FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

miki09
Postovi: 424
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 24 avg 2021, 22:14

Evo ova ausilieva podguzna muha biasin koji sigurno ima provjerene informacije govori kako cemo probati i belotija dovesti ako se bude nesto moglo izmajmunisati sa placanjem kao sto su uspjeli sa laziom, tako da...

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 24 avg 2021, 22:15

i ja mislim da je to to sto se tice napada. Vjerovatno ce ostavit Satrianija kao petog napadaca dok ce Pinamonti na posudbu
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 25 avg 2021, 00:12

I vi još uvijek vjerujete u patku da nismo željeli Lukakua prodat, a evo vidimo da čak i sa njegovih 115 mil opet nemamo 45 mil da dovedemo Correu i Belottija :thumbdown:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 25 avg 2021, 06:59

Biscione je napisao/la:
25 avg 2021, 00:12
I vi još uvijek vjerujete u patku da nismo željeli Lukakua prodat, a evo vidimo da čak i sa njegovih 115 mil opet nemamo 45 mil da dovedemo Correu i Belottija :thumbdown:
Nema tu nikakve patke, i on i agent su izjavili da cim se pojavila ponuda Chelsea da su odlucili otici.

Dolazak Belottia ima.smisla jedino ako ode Sanchez u suprotnom imamo previse napadaca, bolje je trazit jednog solidnog obrambenog, prva opcija su Kolarov i Ranocchia ako se netko od prvog trojca ozljedi.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Javier4
Postovi: 377
Pridružen/a: 10 mar 2021, 22:08
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Javier4 » 25 avg 2021, 07:48

Nadam se Belottiu. Jer ovako imamo Dzeku i 4 patuljka!

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 25 avg 2021, 08:27

kakva patka, pa Inzaghi je izjavio kako su ga on, Marotta i Ausilio nagovarali da ostane al ovaj nije htio da cuje

@Javier4
Correa sa svojih 188cm je daleko od patuljka :)
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 25 avg 2021, 10:11

arminz je napisao/la:
25 avg 2021, 08:27
kakva patka, pa Inzaghi je izjavio kako su ga on, Marotta i Ausilio nagovarali da ostane al ovaj nije htio da cuje
Možda su ga Inzaghi, Ausilio i Marotta nagovarali ali oni ne odlučuju a onaj koji odlučuje - Zhang ga je očito upakovao u paketić sa mašnom i poslao za London. Kako drugačije tumačite da smo prodali čovjeka za 115 a za novog napadača imamo budžet samo 30 mil?

Šteta će bit ako ne iskorostimo pa Belottija ne dovedemo za ovu bagatelu, bolje raskinut ugovor sa Alexisom odmah nego naredne sezone ponivo tražit napadača a neće bit izvako dobre prilike.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 25 avg 2021, 11:04

Biscione je napisao/la:
25 avg 2021, 10:11
arminz je napisao/la:
25 avg 2021, 08:27
kakva patka, pa Inzaghi je izjavio kako su ga on, Marotta i Ausilio nagovarali da ostane al ovaj nije htio da cuje
Možda su ga Inzaghi, Ausilio i Marotta nagovarali ali oni ne odlučuju a onaj koji odlučuje - Zhang ga je očito upakovao u paketić sa mašnom i poslao za London. Kako drugačije tumačite da smo prodali čovjeka za 115 a za novog napadača imamo budžet samo 30 mil?

Šteta će bit ako ne iskorostimo pa Belottija ne dovedemo za ovu bagatelu, bolje raskinut ugovor sa Alexisom odmah nego naredne sezone ponivo tražit napadača a neće bit izvako dobre prilike.
pa ne bi ga dzaba nagovarali da ostane ako i Suning nije htio da ga zadrzi. Normalno da su ga upakovali sa masnicom, bili bi ludi da nisu

To sto je budzet samo 30 miliona je pametna igra gdje se nece dozvolit da se pare skrse bezveze a dobit ces sasvim dovoljna pojacanja. Ko ti moze garantovat da ce Vlahovic opravdat 70 miliona? Ovako ces dovest sposobne igrace a imat ces dovoljno para da mozes mirno spavat godinu ili dvije i nastavit nadogradjivat ekipu postepeno.

Lautaro, Dzeko, Correa, Sanchez i Satriano su sasvim dovoljni za odbranu titule. A vec iduce godine mozes dovest Insignea i Belottija dzaba, ja bi reko da je to bolja prilika nego sad skrsit 40mil na njih dvojicu a vec imas dobar napad.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 25 avg 2021, 12:09

arminz je napisao/la:
25 avg 2021, 11:04
A vec iduce godine mozes dovest Insignea i Belottija dzaba, ja bi reko da je to bolja prilika nego sad skrsit 40mil na njih dvojicu a vec imas dobar napad.
To bi bilo idealno, al ja sam "bolje vrabac u ruci nego golub na grani" tip. Dat sada 15 i bit siguran nego se naredne godine takmičit sa svim ostalim klubovima za njegov besplatni potpis, pa plaćaj menadžeru proviziju, pa igraču duplo veću platu nego inače...
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 25 avg 2021, 12:27

Biscione je napisao/la:
25 avg 2021, 12:09
arminz je napisao/la:
25 avg 2021, 11:04
A vec iduce godine mozes dovest Insignea i Belottija dzaba, ja bi reko da je to bolja prilika nego sad skrsit 40mil na njih dvojicu a vec imas dobar napad.
To bi bilo idealno, al ja sam "bolje vrabac u ruci nego golub na grani" tip. Dat sada 15 i bit siguran nego se naredne godine takmičit sa svim ostalim klubovima za njegov besplatni potpis, pa plaćaj menadžeru proviziju, pa igraču duplo veću platu nego inače...
Da se razumijemo nije Belotti neka sreca, mozda se iduce ljeto nadje i bolji napadac da gurne Dzeku iz prve postave
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

miki09
Postovi: 424
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 25 avg 2021, 13:40

Evo korea je gotov prema romanu, sad me samo zanima s obzirom na nacin placanja koji ce biti za njega u nekih par rata, da li planiramo jos trositi ili je to to...

Chillout
Postovi: 95
Pridružen/a: 17 jul 2019, 23:09
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Chillout » 25 avg 2021, 14:06

Lazaro - posudba u Benfiku. Agent potvrdio.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 25 avg 2021, 15:38

Chillout je napisao/la:
25 avg 2021, 14:06
Lazaro - posudba u Benfiku. Agent potvrdio.
vracaju uslugu sto smo im dali Marija dzaba

@miki09
ja mislim da je to to.

Kad se sve sagleda ne izgleda lose i imamo sirinu u svim dijelovima osim u odbrani(Danilo, Ranocchia i Kolarov). Tu se vjerovatno moglo nesto vise uradit, npr ne produzit Kolarovu al hajde nadat cemo se da nece bit povreda za prvotimce
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GeriOldman » 26 avg 2021, 16:06

Eto, Korea i zvanično potpisan. Neloš napad ispade na kraju. Mislim da će fercerati, možda da se odbrana još malo zategla, al haj. Kako sam se nadala, dobro sam se udala stil. Ide odbrana titule. Treba podrediti sve ligi, pogotovo ako žrijeb danas bude brutalan. Ipak, druga zvijezda na dresu je cilj.
1921

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2462
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la TheTruth34 » 31 avg 2021, 10:45

Nekako bezze,zadnji dan mercata,a nista.. :mrgreen:

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Bobadilla » 31 avg 2021, 11:21

TheTruth34 je napisao/la:
31 avg 2021, 10:45
Nekako bezze,zadnji dan mercata,a nista.. :mrgreen:
Da se makar neko spominje i da ga ne dovedemo pa da se čovjek ko čovjek razočara a ne ovako 🤣🤣
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 31 avg 2021, 11:29

Trebalo je pokusati dovesti na posudbu nekog stopera, Izzo ili neki takav. Tanki smo u obrani
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2462
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la TheTruth34 » 31 avg 2021, 12:45

Bobadilla je napisao/la:
31 avg 2021, 11:21
TheTruth34 je napisao/la:
31 avg 2021, 10:45
Nekako bezze,zadnji dan mercata,a nista.. :mrgreen:
Da se makar neko spominje i da ga ne dovedemo pa da se čovjek ko čovjek razočara a ne ovako 🤣🤣
E bas to da nije dosadno :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 31 avg 2021, 20:29

Barem da su koga prodali, npr. Kolarova da Correi oslobodi 11-ku. Šteta lijep broj a neće vidjet terena
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Bobadilla » 02 sep 2021, 07:21

Andrè #Onana is getting closer to #Inter as a free agent for summer 2022. He has decided to leave #Ajax and has rejected the contract extension. Advanced talks with Nerazzurri for a 4-years contract. #transfers
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.