FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Chillout
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Chillout » 03 sep 2019, 13:51

Spaletti je tražio da mu se oduzme traka i Marotta je odobrio. To nije moglo doći što se nekome digao pa eto hajmo mu oduzeti traku. Nije ovo amaterski klub, da igraču od 100 miliona namjerno obaraju cijenu. Za sve su bili valjani razlozi koje mi možemo samo nagađati.
Klub je objavio na stranici da je obavljen pregled koljena i da je on potpuno zdrav odnosno da nema promjena nikakvih i da je spreman za igru ali lik odbio doći na utakmicu. To je kraj karijere tamam da je 300 golova dao.
Inter je poznat kao klub u kojem ima krtica i da se svakako stvari ne mogu sakriti. Tako da za takvog ološa uzeti 70 miliona je sjajan posao.
Ne trošio ja na njega više vrijeme, hvala za golove ostalo prepuštamo zaboravu.

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 03 sep 2019, 14:04

Kazes da su bili valjani razlozi a nemas pojma zasto mu je oduzeta traka

Nisu objavili da je potpuno zdrav nego da nema promjena u odnosu na prosli MRI koji je radjen. Sto bi moglo znacit da ako je bila neka povreda na prvom snimku, da je prisutna i na drugom. Evo opet pitanje, zasto ga klub nije kaznio za krsenje ugovora neigranjem?

Nije amaterski klub, al su bas tako izhendlali citavu ovu situaciju. Amaterski

Icardi jest supacki reagovo, to stoji. I vjerovatno je sebi zatvorio vrata odbijanjem da igra. Ali pjevat hvalospjeve na racun uprave i Marotte nakon svega sto su prouzrokovali :tokralju:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Puma
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Puma » 03 sep 2019, 14:39

Marotta docent, rijesio se igraca koji skupa vrijede preko 150 m eura a zauzvrat dobio pola tone peleta.

Nek je on nama doveo napadaca od 70-80 miliona koji bukvalno ne zna primiti loptu i fula golove sa 2 metra.

Chillout
Kontakt:

Post Postao/la Chillout » 03 sep 2019, 14:47

Naravno da nemam pojma ali isto tako nemaš ni ti. Oduzimanje trake nekome ko uopšte nije nikada ni trebao biti kapiten uopšte nije velika stvar.
Imaš jasne i decidne izjave Spalettija da je bio potpuno zdrav i da je uredno pozvan na utakmicu ali se nije odazvao. Tada je javno tražio da se uprava jasno uključi u rješavanje problema sa Icardijem.
Procjena je vjerovatno bila da je manje štete ako ne kazne Icardija jer Spaletti je bivši svakako a Maura treba unovčiti. I pored silnih problema sa njim ta kazna bi bila dovoljan signal da ga niko ne treba kupiti.
On je to svakako i htio da bi mogao klub tužiti za mobing što je na kraju uradio da bi išao u juve i pokazivao inat.

Braniti jednog takvog lika kao što je on, čiji je život pun skandala, je posebna priča, ali vi vjerovatno znate vaše rqzloge i ne bih da ulazim u to.

@puma: ko je to bolje poslovao u Italiji od Intera?

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 03 sep 2019, 14:59

Chillout je napisao/la:Naravno da nemam pojma ali isto tako nemaš ni ti.

ja i ne tvrdim da znam

Chillout je napisao/la:Oduzimanje trake nekome ko uopšte nije nikada ni trebao biti kapiten uopšte nije velika stvar.

Zar stvarno i dalje to mislis nakon svega sto je prouzrokovalo uzimanje trake? Mora da je i Marotta tako razmisljo.

Chillout je napisao/la:Procjena je vjerovatno bila da je manje štete ako ne kazne Icardija jer Spaletti je bivši svakako a Maura treba unovčiti. I pored silnih problema sa njim ta kazna bi bila dovoljan signal da ga niko ne treba kupiti.

Da su oni tako razmisljali ne bi mu bukvalno srokali cijenu proglasivsi ga bivsim na pocetku priprema.

Chillout je napisao/la:On je to svakako i htio da bi mogao klub tužiti za mobing što je na kraju uradio da bi išao u juve i pokazivao inat.

Kako si doso do te informacije? Znas se licno sa Wandom?

Chillout je napisao/la:Braniti jednog takvog lika kao što je on, čiji je život pun skandala, je posebna priča, ali vi vjerovatno znate vaše rqzloge i ne bih da ulazim u to.

Nije bitno ko je upitanju, ista stvar i sa Radjom. Činjenica je to da je uprava odradila očajan posao oko njih dvojice.

Btw: Arrivederci :mrgreen:

slika

zamorano1plus8
Kontakt:

Post Postao/la zamorano1plus8 » 03 sep 2019, 15:28

sta se svadjate, ja bi najsretniji bio kad bi ga izbrisali ko turci hakana sukura, ko da nikad nije ni igrao ni dao gol :kafa:
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Chillout
Kontakt:

Post Postao/la Chillout » 03 sep 2019, 15:31

Pa kako diskutuješ ostavljaš dojam da znaš. :mrgreen:
Oduzimanje trake je poveijedilo ego njemu i njegovoj dami, koji su se smatrali alfom i omegom u klubu. To je bar jasno, poslije njenih kmečanja po televiziji.
Icardi u finasijama Interu ne može naštetiti, plata je jedini trošak, njegova prodaja bi bila velika dobit. Da nije tako kojim slučajem ubijedjen sam da kinezi bi isto postupili. Kad Steven kaže da Icardi u juve neće nikad! zar trebam biti u kontaktu sa Wandom da bi bilo jasno da su bile igre da on završi u Torinu.
Ista stvar je i sa Radjom, iako je on priznao da je klub bio korektan i da cijeni što su bili iskreni.
Radja mi je najdraži veznjak u Seria A ali završio je sa lrofwsionalnim fudbalom i prije dolaska u Inter, i ja apsolutno nemam nikakvih problema sa tim.

Icardi i Perišić su po meni bili najveći problemi, Radja čisto što nije bio profesionalan i na nivou ozbiljnog fudbalera. Sklonuti ih u paketu iz ekipe s mogućnošću da zaradiš 100 miliona na ljeto apsolutno nije loš posao.

Sve u svemu, agree to disagree. Vama Icardi a nama zdrav Inter :mrgreen:

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 03 sep 2019, 15:54

Pa nece rec da ga nece nikad prodat Arsenalu ako su ga pitali hocel ga prodat u Juventus. Problem citave zajednice Interovih navijaca sto lako dolaze do nekih zakljucaka na osnovu rekla-kazala novinarstva.

Ne kontas, ne branim ja Icardija, nego pokusavam objasnit da uprava nije odradila dobar posao. Ne da nije dobar, nego je katastrofalan. Da su odigrali ovo kako treba mozda bi Real na ljeto dosao sa ponudom od 150mil, a ovako je upitno da li cemo dobit i ovih 70 naredne godine. Meni to zvuci ko finansijska steta, al eto izgleda da nije

Chillout
Kontakt:

Post Postao/la Chillout » 03 sep 2019, 16:10

Ne razmišljamo isto, što je normalno. Ali meni nije realno reći da Inter nije htio da napravi profit o kojem pričaš, odnosno da je pogriješio čovjek koji se 40 godina bavi poslom sportskog direktora i ima takav CV. Ali i to je moguće, možda nekad i saznamo pravu istinu.

Inter mu je dao šansu, on je Interu dao mnogo ali priča se raspala i to je to.

Kreacionist
Kontakt:

Post Postao/la Kreacionist » 03 sep 2019, 20:58

arminz je napisao/la:Ne znam zasto mu je oduzeta isto ko sto ne znas ni ti nit iko drugi. Znam samo da je Spalletti bio velikim dijelom odgovaran za to (Marottine rijeci), i to ne zbog necega sto se stalno desavalo nego jedne stvari. Sta je ta stvar niko ne zna. Mislim da je Marotta izjavio kako nije zbog toga sto je Wanda pricala, al mi se ne da sad trazit, mozda nekad drugi put. Sad izjavljuje kako je uvijek bio profesionalan...Pa koji k*rac jbt.

A klub nije ni u jednom trenutku negiro njegovu povredu. Vjerovatno je bila manja povreda koju je vuko od prije, pa je u tom trenutku odlucio da je "zalijeci". Izgovor ili ne, nije toliko ni bitno. Ako je odbio da igra bez razloga, zasto ga klub nije kaznio, ko sto ga je kaznio u periodu oko nove godine kad je zakasnio na trening?

Elem nejse, nije vise ni bitno. Zasrali su u ovom slucaju da valja. Najboljes igraca dajes nekome na dzabnu posudbu. Strasan posao :lolno:

Od pocetka ako si pratio, jos od 2014-te sve ce ti biti jasno.

Bila je negacija za povredu iz kluba, od medicinskog osoblja. Mozda nisi upratio.

Posudba nije dzabna, Cavani jos ovu godinu i ode iz PSG. Treba im vrhunski napadac, tako da ce ga sigurno otkupiti.

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 03 sep 2019, 21:31

Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 03 sep 2019, 21:39, ukupno mijenjano 1 put.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Biscione
Kontakt:

Post Postao/la Biscione » 03 sep 2019, 21:36

I ja sam volio da su iz Uprave pokušali pronać rješenje, mislim da bi to Mauro objeručke prihvatio ali jbg, šta je tu je
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Chillout
Kontakt:

Post Postao/la Chillout » 04 sep 2019, 14:04

:tokralju: :tokralju: nisam znao da nas je Ronaldo zuba napustio a ne neki papučar koji se pos*ao po klubu koji bodrimo.
Svaka vama čast, Adriano je bio i prošao, pojam fudbala za Icardia ali se nije za njim plakalo.

Pitanje je hoće li Lukaku dati 100 golova u Interu, slažem se ali nije ni potrebno u konačnici jer može raditi sve ostalo što Mauro može sanjati.

Forza Inter!

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 04 sep 2019, 14:08

Lukaku je dvije razine ispod Icardija.Svatko tko to ne vidi ima ozbiljnih problema sa pracenjem ove igre.

Sve što se naslućivalo se već i pokazalo u prve dvije utakmice,dalje ne moramo.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Chillout
Kontakt:

Post Postao/la Chillout » 04 sep 2019, 14:19

Ok.
:facepalm:

Jericho
Kontakt:

Post Postao/la Jericho » 04 sep 2019, 14:29

Mauru želim sve najbolje do ljeta, da ga otkupe pariški šeici. U daljem nastavku karijere sve najgore. :salut:
Ljudi kažu da sam lud jer sam propustio tolike milione, ali to me nikad nije činilo sretnim.
Ja sam momak iz favele, sirotinja, mogao sam postati jedan od najboljih, ali nije mi se dalo.
Sada sam spokojan, miran i sretan. To je najvažnije u životu.

arminz
Kontakt:

Post Postao/la arminz » 04 sep 2019, 16:22

SiamoNoi je napisao/la:Lukaku je dvije razine ispod Icardija.Svatko tko to ne vidi ima ozbiljnih problema sa pracenjem ove igre.

+

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 04 sep 2019, 18:58

SiamoNoi je napisao/la:Lukaku je dvije razine ispod Icardija.Svatko tko to ne vidi ima ozbiljnih problema sa pracenjem ove igre.

Lukaku i Icardi su različita tipa napadača za različite stilove igre...no Icardi je htio biti veći od kluba.... :thumbdown:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 04 sep 2019, 19:25

postoje oni koji realno gledaju na desavanja na relaciji icardi-inter i oni koji su fanovi maura icardija

npr siamo je klasican fanboy, decko (icardi) se kurcio i dobio po nosu... koliko god ga voljeli, kriv je!
"If you tremble with indignation at every injustice, then you are a comrade of mine." - Che Guevara

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.