FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Thorin
Postovi: 904
Pridružen/a: 18 jan 2013, 18:38
Lokacija: Vitez
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Thorin » 14 jun 2018, 03:04

S obzirom kako smo poslovali zadnjih godina realnost je da je to neizvodivo.. ali nešto mi govori da se nabralo nekih.para u klubu i da će nešto izburgijati.
Ima tu par kloceva koje treba prodati i ostvariti dobit kroz knjige i to je prioritet očigledno..

Sa Radjom je jasno da je sa Romom završio i Inter je jedini klub koji je spreman kockati se sa njim. Sada je 1vs1 Ausilia i Monchija.
Rafinha odbija engleze i želi samo Inter a Barca ga želi riješiti tako da mislim da će na kraju prihvatiti još jednu godinu posudbe i obavezan otkup.
Malcom je možda naanje realan s obzirom da Bordeuax želi čisti keš i to odmah ali Arsenal je odustao od njega čini se i to nam otvara šansu.
Cancelo će čekati. Njegova je zadnja i momak uživa po meksičkim plažama trenutno.

Malo fantasy footballa ali ne mogu se oteti nekom optimizmu da će Suning stisnuti pa ovo odraditi kako treba jer ne vjerujem da su spremni obrukati se u LP sada kada su toliko posla uradili.. ipak će Inter biti jako praćen slj sezone jer su marketinški strašan posao uradili, prvenstveno u Kini. Čak je i sportski kanal osnovan koji će izravno pratiti nas klub. Strašno.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 14 jun 2018, 11:41

The contract termination requested in the last few days has freed Bruno Fernandes from Sporting Lisbon, same situation for his other teammates. The 1994-born midfielder, who did very well with the Sampdoria shirt in 2016-17 season (on his resume there are also Novara and Udinese, he knows Italian football), could return to Italy as a free agent. This has inevitably triggered many clubs to make move for him in particular Roma, Milan and Inter.

The obstacle to his return to Italy is the figures of this operation. According to FC Inter News, the Portuguese wants a four-year deal at four million a season, to which should be added at least four more million of commissions to the agents. Inter will continue studying the situation…
How yes no :rol: Križaj.

Izgleda da se odustalo od prodaje Emmersa :hmmmmm: Jedan izvor piše da se pregovara sa Genovom oko njega,a dva da ne među kojima je i Di Marzio.
EDIT:
There is a turn of event today when it comes to Inter-Genoa meeting that happened this morning. According to Sport Italia, two clubs talked about Salcedo but there is a stop on Emmers who could remain at the club to be available to coach Luciano Spalletti. Together in negotiation with Salcedo and Radu, there is also Valietti, Inter Primavera right back.
I to nakon onoga jučer gdje Vecchi izjavljuje kako sam Emmers vrijedi 10milja.
According to Sky Sport, the meeting between Inter and Genoa today was needed to set up an operation involving 4 young players. To Genoa should be Valietti and Radu while Salcedo and Dutch defender Serpe would go the opposite way. This news confirms Sport Italia’s story that Emmers is not involved in negotiation.
“Sampdoria, Getafe, Trabzonspor and Parma have asked information on Santon but Inter do not want to sell. The reason is that the player is important for UEFA list as a homegrown player.”

This was the Corriere dello Sport on the future of Santon and at this moment, the Italian is likely to stay put at Inter for at least another year.
:lol: :lol: :lol:
Mustafa Cengiz, Galatasaray president, has put a stop on negotiation for Yuto Nagatomo. After the rumors of agreement reached in the last hours in Turkey, the president has denied the news.

“Nagatomo is a person of great value. When we talk about a transfer campaign, we are not only looking at technical ability but also a player’s personality. We made an offer the best that we could. Inter heard our offer but demanded twice what we offered. What they did was very disappointing. We are now waiting for their response. Yuto has openly declared that he wants to play here with us.”
Fak of.Nek daju 5-6 milja ako im je toliko bitan il nek od*ebu.
Sky discusses the UEFA decision today and that Inter will still remain in agreement settlement for next season.

“Inter will have restrictions when it comes to UEFA list, which means that each player on the list must correspond to a sale of identify value. So, if Inter were to buy Nainggolan for 30 million, to include him on the list, the club will have to sell for the same amount. But this is nothing new for Inter as its management has known for a long time that this was going to be the decision of UEFA.

“And for the balancing budget situation agreed in settlement agreement, Inter will resolve it by June 30th and so there are no problems on this front. For the transfer market, nothing changes because Inter are well aware of this situation and have been for a long time.”
What did not meet the parameters set in the settlement agreement signed three years ago is amortization quota which has increased instead of falling due to series of investments that did not bring great benefit (Joao Mario and Gabriel Barbosa).

On one hand, the break-even target has come to fruition. In the meetings held in the past few months with UEFA investigators, the club directors pointed out how it was practically impossible to strengthen the team without affecting amortization. UEFA replied that the rules of the settlement agreement had been agreed upon by both sides. The settlement agreement involved another monitoring year during the 2018-2019 season which is not a consequence of today’s verdict.

Ako je u pitanju Radja ili Rafinha...ne hvala što se tiče ovog prvog.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 17 jun 2018, 00:03

Koliko je pouzdana ova Gazzetta?

Pisu da ste odbili ponudu od Uniteda za Skrinara od 65 miliona..

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Puma » 17 jun 2018, 00:23

Pa to je neozbiljna ponuda, logicno da ce odbiti.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 17 jun 2018, 00:44

Puma je napisao/la:Pa to je neozbiljna ponuda, logicno da ce odbiti.
Pa za koliko ce ga to prodati?

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Puma » 17 jun 2018, 00:55

Male su sanse da ce ici ovo ljeto. Ako je vjerovati nekim izvorima jos zimus su za njega odbijane neke ponude od 50-60 miliona, a sad mu je pogotovo skocila cijena. Ako se vec vezni i napadaci placaju 150-200 miliona pa zasto ne bi i neki odbrambeni bio preplacen.

Tako da za te pare mozes dobiti samo jos jednog Lindelofa.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 17 jun 2018, 07:33

Realno te pare vam nece niko dati, to je plafon za stopera barem po meni. Gledao sam desetak utakmica ove sezone, vecinu je odigrao veoma veoma dobro.

Ali opet neces davati 60tak miliona za igraca nakon jedne dobre sezone, tako da i ja mislim da ostaje i sljedece sezone kod vas.

I da ponovi ovakvu sezonu, tesko da cijena moze ici prema gore. Hajmo reci plafon 70 miliona.

Lindelof je kostao dva puta manje, tako da to nije los deal iako su svi momka proglasili bustom.

Avatar
Mago
Postovi: 6323
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Mago » 17 jun 2018, 08:47

:rol: Skriniar vrijedi minimalno koliko i je Liverpool platio Dijka.

P.S. izgleda da su se dogovorili za Malcoma. Posudba sa opcijom otkupa 40 miliona. Da napravimo jos jednog igraca Juventusu. :lol:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Biscione
Postovi: 4587
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 17 jun 2018, 08:52

Kada vidim sa "pravom" oktupa dođe mi da se ubijem. Kada smo tek počeli radit takve dealove mislio sam da je to najbolja stvar jer ako se igrač dokaže kupimo ga a ako ne onda smo dobro prošli što ga ne moramo otkupljivat. Ali evo na primjerima Cancela i Rafinhe vidimo da nije tako. Nadam se da će bit sa obavezom otkupa ili nikako.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 17 jun 2018, 10:42

Skriniar ispod stotinjak milja neće odlazit iz Intera.Prošla sezona odigrana na razini ponajboljeg stopera Europe,a tek je 23 napunio.Ako nastavi bez ozljeda potencijal za dugo godina najboljeg stopera svijeta je tu.A Inter sa LP i sve vecim ponovnim rastom kluba nema potrebe prodavati svoje najbolje igrače niti oni imaju potrebu igdje odlaziti.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 17 jun 2018, 10:49

SiamoNoi je napisao/la:Skriniar ispod stotinjak milja neće odlazit iz Intera.Prošla sezona odigrana na razini ponajboljeg stopera Europe,a tek je 23 napunio.Ako nastavi bez ozljeda potencijal za dugo godina najboljeg stopera svijeta je tu.A Inter sa LP i sve vecim ponovnim rastom kluba nema potrebe prodavati svoje najbolje igrače niti oni imaju potrebu igdje odlaziti.
100 miliona

Haj vozda :rol:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 17 jun 2018, 11:10

Smijaše se kad je jednako rečeno za Icardija nakon godinu dana u klubu,a danas bi bili sretni da ga dobiju za 100 :wave:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 17 jun 2018, 12:28

Belmin6 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Skriniar ispod stotinjak milja neće odlazit iz Intera.Prošla sezona odigrana na razini ponajboljeg stopera Europe,a tek je 23 napunio.Ako nastavi bez ozljeda potencijal za dugo godina najboljeg stopera svijeta je tu.A Inter sa LP i sve vecim ponovnim rastom kluba nema potrebe prodavati svoje najbolje igrače niti oni imaju potrebu igdje odlaziti.
100 miliona

Haj vozda :rol:
Dao bih vjeruj mi za Skrinara 90 mil prije nego za Balea u ovom trenutku. Ako se Jose nameracio na njega Inter ce popustiti kad-tad, lova Unitedu ionako nije problem. Eh, drugi je sada par cipela koliko je informacija da ga zelimo tacna, nadam se da jeste jer bi to bio najbolji moguci izbor trenutno.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 17 jun 2018, 12:47

Nije ni Interu novac toliki problem uz sva FFP sranja da prodaje svoje najbolje igrače,u tome i je kvaka :mrgreen:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 17 jun 2018, 12:54

SiamoNoi je napisao/la:Nije ni Interu novac toliki problem uz sva FFP sranja da prodaje svoje najbolje igrače,u tome i je kvaka :mrgreen:
Ma prodao bi inter eto za 90 miliona, lupam cifru. Takve ponude 5-6 klubova moze odbiti. Ne kazem da Interu gori pod nogama ali u takvom scenaariju se ukljuce i druge strane pa igrac uglavnom pozeli taj transfer, jos bi u Unitedu imao daleko vecu platu, atraktivnija liga... Sve to trebas uracunati. Meni je tip fenomenalan i volio bih da je tacno kako ga United zeli. Novac ne bih zalio, koliko zinete evo vam. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 17 jun 2018, 13:05

Nek ponudi United pa ćemo vidjeti :mrgreen: Ja smatram da bi odbili.Jer Inter cilja ući u društvo tih 5-6 za što ima odličnu podlogu sa ovim vlasništvom.Jedino kad bi igrač izrazio želju da ode iz kluba i proba nešto novo,eto to je opcija.Iako ja ne vidim kako bi se ovaj transfer ikako mogao ostvariti ovo ljeto.Kao što se City na zimu morao okrenuti drugim opcijama konkretno Laporteu,mislim da isti scenarij čeka i United :P
Rooney88 je napisao/la:Meni je tip fenomenalan
Ima sve :thumbup:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 17 jun 2018, 13:09

Slazemo se da se ne slazemo onda. :D

Vidjet cemo, prvo treba vidjeti koliko ima istine u ovoj, za sada, spekulaciji.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 17 jun 2018, 19:00

Kud nismo Chucky Lozana doveli kad se poveziva sa nama :D
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 17 jun 2018, 23:14

Ja prvi put sad čuo za njega.Tj.mislio sam da se radi o nekom tridesetogišnjaku kad sam cuo prezime jer mi u glavi kao da sam čuo za nekakvog Lozana/Lonzana da je igrao u RBS-u ili negdje...

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 18 jun 2018, 08:03

Spominjali su ga na FiFu jako dugo, pogotovo je onaj Cileanac zagrijan za njega, a i cini mi se da smo se zimus kao raspitivali. Sad to vise nije ni realno jer cim odigra ovako utakmicu na SP cijena skoci za 5-10 mil.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.