FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Imp » 13 okt 2021, 08:04

Ma kad igrača dovodiš kao free, onda uvijek traži veliku plaću, no svejedno te u uglavnom izađe malo jeftinije nego da plaćaš odštetu. S druge strane, kad dadneš nekom prosjek igraču 8M, onda svi ovi što su bolji od njega zinu i traže da imaju bar kao i on. Mač sa dvije oštrice. Tako da slažem se da su obadva preskupe opcije. To što kessie traži se isplati dati samo nekome tko bi nam bio "key player"

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GeriOldman » 13 okt 2021, 11:09

Ma otići će jedan štoper od ove trojice, ja sam uvjeren. Inter nikad nije znao zadržati kvalitetnog igrača duže vremena. Vjerovatno de Vrij, po mom mišljenju.
1921

Avatar
Tritolone
Postovi: 12314
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 13 okt 2021, 13:01

GeriOldman je napisao/la:
13 okt 2021, 11:09
Ma otići će jedan štoper od ove trojice, ja sam uvjeren. Inter nikad nije znao zadržati kvalitetnog igrača duže vremena. Vjerovatno de Vrij, po mom mišljenju.
Kad nas kupi Arap onda nece nitko otici :mrgreen: i Lukaku ce pozalit sta je otisao.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Imp » 02 nov 2021, 14:17

Sad vidim ovaj članak na ss.ba. Koji vjerovatno nije točan. Ali, Vlahović potpisuje za Juve na 5 godina 8M€ po sezoni... kontam da bi se tu dalo ubaciti u trku, jer je to relativno mala cifra s obzirom da se ne plaća odšteta, i kontam si taman kad ode Alexis njegovu platu preusmjeriti, kad tamo, on ima ugovor i za sljedeću sezone, sranje. Mada, realnije je da će Vlahoviću uz tu plaću leći još neki više milijunski bonusi igraču i agentu za potpis.

Edit: I sad vidim da i Vlahović ima ugovor do 2023. a novinari ga svaki tjedan sele negdje, ito kao free transfer. :lolno: Eto taman kad Ode Alexis i Džeko baciti sve karte na Vlahovića, ali vjerujem da će ga Fiore unovčiti prije isteka ugovora.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12314
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 02 nov 2021, 18:50

Sumnjam da mi imamo para, mada vjerojatno bi se dalo isposlovati kao sta je Juventus za Chiesu, ili Locatellia, odgoda placanja za 2 sezone. On i Lautaro bi idealan dvojac bili.

Nego prije koji dan je i agent onog Adeyemia bio u Milanu i navodno smo ponudili ugovor od 5 godina i dobru placu ali ovaj preferira Budensligu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la marconato » 02 nov 2021, 22:33

Imp je napisao/la:
02 nov 2021, 14:17
Sad vidim ovaj članak na ss.ba. Koji vjerovatno nije točan. Ali, Vlahović potpisuje za Juve na 5 godina 8M€ po sezoni... kontam da bi se tu dalo ubaciti u trku, jer je to relativno mala cifra s obzirom da se ne plaća odšteta, i kontam si taman kad ode Alexis njegovu platu preusmjeriti, kad tamo, on ima ugovor i za sljedeću sezone, sranje. Mada, realnije je da će Vlahoviću uz tu plaću leći još neki više milijunski bonusi igraču i agentu za potpis.

Edit: I sad vidim da i Vlahović ima ugovor do 2023. a novinari ga svaki tjedan sele negdje, ito kao free transfer. :lolno: Eto taman kad Ode Alexis i Džeko baciti sve karte na Vlahovića, ali vjerujem da će ga Fiore unovčiti prije isteka ugovora.
U kojem filmu se ne placa odsteta?! Eto Komiso je lud da ga drzi do 2023 dok ne istekne ugovor... :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tritolone
Postovi: 12314
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 02 nov 2021, 22:35

Ma on je mislio da mu ugovor istjece 2022. Na ljeto bi isao besplatno onda.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Imp » 02 nov 2021, 23:20

marconato je napisao/la:
02 nov 2021, 22:33
Imp je napisao/la:
02 nov 2021, 14:17
Sad vidim ovaj članak na ss.ba. Koji vjerovatno nije točan. Ali, Vlahović potpisuje za Juve na 5 godina 8M€ po sezoni... kontam da bi se tu dalo ubaciti u trku, jer je to relativno mala cifra s obzirom da se ne plaća odšteta, i kontam si taman kad ode Alexis njegovu platu preusmjeriti, kad tamo, on ima ugovor i za sljedeću sezone, sranje. Mada, realnije je da će Vlahoviću uz tu plaću leći još neki više milijunski bonusi igraču i agentu za potpis.

Edit: I sad vidim da i Vlahović ima ugovor do 2023. a novinari ga svaki tjedan sele negdje, ito kao free transfer. :lolno: Eto taman kad Ode Alexis i Džeko baciti sve karte na Vlahovića, ali vjerujem da će ga Fiore unovčiti prije isteka ugovora.
U kojem filmu se ne placa odsteta?! Eto Komiso je lud da ga drzi do 2023 dok ne istekne ugovor... :facepalm:
Pa pogledaj šta sam napisao. :)

Iskreno, danas kad sam vidio da je Vlahoviću ugovor do ljeta 2023. ne kontam ove navijače Fiorentine, koji k su uzeli momka tako na zub, nek igra još ovu sezonu, nek trpa i na kraju imaju cijelo ljeto da ga unovče.

Novinarske pizdarije i seljakanja što čitam, sam sam kriv...oni moraju pisati nešto da skupe klikove.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Imp » 02 nov 2021, 23:24

Tritolone je napisao/la:
02 nov 2021, 18:50
Sumnjam da mi imamo para, mada vjerojatno bi se dalo isposlovati kao sta je Juventus za Chiesu, ili Locatellia, odgoda placanja za 2 sezone. On i Lautaro bi idealan dvojac bili.

Nego prije koji dan je i agent onog Adeyemia bio u Milanu i navodno smo ponudili ugovor od 5 godina i dobru placu ali ovaj preferira Budensligu.
Alexisu izlazi ugovor 2023. a nije mu mala plaća. Džeko je isto potpisao na 2 godine ako se ne varam, dakle isto ga to ljeto skidamo s plaće, a isto nije mala. Tako da, teoretski bi bilo prostora za ponuditi mu solidne uvijete kad bi se desio scenarij o kojem pišu novinari. Ali naravno da Fiorentina nema taj luksuz da ne unovči takvog igrač, ako ne potpiše do kraja sezone produženje, ide transfer na ljeto 100%.

GG3
Postovi: 2687
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GG3 » 03 nov 2021, 09:04

Pozz Raja,

Nisam ovdje zbog Dzeke, vec mi je inter drag kao Klub.

Kakvo je vase misljenje , imamo li mi ekipu za 4-3-3 formaciju? Znam da Inazghi nece odustat od 3-5-2, ali kad pogledam igracki kadar mislim da bi bili dosta opasniji sa 4-3-3.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
Tritolone
Postovi: 12314
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 03 nov 2021, 09:24

Mislim da bi nam u tom slucaju ipak falio jedan def. vise orijentiran veznjak. Mozda kad bi doveli Nandeza, Perisic bi vjerojatno mogao igrati ovog lijevog u napadu ali bi Lautaro bio bezveze potrosen desno, a i mislim da ne moze igrati centralnog napadaca sam.

Vjerujem da bi se lakse moglo zaigrat 4-3-1-2, ali nista od toga.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2462
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la TheTruth34 » 03 nov 2021, 12:50

GG3 je napisao/la:
03 nov 2021, 09:04
Pozz Raja,

Nisam ovdje zbog Dzeke, vec mi je inter drag kao Klub.

Kakvo je vase misljenje , imamo li mi ekipu za 4-3-3 formaciju? Znam da Inazghi nece odustat od 3-5-2, ali kad pogledam igracki kadar mislim da bi bili dosta opasniji sa 4-3-3.
Pozz.. Teško, **** sistemski je kadar napravljen da se igra sa 3 stopera i bez krila, tako da promjene formacije neće biti.. U suštini osim Ivana mi u rosteru nemamo krila.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12314
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 04 nov 2021, 08:38

Kaze Ausilio sinoc pred utakmicu kako necemo prodavati igrace na zimu, a i na ljeto ce pokusati osnaziti momcad. Nadam se da to znaci produzenje ugovora za Broza također.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la tiffoso » 05 nov 2021, 09:31

Tritolone je napisao/la:
04 nov 2021, 08:38
Kaze Ausilio sinoc pred utakmicu kako necemo prodavati igrace na zimu, a i na ljeto ce pokusati osnaziti momcad. Nadam se da to znaci produzenje ugovora za Broza također.
Citajuci po vijestima vidio sam da Brozovic trazi 7,5 mil platu sto je relativno visoko i mislim da bi 5,5 mil bila neka mjera. Eriksen ce svakako napustiti ekipu u pravcu Ajaxa sto ce nam u balansu plata pomoci ali ce predstavljati kapitalni gubitak.

Vidal ce napustiti nas na kraju sezone, a mislim da se isto ocekuje i od Sancheza.
Idealno bi bilo da se dovede Insignie jer je free i naravno da se odlaskom Vecina i Vidala popuni otvor u veznom redu nekim solidnim igracem jer evidentno je da Sensi ne moze ostati zdrav kroz sezonu. Najbolje bi bilo da se dovede jedan box to box veznjak, buduci da bi Sensi mogao povremeno ulaziti kao kreativniji igrac.
Ukoliko De Vrij krene put Engleske, onda cemo morati potraziti i kvalitetno rjesenje na poziciji centralnog stopera.
Trebalo poceti promovisati i igrace iz sopstvenog omladinskog pogona.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Imp » 05 nov 2021, 10:38

Teško je promovirati igrače iz svog pogona, a pri tome zadržati rezultatski uspijeh. Realno, zadnjih 10 godina, samo jedan igrač je izašao iz primavere a da se na kraju pokazao da bi mogao igrati za Inter iako mu nismo dali šansu, to je Zaniolo, mada i njega jebu ozljede, tako da i tu nisam siguran jel bila greška pustiti ga.

Što se tiče Broza, jbg, 7.5M jeste puno, ali to dobiješ kad čekaš da ti igrač uđe u zadnju godinu ugovora. S obzirom da će ga u 1. mjesecu svaki klub moći potpisati bez ikakve odštete, mislim da će mu više klubova biti spremno dati tu cifru samo da pređe kod njih. 5*7.5 = 37.5M, pa samo se toliko isplati dati za transfer odštetu za igrača Brozovog kalibra. Treba požuriti s potpisivanjem jer ako ode, teško ćemo nadoknaditi taj gubitak.

Nadam se da se financijska situacija stabilizirala i da više neće biti prodaja jer se mora prodati da se pokriju rupe, a onda De Vrija nebi prodavao ispod 50M€, pa tko voli nek izvoli.

Vecino je ok igrač za klupe/rotacije. Ne znam kolika mu je plaća, al ako nije velika, nebi ni njega bilo loše ostaviti. Vidal isto, iako ulazi slj. godine u 35. godinu, pruža više nego sam očekivao od njega, ako bi pristao na eventualno smanjenje plaće (što sumnjam) isto bi bio ok.

Eriksen nam baš fali, koja bi to bila **** veza Broz-Barela-Eriksen :(

Avatar
Tritolone
Postovi: 12314
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 05 nov 2021, 12:26

Eriksen, Vidal, Sanchez svi imaju preko 7 mil, Kolarov, Ranocchia, Vecino, svima također istjecu ugovori, ako tu nismo ustedjeli za novi ugovor Brozovicu onda ne znam, neka ugase klub. Realno za igraca njegovog kalibra trebat ce izdvojit barem 40-50 mil + placa koju vec sada trazi Broz,i opet nisi siguran da ce imati isti doprinos kao Broz. Vjerujem u Marottu siguran sam da on ima asa u rukavu, ali ako ode Brozovic nisam optimistican, pogotovo zbog fin. situacije u klubu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Huska » 05 nov 2021, 12:44

Broz je motor ove ekipe i ono sto on igra, takvih nema puno na tržištu, ako ih uopšte i ima... Netko ko igra odlično sa obje noge, ima sigurnih 12 13 km pretrcanih po utakmici i sa odličnom defanzivnom...

Bolje da su Brozu produžili nego Lautaru, jer nam je Broz bitniji...

Barella, Broz, Skriniar i Bastoni se ne diraju ostalo je nebitno sve...

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la tiffoso » 05 nov 2021, 13:31

Bojim se da je vec sada kasno i da nece vise produziti ugovor. Na ljeto cemo svakako morati onda traziti novog igraca tj. zamjenu i vjerujem da cemo se dobro napatiti kako bi nasli igraca slicnog kalibra.
Nisam siguran da Brozovicu moze neko dati tek tako 7,5 mil osim ako to nije PSG ili slicna naprava, buduci da on trazi neto platu a to bi bruto u Engleskoj bilo ca. 15 mil sto je 310 000 € odnosno 270 000 funti. Uzmimo u obzir da npr Kane ima u Tottnehamu nekih 12 mil € bruto plate. Realno uprava je ok sto nudi 5,5 mil neto plate jer je to nekih 11 mil bruto. Ne vjerujem da moze to iko u italiji moze dati vise njemu, a druga stvar ako covjek zeli u Englesku onda nemamo mi toliku finansijsku moc da odgovorimo. U Italiji ostaju samo igraci koji zaista ne zele ici u druge drzave i koji vole zivot tu, eh sad Broz je tu vec godinama, ne znam da li mu sta taj faktor znaci uopce.
Barella i Bastoni ne vjerujem da ce ikada otici negdje mimo Italije a Skriniar voli klub tako da smo tu prilicno sigurni. Sto se De Vrija tice, njemu je agent Mino Raiola tako da ne bih uzimao zdravo za gotovo njegov ostanak i ako se ukaze neka cifra od 50 mil, ne bih ja mnogo oklijeva jer se u okvirima talijanske lige moze dovesti prilicno dobar stoper za te novce.
Vezni red bi strasno izgubio odlaskom Brozovica ali ako je tako onda je tako, mora se naci bolje rjesenje, a vjerujem da je Marotta to u stanju i uraditi. Dakle mora se ipak sacekati i vidjeti kako ce situacija da se razvija u tom slucaju. Ukoliko potegnemo igraca iz inozemstva onda je moguce da na platu manje novca trosimo zbog poreskih olaksica. Pored toga ne bih ja patio mnogo ni za Vecinom niti Vidalom jer npr. Freuleru u Atalanti istice ugovor a mislim da je on odlican igrac za naseg veznog reda da bude ispomoc.
Onana ce svakako postati prvi golman. Naravno da bi bilo to previse promjena ali sta da se radi, jednostavno je takvo trziste i moramo se prilagoditi. Dosta je free igraca na ljeto i vjerujem da se moze ekipa pojacati. Ne treba zaboraviti isto da imamo finansijskih zaliha kroz Lukakuov transfer i naravno nove sponzore.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Imp » 05 nov 2021, 14:58

Tritolone je napisao/la:
05 nov 2021, 12:26
Eriksen, Vidal, Sanchez svi imaju preko 7 mil, Kolarov, Ranocchia, Vecino, svima također istjecu ugovori, ako tu nismo ustedjeli za novi ugovor Brozovicu onda ne znam, neka ugase klub. Realno za igraca njegovog kalibra trebat ce izdvojit barem 40-50 mil + placa koju vec sada trazi Broz,i opet nisi siguran da ce imati isti doprinos kao Broz. Vjerujem u Marottu siguran sam da on ima asa u rukavu, ali ako ode Brozovic nisam optimistican, pogotovo zbog fin. situacije u klubu.
Dobro, realnost je da većina tih igrači igraju neku rolu u ekipi, Vidal i Sanchez su bitne karike koje ti trebaju da imaš opcije za uvesti s klupe i rotirati po potrebi. Ranocchia i Vecino su isto ok back-up opcije u slučaju ozljeda i kartona. Jedno Eriksen nema nikavu rolu u ekipi, te Kolarov koji je po meni pomoćno smetalo i njegovo dovođenje je epic fail. Samim tim, za ovu 4 što sam prvo spomenio, ako odu, moraš njihovu plaću usmjeriti u nekoga da preuzme njihove role u ekipi.

Al kad se skine Eriksen s budžeta taman njegovu plaću preusmjeriti na Broza, jer njegov kvalitet sigurno nećemo lako nadoknaditi, baš trebaš pogoditi s nekim igračem koji nije razvikan a da ispadne top, a uopće ne sumnjam da će se pojaviti neki klub koji će mu dati to što on traži.

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 05 nov 2021, 17:54

Brozu treba dat sto god da trazi. Nerealno je kolko je dobar.

Al ako on hoce da ide... Jbg. Nek mu je sa srecom.

Najgore je sto ja fakat nemam ideju ko bi ga eventualno mogao zamjenit...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.