FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Huska » 10 apr 2018, 20:14

Samo krilo ili krilni napadac koji je u stanju zabiti 10+ golova po sezoni...ovo je ocajno sto mi imamo, pa nama je yebeni stoper treci strijelac i to sa yebena 4 gola...I uvijek se pokazalo ako nema Icardia nema ni pobjede...Tacno me zanima statistika bodova sa golovima i bez golova Icardia...Mogu mislit kolika je razlika...

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Huska » 24 apr 2018, 17:23

Nego imal kakve istine ovo za Balea ili opet lupaju onako :D...

E to bi bio transfer, treba nam jedno jako ime, a ovaj je to jos uvijek, samo ne znam na koju foru bi ga doveli. Valjda Icardi ili Skriniar ne bi bili ukljuceni u taj transfer :D

Kada bi ga zdravlje posluzilo to je covjek koji grantuje 15+ golova po sezoni...Perisic, Icardi i Bale :ljepota:

Eh sad ajde koga bi vi doveli od ovih realnih igraca u vezni red na mjesto Gaglie...Imal ista dostupno, a kvalitetno...

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 24 apr 2018, 17:48

Huska je napisao/la:Eh sad ajde koga bi vi doveli od ovih realnih igraca u vezni red na mjesto Gaglie...Imal ista dostupno, a kvalitetno...
Sudeći prema talijanskim medijima trenutno je najizgledniji Barella iz Cagliarija, ali da se ja pitam kupio bi Leandra Paredesa iz Zenita.
Brozovic - Paredes + Rafinha bi mi bio vezni red za iducu sezonu. Klupa Vecino - Gagliardini + Lautaro kao polušpic.
Prodat Jomija, Borju, Edera, Candrevu.. (da se ja pitam probao bi prodat Vecina, a Jomija bi forsirao na njegovu mjesto)

Za RW kad bi birao uzeo bi Cristian Pavona, ali Boca ga sigurno neće pustit za ispod 50mil, tako da ništa od toga. Izgledniji je neki "otpad PSG-a" tipa Pastore/Di Maria ovo ljeto. Verdi iz Bologne bi bio odlična alternativa Perišiću, a alternativa za novog RW-a bi bio Karamoh/Lautaro.

Bale se spominje jedino ako se izbori LP, al i u tom slucaju bi ga kao Jiangsu kupio pa posudio Interu. Od toga nema nista.

Handanovic - Cancelo, Skriniar, DeVrij, D'Ambrosio* - Paredes, Brozovic - RW?, Rafinha, Perisic - Icardi
Padelli - D'Ambrosio*, Miranda, Bastoni, Dalbert/Asamoah* - Vecino/Jomi, Gagliardini - Karamoh, Lautaro, Verdi - Colidio
Zadnja izmjena: Jericho, dana/u 24 apr 2018, 18:01, ukupno mijenjano 6 puta.
#SuningOUT

Avatar
Mago
Postovi: 6323
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 24 apr 2018, 17:54

Barella=wet dream. Najbolji talijanski veznjak u narednim godinama. Momak ima sve,a osim toga je i bezobrazan i pun samopouzdanja. Najveca moja zelja za iduci mercato.

Propustili smo Radju iz Cagliaria,valjda se nece ponovit sa Nicolom...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la RollsRoyce » 24 apr 2018, 18:08

Po meni Chiesa bi legao svakoj ekipi, momak je već dobar igrač, a mogao bi postati vrhunski u pravoj ekipi, na velikoj sceni.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 25 apr 2018, 12:26

Zasto nas provociraju ovako sa Baleom a zna se da nema sanse da dode.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 25 apr 2018, 13:10

Tritolone je napisao/la:Zasto nas provociraju ovako sa Baleom a zna se da nema sanse da dode.
slika
Done deal :D
#SuningOUT

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 25 apr 2018, 15:23


Vratit će babo nikad jači :kafa: (već iduće sezone bi bio odlična alternativa Mauru, a ne ga gurat na krilo :facepalm: )
#SuningOUT

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Vrebac » 26 apr 2018, 07:09

Jericho je napisao/la:

Vratit će babo nikad jači :kafa: (već iduće sezone bi bio odlična alternativa Mauru, a ne ga gurat na krilo :facepalm: )
Koji ce nam ****, imamo Ederihna.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 27 apr 2018, 17:53

Samo ne je*eni Verdi :facepalm:

Ako mora Talijan,a da je vezni bolje Pellegrini ako je moguće.Barella ne miriše nešto prespecijalno.

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 08 maj 2018, 19:13

Valencia coach Marcelino: "We will buy Kondogbia"
Do 31.5. moraju otkupiti Kondogbiu za €25-28mil kao i mi Cancela za €33-35mil ili se vracaju u svoje klubove.
Odmah im tih €25mil proslijediti nazad + nadodati €8mil koje kasnije vratimo na bogalju Ederu. :kafa:
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 08 maj 2018, 19:25

Jesam rekao prošlo ljeto da je Kondogbijina cijena morala biti jednaka onoj Cancela jer su jednako vrijedni talenti...i ispostavilo se tako.Al jasno Inter svojim igračima koji nešto vrijede konstantno spušta cijenu odnosom prema njima dok drugi klubovi svoje cijene maksimalno.Pa se sad grči gdje ćeš nać dodatnih 8m...

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 08 maj 2018, 21:42

SiamoNoi je napisao/la:Jesam rekao prošlo ljeto da je Kondogbijina cijena morala biti jednaka onoj Cancela jer su jednako vrijedni talenti...i ispostavilo se tako.Al jasno Inter svojim igračima koji nešto vrijede konstantno spušta cijenu odnosom prema njima dok drugi klubovi svoje cijene maksimalno.Pa se sad grči gdje ćeš nać dodatnih 8m...
Mogo se lagano i Murillo ukljucit u deal, al ne oni su njega dali na dvogodisnju posudbu :damn:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 08 maj 2018, 21:43

RAFINHA: "Zahvaljujući Interu ponovo sam pronašao zadovoljstvo da igram i da se osjećam kao igrač. Istina je da je Inter verovao u mene od prvog momenta i znao sam da ću se prilagoditi. Nadam se da ću ostati!"
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Puma » 08 maj 2018, 21:56

Rafinha je gotivan lik.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 08 maj 2018, 22:37

arminz je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Jesam rekao prošlo ljeto da je Kondogbijina cijena morala biti jednaka onoj Cancela jer su jednako vrijedni talenti...i ispostavilo se tako.Al jasno Inter svojim igračima koji nešto vrijede konstantno spušta cijenu odnosom prema njima dok drugi klubovi svoje cijene maksimalno.Pa se sad grči gdje ćeš nać dodatnih 8m...
Mogo se lagano i Murillo ukljucit u deal, al ne oni su njega dali na dvogodisnju posudbu :damn:
Jel ozbiljno dvogodišnja bez ikakvog otkupa? :? Već sam zaboravio kakav je deal bio oko njega.Znam samo da je preko 2 mjeseca propustio zbog ozljede (20ak utakmica sa kupom).Ovo što je igrao igrao je cijelu utakmicu uglavnom,al od zadnjih 7 je samo jednu.Zanimljivo sa njim u sastavu su samo jednu utakmicu izgubili u sezonu i to ovu zadnju što je igrao.4 remija od čega su dva sa Atleticom i Realom.Ne znam zašto ne igra ove zadnje.


Rafinha sigurno ostaje po meni.Ne vidim scenarij u kojem bi mogao otić.Za Cancela nisam tako siguran.A obojica jednostavno moraju ostat.

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 08 maj 2018, 23:12

Mislim da je otkup obavezan, 8 miliona.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 08 maj 2018, 23:24

€13mil je obavezni otkup za Murilla iduce ljeto.
Di Marzio - as regards Inter, instead, a new attempt is to be recorded for Filip Benkovic, Croatian defender Class 1997 always in force at Dinamo Zagreb. He is a player that the Nerazzurri have been following for some time, with several contacts last year. The price-tag is believed to be in the region of €15m.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 09 maj 2018, 18:08

A da,13 je bio.I tu barem nekoliko milijona premalo.A evo zašto izgleda ne igra trenutno:
amadeus21 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Ima li koga od ovih što svakodnevno Valenciju prate...kakvo je stanje sa Murillom?Zašto ne igra zadnje utakmice?
Marcelino mu dozira minutažu, imao je onu tešku povredu zimus, poslije toga je naglo uletio u prvi tim zbog povreda ostalih igrača, stoga ga sad manje forsira a više odmara..
Nadam se da ćemo ga na SP gledat.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 09 maj 2018, 22:10

Jericho je napisao/la:
Di Marzio - as regards Inter, instead, a new attempt is to be recorded for Filip Benkovic, Croatian defender Class 1997 always in force at Dinamo Zagreb. He is a player that the Nerazzurri have been following for some time, with several contacts last year. The price-tag is believed to be in the region of €15m.
Nepotreban luksuz.Skriniar,De Vrij,Miranda,Bastoni (Zinho).10ak milja maksimalno,ostalo moze sa bonusima bit.I to samo kao luksuz.Dakle otkup Rafinhe i Cancela je siguran i nema nikakve druge bitne prodaje.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.