posten i vjeruj svakom

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 12 jul 2022, 17:31

Cairo ce se opet opeci kao kod Belottia, tada je trazio 120 mil lik sada odlazi besplatno, od nas ce vjerojatno dobiti ponudu od 30 mil ali vise od toga nema sanse. Sumnjam da ce i neki drugi klub u serie A ponudi toliko jedino mozda neki od EPL klubova, ali Bremer ima deal sa nama vec dugo vremena, mogla bi tu na kraju presuditi volja igraca.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 12 jul 2022, 17:38

Ma nece niko ni toliko ponudit jer ga se u januaru moze uzet za 15, valjda ima klauzulu u ugovoru.

Btw. evo linka za utakmicu
https://sportitalia.com/
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ElPrincipe » 12 jul 2022, 17:40

Ma sve to znam al ako si momku obeco da ces ga pustit bez problema samo da produzi i sad se ovako ponasa stvarno je **** od covjeka ja da sam sad na bremerovom mjestu odgiro bi sezonu i sad neces dobit nista kad si smrad i gnjida od covjeka

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 12 jul 2022, 17:50

ElPrincipe je napisao/la:
12 jul 2022, 16:55
Eno smrdo kairo reko ako oni mogu trazit za skrinjara 70 mogu i ja za bremera koje govedo od covjeka.
Bezveze momka nalevati a obeco mu da ce ga pustit samk da produzi na godinu samo da nesto zaradi pa ti danas budi posten i vjeruj svakom
Sa tom njegovom izjavom i poredjenjem sam siguran da smo najozbiljniji kandidat da ga dovedemo. Lesinar vec priprema teren za pregovore i da sto vise love izvuce, jer zna da bremer s nama ima dogovor vec duze vremena.

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 13 jul 2022, 23:32

Evo kaze di marzio do ponedjeljka bi mogli zavrsiti bremera, neovisno o prodaji skriniara, 30mil plus bonusi bi trebala biti cijena :salut:

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GG3 » 14 jul 2022, 01:39

Bremer, Dybala i da ostane Skriniar 💙🖤
Ekipa za Polufinala LP 😎
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ElPrincipe » 14 jul 2022, 14:41

GG3 je napisao/la:
14 jul 2022, 01:39
Bremer, Dybala i da ostane Skriniar 💙🖤
Ekipa za Polufinala LP 😎
Ma kakvo polufinale uzimamo klempu glat :opaopa:

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.