Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Kamuflazn » 21 feb 2019, 10:22

Protiv reala je dao igracima malo vise slobode i unistili smo real u revansu.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Mig_Mig » 21 feb 2019, 10:23

Pjanic :puke:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la IlCapitano » 21 feb 2019, 10:27

Momci, ima li neko protiv da spojimo sve ove teme u jednu glavnu? Ja više nemam ni vremena ni volje praviti ova sranja za svaku utakmicu, ažuritati tabele i sl.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

J1897
Postovi: 3938
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la J1897 » 21 feb 2019, 10:38

IlCapitano je napisao/la:Momci, ima li neko protiv da spojimo sve ove teme u jednu glavnu? Ja više nemam ni vremena ni volje praviti ova sranja za svaku utakmicu, ažuritati tabele i sl.
Ma moze sto se mene tice. Sve u jednu .lakse!
Mozda i Juve krene bolje igrati
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la IlCapitano » 21 feb 2019, 10:46

Eto do sutra neka se javi neko ako ima nešto protiv (ali onda on na sebe preuzima :mrgreen:).
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la dinoo » 21 feb 2019, 11:16

U svakom zlu neko dobro..makar smo sinoc vidjeli prvi sut u okvir gola iz skobodnog udarca od strane cr7. Tj prvi put da lopta nije zavrsila u trupu zivog zida. I to je nesto.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la IlCapitano » 21 feb 2019, 11:23

Najgora stvar meni u ovakvim porazima je što (bar mene) te tjera da preispituješ sve živo. Je li trener truba, jesu li igrači prevare, je li uprava užasna, koja je poenta navijanja i živciranja uopšte :mrgreen:

Ko ih šiša, ja sam se još od Cardiffa pomirio s tim da ne očekujem puno u LP. Malo me CR uvukao nazad (i potpuno će ako nekim čudom prođu Atletico), i ovaj stav Chiellinija prvenstveno u izjavama sinoć me sve više ubjeđuje da ovom klubu treba totalni reset i promjena mentaliteta. Pričaju o nekim epizodama, a sami su Chiellini i Bonucci isprovocirali 4 epizode pred našim golom.

Lagano ispratiti do kraja sezone pa u nova razočarenja sljedeće...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la ramiral » 21 feb 2019, 11:27

Kad Juve igra ove ''veće'' tekme u Ligi prvaka stojeći gledam, lajem, psujem, bacam stvari po kući... ne mogu jednostavno... nakon onog finala u Cardiffu, nakon Reala prošle godine govorio sam sebi da neću, da se neću nervirati... ali ne mogu jbg.

I neprocjenjiv je osjećaj iznova... osjetiti se popišanim...

Ko ga j.be ako ispadnemo... ima next year... ;) valjda će zabiti taj gol i odigrati bolje u revanšu.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

J1897
Postovi: 3938
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la J1897 » 21 feb 2019, 11:27

Uzvratnu zelio bi vidjeti ovako nesto naprijed..

Ronaldo
Costa-Dybala-Bernardeschi

Pa gdje pukne neka pukne. I onako smo usrali stvar.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la IlCapitano » 21 feb 2019, 11:35

Bernardeschi MORA igrati. Ili ga prekomandovati u vezni red trajno ili se vratiti na 4231. Ne može s jednodimenzionalnim veznjacima nikako, pogotovo ako su mlohavi kao Bentancur.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

J1897
Postovi: 3938
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la J1897 » 21 feb 2019, 11:51

Ja ne znam jel je samo do mene ali ja bista nevidim extra u Bentancuru. Tanko je to .. mozda je Juve prevelik za njega nebi bio prvi ni zadnji
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Burberry46
Postovi: 4656
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Burberry46 » 21 feb 2019, 11:58

I ono padanje bonuccija je totalna glupost, da nije pao dosla bi lopta do njega i nabio bi je van 16. Ocistio bi opasnost po gol
Ogromna glupost, izbij je pa onda padaj i trazi faul u pm
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Juventinisimo » 21 feb 2019, 11:58

Moze se ovo proci, bice tesko, ali moze...pokazali su momci protiv Reala da mogu...tamo smo ih rastocili 70 minuta i stali...neka ih Max pusti da IGRAJU..imaju ovi momci i slifa i znanja...ma imaju sve..samo ih pusti daigraju bez nekakvih velikih taktickih zamisli..ovako se ponekad pogube..do Maxa je ovo bilo..PREtakticari u pojedinim stvarima.. :crazy:
Jucer gledam nekoliko puta, lopta na desnoj strani, Rona i Mandzo u boksu...tacno se ljudi namjestili i cekaju ubacaj...i nigdje ga..
Nikad necu prezaliti odlazak Vidala..tacno vidis koliko ti taj tip igraca fali.. :(

@Ramiral, isti sam.. :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la dinoo » 21 feb 2019, 12:23

Burberry46 je napisao/la:I ono padanje bonuccija je totalna glupost, da nije pao dosla bi lopta do njega i nabio bi je van 16. Ocistio bi opasnost po gol
Ogromna glupost, izbij je pa onda padaj i trazi faul u pm
Nikad nije bio takav igrač ,mislim da se izmotava,baca,pokriva oči...vrati se lik iz milana i vidi sad seljaka i nepouzdanog igrača :?

Al što Morata proslavi gol :lol: :lol: :lol:

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la SonVolt » 21 feb 2019, 13:40

dinoo je napisao/la:
Burberry46 je napisao/la:I ono padanje bonuccija je totalna glupost, da nije pao dosla bi lopta do njega i nabio bi je van 16. Ocistio bi opasnost po gol
Ogromna glupost, izbij je pa onda padaj i trazi faul u pm
Nikad nije bio takav igrač ,mislim da se izmotava,baca,pokriva oči...vrati se lik iz milana i vidi sad seljaka i nepouzdanog igrača :?

Al što Morata proslavi gol :lol: :lol: :lol:
Al fakat, lik nikad prije nije simulirao.

https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Pogba » 21 feb 2019, 13:53

Na VS-u su ga otjerali već. :mrgreen:
I tamo istina je već bilo 50/50 po onome sto citam zadnju godinu, ali nekako se i ova druga grupa malo priklonila ovoj koja je za Maxov odlazak.
Allegri post Atletico-Juventus: "Puniti su due palle inattive. Dopo aver fatto un buon primo tempo ci siamo adeguati a loro"
:? Sta znaci "dobro" prvo poluvrijeme? Ako je dobro sto nije primljen gol onda jeste.
A ovo prvo je opet uvreda jer iste stvari prica uvijek, pa protiv Uniteda je isto pricao za gol iz prekida, sada opet, covjek bi rekao iznenadio ih Atletico. Zapravo, ono sto je porazno je to da ga je Atletico iznenadio, Atletico koji samo i zna ciganski igrati, Atletico kojem su stoperi cesto strijelci, porazno je sto ga tako predvidljiv tim dobije. Trener koji konstatuje samo, i to je to. I nastavimo po istom, od Evrinog ispucavanja do Mandze protiv Parme, pa opet sinoc iste greske. Nikada necemo nauciti pod njim, to sam vise puta pisao. Jednostavno trebamo reset, sto manje Italijana, nazalost, tesko cemo doci do Klopa ili Pepa, nebitno koji od njih, Juventusu samo treba promjena mentaliteta i pecat koji obojica donose sa sobom. Niko ne moze drugi to do trenera, a onda ce filozofija pojacanja to pratiti pa ce i uprava biti svjesnija.

A ako Max ostane, cemu se nadati, tome da napadaci igraju odbranu, da im se izmisljaju pozicije, da u krucijalnim tekmama stoper igra beka (Barza vs Real) ili MDS koji je najslabiji igrač u cijelom rosteru počinje ovakvu tekmu?! Da imamo cijeli tim van forme gdje jedino Woj igra na top nivou konstantno, gdje su Costa sa 15 asista i igrača sezone lani, od Benatie koji jeste grijesio, ali imao odlicnu sezonu lani, Dybale koji je s 26 golova spao na Kantea, igrači potpuno pali i nezadovoljni vjerovatno. Tu su i Berna koji je počeo dobro pa nestao, Bentancur isto, itd.

Ako ga vide kao dugoročno rješenje i dalje na kraju sezone, neka porazgovaraju s njim i pitaju ga koga zeli da mu se kupi, a ko da ode, pa neka Dybalu, Costu i slične koje ne zna koristiti ili ne vidi u svojoj filozofiji spakuju i posalju iz kluba. Bit ce nam lakse. A onda neka upru prstom direktno u njega kada ne bude rezultata. Imali smo izgovore 100 eur restoran, prodaju se najbolji, sada skoro pa nema. Malo samokritike ne bi škodilo, a mantra kako smo primili golove iz prekida, kako je protivnik takav kakav je (prljav), kako trebamo tehnicki napredovati i manje grijesiti je postala degutantna.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la Marvin » 21 feb 2019, 14:58

Ja sinoc nisam vidio ekipu koja ima jacu stranu. I defanzivno i ofanzivno losi. Tuga je gledati nas sa loptom u nogama. Dodaj prvom do sebe i ostani gdje jesi, gledaj sta ce ovaj da uradi,a taj sa loptom u nogama ne zna kuda sa njom jer svi stoje i gledaju. Nebitno jel protivnik Atletiko ili Parma. U Juventusu se pod Maxom puno gleda,i komentarise.
Sta kaze trebamo brzim pasovima kruziti i praviti prostor :lol:
Nije dosao ni da se fajta. Jedina nada je bila igrati sa Cancelom i Bernom od starta jer su to igraci koji su brzi i sigurno bi bilo puno prekida pa eto da to bude neka ideja kako do gola. Al jok,mindja menju nogama ti to ne dozvoljava jer primit ces gol pa sta onda,nista,daj Silju,on je defanzivac...
Nisi dosao da se fajtas, nisi dosao da napadas jer NE ZNAS i NE SMIJES,a nisi dosao ni da se branis.
Sta je on sinoc htio od igraca? Upao kaze u zamku,iznenadilo ga nesto :?
Prije par sezona se znalo jasno sta se ocekuje. Ako je protivnik ekipa koja zna uvezati 2 pasa ide se bunkerisati,i to se dobro radilo. A jako brzo je postalo ocito da nebitno koliko se ofanzivno ekipa pojacala to nema nikakav uticaj na onaj drugi dio igre jer se tome posvecuje paznje kao lanjskom snijegu. Rezultat je ekipa koja ne zna nista. Nema jace strane.
Apsurdno je vise dovoditi u pitanje da li i koliko Alegri steti ovoj ekipi kao sto je bilo glupo dovoditi u pitanje da li i koliko se profitiralo njegovim jacim stranama prije par sezona.
On mora ici a na njegovo mjesto doci neka budala koja ce dezinfikovati klub iznutra i istjerati zadnje atome mentaliteta koji nas koci.
To moze biti malo duzi proces ali je neophodan.
Ako upravu zadovoljavaju pobjede od 1-0 po italiji sretno im. Meni ce cestitanje novog skudeta doci kao uvreda :lol:
Odgledat cu jos uzvrat i toliko od Juventusa u ovoj sezoni.
A ako doticni ostane na klupi...jbg,bez mene. :arrow:

J1897
Postovi: 3938
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la J1897 » 21 feb 2019, 21:27

Pirlo.

Juve may have been afraid of the stadium? A team that is afraid of the opposition stadium cannot hope to win the Champions League. If you want to go and win the Champions League, you cannot play games like that, without a head, without the desire to build a game. It seemed as if Atletico wanted to win and Juve to play.”

The former Inter and Milan player went on to say that Atletico Madrid’s midfield always appeared to want the ball, and this was not the case with the Juventus midfield. “Juventus did nothing, they just waited for something to happen.”
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la dinoo » 21 feb 2019, 22:58

Sta pirlo i del piero znaju. Man utd je primjer promjene raspolozenja i motivacije nakon odlaska trenera koji nije vise mogao ponuditi ekipi. Niti vise imamo tu granitnu odbranu niti samo straj i trepet prema naprijed.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2018/19

Post Postao/la leorey » 21 feb 2019, 23:10

Pa koliko znam Juventus je uvijek sve zasnivao prvo na odbrani. Talijanstina. Cak i kad su igrali Nedved, Del Piero, Viera i ostali, prvo se gledala odbrana, i na osnovu toga uzimali su i trofeje.

Fazon je sto su sad totalno druga vremena, sto se sad igra moderniji nogomet, brzi, trka, igraci provode vise vremena u teretani, gleda se svaki detalj i zato ti to ne znaci nista, zbog toga i Mourinho ne moze da se sastavi zadnjih 5 godina. Tesko je sad to odjednom iskorijeniti skroz, proces ce da bude dug, to je sigurno. Atletico mozda ima najbolju odbranu na svijetu godinama, ali pogledajte njihove napadace i ofanzivne igrace. Griezmann, Costa, Morata, Vitolo, Lemar, Saul.

Recimo da dovedete Guardiolu, on bi vam promijenio 90 % igraca u 2 sezone. Letili bi svi od reda jer nisu toliko tehnicki potkovani za njegovu filozofiju.
27.10.2020

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.