FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

GeriOldman
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GeriOldman » 02 sep 2019, 20:13

Užas. Strava i užas.
1921

Biscione
Kontakt:

Post Postao/la Biscione » 02 sep 2019, 20:19

Jbt doveli dvojicu odličnih mladih vežnjaka i opet nezadovoljni. Polahko dovest ćemo sljedeće godine, ne možemo odjednom promijenit čitav rooster.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Kreacionist
Kontakt:

Post Postao/la Kreacionist » 02 sep 2019, 20:35

Vrebac je napisao/la:Znaci nista od veznog sada ?
Mislim da nam je to greska, ako se nedaj boze Sensi povrijedi nema kreativca vise u ekipi!

A mogli smo dovesti Rafinhu, otisao je na posudbu u Celtu :(

Ali sve u svemu, transferi su vrhunski generalno gledajuci .. sagledati kroz polusezonu ko je slaba karika, pa onda u januaru dovesti pojacanje.

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 02 sep 2019, 20:41

Biscione je napisao/la:Jbt doveli dvojicu odličnih mladih vežnjaka i opet nezadovoljni. Polahko dovest ćemo sljedeće godine, ne možemo odjednom promijenit čitav rooster.

Najjace mi kad netko samo sere sere sere, bez jednog argumentiranog prijedloga...sve znalci, uvik ce bit takvih.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!!!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Mago
Kontakt:

Post Postao/la Mago » 02 sep 2019, 20:46

Imamo najboljeg trenera u ligi i fino poslozenu ekipu. Siguran sam da ce ovo biti sezona dostojna Intera.

Sensi, Broz i Barella kad se uklope bit ce svasta...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

neroazzurni
Kontakt:

Post Postao/la neroazzurni » 02 sep 2019, 20:47

tjesi cinjenica da je Conte kmecavac i ne suzdrzava se da kritikuje ako nije dobio svoje...a vidimo da suti, tako da smatram da su uslovi ispunjeni i ocekujem velike stvari...prvenstveno kako ce se snaci u interbels ludilu decembar-januar, kad se sa prvog padalo na sedmo mjesto, mada sam duboko ubijedjen da je ovo sada neki drugi Inter :thumbup:
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 02 sep 2019, 21:57

Tritolone je napisao/la:
Biscione je napisao/la:Jbt doveli dvojicu odličnih mladih vežnjaka i opet nezadovoljni. Polahko dovest ćemo sljedeće godine, ne možemo odjednom promijenit čitav rooster.

Najjace mi kad netko samo sere sere sere, bez jednog argumentiranog prijedloga...sve znalci, uvik ce bit takvih.

Realno samo se čeka prvi kiks da se oplete.Al isto je bilo pod svakim trenerom pa šta dalje uopce pisati.

Osim ovoga što su se vukli neki konci od prijašnjih sezona odrađeni su solidni potezi.Vjerojatno ako se pita Contea i više nego solidni.Nema razloga za preveliko nezadovoljstvo iako smo morali svi skupa progutat neka ****.Yes little duck ima razloga za umjereni optimizam oko ove sezone.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Huska
Kontakt:

Post Postao/la Huska » 02 sep 2019, 22:02

Za ovaj Mercato dovoljno da su samo ostali do kraja pri svome za papucara, a sve ostalo je bonus...

Draze mi je sto je smece otislo iz kluba nego svaki drugi transfer... Kako su se lagano rijesili tri kancera, a kao tri glavna igracq bili mrsss...

Sad samo da Conte poslozi sve, a ne vidim kako ne bi uspio u tome...

Vrebac
Kontakt:

Post Postao/la Vrebac » 03 sep 2019, 01:16

Al se mijenjate iz dana u dan...
99% vas ovdje je pisalo jos Veznjak i Bek i to je to!
A sad se nesmije mi kritikovat sto nije kupit/posudba jedan veznjak tipa Rafinha?
Mislim da smo slabo kreativni u napadu i ako nam se povrijedi Sensi /Brozovic da ce biti zajebano.
Nemojte samo kukati kad nam Vecino ili Gaglia budu kreirali napade :rol:
Borju Valera ne racunam vise , on je zaduzen za kosit travu na Meazi.
I kao sto [email protected] napisa , Veoma positivna stvar je stav kluba kod Icardia, Perisica i Radje :tokralju:

GeriOldman
Kontakt:

Post Postao/la GeriOldman » 03 sep 2019, 02:02

A čime da budem zadovoljan? Otjerao se bolji napadač, doveo gori. Još u minusu 10 milki. Dovode se igrači za 40+ miliona za klupe, ne zna se završiti rafinha koji ode u fcking seltu.. Gledam Candrevu na beku, DDA na stoperu i Vecina u vezi. I tako, odradi se prelazni rok tako što otjeraš jedne dovedeš druge. I u krug. Ako sensi stane sa ovakvom igrom, piši propalo, a stat će. Treba ti top veznjak jedan samo, ti dovedeš dva mlada za 80 miliona. Vrh. Od kojih nijedan nije igrač poteza.
Obrni okreni na isto došli, možda čak i gore. Al eto bar imamo stručnjaka, al pravog, na klupi pa možda šta i bude.
1921

Puma
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Puma » 03 sep 2019, 02:17

Ode babuka.

Bolji klub, bolja plata, titula i kup realni, moguce i najbolji strijelac zavisi koliko ce igrati i kakvi su planovi rukovodstva.

MI9.

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 03 sep 2019, 08:14

Bolji napadac je otjerao sam sebe svojim debilnim postupcima i laziranjem ozljede te odbijanjem da igra EL. Koliko je omiljen dovoljno govori cinjenica da mu niti jedan suigrac nije komentirao/cestitao niti "lajkao" objave na IG sad kad je presao u PSG. Hvala mu za sve i neka mu je sretno u PSGu a neka je sretno i njima sa sapunicom i dramom koja vjerojatno slijedi ako potpise ugovor.

Doveli smo i beka (Biraghi), Candreva vjerojatno nece igrati kad se Lazaro uklopi, Barella bi trebao upasti ispred Vecina i sigurno da nece biti klupiran, iako Conte voli prosjecne igrace kao sta je Vecino. Jedini minus je taj sta nismo uspjeli prodati visak, a i tko bi normalan zelio dovesti Valera recimo, kad je izdusio jos prije 2 sezone. U svim poljima smo dobro pokriveni osim u vezi, a i to se da zamaskirati ako zaigramo 3-4-3.

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 03 sep 2019, 09:05

Tuzan dan, nek je sretno babuka :salut:

Al kako su strucno okrenuli navijace protiv njega, svaka im cast :tokralju:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Chillout
Kontakt:

Post Postao/la Chillout » 03 sep 2019, 09:53

DaBogda bio zlatna lopta ali smetlje više neka ne prilazi Interu. Nadati se samo da će ga PSG potpisati i riješiti se štetočine. Ostaće upisanih njegovih stotinjak golova ali to će i ostati, samo statistika koju je napravio jedno smetlje od čovjeka.

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 03 sep 2019, 10:00

Sad ispada on svetac a uprava mu sjela na kosti i otjerala ga jadnog.

Sam je okrenuo navijace protiv sebe, makar one najvatrenije, sa izdavanjem one glupe knjige i sa desetak drugih glupih sitnica. Netko je ovdje i stavio ali sjecate se kad nije slavio golove zato sta mu nisu ponudili ugovor u to vrijeme. Jos i nekako mozes preci preko jedne, dvije ili tri stvari ali ovo odbijanje igranja EL utakmice je vjerojatno prelilo casu, konstantno Wandino preseravanje svako ljeto i njegova sutnja kad su izazivali sa mogucim odlaskom u Juventus ili Napoli, ili one izjave kako on moze otjerati bilo kojeg igraca ako tako zeli...niti jedan igrac nije veci od kluba. Bio je i Zuba u klubu, bio je i Vieri, i Ibrahimovic i svi su bolji igraci od Icardia a klub je opstao i nastavio funkcionirati bez njih.

Ja bi prvi volio da je ostao i da se ovo nikad nije desilo ali sam ga prekrizio kad je odbio igrati onu El utakmicu.

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 03 sep 2019, 10:31

Oduzimanjem trake na onaj nacin, uprava je i isla na to da ce Icardi reagovat kako je reagovo, kako bi kod navijaca opravdali odluku da ga prodaju.

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 03 sep 2019, 10:49

A mislis da mu je traka oduzeta reda radi, bez nekog valjanog razloga, ako je tako mislis da se ostatak ekipe nebi pobunio. Sta njih stiti da sutra ne budu novi Icardi, jednako sikanirani od uprave i otjerani iz kluba. Zasto nitko nije stao iza kapetana? A sve i da nije postojao razlog (a sigurno je, samo mi to ne znamo) tko je on da odbija igrati za klub koji ga placa uredno.

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 03 sep 2019, 12:25

Ne znam zasto mu je oduzeta isto ko sto ne znas ni ti nit iko drugi. Znam samo da je Spalletti bio velikim dijelom odgovaran za to (Marottine rijeci), i to ne zbog necega sto se stalno desavalo nego jedne stvari. Sta je ta stvar niko ne zna. Mislim da je Marotta izjavio kako nije zbog toga sto je Wanda pricala, al mi se ne da sad trazit, mozda nekad drugi put. Sad izjavljuje kako je uvijek bio profesionalan...Pa koji k*rac jbt.

A klub nije ni u jednom trenutku negiro njegovu povredu. Vjerovatno je bila manja povreda koju je vuko od prije, pa je u tom trenutku odlucio da je "zalijeci". Izgovor ili ne, nije toliko ni bitno. Ako je odbio da igra bez razloga, zasto ga klub nije kaznio, ko sto ga je kaznio u periodu oko nove godine kad je zakasnio na trening?

Elem nejse, nije vise ni bitno. Zasrali su u ovom slucaju da valja. Najboljes igraca dajes nekome na dzabnu posudbu. Strasan posao :lolno:

Tritolone
Kontakt:

Post Postao/la Tritolone » 03 sep 2019, 13:20

Ne znam ali sigurno nije zato sta su jedno jutro Marotta/Spalletti i co. tako odlucili. Eto sve i da je Spalletti jedini krivac i da se tako osvetio Icardiu kako to da nije ostao u planovima ekipe nakon otkaza celavcu, zasto je Marotta javno izjavio da su on i Radja otpisani. Bilo bi logicno u tom slucaju da se okrene novi list i krene od nule ali ovaj je tek tada precrtan, cak je kod Spallettia unatoc losim odnosima igra, a kod Contea nije ni trenira.

Kako to da se odlucio bas lijecit nakon sta mu je traka uzeta, i kad ekipa igra ima najbitniji period u sezoni, zgodan tajming totalno.

Zasrali su jedino sta se tako javno izaslo sa problemima, i sto su neki od klubova vjerojatno odbijeni cinjenicom da uz igraca dobijaju more problema.

U pravu si nije ni bitno, vise nije dio naseg kluba hvala Bogu (barem za ovu sezonu) i sad je problem nekog drugog.

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 03 sep 2019, 13:39

Tritolone je napisao/la:Zasrali su jedino sta se tako javno izaslo sa problemima, i sto su neki od klubova vjerojatno odbijeni cinjenicom da uz igraca dobijaju more problema.

Jedino i najbitnije

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.