Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Italia » 23 okt 2018, 23:32

Ma nije ni United tanak, koliko je Max genijalac. Covjece imas Bernu i Costu, igrace koji bi bili nosioci svake druge ekipe. Ostanu na klupi. I mi se nerviramo zbog cega ne igraju il ih bar ne ubaci.
Onda zapalis cigaru i malo promislis o utakmicu i shvatis da je doslovce sve sto je United uradio, uradio preko pogresnih passova u zadnjoj liniji. Covjece, izveo je ekipu bez krila, podebljao sredinu, a od bekova napravio lazna krila za tranziciju. Svaki napad/kontra/tranzicija je isao prvo kroz debelu sredinu gdje ih skupimo, a onda otvaramo prostor na bokovima. Fantazija od fudbala - bar za one koji uzivaju u fudbalskoj ljepoti, a ne komercijalnosti fudbalske nba lige gdje se njeguje "ljepota" fudbala.

Jel iko primjetio koliko je Cuadrado fizicki opao u odnosu na proslu sezonu ? Vec par tekmi kontam gdje je onaj Cuadrado koji siluje driblinge i izbacuje defanzivca u koraku i pretrcava ga. Od pocetka sezone nije imao nijednog driblinga/prodora. Dobru je tekmu odigrao, odgovornu, ali nije to onaj cupo iz proslih sezona.

Benta fantasticna partija do onih crnih 20 minuta. Ali nebitno, momku od 20 godina se to da oprostiti. Do 70e minute toliko fantastican u odbrani, svaku loptu presjecao. U ofanzivi stane na loptu, miran i siguran pass, zna i povuci. 20 godina na Old Trafordu. Svaka cast :clap:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Mig_Mig » 23 okt 2018, 23:50

Italia je napisao/la:Ma nije ni United tanak, koliko je Max genijalac. Covjece imas Bernu i Costu, igrace koji bi bili nosioci svake druge ekipe. Ostanu na klupi. I mi se nerviramo zbog cega ne igraju il ih bar ne ubaci.
Onda zapalis cigaru i malo promislis o utakmicu i shvatis da je doslovce sve sto je United uradio, uradio preko pogresnih passova u zadnjoj liniji. Covjece, izveo je ekipu bez krila, podebljao sredinu, a od bekova napravio lazna krila za tranziciju. Svaki napad/kontra/tranzicija je isao prvo kroz debelu sredinu gdje ih skupimo, a onda otvaramo prostor na bokovima. Fantazija od fudbala - bar za one koji uzivaju u fudbalskoj ljepoti, a ne komercijalnosti fudbalske nba lige gdje se njeguje "ljepota" fudbala.

Jel iko primjetio koliko je Cuadrado fizicki opao u odnosu na proslu sezonu ? Vec par tekmi kontam gdje je onaj Cuadrado koji siluje driblinge i izbacuje defanzivca u koraku i pretrcava ga. Od pocetka sezone nije imao nijednog driblinga/prodora. Dobru je tekmu odigrao, odgovornu, ali nije to onaj cupo iz proslih sezona.

Benta fantasticna partija do onih crnih 20 minuta. Ali nebitno, momku od 20 godina se to da oprostiti. Do 70e minute toliko fantastican u odbrani, svaku loptu presjecao. U ofanzivi stane na loptu, miran i siguran pass, zna i povuci. 20 godina na Old Trafordu. Svaka cast :clap:
Dosta toga sto si rekao stoji i na mjestu je. Naravno postoje i razlozi zasto je tako. Recimo oko Juana, sp je ostavilo traga, trebalo se odmorit pa se sad polako dizat kroz utakmice i najboljeg juana ocekivat na proljece kad 1na1 lomi, meni je kriticnije ovo sta se Costi desilo u ove 4sedmice ali i njemu treba minuta. Kad skontas, treba to sve ukombinovat??! Sto se tice Benta, sa 21godinom ovako odigrat :tokralju: mali ima m.da do poda. I sto se tice tehnicki gresaka u zavrsnici, o tome ce Max sigurno pricat, ali ovako laicki, mislim da smo bili iznenadjeni koliko je bilo prilika i prostora.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la IlCapitano » 23 okt 2018, 23:53

Bentancur je dobar u odbrani bio. Ovo naprijed mogu igrati i ja. Svaki pas nazad, promašio je/nije smio dodati između linija otvorenim igračima bezbroj puta itd.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Mig_Mig » 23 okt 2018, 23:59

IlCapitano je napisao/la:Bentancur je dobar u odbrani bio. Ovo naprijed mogu igrati i ja. Svaki pas nazad, promašio je/nije smio dodati između linija otvorenim igračima bezbroj puta itd.
U odbrani je bio fantastican, u napadu par solidnih stvari i ekipa se moze oslonit na nekog ko ima 21godinu. Ono sto je bitno, igra bez straha, otvara se, trazi loptu, ne sakriva se, greske su normalne i vremenom ce ih sve manje bit.
Max Allegri 300 💪💪💪

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Italia » 24 okt 2018, 00:01

Nemoj gledat kroz prizmu zadnjih minuta. Mlad momak, samopouzdanje mu je sve i kontrolise kako igra. Naprijed je bio itekako dobar, naravno ono sta se od njega ocekuje. Ima mozak i kliker kuda i kako usmjeriti loptu, a nekad je to sve sto ti je potrebno.

A i Bogami u hrpi ovih ofanzivnih silovatelja lopte, uzivanje je gledati Pjanica i njemu slicne (Benta) koji odradjuju ostale zadatke.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la IlCapitano » 24 okt 2018, 00:03

Ne gledam kroz zadnje minute, isto sam napisao na poluvremenu. Ispodprosječna utakmica i za standarde tako mladog igrača. Nije nešto komplikovano zeznuo nego pasove koje su Matuidi i Chiellini zatvorenih očiju pravili.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la IlCapitano » 24 okt 2018, 00:05

Isto Dybalu nabijem za ters kod izlaska, ko zna koji put. Mrtav je bio od 60. minute, šta je sebi koji q umislio.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Italia » 24 okt 2018, 00:09

Ja sam to prije stalno pisao za Dybalu. Koliko se ljuti kad izadje il kad mu ne dodje lopta. A sa druge strane dodje na drustvene mreze i vidis ga kako u svemu tome uziva, sretan je. Kontam da je ipak malo impulsivan u afektu. Da se prebrzo naljuti, a isto tako i odljuti. Ja sam takav pogotovo kad igra lopte. Tokom termina mrzim sve i na sve ljut, a cim se zavrsi presretan :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
dinoo
Postovi: 4886
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la dinoo » 24 okt 2018, 01:50

Bonucci je zreo za klupe,kakve nepotrebne gluposti izvodi,strasno. Dekoncentrisan je i to se treba hladiti na klupi.
Bentancuru je ovo super iskustvo,ali nazalost nije ni blizu neke maestralnosti,mislim da ce Can biti mnogo bolje rijesenje,onda ni matuidi nece morati ici u izlete naprijed i brukati se.
Moramo nauciti biti hladnokrvne ubice,u suprotnom nemamo nikakve sanse u ovom takmicenju.
Sjebo nam je i de gea minimalno 2 gola.
Man utd stravicno los.
A mi u zadnjoj trecini poslovicno neuigrani.
Idemo dalje

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Pantelija » 24 okt 2018, 01:51

5x u kontri igrac vvise i mi ni sut ne uputimo ...strasno ....
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la IlCapitano » 24 okt 2018, 07:25

Bonucci je odigrao top top utakmicu. Jedna greškica na kraju koju je odmah ispravio. Sve centaršuteve i visoke lopte pokupio, kao i Chiellini.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
dinoo
Postovi: 4886
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la dinoo » 24 okt 2018, 07:40

Pravio je nepotrebne izlete u protivnicku polovinu ,previse puta. A onda tamo igra nekim petama,normalno gubimo loptu. Pred kraj je lijevom nogom pokusavao razigravati, nepotrebno, normalno gubimo i te lopte. Jednostavnk za Juventusov standard na toj poziciji,to nije top top. Giorgo je ucinio da Lukakua nema na utakmici nikako,i to je vec doktorat. A to sto nas je Leo navikao da grijesi u skoku sa direktnom posljedicom u mrezi,pa sinoc nije,ne mora znaciti da je top top nego samo minimum standarda koji smo nekad imali u zadnjoj liniji.
Momak je ba izuzetno dekoncentrisan ovu sezonu, za sad.

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la MysticAladin » 24 okt 2018, 08:20

Odigrali su dobro obojica, ali je Giorgo prezentirao svoj doktorat. Fantazija. Jedino mi kod njega ide na živce ono hvatanje za dres protivnika, da je kakav sudija ko ja, penal bi mu svir'o svaku tekmu :D
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
dinoo
Postovi: 4886
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la dinoo » 24 okt 2018, 08:27

I da,je li se samo nama cinilo koji smo gledali zajedno,ili nas je Mazic masakrirao?!?

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Mig_Mig » 24 okt 2018, 08:37

MysticAladin je napisao/la:Odigrali su dobro obojica, ali je Giorgo prezentirao svoj doktorat. Fantazija. Jedino mi kod njega ide na živce ono hvatanje za dres protivnika, da je kakav sudija ko ja, penal bi mu svir'o svaku tekmu :D
Samo po pravilima haha :) Dino, i meni je Mazic uzasno sudio, Young je dao zuti nakon 5 prekrsaja. Bilo je jos masu sitnih gresaka.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Osim13 » 24 okt 2018, 09:20

Policeman je napisao/la:I ovakav United je nivo iznad Juventusa
:salut:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Pogba
Postovi: 19798
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Pogba » 24 okt 2018, 09:23

slika
:pray:

Evo malo šta misli protivnički trener o našem kvalitetu.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la L'Avvocato » 24 okt 2018, 19:47

IlCapitano je napisao/la:Isto Dybalu nabijem za ters kod izlaska, ko zna koji put. Mrtav je bio od 60. minute, šta je sebi koji q umislio.
Otići će on ako Max ostane. Dybala bi da igra non stop. I da radi šta mu je volja a to kod Maxa nema. Mislim da i njegovi prijatelji i društvo iz repke utiču na njega. Špekulacije naravno, nemam nikakav izvor.


Inače, selam ekipi :mrgreen:
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la IlCapitano » 25 okt 2018, 14:44

Serie A - 10. kolo:

----------------------------------slika----------------------------------

--------slikaslikaslika--------

----------------------------------Mjesto: Stadio Carlo Castellani, Empoli----------------------------------
----------------------------------Vrijeme: Subota, 18:00----------------------------------
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19798
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Pogba » 25 okt 2018, 19:18

Nema izgovora da se ne dobije u hendikepu, iako znamo kako se nabriju svi protiv nas.

Ovo je meč gdje će vjerujem Max gledati da bar jednog beka odmori, pretpostavljam da će MDS početi, a bilo bi red i Costa te neko od Benatia/Rugani. Možda je i došlo vrijeme da Spina konkuriše.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.