Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

GIBRA
Postovi: 2628
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 27 mar 2023, 22:40

Pardon 3 gola,bitno da je on kvalitetan vezni kod mistera :kafa: :kafa:
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 27 mar 2023, 23:05

Ma matri od 80mill
#ALLEGRIOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 27 mar 2023, 23:33

A sta je to Cannavaro trebao da uradi? Vec u zalasku karijere u dobrim 30im godinama, osvajac zlatne lopte, svega dvije godine u dresu Juventusa i ocekivati da ostane vjeran kao sto su "trebali" Zambrotta ili Thuram. Na kraju krajeva, poslije te epizode se sam ponudio da dodje, pomogne se i "izvinuo" navijacima, dok su drugi svi zaigrali za milanske klubove.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 28 mar 2023, 08:38

Yildiz je strasan i morao je vec debitirati u A timu davno pored svih povreda, kloca Keana itd. Spominje se već da zeli otići jer nisu neka obećanja ispunjena pa su brže bolje poceli da ga ubacuju u U23 tim da igra.

Dusan dokazuje da je igračina koja nažalost ne može s Allegriem. Jedan ce otici, a nazalost po nas bit ce pogrešan. Ako se nešto radikalno ne promijeni ne sumnjam u takav ishod.
Fagioli takodjer odlican, asistencija i jos blizu gola u 3 navrata od kojih je jedna prečka iz slobodnjaka.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4818
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 28 mar 2023, 10:04

Italia je napisao/la:
27 mar 2023, 23:33
A sta je to Cannavaro trebao da uradi? Vec u zalasku karijere u dobrim 30im godinama, osvajac zlatne lopte, svega dvije godine u dresu Juventusa i ocekivati da ostane vjeran kao sto su "trebali" Zambrotta ili Thuram. Na kraju krajeva, poslije te epizode se sam ponudio da dodje, pomogne se i "izvinuo" navijacima, dok su drugi svi zaigrali za milanske klubove.
Nevjerovatno zasto se uvlacim da odgovaram, a znam sta me ceka (a od jucer sam vidio da i nedolican rjecnik koristis u raspravama).

Evo samo se igramo okretanja teza ( a ti vidi da li ces zakljuciti da si MOZDA SELEKTIVAN I SUBJEKTIVAN oko nrkih ljudi):

Primjer:

Onaj celavi majmun, canavaro, otisao kada je juventusu bilo najteze u 100+ godina postojanja kluba. Nije se ni osvrnuo prema klubu, prema saigracima sa kojima je 7 dana prije osvojio tituli prvaka svijeta koji su rekli da ce ostati, da treba da ostanu da ce se juve vratiti jaci nego ikada....bla bla bla

Scenario:

Conte se vraca i "izvine se" navijacima:
Comment:
Nije to isto kad je otisao supak canavaro, tad je bilo klubu najteze, on okrenuo ledja, a conte bio u "najboljim godinama" sta je trebo uraditi...bla bla bla.

Znaci sve se moze okrenuti kako kome odgovara.

Poenta je, ne trebamo se lagati da imamo neke principe i pravila, ocigledno volimo te povratnike.

Ako smo primili bonucia, canavara, pogbu....sto ne bi i contea...

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la marconato » 28 mar 2023, 11:14

GIBRA je napisao/la:
27 mar 2023, 22:40
Pardon 3 gola,bitno da je on kvalitetan vezni kod mistera :kafa: :kafa:
5:10
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 28 mar 2023, 13:46

marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 11:14
GIBRA je napisao/la:
27 mar 2023, 22:40
Pardon 3 gola,bitno da je on kvalitetan vezni kod mistera :kafa: :kafa:
5:10
Selam ljudino, sta si to utihno ?
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la marconato » 28 mar 2023, 14:36

Italia je napisao/la:
28 mar 2023, 13:46

Selam ljudino, sta si to utihno ?
Pozdrav, tu sam. Bas nedostajem?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3987
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 28 mar 2023, 17:07

Na kraju ce doci Tudor i dovesti Pirlonija da mu bude asistent.. :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

GIBRA
Postovi: 2628
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 28 mar 2023, 17:31

marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 11:14
GIBRA je napisao/la:
27 mar 2023, 22:40
Pardon 3 gola,bitno da je on kvalitetan vezni kod mistera :kafa: :kafa:
5:10

Kakav izraz lica :urnebes: u fazonu tamo sam blizi svom golu nego protivnickom :kralj:


Ma ide on na kraju sezone 100%,a i bolje za njegovu karijeru
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 29 mar 2023, 03:16

marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 14:36
Italia je napisao/la:
28 mar 2023, 13:46

Selam ljudino, sta si to utihno ?
Pozdrav, tu sam. Bas nedostajem?!
Pa naravno, nedostajao si mi da argumentirano komentarisemo ovih mjesec dana gdje je Juve derao sve redom, a nas silni Dusan ostade na istom ucinku (do jucer kada si nam opet skokno na temu). Hajde za nadat se da ce Dusan poceti zabijati i opravdati ulozene novce, pa cemo ovdje moci zajedno komentarisati i diskutovati, sa punim integritetom licnih stavova.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la marconato » 29 mar 2023, 08:07

Italia je napisao/la:
29 mar 2023, 03:16
marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 14:36
Italia je napisao/la:
28 mar 2023, 13:46

Selam ljudino, sta si to utihno ?
Pozdrav, tu sam. Bas nedostajem?!
Pa naravno, nedostajao si mi da argumentirano komentarisemo ovih mjesec dana gdje je Juve derao sve redom, a nas silni Dusan ostade na istom ucinku (do jucer kada si nam opet skokno na temu). Hajde za nadat se da ce Dusan poceti zabijati i opravdati ulozene novce, pa cemo ovdje moci zajedno komentarisati i diskutovati, sa punim integritetom licnih stavova.
Nemam ja sta s tobom "argumentovati" kad sam sve sto imam rekao.
To sto si ti kao jedan od rijetkih fanova Juvea zaslijepljen Alegrijem i nkegovim antifudbalom nije moj problem.

Tako je, "posti" u Juventusu dugo, a u Srbiji na poslednja 3 meca postigai 4 gola. Tacnije, za 162 min. 4 gola, sto ce reci da je davao gol na svakih 40 min. Zapitaj se zasto je tako... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Shategabri » 29 mar 2023, 08:13

Kolike su šanse da pređe u Real?
Koševo Zapad

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la marconato » 29 mar 2023, 08:17

Shategabri je napisao/la:
29 mar 2023, 08:13
Kolike su šanse da pređe u Real?
To niko ne zna. Non stop novinari naglabaju, ali licno mislim da je malo je reci nezadovoljan u Juventusu i antifudbalom koji je prisiljen da igra. Tako da, mislim da ce svakako na ljeto negdje preci ukoliko Alegri ostane...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 29 mar 2023, 08:23

Ako je pametan odabrat će Bayern.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Shategabri » 29 mar 2023, 08:41

marconato je napisao/la:
29 mar 2023, 08:17
Shategabri je napisao/la:
29 mar 2023, 08:13
Kolike su šanse da pređe u Real?
To niko ne zna. Non stop novinari naglabaju, ali licno mislim da je malo je reci nezadovoljan u Juventusu i antifudbalom koji je prisiljen da igra. Tako da, mislim da ce svakako na ljeto negdje preci ukoliko Alegri ostane...
Pa ono, Realu treba napadač, to je sigurno.
Nije baš tržište izdašno kad su u pitanju napadači.
Ko ima nešto dobro, uglavnom se ogradio klauzulama i neće ni pustiti bez obzira ko tražio.
Ne znam šta je potpisao u Juventusu, al realno nije mu neka pljačka igrati u ovakvoj ekipi ako se nešto drastično ne promijeni.
Koševo Zapad

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 29 mar 2023, 19:15

marconato je napisao/la:
29 mar 2023, 08:07
Italia je napisao/la:
29 mar 2023, 03:16
marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 14:36


Pozdrav, tu sam. Bas nedostajem?!
Pa naravno, nedostajao si mi da argumentirano komentarisemo ovih mjesec dana gdje je Juve derao sve redom, a nas silni Dusan ostade na istom ucinku (do jucer kada si nam opet skokno na temu). Hajde za nadat se da ce Dusan poceti zabijati i opravdati ulozene novce, pa cemo ovdje moci zajedno komentarisati i diskutovati, sa punim integritetom licnih stavova.
Nemam ja sta s tobom "argumentovati" kad sam sve sto imam rekao.
To sto si ti kao jedan od rijetkih fanova Juvea zaslijepljen Alegrijem i nkegovim antifudbalom nije moj problem.

Tako je, "posti" u Juventusu dugo, a u Srbiji na poslednja 3 meca postigai 4 gola. Tacnije, za 162 min. 4 gola, sto ce reci da je davao gol na svakih 40 min. Zapitaj se zasto je tako... :kafa:
:rol: Uteko sa teme, u zivot se razocarao
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 31 mar 2023, 14:27

Press Allegria:
- Chiesa neće igrati sutra, cilj je kup s Interom
- Sandro spreman, ali nije igrao neko vrijeme, vjerujem da je Gatti starter jer je zasluzio
- U vezi jos mora odlučiti, ali vjerujem da ce Miretti poceti
- Napad Dusan i vjerovatno kloc Kean dok ce Angel uci s klupe
- Pogba jos fali, svakako tu nije istekao mjesec koji se prognozirao, ali ta povreda je sad navodno ok
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3987
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 31 mar 2023, 17:25

‘Spinazzola-Pellegrini you can’t do that!’, Prosecutor investigates Roma and Juventus deal

The Rome Public Prosecutor’s Office have joined the Prisma investigation and are closely scrutinising a swap deal between Roma and Juventus involving Leonardo Spinazzola and Luca Pellegrini.

Recently, the Turin Public Prosecutor’s Office shared documents from the Prisma investigation to six other prosecutors around the country, setting up multiple fronts against alleged usage of falsified capital gains through inflated player transfer values.

In Rome, deputy prosecutor Maria Sabina Calabretta and her team recently received these documents and they are now closely examining a swap deal between Roma and Juventus in 2019, that saw Pellegrini head to Turin from the capital and Spinazzola the other way.

The deal allowed both clubs to register capital gains in their budgets, with Spinazzola being valued at €29.5m and Pellegrini at €22m.

Whilst not initially suspicious, investigators began examining the deal in closer detail after a wiretap was collected by the Guardia di Finanza in July 2021, which featured a conversation between Juventus directors Federico Cherubini and Stefano Bertola.

Cherubini said to his colleague: “It was my subject of discussion with Fabio so many times, because I used to say…it’s true that today we’ll do minus 40 but by doing so I already know that we’re going to the president, we’re saying that it can’t be done.

“Let’s stop this haemorrhaging… that is, you have activated a lawful way, but you have pushed it too far, because then you have created.”

Bertola retored: “Out of turn!”, leading Cherubini to respond: “you’ve been out of turn! It’s a very long queue… and that led you to do some operations… that otherwise in a normal context you cannot do… Spinazzola-Pellegrini, you can’t do that!”

When questioned by the investigators, Cherubini gave a different interpretation of his statements, suggesting that the expressions ‘lawful way pushed too far’ and ‘out of turn’ were technical references, for example that Spinazzola could incur an injury.

The work of the Rome Public Prosecutor’s Office is still at the early stages, considering the mountain of documents sent by their colleagues in Turin.
Dobro bi bilo da nam ovi "prosecutors" objasne ZAKONE u vezi transfera...ne interesuje me ko je sta pricao, moze li ili ne moze...zakon me interesuje..

Cudno mi da je Roma upletena...svo vrijeme mislim da smo mi sami ovo radili... :shock:

Nadam se da su "shared" dokumente i sa tuziocem iz Genove...Volio bi da se on javi i kaze nam kako je klub poslovao, "sve po zakonu".. :kafa:
Covjek se ne moze nacuditi da Genova ne postoji u ovoj prici... :shock:
Juan Cuadrado is set to leave Juventus when his contract expires. However, recent reports suggest that there is a possibility that he may end up staying in Turin after all.

According to Corriere dello Sport via Tuttojuve, Max Allegri is pushing for him to remain in the squad, despite his age.
:mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

GIBRA
Postovi: 2628
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 31 mar 2023, 17:31

Antifudbal is baaaaaaacccckkkkk
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.