Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Igrač utakmice?

Anketa je završila: 22 maj 2018, 17:03.

Gigi
9
47%
Buffon
10
53%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 15 feb 2018, 11:44

Kompromis je napisao/la:Ha ha ha i dalje se omalozava higuain... čovjek je valjda jedini igrao na terenu... ostalo je bilo mentalno patuljasto... sve sto je juventus uradio ofanzivno na ovoj utakmici, mimo penala, uradio je higuain... sve je on napravio svojim potezima... kad je promasio sam je uzeo loptu sa centra, gurnuo mandzi ili kome vec i ovaj mu nabio, nakon toga par pasova sa miretom... sansa bernardeschia je takva da je higuain sam driblinzima i kontrolom lopte od lijeve strane sesnaesterca dosao skoro do desne i dodao berni lopte...
Pogledajte malo utakmicu objektivnim ocima... za 2 klase je uradio vise od svakog na terenu... i to ne samo u juventusu... da se buffon nije obrukao tottenham do prekosutra ne bi dao drugi gol... jer po njega nisu ni isli za razliku od prvog poluvremena kad su se svojski trudili da dadnu gol...

Dakle ubjedljivo najbolji igrac na terenu, i ubjedljivo najmanji flop je pipita... zapravo moze se reci da je ova utakmica bila djl (drustvo jednog lica) jer su ostali bili nesposobni za nesto...
Da, tačno. Isto je za dvije klase više lošeg uradio od bilo koga na terenu. Napadaču od 90 miliona onakvi promašaji se ne opraštaju. Da je Kane ili Lewa bio u napadu tu noć vodili bi 4-0 na poluvremenu. Kritikuje se ovdje dobro i Allegri i Chiellini i Buffon i Sandro i Pjanić i Khedira za njihove partije tu noć, samo se jednog kao i uvijek pokušava opravdati na sve načine. Da je to izuzetak pa i nekako, ali historijski se to ponavlja. :salut:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Kompromis » 15 feb 2018, 12:12

IlCapitano je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Ha ha ha i dalje se omalozava higuain... čovjek je valjda jedini igrao na terenu... ostalo je bilo mentalno patuljasto... sve sto je juventus uradio ofanzivno na ovoj utakmici, mimo penala, uradio je higuain... sve je on napravio svojim potezima... kad je promasio sam je uzeo loptu sa centra, gurnuo mandzi ili kome vec i ovaj mu nabio, nakon toga par pasova sa miretom... sansa bernardeschia je takva da je higuain sam driblinzima i kontrolom lopte od lijeve strane sesnaesterca dosao skoro do desne i dodao berni lopte...
Pogledajte malo utakmicu objektivnim ocima... za 2 klase je uradio vise od svakog na terenu... i to ne samo u juventusu... da se buffon nije obrukao tottenham do prekosutra ne bi dao drugi gol... jer po njega nisu ni isli za razliku od prvog poluvremena kad su se svojski trudili da dadnu gol...

Dakle ubjedljivo najbolji igrac na terenu, i ubjedljivo najmanji flop je pipita... zapravo moze se reci da je ova utakmica bila djl (drustvo jednog lica) jer su ostali bili nesposobni za nesto...
Da, tačno. Isto je za dvije klase više lošeg uradio od bilo koga na terenu. Napadaču od 90 miliona onakvi promašaji se ne opraštaju. Da je Kane ili Lewa bio u napadu tu noć vodili bi 4-0 na poluvremenu. Kritikuje se ovdje dobro i Allegri i Chiellini i Buffon i Sandro i Pjanić i Khedira za njihove partije tu noć, samo se jednog kao i uvijek pokušava opravdati na sve načine. Da je to izuzetak pa i nekako, ali historijski se to ponavlja. :salut:
Koji Kane je l onaj sto je promasio gol sa 3m, koji je teze promasiti nego dati (5x veca sansa od one Higuainove za koju se sam morao izboriti i skoro sam je kreirati)..... koji Kane onaj sto se nije vidio citavu utakmicu do poklona Chielinia... i onda opet nakon toga nije primio loptu citavu utakmicu... ako je to taj Kane onda je higuain odigrao 3x bolju utakmicu od njega.. ako nije ja se onda izvinjavam.... ali mislim da ne grijesim....

Da su svi odigrali barem upola kao Higuain te veceri Juventus bi pobjedio 4:0 ili 4:1... ovako se stavlja nesto na teret igracu koji je bio sam pokretacka snaga od 23 kWh motora zvanog Juventus od 24kWh....

Apsolutno ga treba braniti za ono od utorka i ocenito za ovo sto igra zadnja 2 mjeseca... prije je bilo mjesta za kritiku zbog njegovih losih partija ali je itekako licemjerno i bezobrazno bilo sta nametati Higuainu za Tottenham kad je odigrao ubjedljivo najbolje od svih igraca Juventusa... jos uz to je pruzio i zalaganje za ekipu sto mje jos vise iznenadilo i fasciniralo...

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 15 feb 2018, 12:25

1. Promašen zicer kad je htio biti heroj, a imao Pjanića samog na ivici peterca da je zakuca - puca kroz dva igrača u bloku.
2. Promašen penal kad se ukenjao i napucao loptu kao najveća sirovina. Realno i prvi penal je očajno opucao, skoro po sredini gola prije nego je Lloris skrenuo u stranu.
3. Poklonio prvi gol Tottenhamu.


Zabio dva gola do tada - svaka čast. Bio sam spreman reći kako igra najbolju utakmicu ikad u Juventusu, ali onda opet živci rade svoje kao i milion puta prije. Neviđen talenat da zabiješ dva gola u 10 minuta i opet pokvariš sve do kraja. :tokralju:

Od Reala, Napolija, Juventusa i Argentine toliko promašaja u ključnim momentima, toliko plaćen (i transfer i plata) i opet neko ima da ga brani. On sad do kraja sezone u LP treba poduplati Ronaldov učinak od prošle godine da samo počne mijenjati reputaciju o sebi, a oprati se nikad neće. Najprecjenjenija toljaga ikad. Kad Juventus od tebe ne može napraviti pobjednika i mudonju nisi ni za šta. Gadi mi se...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Kompromis » 15 feb 2018, 12:50

Sa Kanea, cavania (neki dan si ga naveo u sl. kontekstu) i sl. si presao sad na njegovo chokanje.. kad si vidio da i ti promasuju.. a uz to da promasuju znatno vise i ozbiljnije... polako se popravljas... taj zicer je upravo skoro on sam kreirao... rijetko kompletan napadac.... sva sreca pa igra u Juventusu.... Messi je u karijeri promasio sijaset penala pa ne vidim da ga iko zbog toga proziva... a realno je mozda i najbolji igrac svih vremena.. vise penala promasuje od Pipite.... Higuain je izveo strasan penal koji Loris ne bi odbranio, cak je i ostao na sredini i dzaba mu bilo....

Koliko je on poklonio gol toliko ga je poklonio i Pjanic koji je prije tog izgubio loptu pa je nekako iskopeljao pipita i zbog toga nije mogao je u potpunosti iskontrolisati, a toliko i jos vise ga je poklonio chielini amaterskom reakcijom i ispadanjem kao da je pjetlic a ne prekaljeni defanzivac.... i na taj nacin napravio rupu koju nije sam mogao benatia zacepiti...

Da bi se od Higuaina napravio pobjednik on pored sebe mora imati vrsne majstore... a u ovom rosteru i u sastavu od utorka on je ubjedljivo najveca klasa... pa kakvi su onda luzeri ostali igraci... a shodno tome tako su se i ponasali na terenu gdje je higuain naspram ostalih izgledao kao Messi iz boljih dana nego sada... jedini igrac sa kojim se Higuain razumije je Dybala, a on nije bio tu... jer su na istom ili slicnom kvalitativnom nivou... puno ispred ostalih bezglavih igraca.... a vidimo Argentinu bez Higuaina--- svaka cast jedna pobjeda na 6 ili 7 utakmica... stvarno su prodisali bez njega... da Messi nije odigrao jednu od boljih tekmi zadnjih 5-6 godina ostali bi bez SP.... inace do Higuaina je to... jest ali malo sutra....

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la tobaccos » 15 feb 2018, 12:52

Po meni buffon je pogrješio kod oba gola.
Potpuno bespotrebno istrčavanje kod prvog, vjerujem da bi ondje odbrana stigla zatvoriti.

Avatar
dinoo
Postovi: 4823
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la dinoo » 15 feb 2018, 13:07

Kako smo došli sada do zaključka da su nam krivci golman i striker u utakmici u kojoj je sve bilo pogrešno postavljeno od početka, u kojoj su nam krila igrala na štoperima, u kojoj od lošeg veznog reda ulazimo u još lošiji izmjenama itd.
Alegri je držao ključ a ne Buffon ili Higuain.
Izmjena Mandžukić - (bilo ko defanzivno sposoban) je trebala biti napravljena u 25-oj, 40-oj, 46-oj, 65-oj...kada god... pa bi onda vidjeli pjetlovi kako bi izgledalo kada izgube loptu pa trče costa-berna-pipita u kontru...umjesto onoga što su (smo) gledali : trči kontru pipita....SAM...10 puta...a ono puta kada nije bio sam: pjana istrčao sa njim: 100% šansa, ili kada se berna našao desno (kada je stigao od obaveza na štoperskim pozicijama koje je očigledno imao ): 2 šuta...dva puta loris čitao (jbg čojk ima taj trademark dribling i šut dole lijevo, loris išao na tu stranu i to je to...mislim da će berni mnooogo vrijediti ova utakmiva, počeće drugačije rješavati te sitaucije, biće tu podvaljivanja u bliži ugao, biće to još mnogo bolje,momak je blago)

SA tim igračem (bilo ko defanzivno sposoban, sturaro, asamoah, lemina, padoin, rincon...agnelijeva baba ako ima dobar pace) bi zatvorili vezu, a oslobodili potencijale krilima.
Ali ne. Hajmo prvo vidjeti šta će biti, ili hajmo se uzdati da gigi brani 1 na 1 sa napadačem u svemirskoj formi ?!!!?!?!?! ili hajmo kriviti golmana za gol sa 18 metara kada stoje i ljevak i dešnjak ?!?!?!? ili hajmo kriviti čojka za promašen penal....a opucao ga je dno dna,dno dna, šamar je zaslužio mamlaz,nema govora, gigi katastrofalno stojao,amaterski...u onakvim situacijama se desetorica u živi zid stavljaju pa nek rade šta hoće jbg.. ALi sve to DA kritikovati, ako je utakmica u kojoj smo znali šta igramo i imali konce...ALi NE u utakmici u kojoj imaš 33% posjed lopte ili omjer pasova 85-350 na poluvremenu ...kod kuće...nakona 2-0.

Šta hoću reći, ako bitni ljudi tamo u klubu izvuku zaključke da smo pobjedu (od 2 gola razlike) izgubili zbog incidentalnih momenata kao što je pišljiva prečka iz penala,ili pola koraka nespreman gigi onda smo banana milion % u Londonu. Problem je vjerovatno puno dublji, i to ćemo i tamo vidjeti (nadam se da ne, ali bojim se da da).
A to je (po mom mišljenju) da smo udarili na ekipu/TRENERA koja/koji ima uključenu i taktičku maestralnost a ne samo trkače, talente, majstore kojima su se svi divili a taktički mag Max ih spuštao na zemlju (BVB, Monaco, onaj City i slične nahajpovane ekipe tog vremena)

Neću sada da pričam o prečki ili lopti koja je 120 km/h prešla preko ruke nego o 290-650 omjeru u pasovima ...pa to nam nije radila ni barca ni real u Torinu... ( a ljudi ulaze u utakmicu sa 0-2 nakon 8 minuata na jednom od stadiona gdje najteže odnijeti bodove, protiv ekipe koje je primila 1 gol od caserea sa 20 metara u zadnjih 16 jbnih mečeva, u takmičenju u kojem smo iskusniji zilion puta u zadnjih 120 godina postojanja)

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 15 feb 2018, 13:51

Kompromis je napisao/la:Sa Kanea, cavania (neki dan si ga naveo u sl. kontekstu) i sl. si presao sad na njegovo chokanje.. kad si vidio da i ti promasuju.. a uz to da promasuju znatno vise i ozbiljnije... polako se popravljas... taj zicer je upravo skoro on sam kreirao... rijetko kompletan napadac.... sva sreca pa igra u Juventusu.... Messi je u karijeri promasio sijaset penala pa ne vidim da ga iko zbog toga proziva... a realno je mozda i najbolji igrac svih vremena.. vise penala promasuje od Pipite.... Higuain je izveo strasan penal koji Loris ne bi odbranio, cak je i ostao na sredini i dzaba mu bilo....

Koliko je on poklonio gol toliko ga je poklonio i Pjanic koji je prije tog izgubio loptu pa je nekako iskopeljao pipita i zbog toga nije mogao je u potpunosti iskontrolisati, a toliko i jos vise ga je poklonio chielini amaterskom reakcijom i ispadanjem kao da je pjetlic a ne prekaljeni defanzivac.... i na taj nacin napravio rupu koju nije sam mogao benatia zacepiti...

Da bi se od Higuaina napravio pobjednik on pored sebe mora imati vrsne majstore... a u ovom rosteru i u sastavu od utorka on je ubjedljivo najveca klasa... pa kakvi su onda luzeri ostali igraci... a shodno tome tako su se i ponasali na terenu gdje je higuain naspram ostalih izgledao kao Messi iz boljih dana nego sada... jedini igrac sa kojim se Higuain razumije je Dybala, a on nije bio tu... jer su na istom ili slicnom kvalitativnom nivou... puno ispred ostalih bezglavih igraca.... a vidimo Argentinu bez Higuaina--- svaka cast jedna pobjeda na 6 ili 7 utakmica... stvarno su prodisali bez njega... da Messi nije odigrao jednu od boljih tekmi zadnjih 5-6 godina ostali bi bez SP.... inace do Higuaina je to... jest ali malo sutra....
Zadnja slamka - vidi kako i drugi igrači promašuju ili loše igraju to mora značiti da Higuain nije kriv. Promašuje svako šanse, ali niko nema toliko momenata kroz karijeru u ključnim situacijama + ovi imaju bolji procenat realizacije od njega. :zviz:

Prazan gol Real v Lyon
Promašio 1-1 sa golmanom u odlučujućoj utakmici grupe LP Dortmund v Napoli --> kontra na drugu stranu i Dortmund zabija
Prošle godine blamaža za blamažom gdje nije postojao na terenu 90% utakmica u LP
Copa America prazan gol mislim protiv Chilea
Penal protiv Chilea u finalu CA
Zicer protiv Njemačke u finalu SP
Blamaža protiv Tottenhama

To su samo ono s vrha glave baš situacije koje se ističu, ima još gomila utakmica kao protiv Seville prošle godine u Torinu npr.
dinoo je napisao/la:...
Jednostavno je - igrači su ti koji na kraju krajeva igraju i odlučuju utakmice. Trener može postaviti najbolju ili najgoru taktiku prije utakmice, ali u toku se odvijau stvari koje je nekad teško predvidjeti i treneri ovise o igračima da imaju momente briljantnosti i riješe utakmicu. Trener ako pogriješi igrači to mogu popraviti, igrači ako ne rade svoj posao trener je nemoćan. Možeš igrati savršenu utakmicu kao mi protiv Bayerna u Minhenu i na kraju popušiti, a možeš imati milion grešaka kao protiv Reala na SB i da te vile pronosaju i pobijediš.

Allegri im sigurno nije rekao da se onoliko povuku (što su i Allegri i MDS potvrdili poslije) što ne znači da je ikakvo povlačenje bilo dobar potez, ali golove smo opet primili iz 'incidenata' i individualnih grešaka, a u nekim drugim šansama koje su napravili iz uigranih akcija provukli smo se. Zabili u prvih 10 minuta iz dva udarca, a onda Lloris vadi iz male mrežice Berni šut za vodstvo iz najbolje akcije koju smo imali na utakmici.

Drugo poluvrijeme smo bolje i agresivnije izašli, držali ih dalje od gola i bolje kontre otvarali. Daleko od pravog nivoa, ali bolje od katastrofe u prvom. Maxu najviše zamjeram forsiranje Mandžukića ne samo preksinoć nego kroz ligu gdje je dva puta zaredom napravio tri izmjene pa se MM povrijedi nakon toga i mora takav završiti utakmicu.

Matuidi i Dybala će puno toga donijeti i pomoći u revanšu. Samo da ne otpadne neko drugi u međuvremenu. :facepalm:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Marvin » 15 feb 2018, 21:04

Sijaset je gresaka i nesrece dovelo do lose igre i rezultata. Nije samo do Maxa ili Higuaina,Gigija... Ima tu i do povreda kljucnih igraca, kako kazu "When it rains, it pours".

Higuain je umjesto 4,zabio 2,promasio je zicer i penal. Nije Max kriv,on je kriv,on je sutao,ne Max.
Ko je kriv sto je 95% utakmice taj isti Higuain sam trcao kontre i sto nakon toga 80 minuta nije imao prilike vise da se ispravi za neke od promasaja? Max. Za veliki broj losih predstava pojedinaca je kriv trener,nekada iskljucivo trener.
Nikada mi nece biti jasno razmisljanje tipa da je Evra kriv za ispadanje od Bajerna kada svemir funkcionise na zakonima uzrok-posljedica.
Remi protiv spursa ide talijanstini na teret,Maxu. Od vrha piramide. Kada znamo sta je tacno cija greska onda cemo ih moci i rjesavati.

Nisu htjeli da se povuko toliko veli Max? A koliko ste htjeli? Zasto ste uopste htjeli? Zasto kod kuce potpuno predajes loptu protivniku nebitno koliko visoko ili nisko to radio? Ubaci u brzinu manje ok, ali ostani agresivan i neka protivnik zna da jedva cekas da ga kaznis za svaku gresku i da ces ga natjerati da je napravi a ne da protivnik nakon 5 minuta vidi da ti kontre trci jedan debeljko dok ostali nemaju kada da pomognu jer ce potrajati dok obuku gace...
Prica da smo se povukli onoliko jer nas protivnik natjerao ne pije vode jer u drugom poluvremenu smo bili bara-bara. Znaci ukapiralo se da bi se ipak trebalo malo ofanzivnije igrati jer cemo,na onaj nacin,izgubiti. Super. Nismo izgubili. Jer bi izgubili,sigurno. Protivnik je dosao da igra,da zabija,i igrao dok nije zabio. Mozda si mu neki minut nastojanja da ti zabije ukrao tako sto si ga natjerao da se brani?

Jel vama/nama jasno da formacija u kojoj igramo je skoro nebitna? 4231 previse ofanzivna? Zasto? Jer imamo 2 krilna napadaca? Koja? Mandzukica?
Mandzukic je krilni napadac? Ili stoper? Defanzivni vezni? Lik je i defanzivno los vec neko vrijeme. Mandzo je u jako losoj formi. Kao krilo narocito. Ali,MORA igrati. Zasto? Zasto kog k.urca MM igra kada ne pomaze. Jos igra 20 minuta povrijedjen. Kao krilo. A nije krilo. :crazy:
To je Maxova odluka. Koja direktno steti ekipi. Na vise nivoa. Ofanzivnom,tranzicijskom,ogranizacionom pa cak i defanzivnom. DIskutabilno je,ali ta Maxova odluka,ta greska, nije puno manja od Higuainovog penala.

Berna drugo krilo? Zatrpan defnazivnim zadatcima dok stoji rame uz rame sa MDS cekajuci sledeci val napada od strane protivnika koji garantujem u tim trenutcima je ko napaljeni zdrijebac i gleda kako da zabije ne razmisljajuci o suprotnom,jer nema razloga. I sta je tu ofanzivno onda? Izveli smo ofanzivnu postavu,gdje nema takvih igraca na tim pozicijama,a i da ima oni ce biti na drugim pozicijama.

Costa? Sta je taj igrao? Neam pojma. Bio veznjak nekakav? I tako povuceni mi smo lose igrali jer nam fali veznjaka pa su na velikom prostoru Pjana i Khedira se fajtali sa 4 njihova veznjaka? A svi na svojoj polovici sabijeni,ko glineni golubovi na strelistu. Costa je od dva svoja izlaska na poziciju krila natjerao one konje da naprave penal.

Istina mi znamo obeshrabriti protivnika tako povuceni. Jer isti napada i napada,uzalud. Drpa se po glavi ko majmun kontajuci koliko ovi igraca imaju na terenu pa se golu ne moze prici.
Ali evo trenutak istine. Tacnije dva. Prvi je da i tada pravis plodno tlo da budes kaznjen pustajuci protitnika da igra. Mi razigravamo protivnika dok ga pokusavamo sprijeciti da igra. A druga,apsolutna istina je da i tada,u tim momentima kada nam defanziva djeluje out of this world pojedinci nas spasavaju. Isti oni koje krivimo kada stvari ne idu dobro. Gigi je sada krivac za nesto? Pa bio bi i lani da nije skidao zicere Inesti ili Mbapeu...
Mi imamo igrace da igramo sa svima. Sa nekima vise,sa nekima manje. Jer nema utakmice ni protivnika kog mi nismo uspjeli pritisnuti. Ali na 10-15 minuta. I onda bijeg nazad. To nije balans,to su krajnosti. Tako ne trebamo i ne smijemo i ne moramo igrati. Imamo dobrih igraca u ekipi. To Costa losiji do Coste iz Bajerna,Coman bolji od Berne,raspali Muller od Dybale? A znamo kako Bajern igra sada kad je ona talijanstina otjerana. Kako City onako igra? Pep. Ekipa prodisala,neki igraci odjednom WC ofanzivci postadose...

I na sve to dodaj krivicu igraca. Higuian je choker. Najveca greska kluba. Ja navijam za Juventus,ne za Higuaina,pa da izmisljam izgovore za promaseni penal i zicer,dokazanog chokera. Igraca od 90 miliona. Takodje ne navijam ni za Maxa pa da ignorisem cinjence da Higuain ispasta i da je ispastao u utorak. I ne samo on. Takodje nisam ni slijep ni za to kada Max licno nekog igraca ucini boljim u onome sto se od njega trazi i da je ucinio velike stvari za klub.
Ali generalno Juventus treba novog,modernijeg trenera kome defanziva nece biti osnova nogometa. Trenera koji ce igrati fudbal. Boriti se za loptu i napadati kada je ima a braniti se kada je nema.
Nesto sumnjam da ce se to desiti uskoro.

Kako god ostaje da se nadamo da ce Dybala i Matuidi biti 100% spremni i horni,narocito prvi i da cemo ici u London po pobjedu.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Mig_Mig » 15 feb 2018, 21:28

Kakve su ovo doktorske disertacije??? Ko ce vas citat ?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
dinoo
Postovi: 4823
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la dinoo » 15 feb 2018, 22:53

To se zove trijeznjenje :mrgreen:

Avatar
MysticAladin
Postovi: 823
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la MysticAladin » 16 feb 2018, 14:52

slika

Higuain više vremena proveo na našoj polovini, nego na protivničkoj. Kane na svojoj bio samo kad su kretali sa centra.


slika

Sami "the fuckin' veznjak" Khedira!


slika

Umjesto da Sami trči za Pjanketa, mali trči za obojicu. Duplo bolji defanzivni učinak od Khedire!
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la chily-rz » 16 feb 2018, 15:19

Ma Pjanke je redovno u vrhu liste Juventusa ako govorimo o pretrčanim kilometrima,Kedira je kontra Totenhema bio igrač manje,vidio se nije nit je osvajao duele u defanzivi koji se Pjanketu prebacuju,.Marchisio u kakvoj god da je formi bolja je opcija u veznom redu od Coste ili Bernardeskija koji se tu definitivno ne snalaze a realno je Mandzukić trebao ostati na klupi,.

Juve jeste borbena i radnička ekipa ali kontra Totenhemove veze se i ne možeš pretjerano osloniti na to jer su kod njih veznjaci prije svega fizicki dominantni,.Dier,Dembele,Ali,sva trojica su izuzetno jaki i čvrsti u duelima,.Ne bi se tu puno dobilo na čvrstini ni sa Marchisiom ali barem imaš igrača koji je u stanju iskontrolisati loptu,odigrati pas u prostor,izvuci faul,.

Higuain jeste choker i morao je više ali bezveze je na njega prebaciti svu odgovornost,igrao je po meni jako dobro, pogotovo ako uzmemo u obzir okolnosti na terenu,.Imao je duplo više dodira sa loptom od Kanea koji je igrao u ekipi koja je dominirala posjedom,.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 16 feb 2018, 16:31

Serie A - 25. kolo:

----------------------------------slika----------------------------------

--------slikaslikaslika--------

----------------------------------Mjesto: Stadio Olimpico, Torino----------------------------------
----------------------------------Vrijeme: Nedjelja, 12:30----------------------------------
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 17 feb 2018, 14:56

Gigi odmara, Woj na golu. Pjanić, Khedira igraju 100% još nije odlučeno ko će biti 3. vezni. Mandžo ima temperaturu, nije pozvan. Berna jeste, ali je upitan. Ako ne mogne on Sandro ide na krilo. Dybala sa klupe zadnjih pola sata.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 17 feb 2018, 15:32

slika

Čak je i Howedes tu. :bow:

Matuidi se vraća sljedeće sedmice. Samo Cuadrado ostaje još.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Pogba » 17 feb 2018, 16:03

Woj :thumbup:
Bez Mandzukica :thumbup: :wave:

Odlicno za povratak Howedesa i Dybale.

Berni nije nista specijalno i nadam se da ce poceti, s tim da igra na mezzali, a Costa desno.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Barbarossa » 17 feb 2018, 16:15

Najbolje utakmice prošle sezone : 3-4-2-1 formacija

Howdes se vratio hehe
Could we imagine
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Nedved11
Postovi: 2716
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Nedved11 » 18 feb 2018, 10:39

Mogao je Alegri jos kojeg defanzivnog igraca uvrstiti u prvi sastav, jer ovo sto je izveo klimavo je za ovakvog protivnika :mrgreen:

Szczesny; De Sciglio, Rugani, Chiellini, Asamoah; Khedira, Pjanic, Sturaro; Douglas Costa, Higuain,Alex Sandro.
slika
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la Pogba » 18 feb 2018, 11:59

Sastav koji ne ulijeva povjerenje.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2017/18

Post Postao/la VelaHavle » 18 feb 2018, 12:02

Treba dobit ovo.
Aljegri, out!

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.