FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Biscione
Postovi: 4592
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 08 avg 2022, 23:06

Platili smo Alexisu 5 mil da ode, jel sad možemo potpisat Dybalu ili mora čekat još malo da platimo i Džeki 5 mil da i on ode? Naredne godine ćemo platit 5 mil Mkhataryanu da ode a Milanu ukrast Girouda za džabe na 2 godine ugovor i dat mu 5 mil platu što smo "uštedjeli" od Mkhtaryana
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

GG3
Postovi: 2764
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GG3 » 09 avg 2022, 15:28

Biscione je napisao/la:
08 avg 2022, 23:06
Platili smo Alexisu 5 mil da ode, jel sad možemo potpisat Dybalu ili mora čekat još malo da platimo i Džeki 5 mil da i on ode? Naredne godine ćemo platit 5 mil Mkhataryanu da ode a Milanu ukrast Girouda za džabe na 2 godine ugovor i dat mu 5 mil platu što smo "uštedjeli" od Mkhtaryana
Dzeki istice ugovor na kraju godine i to je OK. Al opečeš se na Vidalu, Alexisu i das ugovor Mikiju koji nema vise volje za igru nit ga tko moze motivirat, nesto tipa Pjanic.
Pa bolje da su nekog mladog doveli i platili 20mil a Plata 1,5mil
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Chillout
Postovi: 95
Pridružen/a: 17 jul 2019, 23:09
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Chillout » 09 avg 2022, 20:56

Pinamonti u Sassuolo za 20 miliona.

Akanji iz Borusije kao rezervni stopet i to bi bilo to izgleda.

GG3
Postovi: 2764
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GG3 » 13 avg 2022, 10:34

Kako los odradjen prelazni rok, 3 igraca s kojima smo se povezivali vec godinu dana zavrsise za siću u juvetu 🙈

Aslani i Bellanova su ok, mladji ta širinu kadra sasvim OK,
Odbrana nije pojacana pravim stoperom nego cemo gledati patnju DiMarca i Danila na stoperima sto nas je i prosle godine kostalo Scudetta.
Kupovina Mikija i plata koja mu je data je flop prvenstva!
Napad ove godine moze i izdrzat al dogodine imat cemo baustelu tu pogotovo ako Correa opet zakaze ove godine.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ElPrincipe » 13 avg 2022, 12:34

Tako ti je to kad nemas za kifle mozemo samo dovest na posudbu il free transfer eto jutros procita da ce i taj akandji doc tek sljedece sezone kao slobodan igrac jer mi izgleda nemamo ni 7-8 miliona da bi napravili neki transfer.
Jedina prednost nam moze bit da nikog iz prve postave od prosle sezone nismo izgubili osim perisica al tu je gosens koji je vec sa ekipom 8 mjeseci i zamjena za dzeku je lukaku koji je vec bio tu.Jedva cekam da otkuca 31.8 i da nepordamo nikog od bitnih igraca(nadam se da necemo) sto ce bit ravno cudu ako se desi a sto se tice pojacanja vidjecete da ce to bit mrtvi acerbi.

Avatar
Biscione
Postovi: 4592
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 13 avg 2022, 12:38

Osjetno smo jači smo nego prošle godine, nije prodan niko od prvotimaca čega smo se svi bojali a vraćen je najbolji igrač lige Lukaku tako da svi trebamo bit presretni. Navodno će Lukaku ostat ovdje i naredne godine, dogovoreno s Čelzijem samo se nije mogla u ugovor stavit dvogodišnja posudba zbog zakona, uostalom svi znamo da se ovdje Lukaku sve puta :mrgreen:. Zamjena za Ranocchiu če doći do kraja mercata, samo da ne bude Acerbi i bit će mercato za 9-ku (da smo doveli Dybalu umjesto Mkhtaryana bila bi čista 10-ka). Bremera ne gledam kao neuspjeh jer smo zadržali Škriniara koji je bolji.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

miki09
Postovi: 443
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 13 avg 2022, 14:21

Ma kakva je situacija bila i sta se sve predvidjalo od prodaje prvotimaca ovo je na kraju super ispalo. Kako juce rece inzaghi jos zamjena za ranokiju i to je to sto se ulaznog i izlaznog merkata tice.

Sad da li smo jaci ili nismo to cemo vidjeti. Mozda i jesmo ako ekipa bude na onom nivou kao prosle godine i naravno kad na to dodas lika koji ti garantuje 15-20 golova po sezoni onda i jesmo. Medjutim bice upitnici vezani za to kako cemo perisicevu statistiku nadoknaditi, za nadati se da gosens moze to pokriti.

Iskreno jedva cekam tekmu veceras, napokon da se za nesto igra, muka mi vise od nebitnih pripremnih tekmi :)

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Imp » 14 avg 2022, 13:11

Biscione je napisao/la:
13 avg 2022, 12:38
Osjetno smo jači smo nego prošle godine, nije prodan niko od prvotimaca čega smo se svi bojali a vraćen je najbolji igrač lige Lukaku
Nije prodan, ali svejedno Perišića nema, njegov doprinos prošlosezonskoj igri će biti nemoguće nadoknaditi na lijevom beku. Taman to što smo dobili s Lukakuom smo izgubili na lijevom beku.

Avatar
Biscione
Postovi: 4592
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 14 avg 2022, 20:52

Radije bih Gosensa nego 35-godišnjeg Ivana jer i da je ostao nema šanse da bi ponovio onakvu sezonu. Osim toga pošle godine u ovo doba nema niko živ da bi prije izabrao Ivana nego Gosensa, zar su svi odjednom zaboravili da je Gosens bio godina najbolji lijevi bek u ligi?
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ElPrincipe » 16 avg 2022, 01:27

Najgore sto ovo nije ni sjena onog Gosensa koji je bio u atalanti flop u najavi za sad Dima bolji i konkretnij od njega milion puta nadam se da ce Gosi proigrat ufatit ritam i konstantu al gledajuci njegovu igru i kretanje opste mi neuljeva nadu nadam se da grijesim i da me svojim igrama demantuje

Shogun
Postovi: 1265
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Shogun » 17 avg 2022, 17:36

ElPrincipe je napisao/la:
16 avg 2022, 01:27
Najgore sto ovo nije ni sjena onog Gosensa koji je bio u atalanti flop u najavi za sad Dima bolji i konkretnij od njega milion puta nadam se da ce Gosi proigrat ufatit ritam i konstantu al gledajuci njegovu igru i kretanje opste mi neuljeva nadu nadam se da grijesim i da me svojim igrama demantuje
Gosens je bio dio Atalante kad su se šopali dopingom. Nije ni čudno što su bili zvijeri i razvaljivali protivnike.

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Puma » 19 avg 2022, 21:39

Eto ode i mali Casadei u Chelsea, bice kuknjava za par godina kad preraste u svjetsku klasu.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ElPrincipe » 19 avg 2022, 22:56

Torino i Bologna rade transfere po 8-9 miliona a mi ne mozemo eto dokle smo dosli zalosno al istinito

Avatar
Tritolone
Postovi: 12327
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 25 avg 2022, 09:02

Sinoc PSG navodno ponudio 60 mil + igraca (ne pise koji) za Skriniara nasi odbili a Naser zaprijetio da ce ga iduce sezone dovesti besplatno :urnebes: Spasitelj nogometa po Ceferinu :urnebes:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Sport90
Postovi: 1168
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Sport90 » 25 avg 2022, 09:32

Imp je napisao/la:
14 avg 2022, 13:11
Biscione je napisao/la:
13 avg 2022, 12:38
Osjetno smo jači smo nego prošle godine, nije prodan niko od prvotimaca čega smo se svi bojali a vraćen je najbolji igrač lige Lukaku
Nije prodan, ali svejedno Perišića nema, njegov doprinos prošlosezonskoj igri će biti nemoguće nadoknaditi na lijevom beku. Taman to što smo dobili s Lukakuom smo izgubili na lijevom beku.
Ma i Lukaku nece prebaciti 15 ligaskih golova ove sezone.

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ElPrincipe » 29 avg 2022, 22:12

Nemamo para ni za Acerbia koja komedija sa vlasnicima u pm kakvo je vrijeme doslo nemamo ni za paketic slicica.
Citavo prelazni rok se ciganci dovodi na posudbe i sta onda ocekivat od sezone i kakva je buducnost sa Zangom ja mislim nikakva.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 avg 2022, 12:01

Jel istina da će onaj kriminalac iz Pariza lično pregovarati sa vlasnicima Intera i da želi Skriniara pod svaku cijenu?

A ovi iz Intera ako ga prodaju 48h prije kraja mercata onda nisu normalni
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la tiffoso » 30 avg 2022, 12:23

Romagnoli13 je napisao/la:
30 avg 2022, 12:01
Jel istina da će onaj kriminalac iz Pariza lično pregovarati sa vlasnicima Intera i da želi Skriniara pod svaku cijenu?

A ovi iz Intera ako ga prodaju 48h prije kraja mercata onda nisu normalni
Pa navodno je bio pregovor zadnji put i onda je kriminalac iz Pariza ponudio nasim celnicima 55 mil sto su ovi odbili i rekli da zele vecu ponudu, a onda je kriminalac rekao onda cemo ga za godinu dana dovesti besplatno, sto je Marottu razljutilo i potom je prekinuo kontakt sa kriminalcom.
Sada je cijena minimalno 80 mil kako sam ja shvatio i nista nas ispod ne zanima. Eh ako je vjerovati medijima i to bi bilo samoubistvo sada uraditi jer bukvalno nemamo nikakvu zamjenu u opticaju.


Sto se tice Lukakua, out je navodno mjesec dana, tako ce da propusti narednih 6 utakmica. Generalno odlaskom Contea igraci su nazalost izgubili na spremnosti sto se moglo vidjeti iz prosle sezone a pad je nastavljen i ove sezone. Tesko da ce ovo izaci na dobro ove sezone, mada ajde moze Dzeko ili Correa da ulete par tekmi no generalno Lukaku je u losem stanju po onome sto se moglo vidjeti, naprosto nema covjek disciplinu koji je imao pod Conteovim rezimom.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 avg 2022, 18:16

tiffoso je napisao/la:
30 avg 2022, 12:23
Romagnoli13 je napisao/la:
30 avg 2022, 12:01
Jel istina da će onaj kriminalac iz Pariza lično pregovarati sa vlasnicima Intera i da želi Skriniara pod svaku cijenu?

A ovi iz Intera ako ga prodaju 48h prije kraja mercata onda nisu normalni
Pa navodno je bio pregovor zadnji put i onda je kriminalac iz Pariza ponudio nasim celnicima 55 mil sto su ovi odbili i rekli da zele vecu ponudu, a onda je kriminalac rekao onda cemo ga za godinu dana dovesti besplatno, sto je Marottu razljutilo i potom je prekinuo kontakt sa kriminalcom.
Sada je cijena minimalno 80 mil kako sam ja shvatio i nista nas ispod ne zanima. Eh ako je vjerovati medijima i to bi bilo samoubistvo sada uraditi jer bukvalno nemamo nikakvu zamjenu u opticaju.


Sto se tice Lukakua, out je navodno mjesec dana, tako ce da propusti narednih 6 utakmica. Generalno odlaskom Contea igraci su nazalost izgubili na spremnosti sto se moglo vidjeti iz prosle sezone a pad je nastavljen i ove sezone. Tesko da ce ovo izaci na dobro ove sezone, mada ajde moze Dzeko ili Correa da ulete par tekmi no generalno Lukaku je u losem stanju po onome sto se moglo vidjeti, naprosto nema covjek disciplinu koji je imao pod Conteovim rezimom.
A evo izgleda da žele prodati i Gosensa i to Leverkusenu. Nešto opasno ne valja u klubu čim se ovakve stvari dešavaju 48h prije mercato završava
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la tiffoso » 30 avg 2022, 19:35

Romagnoli13 je napisao/la:
30 avg 2022, 18:16
tiffoso je napisao/la:
30 avg 2022, 12:23
Romagnoli13 je napisao/la:
30 avg 2022, 12:01
Jel istina da će onaj kriminalac iz Pariza lično pregovarati sa vlasnicima Intera i da želi Skriniara pod svaku cijenu?

A ovi iz Intera ako ga prodaju 48h prije kraja mercata onda nisu normalni
Pa navodno je bio pregovor zadnji put i onda je kriminalac iz Pariza ponudio nasim celnicima 55 mil sto su ovi odbili i rekli da zele vecu ponudu, a onda je kriminalac rekao onda cemo ga za godinu dana dovesti besplatno, sto je Marottu razljutilo i potom je prekinuo kontakt sa kriminalcom.
Sada je cijena minimalno 80 mil kako sam ja shvatio i nista nas ispod ne zanima. Eh ako je vjerovati medijima i to bi bilo samoubistvo sada uraditi jer bukvalno nemamo nikakvu zamjenu u opticaju.


Sto se tice Lukakua, out je navodno mjesec dana, tako ce da propusti narednih 6 utakmica. Generalno odlaskom Contea igraci su nazalost izgubili na spremnosti sto se moglo vidjeti iz prosle sezone a pad je nastavljen i ove sezone. Tesko da ce ovo izaci na dobro ove sezone, mada ajde moze Dzeko ili Correa da ulete par tekmi no generalno Lukaku je u losem stanju po onome sto se moglo vidjeti, naprosto nema covjek disciplinu koji je imao pod Conteovim rezimom.
A evo izgleda da žele prodati i Gosensa i to Leverkusenu. Nešto opasno ne valja u klubu čim se ovakve stvari dešavaju 48h prije mercato završava
Ne valja vlasnik a trener je posebna prica vec.
Iskreno, igraci kao Gosens bi bili top u Interu iz sezone 2020/21 ali dzaba kad nemamo mi taj sistem i disciplinu igre. Gosens kao svabo, cim nesto ne stima odmah ti on ode odatle, pogotovo jer je dosao njemacki klub po njega.
Bez startnog lijevog beka, vrlo lose, sada nam dodje produzenje Perisica kao nesto sto je bilo moranje ali nije se uradilo. Ne ocekujem dobru sezonu ove godine, a kinezima je bolje da prodaju klub kada vec nemaju ambicije ne da ulazu vec da odrzavaju sto imaju.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.